Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 kwietnia 2019

Puchar Polski

1/16 Finału
WT/30/10 13:00

Huragan Morąg

0-1

Arka Gdynia

WT/30/10 15:00

Bytovia Bytów

0-3

Śląsk Wrocław

WT/30/10 17:45

Raków Częstochowa

1-0

Lech Poznań

WT/30/10 18:30

Pogoń Siedlce

1-2

Chrobry Głogów

WT/30/10 20:30

Piast Gliwice

1-1
pd. k. 2-4

Legia Warszawa

ŚR/31/10 13:00

Legionovia Legionowo

0-1

Górnik Zabrze

ŚR/31/10 13:00

Wisła Sandomierz

3-2
pd.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/31/10 13:00

Polonia Środa Wlkp.

0-1

Odra Opole

ŚR/31/10 15:30

Termalica Nieciecza

2-0

Cracovia

ŚR/31/10 18:00

Wisła Puławy

0-1

Rozwój Katowice

ŚR/31/10 18:00

Olimpia Grudziądz

2-7

Wisła Płock

ŚR/31/10 18:30

GKS Bełchatów

0-1

Miedź Legnica

ŚR/31/10 20:30

GKS Katowice

0-1
pd.

Jagiellonia Białystok

ŚR/07/11 13:00

Resovia

1-3

Lechia Gdańsk

ŚR/07/11 13:00

KP Starogard Gdański

1-3

Puszcza Niepołomice

ŚR/07/11 18:00

Wigry Suwałki

3-2

Stomil Olsztyn

1/8 Finału
WT/04/12 13:30

Puszcza Niepołomice

3-1

Wisła Płock

WT/04/12 17:00

Śląsk Wrocław

0-1

Miedź Legnica

WT/04/12 20:30

Arka Gdynia

0-2

Jagiellonia Białystok

ŚR/05/12 12:15

Wisła Sandomierz

0-1

Odra Opole

ŚR/05/12 17:00

Termalica Nieciecza

1-3

Lechia Gdańsk

ŚR/05/12 20:30

Chrobry Głogów

0-3

Legia Warszawa

CZ/06/12 12:15

Rozwój Katowice

1-4
pd.

Górnik Zabrze

CZ/06/12 20:30

Wigry Suwałki

0-3

Raków Częstochowa

1/4 Finału
ŚR/27/02 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 90 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Mak 33, Makowski 85
WT/12/03 18:00

Odra Opole

0-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 73, 90
ŚR/13/03 18:00

Raków Częstochowa

Majecki 4 (s), Niewulis 112
2-1
pd.

Legia Warszawa

Kucharczyk 30
CZ/14/03 16:15

Puszcza Niepołomice

0-1

Miedź Legnica

Forsell 2
1/2 Finału
WT/09/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 61, 90
2-1

Miedź Legnica

Forsell 77
ŚR/10/04 18:00

Raków Częstochowa

0-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 17
Finał
CZ/02/05 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa316349-31
2Lechia Gdańsk316045-27
3Piast Gliwice315649-31
4Cracovia314839-35
5Jagiellonia Białystok314848-44
6Zagłębie Lubin314750-41
7Pogoń Szczecin314647-44
8Lech Poznań314444-43
9Wisła Kraków304255-48
10Korona Kielce304035-44
11Miedź Legnica303230-52
12Śląsk Wrocław303135-37
13Górnik Zabrze303136-49
14Wisła Płock303040-49
15Arka Gdynia302939-44
16Zagłębie Sosnowiec302441-63
SO/20/04 15:30
Lechia G.
0-2
Piast G.
SO/20/04 18:00
Zagłębie L.
2-3
Pogoń S.
SO/20/04 18:00
Jagiellonia B.
3-3
Lech P.
SO/20/04 20:30
Legia W.
1-0
Cracovia
PN/22/04 15:30
Wisła K.
-
Wisła P.
PN/22/04 15:30
Miedź L.
-
Zagłębie S.
PN/22/04 18:00
Korona K.
-
Śląsk W.
PN/22/04 18:00
Górnik Z.
-
Arka G.
WT/23/04 18:00
Piast G.
-
Zagłębie L.
WT/23/04 20:30
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ŚR/24/04 18:00
Pogoń S.
-
Lechia G.
ŚR/24/04 20:30
Lech P.
-
Legia W.
CZ/25/04 18:00
Wisła P.
-
Korona K.
CZ/25/04 18:00
Arka G.
-
Miedź L.
CZ/25/04 20:30
Zagłębie S.
-
Wisła K.
CZ/25/04 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:30 Eleven 1 Parma - Milan (na żywo)
13:05 TVP 3 2. liga: Radomiak - Elana (na żywo)
15:30 Eleven 1 Bayern - Werder (na żywo)
15:30 TVP 2 Lechia - Piast (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Stal - Chojnice (na żywo)
18:00 nSport+ Zagłębie L. - Pogoń (na żywo)
18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Legia - Cracovia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)