Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 23 października 2019

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 PSG 3 9 9-0 3 0 0
2 Real Madryt 3 4 3-5 1 1 1
3 Club Brugge 3 2 2-7 0 2 1
4 Galatasaray 3 1 0-2 0 1 2
ŚR/18/09 18:55

Club Brugge

0-0

Galatasaray

ŚR/18/09 21:00

PSG

3-0

Real Madryt

WT/01/10 18:55

Real Madryt

2-2

Club Brugge

WT/01/10 21:00

Galatasaray

0-1

PSG

WT/22/10 21:00

Club Brugge

0-5

PSG

WT/22/10 21:00

Galatasaray

0-1

Real Madryt

ŚR/06/11 21:00

PSG

-

Club Brugge

ŚR/06/11 21:00

Real Madryt

-

Galatasaray

WT/26/11 18:55

Galatasaray

-

Club Brugge

WT/26/11 21:00

Real Madryt

-

PSG

ŚR/11/12 21:00

PSG

-

Galatasaray

ŚR/11/12 21:00

Club Brugge

-

Real Madryt

Grupa B
MPktBrZRP
1 Bayern Monachium 3 9 13-4 3 0 0
2 Tottenham 3 4 9-9 1 1 1
3 Crvena zvezda Belgrad 3 3 3-9 1 0 2
4 Olympiakos Pireus 3 1 5-8 0 1 2
ŚR/18/09 18:55

Olympiakos Pireus

2-2

Tottenham

ŚR/18/09 21:00

Bayern Monachium

Coman 34, Lewandowski 80, Muller 90
3-0

Crvena zvezda Belgrad

WT/01/10 21:00

Tottenham

Heung-min 12, Kane 61 (k)
2-7

Bayern Monachium

Kimmich 15, Lewandowski 45, 87, Gnabry 53, 55, 83, 88
WT/01/10 21:00

Crvena zvezda Belgrad

3-1

Olympiakos Pireus

WT/22/10 21:00

Tottenham

5-0

Crvena zvezda Belgrad

WT/22/10 21:00

Olympiakos Pireus

El Arabi 23, Guilherme 79
2-3

Bayern Monachium

Lewandowski 34, 62, Tolisso 75
ŚR/06/11 18:55

Bayern Monachium

-

Olympiakos Pireus

ŚR/06/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

-

Tottenham

WT/26/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

-

Bayern Monachium

WT/26/11 21:00

Tottenham

-

Olympiakos Pireus

ŚR/11/12 21:00

Bayern Monachium

-

Tottenham

ŚR/11/12 21:00

Olympiakos Pireus

-

Crvena zvezda Belgrad

Grupa C
MPktBrZRP
1 Manchester City 3 9 10-1 3 0 0
2 Dinamo Zagrzeb 3 4 6-4 1 1 1
3 Szachtar Donieck 3 4 4-6 1 1 1
4 Atalanta 3 0 2-11 0 0 3
ŚR/18/09 21:00

Szachtar Donieck

0-3

Manchester City

ŚR/18/09 21:00

Dinamo Zagrzeb

4-0

Atalanta

WT/01/10 18:55

Atalanta

1-2

Szachtar Donieck

WT/01/10 21:00

Manchester City

2-0

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 18:55

Szachtar Donieck

2-2

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 21:00

Manchester City

5-1

Atalanta

ŚR/06/11 21:00

Dinamo Zagrzeb

-

Szachtar Donieck

ŚR/06/11 21:00

Atalanta

-

Manchester City

WT/26/11 21:00

Atalanta

-

Dinamo Zagrzeb

WT/26/11 21:00

Manchester City

-

Szachtar Donieck

ŚR/11/12 18:55

Szachtar Donieck

-

Atalanta

ŚR/11/12 18:55

Dinamo Zagrzeb

-

Manchester City

Grupa D
MPktBrZRP
1 Juventus 3 7 7-3 2 1 0
2 Atletico Madryt 3 7 5-2 2 1 0
3 Lokomotiw Moskwa 3 3 3-5 1 0 2
4 Bayer Leverkusen 3 0 1-6 0 0 3
ŚR/18/09 21:00

Atletico Madryt

2-2

Juventus

ŚR/18/09 21:00

Bayer Leverkusen

Hoewedes 25 (s)
1-2

Lokomotiw Moskwa

Krychowiak 16, Barinow 37
WT/01/10 21:00

Lokomotiw Moskwa

0-2

Atletico Madryt

WT/01/10 21:00

Juventus

3-0

Bayer Leverkusen

WT/22/10 18:55

Atletico Madryt

1-0

Bayer Leverkusen

WT/22/10 21:00

Juventus

2-1

Lokomotiw Moskwa

ŚR/06/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Juventus

ŚR/06/11 21:00

Bayer Leverkusen

-

Atletico Madryt

WT/26/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

-

Bayer Leverkusen

WT/26/11 21:00

Juventus

-

Atletico Madryt

ŚR/11/12 21:00

Atletico Madryt

-

Lokomotiw Moskwa

ŚR/11/12 21:00

Bayer Leverkusen

-

Juventus

Grupa E
MPktBrZRP
1 Napoli 2 4 2-0 1 1 0
2 Salzburg 2 3 9-6 1 0 1
3 Liverpool 2 3 4-5 1 0 1
4 Genk 2 1 2-6 0 1 1
WT/17/09 21:00

Napoli

2-0

Liverpool

WT/17/09 21:00

Salzburg

6-2

Genk

ŚR/02/10 18:55

Genk

0-0

Napoli

ŚR/02/10 21:00

Liverpool

4-3

Salzburg

ŚR/23/10 21:00

Salzburg

-

Napoli

ŚR/23/10 21:00

Genk

-

Liverpool

WT/05/11 21:00

Liverpool

-

Genk

WT/05/11 21:00

Napoli

-

Salzburg

ŚR/27/11 21:00

Liverpool

-

Napoli

ŚR/27/11 21:00

Genk

-

Salzburg

WT/10/12 18:55

Napoli

-

Genk

WT/10/12 18:55

Salzburg

-

Liverpool

Grupa F
MPktBrZRP
1 Borussia Dortmund 2 4 2-0 1 1 0
2 Barcelona 2 4 2-1 1 1 0
3 Inter 2 1 2-3 0 1 1
4 Slavia Praga 2 1 1-3 0 1 1
WT/17/09 18:55

Inter

1-1

Slavia Praga

WT/17/09 21:00

Borussia Dortmund

0-0

Barcelona

ŚR/02/10 18:55

Slavia Praga

0-2

Borussia Dortmund

ŚR/02/10 21:00

Barcelona

2-1

Inter

ŚR/23/10 21:00

Inter

-

Borussia Dortmund

ŚR/23/10 21:00

Slavia Praga

-

Barcelona

WT/05/11 18:55

Barcelona

-

Slavia Praga

WT/05/11 21:00

Borussia Dortmund

-

Inter

ŚR/27/11 21:00

Barcelona

-

Borussia Dortmund

ŚR/27/11 21:00

Slavia Praga

-

Inter

ŚR/11/12 21:00

Borussia Dortmund

-

Slavia Praga

ŚR/11/12 21:00

Inter

-

Barcelona

Grupa G
MPktBrZRP
1 Zenit Petersburg 2 4 4-2 1 1 0
2 Lyon 2 4 3-1 1 1 0
3 Lipsk 2 3 2-3 1 0 1
4 Benfica Lizbona 2 0 2-5 0 0 2
WT/17/09 18:55

Lyon

1-1

Zenit Petersburg

WT/17/09 21:00

Benfica Lizbona

1-2

Lipsk

ŚR/02/10 21:00

Zenit Petersburg

3-1

Benfica Lizbona

ŚR/02/10 21:00

Lipsk

0-2

Lyon

ŚR/23/10 18:55

Lipsk

-

Zenit Petersburg

ŚR/23/10 21:00

Benfica Lizbona

-

Lyon

WT/05/11 18:55

Zenit Petersburg

-

Lipsk

WT/05/11 21:00

Lyon

-

Benfica Lizbona

ŚR/27/11 18:55

Zenit Petersburg

-

Lyon

ŚR/27/11 21:00

Lipsk

-

Benfica Lizbona

ŚR/11/12 21:00

Benfica Lizbona

-

Zenit Petersburg

ŚR/11/12 21:00

Lyon

-

Lipsk

Grupa H
MPktBrZRP
1 Ajax 2 6 6-0 2 0 0
2 Chelsea 2 3 2-2 1 0 1
3 Valencia 2 3 1-3 1 0 1
4 Lille 2 0 1-5 0 0 2
WT/17/09 21:00

Chelsea

0-1

Valencia

WT/17/09 21:00

Ajax

3-0

Lille

ŚR/02/10 21:00

Valencia

0-3

Ajax

ŚR/02/10 21:00

Lille

1-2

Chelsea

ŚR/23/10 18:55

Ajax

-

Chelsea

ŚR/23/10 21:00

Lille

-

Valencia

WT/05/11 21:00

Chelsea

-

Ajax

WT/05/11 21:00

Valencia

-

Lille

ŚR/27/11 18:55

Valencia

-

Chelsea

ŚR/27/11 21:00

Lille

-

Ajax

ŚR/11/12 21:00

Chelsea

-

Lille

ŚR/11/12 21:00

Ajax

-

Valencia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin122415-9
2Wisła Płock122216-18
3Piast Gliwice122114-9
4Jagiellonia Białystok122021-14
5Cracovia122019-14
6Lechia Gdańsk122016-12
7Legia Warszawa122015-13
8Lech Poznań121822-15
9Śląsk Wrocław121815-12
10Zagłębie Lubin121521-19
11Raków Częstochowa121514-17
12Górnik Zabrze121411-12
13Wisła Kraków121114-17
14Arka Gdynia121010-20
15ŁKS Łódź12813-23
16Korona Kielce1286-18
PT/18/10 18:00
Zagłębie L.
0-1
Pogoń S.
PT/18/10 20:30
Wisła K.
1-2
Piast G.
SO/19/10 15:00
Korona K.
0-1
Wisła P.
SO/19/10 17:30
Legia W.
2-1
Lech P.
SO/19/10 20:00
Jagiellonia B.
3-2
Cracovia
ND/20/10 15:00
Arka G.
2-2
Lechia G.
ND/20/10 17:30
Górnik Z.
1-1
ŁKS Ł.
PN/21/10 18:00
Raków C.
1-0
Śląsk W.
PT/25/10 18:00
Cracovia
-
Pogoń S.
PT/25/10 20:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/26/10 15:00
ŁKS Ł.
-
Raków C.
SO/26/10 17:30
Piast G.
-
Korona K.
SO/26/10 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
ND/27/10 12:30
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/27/10 15:00
Śląsk W.
-
Arka G.
ND/27/10 17:30
Legia W.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:55 Premium 1 LM: Ajax - Chelsea (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Inter - Borussia D. (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Odra - Stal (na żywo)
21:00 Premium 2 LE: Celtic - Lazio (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Arsenal - Guimaraes (na żywo)