Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2019

Liga Europejska

1/16 Finału
CZ/14/02 18:55

Lazio

0-1

Sevilla

ŚR/20/02 18:00

Sevilla

2-0

Lazio

WT/12/02 18:55

Fenerbahce Stambuł

1-0

Zenit Petersburg

CZ/21/02 18:55

Zenit Petersburg

3-1

Fenerbahce Stambuł

CZ/14/02 18:55

Rapid Wiedeń

0-1

Inter

CZ/21/02 21:00

Inter

4-0

Rapid Wiedeń

CZ/14/02 18:55

Slavia Praga

0-0

Genk

CZ/21/02 21:00

Genk

1-4

Slavia Praga

CZ/14/02 18:55

Krasnodar

0-0

Bayer Leverkusen

CZ/21/02 21:00

Bayer Leverkusen

1-1

Krasnodar

CZ/14/02 18:55

BATE Borysów

1-0

Arsenal

CZ/21/02 18:55

Arsenal

3-0

BATE Borysów

CZ/14/02 18:55

Olympiakos Pireus

2-2

Dynamo Kijów

CZ/21/02 21:00

Dynamo Kijów

1-0

Olympiakos Pireus

CZ/14/02 18:55

Galatasaray

1-2

Benfica Lizbona

CZ/21/02 21:00

Benfica Lizbona

0-0

Galatasaray

CZ/14/02 18:55

Rennes

3-3

Betis Sevilla

CZ/21/02 21:00

Betis Sevilla

1-3

Rennes

CZ/14/02 21:00

Club Brugge

2-1

Salzburg

CZ/21/02 18:55

Salzburg

4-0

Club Brugge

CZ/14/02 21:00

Malmoe

1-2

Chelsea

CZ/21/02 21:00

Chelsea

3-0

Malmoe

CZ/14/02 21:00

Viktoria Pilzno

2-1

Dinamo Zagrzeb

CZ/21/02 18:55

Dinamo Zagrzeb

3-0

Viktoria Pilzno

CZ/14/02 21:00

FC Zurich

Kololli 83 (k)
1-3

Napoli

Insigne 11, Callejon 21, Zieliński 77
CZ/21/02 18:55

Napoli

2-0

FC Zurich

CZ/14/02 21:00

Szachtar Donieck

2-2

Frankfurt

CZ/21/02 18:55

Frankfurt

4-1

Szachtar Donieck

CZ/14/02 21:00

Celtic

0-2

Valencia

CZ/21/02 18:55

Valencia

1-0

Celtic

CZ/14/02 21:00

Sporting Lizbona

0-1

Villarreal

CZ/21/02 18:55

Villarreal

1-1

Sporting Lizbona

1/8 Finału
CZ/07/03 21:00

Chelsea

3-0

Dynamo Kijów

CZ/14/03 18:55

Dynamo Kijów

0-5

Chelsea

CZ/07/03 21:00

Napoli

Milik 10, Ruiz 18, Onguene 58 (s)
3-0

Salzburg

CZ/14/03 18:55

Salzburg

Dabour 25, Gulbrandsen 65, Leitgeb 90
3-1

Napoli

Milik 14
CZ/07/03 21:00

Valencia

2-1

Krasnodar

CZ/14/03 18:55

Krasnodar

1-1

Valencia

CZ/07/03 18:55

Sevilla

2-2

Slavia Praga

CZ/14/03 21:00

Slavia Praga

4-3
pd.

Sevilla

CZ/07/03 18:55

Rennes

3-1

Arsenal

CZ/14/03 21:00

Arsenal

3-0

Rennes

CZ/07/03 18:55

Zenit Petersburg

1-3

Villarreal

CZ/14/03 21:00

Villarreal

2-1

Zenit Petersburg

CZ/07/03 18:55

Frankfurt

0-0

Inter

CZ/14/03 21:00

Inter

0-1

Frankfurt

CZ/07/03 18:55

Dinamo Zagrzeb

1-0

Benfica Lizbona

CZ/14/03 21:00

Benfica Lizbona

3-0
pd.

Dinamo Zagrzeb

1/4 Finału
CZ/11/04 21:00

Arsenal

2-0

Napoli

CZ/18/04 21:00

Napoli

0-1

Arsenal

CZ/11/04 21:00

Villarreal

1-3

Valencia

CZ/18/04 21:00

Valencia

2-0

Villarreal

CZ/11/04 21:00

Benfica Lizbona

4-2

Frankfurt

CZ/18/04 21:00

Frankfurt

2-0

Benfica Lizbona

CZ/11/04 21:00

Slavia Praga

0-1

Chelsea

CZ/18/04 21:00

Chelsea

4-3

Slavia Praga

1/2 Finału
CZ/02/05 21:00

Frankfurt

-

Chelsea

CZ/02/05 21:00

Arsenal

-

Valencia

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa316349-31
2Lechia Gdańsk316045-27
3Piast Gliwice315649-31
4Cracovia314839-35
5Jagiellonia Białystok314848-44
6Zagłębie Lubin314750-41
7Pogoń Szczecin314647-44
8Lech Poznań314444-43
9Wisła Kraków304255-48
10Korona Kielce304035-44
11Miedź Legnica303230-52
12Śląsk Wrocław303135-37
13Górnik Zabrze303136-49
14Wisła Płock303040-49
15Arka Gdynia302939-44
16Zagłębie Sosnowiec302441-63
SO/20/04 15:30
Lechia G.
0-2
Piast G.
SO/20/04 18:00
Zagłębie L.
2-3
Pogoń S.
SO/20/04 18:00
Jagiellonia B.
3-3
Lech P.
SO/20/04 20:30
Legia W.
1-0
Cracovia
PN/22/04 15:30
Wisła K.
-
Wisła P.
PN/22/04 15:30
Miedź L.
-
Zagłębie S.
PN/22/04 18:00
Korona K.
-
Śląsk W.
PN/22/04 18:00
Górnik Z.
-
Arka G.
WT/23/04 18:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
WT/23/04 20:30
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ŚR/24/04 18:00
Pogoń S.
-
Lechia G.
ŚR/24/04 20:30
Lech P.
-
Legia W.
CZ/25/04 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
CZ/25/04 18:00
Arka G.
-
Miedź L.
CZ/25/04 20:30
Zagłębie S.
-
Wisła K.
CZ/25/04 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:30 Eleven 1 Parma - Milan (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Radomiak - Elana (na żywo)
15:30 Eleven 1 Bayern - Werder (na żywo)
15:30 TVP 2 Lechia - Piast (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Stal - Chojnice (na żywo)
18:00 nSport+ Zagłębie L. - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Legia - Cracovia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)