Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 11 grudnia 2019

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 PSG 5 13 12-2 4 1 0
2 Real Madryt 5 8 11-7 2 2 1
3 Club Brugge 5 3 3-9 0 3 2
4 Galatasaray 5 2 1-9 0 2 3
ŚR/18/09 18:55

Club Brugge

0-0

Galatasaray

ŚR/18/09 21:00

PSG

3-0

Real Madryt

WT/01/10 18:55

Real Madryt

2-2

Club Brugge

WT/01/10 21:00

Galatasaray

0-1

PSG

WT/22/10 21:00

Club Brugge

0-5

PSG

WT/22/10 21:00

Galatasaray

0-1

Real Madryt

ŚR/06/11 21:00

PSG

1-0

Club Brugge

ŚR/06/11 21:00

Real Madryt

6-0

Galatasaray

WT/26/11 18:55

Galatasaray

1-1

Club Brugge

WT/26/11 21:00

Real Madryt

2-2

PSG

ŚR/11/12 21:00

PSG

-

Galatasaray

ŚR/11/12 21:00

Club Brugge

-

Real Madryt

Grupa B
MPktBrZRP
1 Bayern Monachium 5 15 21-4 5 0 0
2 Tottenham 5 10 17-11 3 1 1
3 Crvena zvezda Belgrad 5 3 3-19 1 0 4
4 Olympiakos Pireus 5 1 7-14 0 1 4
ŚR/18/09 18:55

Olympiakos Pireus

2-2

Tottenham

ŚR/18/09 21:00

Bayern Monachium

Coman 34, Lewandowski 80, Muller 90
3-0

Crvena zvezda Belgrad

WT/01/10 21:00

Tottenham

Heung-min 12, Kane 61 (k)
2-7

Bayern Monachium

Kimmich 15, Lewandowski 45, 87, Gnabry 53, 55, 83, 88
WT/01/10 21:00

Crvena zvezda Belgrad

3-1

Olympiakos Pireus

WT/22/10 21:00

Tottenham

5-0

Crvena zvezda Belgrad

WT/22/10 21:00

Olympiakos Pireus

El Arabi 23, Guilherme 79
2-3

Bayern Monachium

Lewandowski 34, 62, Tolisso 75
ŚR/06/11 18:55

Bayern Monachium

Lewandowski 69, Perisić 89
2-0

Olympiakos Pireus

ŚR/06/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

0-4

Tottenham

WT/26/11 21:00

Crvena zvezda Belgrad

0-6

Bayern Monachium

Goretzka 14, Lewandowski 53 (k), 60, 64, 67, Tolisso 89
WT/26/11 21:00

Tottenham

4-2

Olympiakos Pireus

ŚR/11/12 21:00

Bayern Monachium

-

Tottenham

ŚR/11/12 21:00

Olympiakos Pireus

-

Crvena zvezda Belgrad

Grupa C
MPktBrZRP
1 Manchester City 5 11 12-3 3 2 0
2 Szachtar Donieck 5 6 8-10 1 3 1
3 Dinamo Zagrzeb 5 5 9-9 1 2 2
4 Atalanta 5 4 5-12 1 1 3
ŚR/18/09 21:00

Szachtar Donieck

0-3

Manchester City

ŚR/18/09 21:00

Dinamo Zagrzeb

4-0

Atalanta

WT/01/10 18:55

Atalanta

1-2

Szachtar Donieck

WT/01/10 21:00

Manchester City

2-0

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 18:55

Szachtar Donieck

2-2

Dinamo Zagrzeb

WT/22/10 21:00

Manchester City

5-1

Atalanta

ŚR/06/11 21:00

Dinamo Zagrzeb

3-3

Szachtar Donieck

ŚR/06/11 21:00

Atalanta

1-1

Manchester City

WT/26/11 21:00

Atalanta

2-0

Dinamo Zagrzeb

WT/26/11 21:00

Manchester City

1-1

Szachtar Donieck

ŚR/11/12 18:55

Szachtar Donieck

-

Atalanta

ŚR/11/12 18:55

Dinamo Zagrzeb

-

Manchester City

Grupa D
MPktBrZRP
1 Juventus 5 13 10-4 4 1 0
2 Atletico Madryt 5 7 6-5 2 1 2
3 Bayer Leverkusen 5 6 5-7 2 0 3
4 Lokomotiw Moskwa 5 3 4-9 1 0 4
ŚR/18/09 21:00

Atletico Madryt

2-2

Juventus

ŚR/18/09 21:00

Bayer Leverkusen

Hoewedes 25 (s)
1-2

Lokomotiw Moskwa

Krychowiak 16, Barinow 37
WT/01/10 21:00

Lokomotiw Moskwa

0-2

Atletico Madryt

WT/01/10 21:00

Juventus

3-0

Bayer Leverkusen

WT/22/10 18:55

Atletico Madryt

1-0

Bayer Leverkusen

WT/22/10 21:00

Juventus

2-1

Lokomotiw Moskwa

ŚR/06/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

1-2

Juventus

ŚR/06/11 21:00

Bayer Leverkusen

2-1

Atletico Madryt

WT/26/11 18:55

Lokomotiw Moskwa

0-2

Bayer Leverkusen

WT/26/11 21:00

Juventus

1-0

Atletico Madryt

ŚR/11/12 21:00

Atletico Madryt

-

Lokomotiw Moskwa

ŚR/11/12 21:00

Bayer Leverkusen

-

Juventus

Grupa E
MPktBrZRP
1 Liverpool 6 13 13-8 4 1 1
2 Napoli 6 12 11-4 3 3 0
3 Salzburg 6 7 16-13 2 1 3
4 Genk 6 1 5-20 0 1 5
WT/17/09 21:00

Napoli

2-0

Liverpool

WT/17/09 21:00

Salzburg

6-2

Genk

ŚR/02/10 18:55

Genk

0-0

Napoli

ŚR/02/10 21:00

Liverpool

4-3

Salzburg

ŚR/23/10 21:00

Salzburg

2-3

Napoli

ŚR/23/10 21:00

Genk

1-4

Liverpool

WT/05/11 21:00

Liverpool

2-1

Genk

WT/05/11 21:00

Napoli

1-1

Salzburg

ŚR/27/11 21:00

Liverpool

1-1

Napoli

ŚR/27/11 21:00

Genk

1-4

Salzburg

WT/10/12 18:55

Napoli

Milik 3, 26, 38 (k), Mertens 74 (k)
4-0

Genk

WT/10/12 18:55

Salzburg

0-2

Liverpool

Grupa F
MPktBrZRP
1 Barcelona 6 14 9-4 4 2 0
2 Borussia Dortmund 6 10 8-8 3 1 2
3 Inter 6 7 10-9 2 1 3
4 Slavia Praga 6 2 4-10 0 2 4
WT/17/09 18:55

Inter

1-1

Slavia Praga

WT/17/09 21:00

Borussia Dortmund

0-0

Barcelona

ŚR/02/10 18:55

Slavia Praga

0-2

Borussia Dortmund

ŚR/02/10 21:00

Barcelona

2-1

Inter

ŚR/23/10 21:00

Inter

2-0

Borussia Dortmund

ŚR/23/10 21:00

Slavia Praga

1-2

Barcelona

WT/05/11 18:55

Barcelona

0-0

Slavia Praga

WT/05/11 21:00

Borussia Dortmund

3-2

Inter

ŚR/27/11 21:00

Barcelona

3-1

Borussia Dortmund

ŚR/27/11 21:00

Slavia Praga

1-3

Inter

ŚR/11/12 21:00

Borussia Dortmund

2-1

Slavia Praga

ŚR/11/12 21:00

Inter

1-2

Barcelona

Grupa G
MPktBrZRP
1 Lipsk 6 11 10-8 3 2 1
2 Lyon 6 8 9-8 2 2 2
3 Benfica Lizbona 6 7 10-11 2 1 3
4 Zenit Petersburg 6 7 7-9 2 1 3
WT/17/09 18:55

Lyon

1-1

Zenit Petersburg

WT/17/09 21:00

Benfica Lizbona

1-2

Lipsk

ŚR/02/10 21:00

Zenit Petersburg

3-1

Benfica Lizbona

ŚR/02/10 21:00

Lipsk

0-2

Lyon

ŚR/23/10 18:55

Lipsk

2-1

Zenit Petersburg

ŚR/23/10 21:00

Benfica Lizbona

2-1

Lyon

WT/05/11 18:55

Zenit Petersburg

0-2

Lipsk

WT/05/11 21:00

Lyon

3-1

Benfica Lizbona

ŚR/27/11 18:55

Zenit Petersburg

2-0

Lyon

ŚR/27/11 21:00

Lipsk

2-2

Benfica Lizbona

ŚR/11/12 21:00

Benfica Lizbona

3-0

Zenit Petersburg

ŚR/11/12 21:00

Lyon

2-2

Lipsk

Grupa H
MPktBrZRP
1 Chelsea 6 11 11-9 3 2 1
2 Valencia 6 11 9-7 3 2 1
3 Ajax 6 10 12-6 3 1 2
4 Lille 6 1 4-14 0 1 5
WT/17/09 21:00

Chelsea

0-1

Valencia

WT/17/09 21:00

Ajax

3-0

Lille

ŚR/02/10 21:00

Valencia

0-3

Ajax

ŚR/02/10 21:00

Lille

1-2

Chelsea

ŚR/23/10 18:55

Ajax

0-1

Chelsea

ŚR/23/10 21:00

Lille

1-1

Valencia

WT/05/11 21:00

Chelsea

4-4

Ajax

WT/05/11 21:00

Valencia

4-1

Lille

ŚR/27/11 18:55

Valencia

2-2

Chelsea

ŚR/27/11 21:00

Lille

0-2

Ajax

ŚR/11/12 21:00

Chelsea

2-1

Lille

ŚR/11/12 21:00

Ajax

0-1

Valencia

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa183536-17
2Pogoń Szczecin183522-14
3Cracovia183327-15
4Śląsk Wrocław183326-18
5Lechia Gdańsk183023-16
6Lech Poznań182931-18
7Piast Gliwice182819-18
8Wisła Płock182722-28
9Jagiellonia Białystok182628-23
10Zagłębie Lubin182528-25
11Raków Częstochowa182219-28
12Górnik Zabrze182020-25
13Arka Gdynia181714-26
14Korona Kielce181510-24
15ŁKS Łódź181417-31
16Wisła Kraków181117-33
PT/06/12 18:00
Korona K.
0-1
Arka G.
PT/06/12 20:30
Górnik Z.
4-2
Wisła K.
SO/07/12 15:00
Jagiellonia B.
0-1
Zagłębie L.
SO/07/12 17:30
Lech P.
2-0
ŁKS Ł.
SO/07/12 20:00
Lechia G.
2-0
Wisła P.
ND/08/12 12:30
Cracovia
3-0
Raków C.
ND/08/12 15:00
Pogoń S.
1-0
Piast G.
ND/08/12 17:30
Śląsk W.
0-3
Legia W.
PT/13/12 18:00
Arka G.
-
Zagłębie L.
PT/13/12 20:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
SO/14/12 15:00
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/14/12 17:30
Śląsk W.
-
Lech P.
SO/14/12 20:00
Legia W.
-
Wisła P.
ND/15/12 12:30
Piast G.
-
ŁKS Ł.
ND/15/12 15:00
Korona K.
-
Cracovia
ND/15/12 17:30
Jagiellonia B.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Bayern - Tottenham (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Bayer - Juventus (na żywo)
21:00 Premium 2 LE: Porto - Feyenoord (na żywo)