Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 11 lipca 2020

Puchar Polski

1/16
WT/29/10 13:00

Resovia

0-4

Lech Poznań

WT/29/10 13:00

Radomiak Radom

1-2

GKS Tychy

WT/29/10 13:00

Stilon Gorzów Wlkp.

1-5

Zagłębie Lubin

WT/29/10 13:00

Rekord Bielsko-Biała

0-2

Górnik Łęczna

WT/29/10 13:00

Błękitni Stargard

3-0

Sandecja Nowy Sącz

WT/29/10 17:30

Bytovia Bytów

2-3
pd.

Cracovia

WT/29/10 19:00

Miedź Legnica

1-0
pd.

GKS Jastrzębie

WT/29/10 20:30

ŁKS Łódź

2-0

Górnik Zabrze

ŚR/30/10 13:00

Stal Stalowa Wola

1-1
pd. k. 4-3

GKS Katowice

ŚR/30/10 13:00

Chełmianka Chełm

0-2

Lechia Gdańsk

ŚR/30/10 17:30

Stal Mielec

2-0

Pogoń Szczecin

ŚR/30/10 18:00

Legia II Warszawa

Konik 75
1-0

Odra Opole

ŚR/30/10 18:00

Olimpia Elbląg

0-4

Raków Częstochowa

ŚR/30/10 18:30

Pogoń Siedlce

0-4

Piast Gliwice

ŚR/30/10 20:30

Widzew Łódź

2-3

Legia Warszawa

CZ/31/10 17:30

Stomil Olsztyn

0-0
pd. k. 4-1

Wisła Płock

1/8
WT/03/12 17:45

Legia II Warszawa

0-2

Piast Gliwice

Badia 14, 85 (k)
WT/03/12 20:45

Górnik Łęczna

0-2

Legia Warszawa

Gwilia 40, Kante 48
ŚR/04/12 12:15

Stal Stalowa Wola

0-2

Lech Poznań

Puchacz 2, Dejewski 69
ŚR/04/12 17:45

Lechia Gdańsk

Makowski 54, Haraslin 55, Paixao 63 (k)
3-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Bohar 43
ŚR/04/12 20:45

GKS Tychy

Szumilas 72, Biernat 80
2-0

ŁKS Łódź

CZ/05/12 12:15

Błękitni Stargard

Kurbiel 36
1-2

Stal Mielec

Paluchowski 27, Mak 70
CZ/05/12 17:45

Miedź Legnica

Makuch 90
1-1
pd. k. 4-3

Stomil Olsztyn

Sobczak 57 (k)
CZ/05/12 20:45

Cracovia

0-0
pd. k. 4-1

Raków Częstochowa

1/4
WT/10/03 18:00

GKS Tychy

Szumilas 90
1-2
pd.

Cracovia

Wdowiak 51, van Amersfoort 115
ŚR/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

Gomes 57, Paixao 64
2-1

Piast Gliwice

Vida 82
WT/26/05 20:10

Miedź Legnica

Zieliński 88
1-2

Legia Warszawa

Gwilia 17, Cholewiak 49
ŚR/27/05 20:10

Stal Mielec

Nowak 45
1-3

Lech Poznań

Ramirez 5, Żamaletdinow 34, Jóźwiak 82
1/2
WT/07/07 20:00

Cracovia

Wdowiak 5, 82, Helik 14
3-0

Legia Warszawa

ŚR/08/07 20:00

Lech Poznań

Ramirez 65
1-1
pd. k. 3-4

Lechia Gdańsk

Paixao 62
Finał
PT/24/07 20:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa346567-33
2Piast Gliwice345738-30
3Lech Poznań345761-32
4Śląsk Wrocław345347-40
5Cracovia345247-35
6Lechia Gdańsk345244-46
7Jagiellonia Białystok344946-44
8Pogoń Szczecin344732-36
9Górnik Zabrze355049-44
10Raków Częstochowa355047-52
11Wisła Płock354841-51
12Zagłębie Lubin354756-52
13Wisła Kraków344442-51
14Arka Gdynia343434-53
15Korona Kielce343125-44
16ŁKS Łódź342128-61
PT/10/07 18:00
Zagłębie L.
0-1
Wisła P.
PT/10/07 20:30
Górnik Z.
4-1
Raków C.
SO/11/07 15:00
Arka G.
-
ŁKS Ł.
SO/11/07 17:30
Legia W.
-
Cracovia
SO/11/07 20:00
Wisła K.
-
Korona K.
ND/12/07 12:30
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/12/07 15:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/12/07 17:30
Lech P.
-
Lechia G.
WT/14/07 20:30
Arka G.
-
Górnik Z.
WT/14/07 20:30
Zagłębie L.
-
Wisła K.
WT/14/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Raków C.
WT/14/07 20:30
Wisła P.
-
Korona K.
ŚR/15/07 20:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/15/07 20:30
Cracovia
-
Lech P.
ŚR/15/07 20:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ŚR/15/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sport 1. liga: Sandecja - Stal (na żywo)
18:00 Canal+Sport Zagłębie - Wisła P. (na żywo)
20:10 Polsat Sport 1. liga: Zagłębie - Warta (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Raków (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Jastrzębie - Podbesk. (na żywo)
15:00 Canal+Sport Arka - ŁKS (na żywo)
15:10 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Puszcza (na żywo)
17:30 TVP 1 Legia - Cracovia (na żywo)
17:40 Polsat Sport 1. liga: Stomil - Miedź (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Korona (na żywo)