Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 stycznia 2022

Puchar Polski

1/16 finału
WT/26/10 13:30

Lechia Zielona Góra

0-1

Arka Gdynia

Tomal 90
WT/26/10 13:30

Unia Skierniewice

0-2

Lech Poznań

Ramirez 9, Broniarek 21 (s)
WT/26/10 15:45

Świt Nowy Dwór M.

Gajewski 47, Kowalczyk 63
2-1

Lechia Gdańsk

Durmus 8 (k)
WT/26/10 18:00

KKS Kalisz

Waleńcik 85
1-2

Raków Częstochowa

Gwilia 37 (k), Wdowiak 45
ŚR/27/10 13:00

Pogoń Siedlce

0-5

Motor Lublin

Firlej 8, 30, 32, Rozmus 15, Wójcik 53
ŚR/27/10 13:30

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 81 (k)
1-2

Górnik Zabrze

Sanogo 15, Tosevski 41
ŚR/27/10 14:00

Olimpia Grudziądz

Cywiński 15, Bojas 20, Cabrera 90
3-0

Lech II Poznań

ŚR/27/10 17:30

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Piast Gliwice

Winciersz 18
ŚR/27/10 19:30

GKS Katowice

Samiec-Talar 84
1-2
pd.

Termalica Nieciecza

Mesanović 45, Wlazło 117 (k)
ŚR/27/10 20:30

ŁKS Łódź

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 8 (k)
CZ/28/10 13:30

Świt Szczecin

0-1

Legia Warszawa

Rose 35
WT/02/11 12:30

Wieczysta Kraków

0-5

Garbarnia Kraków

Klec 12, Morys 19 (k), Feliks 39, Purcha 41, Korbecki 64
WT/02/11 16:00

Widzew Łódź

Karasek 19, Montini 33, Kun 52, Hanousek 90 (k)
4-1

GKS Jastrzębie

Balboa 73
ŚR/03/11 13:30

GKS Tychy

Grzeszczyk 55
1-3

Wisła Kraków

Młyński 24, Brown Forbes 74, 76
ŚR/03/11 16:00

Korona Kielce

Podgórski 13, Zebić 34
2-1

Stomil Olsztyn

Szramka 89
ŚR/03/11 18:00

Miedź Legnica

Śliwa 42, Mijusković 87 (k)
2-2
pd. k. 4-5

Górnik Łęczna

Lokilo 80, Banaszak 90
1/8 finału
WT/30/11 12:00

Olimpia Grudziądz

Bojas 71 (k), 76 (k), Witasik 118
3-3
pd. k. 4-2

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 21, Sosnowski 37 (k), 95 (k)
WT/30/11 18:00

Korona Kielce

Błanik 25
1-2

Górnik Łęczna

Rymaniak 67, Śpiączka 82
WT/30/11 20:45

Piast Gliwice

-
Odwołany

Górnik Zabrze

ŚR/01/12 11:45

Garbarnia Kraków

0-4

Lech Poznań

Marchwiński 16, Banach 23 (s), Czerwiński 32, Murawski 64
ŚR/01/12 14:30

Termalica Nieciecza

0-2

Raków Częstochowa

Sturgeon 7, Lederman 43
ŚR/01/12 17:15

Arka Gdynia

Czubak 22, 32
2-1

Zagłębie Lubin

Ratajczyk 57
ŚR/01/12 20:00

Motor Lublin

Fidziukiewicz 14
1-2

Legia Warszawa

Luquinhas 56, Włodarczyk 73
CZ/02/12 20:00

Widzew Łódź

Kun 29
1-3

Wisła Kraków

Brown Forbes 64, Kliment 86, 90
1/4 finału
WT/01/03 00:00

Legia Warszawa

-

Górnik Łęczna

- -

Arka Gdynia

-

Raków Częstochowa

- -

Olimpia Grudziądz

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice / Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań194137-13
2Pogoń Szczecin193735-16
3Raków Częstochowa193536-22
4Radomiak Radom193528-16
5Lechia Gdańsk193333-23
6Wisła Płock192929-26
7Górnik Zabrze192827-26
8Stal Mielec192826-26
9Cracovia192625-26
10Śląsk Wrocław192430-30
11Jagiellonia Białystok192424-31
12Piast Gliwice192326-26
13Wisła Kraków192121-30
14Zagłębie Lubin192020-36
15Górnik Łęczna191819-36
16Warta Poznań191614-24
17Legia Warszawa181519-30
18Termalica Nieciecza 181220-32
PT/17/12 18:00
Wisła K.
3-0
Termalica N.
PT/17/12 20:30
Wisła P.
1-0
Lechia G.
SO/18/12 12:30
Piast G.
1-1
Stal M.
SO/18/12 15:00
Pogoń S.
1-1
Warta P.
SO/18/12 17:30
Śląsk W.
0-2
Cracovia
SO/18/12 20:00
Raków C.
5-0
Jagiellonia B.
ND/19/12 12:30
Górnik Ł.
2-1
Zagłębie L.
ND/19/12 15:00
Lech P.
2-1
Górnik Z.
ND/19/12 17:30
Legia W.
0-3
Radomiak R.
PT/04/02 18:00
Termalica N.
-
Jagiellonia B.
PT/04/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/05/02 15:00
Stal M.
-
Górnik Z.
SO/05/02 17:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/05/02 20:00
Lechia G.
-
Śląsk W.
ND/06/02 12:30
Warta P.
-
Górnik Ł.
ND/06/02 15:00
Raków C.
-
Wisła K.
ND/06/02 17:30
Cracovia
-
Lech P.
PN/07/02 18:00
Radomiak R.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

13:00 TVP Sport Legia - Krasnodar (na żywo)
21:30 Canal+Sport Valencia - Sevilla (na żywo)
13:00 TVP Sport Legia - Riga (na żywo)
19:00 Eleven 1 Getafe - Granada (na żywo)