Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 24 lipca 2014

3 Liga dolnośląsko/lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Ślęza Wrocław347778-3223-8-311-6-012-2-3
2MKS Oława347575-2823-6-511-4-212-2-3
3Stilon Gorzów Wlkp.347375-3723-4-711-2-412-2-3
4Zagłębie II Lubin346878-2821-5-813-2-28-3-6
5Formacja Mostki346795-4119-10-512-1-47-9-1
6FotoHigiena Gać345855-4816-10-87-7-39-3-5
7Piast Żmigród345351-4815-8-119-3-56-5-6
8Śląsk II Wrocław345262-5315-7-127-6-48-1-8
9Lechia Dzierżoniów344854-4413-9-128-3-65-6-6
10Polonia/Sparta Świdnica344852-5315-3-169-0-86-3-8
11Piast Karnin344351-6613-4-176-2-96-2-9
12Bystrzyca Kąty Wrocł.344240-4710-12-126-6-54-6-7
13Polonia Trzebnica343046-778-6-206-4-73-2-12
14Promień Żary342830-676-10-184-6-72-4-11
15Bielawianka Bielawa342633-766-8-203-3-113-5-9
16Ilanka Rzepin342442-796-6-224-3-102-3-12
17Prochowiczanka 342243-945-7-223-4-102-3-12
18GKS Kobierzyce341934-764-7-233-3-111-4-12
SO/07/06 17:00
Ślęza W.
3-0
GKS K.
SO/07/06 17:00
Prochowiczanka
3-1
Polonia/Sparta Ś.
SO/07/06 17:00
Stilon G.
1-1
Bielawianka B.
SO/07/06 17:00
Piast Ż.
3-2
Bystrzyca K.
SO/07/06 17:00
Promień Ż.
1-4
MKS O.
SO/07/06 17:00
Piast K.
1-3
Lechia D.
SO/07/06 17:00
Formacja M.
7-0
Ilanka R.
SO/07/06 17:00
Zagłębie I.
1-1
FotoHigiena G.
SO/07/06 17:00
Śląsk I.
1-4
Polonia T.
1 kolejka
SO/10/08 16:00

Zagłębie II Lubin

Bonecki 1, Błąd 3, K. Piątek 32, 51, 87
5-0

Polonia Trzebnica

SO/10/08 17:00

Formacja Mostki

0-1

FotoHigiena Gać

Telatyński 31
SO/10/08 17:00

GKS Kobierzyce

0-0

Ilanka Rzepin

SO/10/08 17:00

Piast Żmigród

Niedźwiedź 43
1-2

MKS Oława

Kiełbasa 34, 54
SO/10/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 42, Sędziak 49
2-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/10/08 18:00

Promień Żary

0-2

Lechia Dzierżoniów

Kret 17, Kuriata 46
ND/11/08 11:00

Śląsk II Wrocław

Zagórowicz 43
1-1

Prochowiczanka

Menzel 31 (s)
ND/11/08 14:00

Piast Karnin

0-5

Ślęza Wrocław

Rajter 23, Niewiadomski 37, 73, Janas 55, Molski 87
ND/11/08 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

0-1

Bielawianka Bielawa

Włodek 83
2 kolejka
CZ/15/08 11:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 26 (k)
1-2

Bielawianka Bielawa

Kaczmarek 5, Prokop 88
CZ/15/08 16:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

0-0

Polonia/Sparta Świdnica

CZ/15/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

0-1

Piast Żmigród

Monasterski 42
CZ/15/08 17:00

Ślęza Wrocław

Brusiło 33, Flejterski 78
2-0

Promień Żary

CZ/15/08 17:00

Ilanka Rzepin

0-1

Piast Karnin

Żeno 16
CZ/15/08 17:00

FotoHigiena Gać

2-1

GKS Kobierzyce

CZ/15/08 18:00

Polonia Trzebnica

Bergier 58, 73 (k)
2-2

Formacja Mostki

Okuniewicz 8, Piosik 66
ŚR/02/10 14:00

Śląsk II Wrocław

Majcher 66
1-0

Zagłębie II Lubin

ŚR/16/04 16:00

MKS Oława

0-0

Stilon Gorzów Wlkp.

3 kolejka
ND/18/08 11:00

Zagłębie II Lubin

Hodowany 5, Jach 20, Rakels 51, 81, Sabiłło 89
5-0

Prochowiczanka

ND/18/08 11:00

Bielawianka Bielawa

Niewiadomski 4
1-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 57, Mierzwa 89
ND/18/08 14:00

Piast Karnin

0-0

FotoHigiena Gać

ND/18/08 16:00

Formacja Mostki

Pawlak 20, Pisklak 22, Świtała 86
3-0

Śląsk II Wrocław

ND/18/08 17:00

GKS Kobierzyce

Kubasiewicz 30, Mrowiec 38, 65, Struzik 68
4-3

Polonia Trzebnica

Bergier 35 (k), Dmuch 70, Kołodziej 90
ND/18/08 17:00

Piast Żmigród

0-2

Ślęza Wrocław

Brusiło 19, Janas 33
ND/18/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 21, Sędziak 85
2-1

Lechia Dzierżoniów

Maciejewski 90
ND/18/08 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

0-1

MKS Oława

Wejerowski 50
ND/18/08 18:00

Promień Żary

Nowak 17, 35, Ziętek 80
3-2

Ilanka Rzepin

Sylwestrzak 39, Bogdziewicz 90
4 kolejka
SO/24/08 16:00

Ilanka Rzepin

Nowaczewski 47
1-2

Piast Żmigród

Sawicki 80, Zagórski 89
SO/24/08 16:00

Zagłębie II Lubin

Abwo 29, Rakels 69
2-2

Formacja Mostki

Pisklak 58, Bebeto 89
SO/24/08 17:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 56
1-1

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 75
SO/24/08 17:00

Bielawianka Bielawa

0-5

MKS Oława

Kiełbasa 47, Gancarczyk 49, Dołgan 59, 86, Morasz 71 (s)
SO/24/08 17:00

Lechia Dzierżoniów

Maciejewski 21, Niedojad 60, Śmiałowski 70
3-1

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 85
SO/24/08 17:00

FotoHigiena Gać

Dados 14 (s), Pałys 21, Boczarski 85
3-1

Promień Żary

Świdkiewicz 43
SO/24/08 18:00

Polonia Trzebnica

Jakóbczyk 41, 56, Bergier 54
3-2

Piast Karnin

Bednarz 2, Startek 8
ND/25/08 11:00

Śląsk II Wrocław

Kuźniecow 45 (s)
1-1

GKS Kobierzyce

Mrowiec 90
ŚR/09/10 17:00

Ślęza Wrocław

Zieliński 27, Rajter 90
2-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Szwiec 87
5 kolejka
WT/27/08 17:00

Zagłębie II Lubin

Magdziak 38, Sabiłło 84, 90, Dziedzina 86
4-0

GKS Kobierzyce

ŚR/28/08 17:00

Formacja Mostki

Świtała 28, Pawlak 42, 90, Ojikutu 48, Piosik 50
5-2

Prochowiczanka

Azikiewicz 6, K. Wojciechowski 58
ŚR/28/08 17:00

Piast Karnin

Żeno 85
1-5

Śląsk II Wrocław

Przybylski 32, 88, 89, Łuczak 60, Majcher 82
ŚR/28/08 17:00

Piast Żmigród

4-0

FotoHigiena Gać

ŚR/28/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Posmyk 38 (k)
1-0

Ilanka Rzepin

ŚR/28/08 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

0-4

Ślęza Wrocław

Niewiadomski ?, Rajter ?, ?, Mikuśkiewicz ?
ŚR/28/08 17:00

Bielawianka Bielawa

0-3

Lechia Dzierżoniów

Maciejewski 45, Majewski 68, Ochota 77
ŚR/28/08 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Gambal 67
1-0

MKS Oława

ŚR/28/08 18:00

Promień Żary

3-2

Polonia Trzebnica

6 kolejka
SO/31/08 15:00

Ilanka Rzepin

Adamczewski 12, Nowaczewski 50
2-3

Polonia/Sparta Świdnica

Fojna 15, 25, Lato 32 (k)
SO/31/08 16:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Ożga 75
1-0

Lechia Dzierżoniów

SO/31/08 16:00

Zagłębie II Lubin

Sabiłło 47, K. Piątek 53, 74, Błąd 81, 83 (k)
5-1

Piast Karnin

Raćko 10
SO/31/08 17:00

Prochowiczanka

0-5

MKS Oława

Wejerowski 12, Peroński 37, Gancarczyk 60, Synówka 84, Kalinowski 90 (k)
SO/31/08 17:00

Ślęza Wrocław

Góral 65
1-1

Bielawianka Bielawa

Zieliński 40
SO/31/08 17:00

FotoHigiena Gać

Sorbian 64
1-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 9, Posmyk 41
SO/31/08 17:00

Polonia Trzebnica

0-1

Piast Żmigród

Kłos 78
SO/31/08 17:00

Formacja Mostki

Kubasiewicz 4 (s), Okuniewicz 8, Sikora 40, Pisklak 80, Świtała 89
5-1

GKS Kobierzyce

Mrowiec 66
ND/01/09 17:00

Śląsk II Wrocław

Adamec 18, 52
2-0

Promień Żary

7 kolejka
PT/06/09 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

0-1

FotoHigiena Gać

Przytuła 69
SO/07/09 15:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Dorobek 64
1-3

Ślęza Wrocław

Góral 8, Zieliński 43, Janas 80
SO/07/09 16:00

GKS Kobierzyce

Szefner 6, Kozłowski 13, 35, Deneka 30, Mrowiec 55, 65 (k)
6-1

Prochowiczanka

Wojciechowski 14
SO/07/09 17:00

Promień Żary

Żyża 34, Czyżyk 90
2-0

Zagłębie II Lubin

SO/07/09 17:00

Piast Żmigród

Sawicki 60
1-0

Śląsk II Wrocław

SO/07/09 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kozioła 20, 74, 87, Świtaj 23, 55, Posmyk 56, 80
7-0

Polonia Trzebnica

SO/07/09 17:00

Bielawianka Bielawa

Góral 55, Maziarz 90
2-0

Ilanka Rzepin

SO/07/09 17:00

Lechia Dzierżoniów

Śmiałkowski 63
1-2

MKS Oława

Synówka 16, Gancarczyk 45
ND/08/09 14:00

Piast Karnin

Ojikutu 18 (s), Żeno 72
2-3

Formacja Mostki

Konefał 30 (k), Pawlak 72, 81
8 kolejka
SO/14/09 15:00

Ślęza Wrocław

Góral 21
1-1

MKS Oława

Lipiński 74
SO/14/09 15:00

Ilanka Rzepin

Sadowski 23
1-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/14/09 16:00

Prochowiczanka

T. Wojciechowski 85, K. Wojciechowski 89
2-2

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 14, 82
SO/14/09 16:00

Polonia Trzebnica

0-1

Polonia/Sparta Świdnica

Morawski 64
SO/14/09 16:00

Zagłębie II Lubin

Rakowski 61, Rakels 85, 90, Piątek 88 (k)
4-1

Piast Żmigród

Matusiak 80
SO/14/09 17:00

Formacja Mostki

Pawlak 52 (k)
1-0

Promień Żary

ND/15/09 15:00

GKS Kobierzyce

Sajewicz 30
1-4

Piast Karnin

Raćko 5, 11, Żeno 14, 40
ND/15/09 16:00

FotoHigiena Gać

Synowiec 23 (k), Przytuła 28, Słonecki 40 (s)
3-1

Bielawianka Bielawa

Włodek 8
ND/15/09 17:00

Śląsk II Wrocław

Cetnarski 89, Majcher 90
2-0

Stilon Gorzów Wlkp.

9 kolejka
SO/21/09 13:00

Piast Żmigród

0-4

Formacja Mostki

Pawlak 11, Ruminkiewicz 15, Piosik 60, Gołębiewski 85 (s)
SO/21/09 15:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

0-1

FotoHigiena Gać

Boczarski 65
SO/21/09 15:00

Ilanka Rzepin

0-1

MKS Oława

Lipiński 43
SO/21/09 16:00

Piast Karnin

Bednarz 69, Żeno 73, Raćko 89
3-0

Prochowiczanka

SO/21/09 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-4

Zagłębie II Lubin

Błąd 45, 87, Bonecki 48, Woźniak 53
SO/21/09 16:00

Bielawianka Bielawa

Rapacz 80
1-0

Polonia Trzebnica

SO/21/09 17:00

Promień Żary

Czyżyk 8, 68
2-2

GKS Kobierzyce

Mrowiec 32, Deneka 60
SO/21/09 17:00

Lechia Dzierżoniów

0-1

Ślęza Wrocław

Flejterski 20
ND/22/09 16:00

Polonia/Sparta Świdnica

Kwit 90
1-2

Śląsk II Wrocław

Misik 6, Kubiak 75
10 kolejka
SO/28/09 15:00

Ilanka Rzepin

Nowaczewski 80
1-1

Lechia Dzierżoniów

Śmiałowski 7
SO/28/09 15:00

GKS Kobierzyce

0-0

Piast Żmigród

SO/28/09 16:00

Prochowiczanka

Cieślak 38
1-3

Ślęza Wrocław

Rajter 16, Niewiadomski 43, Góral 78
SO/28/09 16:00

FotoHigiena Gać

Boczarski 48
1-1

MKS Oława

Boczarski 60 (s)
SO/28/09 16:00

Polonia Trzebnica

Jakóbczyk 40, 81
2-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/28/09 16:00

Zagłębie II Lubin

Kowalczyk 3, 49, K.Piątek 74, 78, 84
5-1

Polonia/Sparta Świdnica

Jaros 27
SO/28/09 16:00

Formacja Mostki

0-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Suchowera 67, Posmyk 89
SO/28/09 16:00

Piast Karnin

Żeno 49, 90, Szamotulski 81
3-0

Promień Żary

ND/29/09 16:00

Śląsk II Wrocław

Więzik 26, 64, Cetnarski 36, Repski 61, Uliczny 73, Majcher 89
6-0

Bielawianka Bielawa

11 kolejka
PT/04/10 15:00

Ślęza Wrocław

Rajter 16, Niewiadomski 18
2-1

Ilanka Rzepin

Klimczak 48
SO/05/10 14:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 33
1-3

Śląsk II Wrocław

Kubiak 20, Uliczny 70, Gavish 90
SO/05/10 16:00

Promień Żary

Ziętek 23
1-1

Prochowiczanka

Azikiewicz 43
SO/05/10 16:00

Piast Żmigród

0-2

Piast Karnin

Bednarz 20 (k), Żeno 26
SO/05/10 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Werbski 62, Somrani 64
2-0

GKS Kobierzyce

SO/05/10 16:00

Polonia/Sparta Świdnica

Skrypak 35
1-6

Formacja Mostki

Sikora 51, 81, Pawlak 54, 64, 74, Piskorski 90
SO/05/10 16:00

Bielawianka Bielawa

0-3

Zagłębie II Lubin

Andrzejczak 52, K. Piątek 83, 85
SO/05/10 16:00

Lechia Dzierżoniów

Śmiałowski 67, Ochota 69
2-0

FotoHigiena Gać

SO/05/10 16:00

Polonia Trzebnica

Bella 37, Jakóbczyk 83
2-6

MKS Oława

Wejerowski 11, 64, Gancarczyk 13, Lipiński 45, 69, 86
12 kolejka
SO/12/10 11:00

Śląsk II Wrocław

0-1

MKS Oława

Kalinowski 75 (k)
SO/12/10 15:00

Prochowiczanka

Grochowski 2, 29, Wojciechowski 5, 31, Azikiewicz 45, Babeczko 60, Węgłowski 89
7-2

Ilanka Rzepin

Adamczewski 37, 45
SO/12/10 15:00

FotoHigiena Gać

Synowiec 36, Żarski 43, Telatyński 67, Kucyniak 81
4-5

Ślęza Wrocław

Rajter 4, 7, 61, Niewiadomski 20, Molski 30
SO/12/10 15:00

Polonia Trzebnica

Krzanowski 68
1-1

Lechia Dzierżoniów

Ochota 84
SO/12/10 15:00

Formacja Mostki

Piosik 35, Sikora 44, Świtała 45, Ruminkiewicz 81 (k)
4-1

Bielawianka Bielawa

Prokop 14
SO/12/10 15:00

GKS Kobierzyce

0-3

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 6, 69, Kwit 42 (k)
SO/12/10 16:00

Piast Karnin

Startek 24
1-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Spiliszewski 65 (s), Posmyk 70
SO/12/10 16:00

Promień Żary

0-0

Piast Żmigród

ŚR/06/11 15:00

Zagłębie II Lubin

Kowalczyk 68
1-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Pawlak 2, Gawron 60
13 kolejka
SO/19/10 11:00

Ilanka Rzepin

Adamczewski 72
1-3

FotoHigiena Gać

Synowiec 26, Boczarski 58, Żarski 90
SO/19/10 14:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

M. Wróbel 70 (k), J. Wróbel 80
2-2

Formacja Mostki

Mierzwa 23 (s), Sikora 45
SO/19/10 15:00

Piast Żmigród

Mazurek 65, Zagórski 66
2-0

Prochowiczanka

SO/19/10 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Sędziak 19, Timoszyk 77, 87
3-0

Promień Żary

SO/19/10 15:00

Polonia/Sparta Świdnica

Salamon 8, Kwit 15, 84
3-2

Piast Karnin

Raćko 49, Paczkowski 90
SO/19/10 15:00

Bielawianka Bielawa

Zieliński 80
1-0

GKS Kobierzyce

SO/19/10 15:00

Polonia Trzebnica

Miazgowski 7, Szczepek 73, Cychol 90
3-3

Ślęza Wrocław

Flejterski 14 (k), Góral 71, Rajter 74
SO/19/10 15:30

Lechia Dzierżoniów

Kret 35, Niedojad 41, Ochota 53
3-0

Śląsk II Wrocław

ND/20/10 16:00

Zagłębie II Lubin

Woźniak 36, Kowalczyk 82
2-0

MKS Oława

14 kolejka
SO/26/10 14:00

Prochowiczanka

Wojciechowski 7
1-2

FotoHigiena Gać

Kucyniak 55, Boczarski 60
SO/26/10 14:00

Polonia Trzebnica

Bella 5
1-2

Ilanka Rzepin

Nowaczewski 85, 90
SO/26/10 14:00

Zagłębie II Lubin

Bonecki 35, Kubicki 51, K. Piątek 57
3-2

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 9, Górski 70
SO/26/10 14:00

Formacja Mostki

0-2

MKS Oława

Gancarczyk 69, 90
SO/26/10 14:00

GKS Kobierzyce

Sajewicz 47, 90
2-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 39, Mierzwa 57
SO/26/10 15:00

Piast Karnin

Żeno 65, 85, Buda 90
3-1

Bielawianka Bielawa

Góral 60
SO/26/10 15:00

Promień Żary

0-2

Polonia/Sparta Świdnica

Fojna 28 (k), 66 (k)
SO/26/10 15:00

Piast Żmigród

Nawrot 24, Mazurek 40
2-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Szwiec 31, Sędziak 66, Maliszewski 75
ND/27/10 11:00

Śląsk II Wrocław

0-1

Ślęza Wrocław

Zieliński 77
15 kolejka
SO/02/11 13:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Mierzwa 29, Juchno 45, Wróbel 47, Gambal 80
4-0

Piast Karnin

SO/02/11 13:00

Ślęza Wrocław

Brusiło 43
1-1

Zagłębie II Lubin

K. Piątek 17
SO/02/11 13:00

FotoHigiena Gać

5-4

Polonia Trzebnica

SO/02/11 14:00

Polonia/Sparta Świdnica

0-1

Piast Żmigród

Sawicki 15
SO/02/11 14:00

Bielawianka Bielawa

Zieliński 16, Olejnik 25
2-2

Promień Żary

Żyża 3, Arkuszewski 7
SO/02/11 14:00

GKS Kobierzyce

Deneka 71
1-2

MKS Oława

Lipiński 52, 87
SO/02/11 14:00

Lechia Dzierżoniów

Maciejewski 45, Śmiałowski 85
2-1

Formacja Mostki

Iwan 47
SO/02/11 14:00

Ilanka Rzepin

? 80, 90
2-4

Śląsk II Wrocław

Dankowski 18, Danielik 35, 48, 64
ND/03/11 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 9, 77, Maliszewski 10, Ziajka 27, 61, 69
6-1

Prochowiczanka

Wojciechowski 56
16 kolejka
SO/09/11 11:00

Śląsk II Wrocław

Danielik 38
1-2

FotoHigiena Gać

Boczarski 57, Telatyński 90
SO/09/11 11:00

Promień Żary

Czyżyk 4, Haraś 28
2-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 62, 85 (k)
SO/09/11 12:30

Formacja Mostki

Piosik 73, Pawlak 86
2-1

Ślęza Wrocław

Brusiło 38
SO/09/11 13:00

GKS Kobierzyce

Leśniarek 74 (k)
1-2

Lechia Dzierżoniów

Ochota 81, Maciejewski 88
SO/09/11 14:00

Prochowiczanka

Wojciechowski 34 (k)
1-3

Polonia Trzebnica

Miazgowski 14, Reczka 39, Jakóbczyk 90 (k)
SO/09/11 14:00

Zagłębie II Lubin

Wojciechowski 28, Rakels 45, Papadopulos 65
3-0

Ilanka Rzepin

SO/09/11 14:00

Piast Karnin

Żeno 30, Rutkowski 41
2-1

MKS Oława

Lipiński 49
SO/09/11 14:00

Piast Żmigród

Sawicki 1, Janczyszyn 62, Zagórski 90 (k)
3-3

Bielawianka Bielawa

Rosicki 10, Włodek 60, Zieliński 69
ND/10/11 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Posmyk 16, 34, 83, 90, Suchowera 26, Ziajka 35
6-2

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 24, Jaros 59
17 kolejka
SO/16/11 13:00

Polonia/Sparta Świdnica

Salamon 19, Borowy 30, 33, Fojna 69, Morawski 90
5-1

Prochowiczanka

Grochowski 11
SO/16/11 13:00

Bielawianka Bielawa

Zieliński 16 (k), Góral 74
2-4

Stilon Gorzów Wlkp.

Świtaj 21, 56, Posmyk 23, 70
SO/16/11 13:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Gawron 45, Mierzwa 62
2-1

Piast Żmigród

Wójcik 68
SO/16/11 13:00

Lechia Dzierżoniów

0-1

Piast Karnin

Szamotulski 56
SO/16/11 13:00

FotoHigiena Gać

Synowiec 65 (k)
1-2

Zagłębie II Lubin

Wojciechowski 34, 49
SO/16/11 13:00

Polonia Trzebnica

0-2

Śląsk II Wrocław

Więzik 25, 32
SO/16/11 14:00

GKS Kobierzyce

Ficoń 23, Lesniarek 78
2-1

Ślęza Wrocław

Flejterski 85
SO/16/11 14:00

Ilanka Rzepin

Pawłowski 79
1-4

Formacja Mostki

Sikora 20, Pawlak 49, 66, 83
ND/17/11 13:00

MKS Oława

0-0

Promień Żary

18 kolejka
SO/23/11 13:00

Prochowiczanka

Wojciechowski 45 (k), Azikiewicz 45
2-5

Śląsk II Wrocław

Majcher 30, 65, Kubiak 40, Uliczny 49, Wdowiak 85
SO/23/11 13:00

Polonia Trzebnica

Bergier 65
1-2

Zagłębie II Lubin

Cychol 12 (s), Sobków 89
SO/23/11 13:00

FotoHigiena Gać

Budny 55
1-1

Formacja Mostki

Piosik 67
SO/23/11 13:00

Ślęza Wrocław

Przystalski 11, Niewiadomski 14, Flejterski 57 (k), Rajter 77
4-0

Piast Karnin

SO/23/11 13:00

Lechia Dzierżoniów

Śmiałowski 8, 40, 64, Niedojad 48, Ochota 49, 88, Górski 67
7-0
(wo)

Promień Żary

Ziętek 59
SO/23/11 13:00

MKS Oława

0-1

Piast Żmigród

Zagórski 90
SO/23/11 13:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Dorobek 78
1-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Werbski 60, Somrani 64, Timoszyk 90
SO/23/11 13:00

Bielawianka Bielawa

0-3

Polonia/Sparta Świdnica

Chrapek 43, Miętkiewicz 83, Borowy 87
ŚR/16/04 16:00

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 52, Kasik 63, Nowaczewski 70
3-1

GKS Kobierzyce

Ficoń 87
19 kolejka
SO/15/03 15:00

Bielawianka Bielawa

0-2

Prochowiczanka

Liberek 43, Azikiewicz 90
SO/15/03 15:00

Polonia/Sparta Świdnica

Fojna 14 (k), Morawski 48, Kukla 54
3-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/15/03 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Sędziak 27
1-3

MKS Oława

Mateusz Gancarczyk 8, Krzysztof Gancarczyk 29, Waldemar Gancarczyk 42
SO/15/03 15:00

Piast Żmigród

Piotrowski 73
1-1

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 41
SO/15/03 15:00

Promień Żary

Sucharek 8
1-1

Ślęza Wrocław

Brusiło 48
SO/15/03 15:00

GKS Kobierzyce

Szefner 17
1-2

FotoHigiena Gać

Pałys 83, 90
SO/15/03 15:00

Formacja Mostki

Okuniewicz 20, Sikora 60, Ojikutu 69
3-0

Polonia Trzebnica

ND/16/03 14:00

Piast Karnin

0-2

Ilanka Rzepin

Chanas 30, Toporkiewicz 79
PN/17/03 13:00

Zagłębie II Lubin

Błąd 12, Widanow 30, Janoszka 31, 45
4-0

Śląsk II Wrocław

20 kolejka
SO/22/03 14:00

Śląsk II Wrocław

Uliczny 19, Gavish 76
2-2

Formacja Mostki

Świtała 39, Okuniewicz 66
SO/22/03 14:00

MKS Oława

Mateusz Gancarczyk 25, Waldemar Gancarczyk 29, Krzysztof Gancarczyk 52
3-0

Polonia/Sparta Świdnica

SO/22/03 15:00

Prochowiczanka

0-0

Zagłębie II Lubin

SO/22/03 15:00

Polonia Trzebnica

Tchouague 48
1-0

GKS Kobierzyce

SO/22/03 15:00

Ilanka Rzepin

Pawłowski 90 (k)
1-0

Promień Żary

SO/22/03 15:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Gambal 67
1-0

Bielawianka Bielawa

SO/22/03 15:30

Lechia Dzierżoniów

0-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Maliszewski 25, Posmyk 49, 63
SO/22/03 16:00

FotoHigiena Gać

Synowiec 22, Budny 29
2-1

Piast Karnin

Świercz 18
ND/23/03 13:00

Ślęza Wrocław

Rajter 16, Celuch 59, Bielski 61
3-0

Piast Żmigród

21 kolejka
SO/29/03 12:00

MKS Oława

Kalinowski 10 (k)
1-0

Bielawianka Bielawa

SO/29/03 15:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 10, 83 (k), Gawron 46
3-0

Prochowiczanka

SO/29/03 15:00

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 13
1-2

Lechia Dzierżoniów

Maciejewski 11, Oliveira 47
SO/29/03 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-1

Ślęza Wrocław

Rajter 15
SO/29/03 15:00

GKS Kobierzyce

Frukacz 14
1-3

Śląsk II Wrocław

Majcher 43, Wdowiak 45, Misik 87
SO/29/03 16:00

Piast Żmigród

Sawicki 14, 74, Piotrowski 18
3-2

Ilanka Rzepin

Stefanowicz 22, Toporkiewicz 59
SO/29/03 16:00

Promień Żary

Haraś 61
1-1

FotoHigiena Gać

Płomiński 90
ND/30/03 14:00

Piast Karnin

Bednarz 62
1-4

Polonia Trzebnica

Bergier 27, 39 (k), Caliński 53, Belica 81
ND/30/03 17:00

Formacja Mostki

0-2

Zagłębie II Lubin

Hodowany 66, K. Piątek 89
22 kolejka
ŚR/02/04 15:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 58, 66
2-2

Formacja Mostki

Ojikutu 33, Okuniewicz 89
ŚR/02/04 15:00

Śląsk II Wrocław

Kubiak 75, Przybylski 87
2-2

Piast Karnin

Świercz 52, Żeno 55
ŚR/02/04 15:00

Polonia Trzebnica

Miazgowski 22
1-1

Promień Żary

Świdkiewicz 88 (k)
ŚR/02/04 15:00

FotoHigiena Gać

Kucyniak 1, Sorbian 55
2-2

Piast Żmigród

Mrowiec 4, 46
ŚR/02/04 15:00

Ilanka Rzepin

Kasik 8, Pawłowski 47, Odziemkowski 59
3-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Suchowera 4, Odziemkowski 43 (s), Nowaczewski 85
ŚR/02/04 15:00

MKS Oława

Gancarczyk 6, Kalinowski 26 (k)
2-1

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 14 (k)
ŚR/02/04 16:00

GKS Kobierzyce

0-3

Zagłębie II Lubin

K. Piątek 16, 31, Magdziak 44
ŚR/02/04 16:00

Lechia Dzierżoniów

Ochota 55
1-1

Bielawianka Bielawa

Zieliński 90
ŚR/16/04 16:00

Ślęza Wrocław

Rajter 17
1-1

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 23
23 kolejka
SO/05/04 14:00

MKS Oława

Mateusz Gancarczyk 36, Waldemar Gancarczyk 89
2-0

Prochowiczanka

SO/05/04 15:00

Bielawianka Bielawa

Kuska 17
1-2

Ślęza Wrocław

Bielski 25, Góral 47
SO/05/04 16:00

Lechia Dzierżoniów

0-1

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Dorobek 78
SO/05/04 16:00

Polonia/Sparta Świdnica

Morawski 41, Skrypak 53
2-1

Ilanka Rzepin

Nowaczewski 72
SO/05/04 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kozioła 77
1-2

FotoHigiena Gać

Przytuła 13, Florek 60
SO/05/04 16:00

Promień Żary

0-1

Śląsk II Wrocław

Majcher 90
SO/05/04 16:00

GKS Kobierzyce

0-5

Formacja Mostki

Piosik 3, 90, Sikora 18, 52, Ojikutu 60
SO/05/04 17:00

Piast Żmigród

Mrowiec 28, Sawicki 55
2-2

Polonia Trzebnica

Belica 68, Jajko 90
SO/05/04 17:00

Piast Karnin

0-0

Zagłębie II Lubin

24 kolejka
SO/12/04 12:00

Śląsk II Wrocław

Gavish 7, Adamec 20, Majcher 81, Dankowski 90
4-4

Piast Żmigród

Zagórski 22, 53, Mrowiec 27, 70 (k)
SO/12/04 13:00

Formacja Mostki

Sikora 53, 61, Skiba 55
3-0

Piast Karnin

SO/12/04 14:00

MKS Oława

K. Gancarczyk 5, Lipiński 82
2-2

Lechia Dzierżoniów

Denis 21, 37
SO/12/04 15:00

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 34, Chanas 54
2-2

Bielawianka Bielawa

Zieliński 12, Szuszwalak 56
SO/12/04 16:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 50
1-2

GKS Kobierzyce

Kozłowski 60, Suppan 64
SO/12/04 16:00

Polonia Trzebnica

Pytlarz 54
1-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Ziajka 3, 73, Maliszewski 74
SO/12/04 16:00

FotoHigiena Gać

Sorbian 64 (k)
1-1

Polonia/Sparta Świdnica

Kopernicki 8
ND/13/04 12:00

Zagłębie II Lubin

Andrzejczak 16, Jagiełło 36, Jaroszek 49
3-1

Promień Żary

Piwowarski 52
ND/13/04 13:00

Ślęza Wrocław

0-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

25 kolejka
SO/19/04 15:00

Piast Karnin

Szumny 13 (s), Świercz 50
2-1

GKS Kobierzyce

Sekunda 90
SO/19/04 16:00

Lechia Dzierżoniów

Denis 56, Maciejewski 63, 85
3-3

Prochowiczanka

Kula 13, Azikiewicz 32, Gałęza 69
SO/19/04 16:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 59
1-1

Ilanka Rzepin

Weyer 19 (s)
SO/19/04 16:00

Bielawianka Bielawa

Kuska 87
1-2

FotoHigiena Gać

Sorbian 38, Janas 89
SO/19/04 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Nowaczewski 69
1-0

Śląsk II Wrocław

SO/19/04 16:00

Piast Żmigród

Abramowicz 59, Szymków 88
2-1

Zagłębie II Lubin

Kubicki 80
SO/19/04 16:00

Promień Żary

0-5

Formacja Mostki

Piosik 25, 37, Skiba 38, Okuniewicz 53, Sikora 90 (k)
SO/19/04 17:00

MKS Oława

Kiełbasa 88
1-2

Ślęza Wrocław

Rajter 39, 84
SO/19/04 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 57, Morawski 66
2-0

Polonia Trzebnica

26 kolejka
SO/26/04 14:00

Śląsk II Wrocław

Adamec 34, Fedyna 84
2-0

Polonia/Sparta Świdnica

SO/26/04 16:00

Prochowiczanka

0-4

Piast Karnin

Żeno 13, Konefał 20 (k), 36, Szamotulski 39
SO/26/04 16:00

GKS Kobierzyce

Kubasiewicz 67 (k)
1-2

Promień Żary

Piwowarski 49, Czyżyk 83
SO/26/04 17:00

MKS Oława

Lipiński 29, Peroński 66, K. Gancarczyk 88
3-1

Ilanka Rzepin

Stefanowicz 15
SO/26/04 17:00

Polonia Trzebnica

Łasiński 57, Bergier 77
2-1

Bielawianka Bielawa

Włodek 88
SO/26/04 17:00

FotoHigiena Gać

Sorbian 70, Pałys 77
2-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Dorobek 55, Weyer 90
ND/27/04 13:00

Zagłębie II Lubin

Jach 67
1-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Ziajka 7, 10, Werbski 44
ND/27/04 13:00

Ślęza Wrocław

Jakóbczyk 44, Szydziak 49, Rajter 64
3-1

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 45
ND/27/04 15:00

Formacja Mostki

Kruszyński 26
1-1

Piast Żmigród

Sawicki 44
27 kolejka
ŚR/30/04 17:00

Ślęza Wrocław

Brusiło 31, 90, Góral 45, Ożga 55, Flejterski 86 (k)
5-1

Prochowiczanka

Popowczak 18
ŚR/30/04 17:00

Lechia Dzierżoniów

Niedojad 39, Maciejewski 62
2-1

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 12
ŚR/30/04 17:00

MKS Oława

W. Gancarczyk 7, 43, K. Gancarczyk 25, Lipiński 34, Kalinowski 37
5-1

FotoHigiena Gać

Kucyniak 86
ŚR/30/04 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Dorobek 5, Mierzwa 90
2-2

Polonia Trzebnica

Bella 30, Łasiński 39
ŚR/30/04 17:00

Bielawianka Bielawa

0-0

Śląsk II Wrocław

ŚR/30/04 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

Borowy 9
1-0

Zagłębie II Lubin

ŚR/30/04 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Sędziak 79
1-1

Formacja Mostki

Okuniewicz 72
ŚR/30/04 17:00

Piast Żmigród

Mrowiec 15, Gołębiewski 90
2-0

GKS Kobierzyce

ŚR/30/04 17:00

Promień Żary

0-2

Piast Karnin

Żeno 44, Szamotulski 84
28 kolejka
SO/03/05 11:00

FotoHigiena Gać

Synowiec ?
1-1

Lechia Dzierżoniów

Leśniarek ?
SO/03/05 12:00

Śląsk II Wrocław

0-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/03/05 15:00

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 56
1-2

Ślęza Wrocław

Brusiło 11, Rajter 81
SO/03/05 16:00

Piast Karnin

Żeno 71, Konefał 90
2-0

Piast Żmigród

SO/03/05 16:00

GKS Kobierzyce

Kozłowski 12
1-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Werbski 30, Świtaj 37, Parada 55 (s)
SO/03/05 16:00

Formacja Mostki

Piosik 38, Okuniewicz 67
2-1

Polonia/Sparta Świdnica

Salamon 90
SO/03/05 17:00

MKS Oława

Nowak 6, K. Gancarczyk 17, 50, W. Gancarczyk 24, 27
5-0

Polonia Trzebnica

SO/03/05 17:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 34, 44
2-3

Promień Żary

Świdkiewicz 13, Czyżyk 23, 82
ND/04/05 13:00

Zagłębie II Lubin

Piątek 3, 12, Hodowany 42, Karmelita 65
4-0

Bielawianka Bielawa

29 kolejka
ŚR/07/05 17:00

Ilanka Rzepin

Sidorowicz 21, Baranowski 50 (s)
2-3

Prochowiczanka

Azikiewicz 65, Dudka 80, Liberek 83
ŚR/07/05 17:00

Ślęza Wrocław

Stawowy 56
1-0

FotoHigiena Gać

ŚR/07/05 17:00

Lechia Dzierżoniów

Paszkowski 65
1-0

Polonia Trzebnica

ŚR/07/05 17:00

MKS Oława

M. Gancarczyk 1, W. Gancarczyk 17, Lipiński 54, Kalinowski 76 (k)
4-2

Śląsk II Wrocław

Kubiak 14, Majcher 64
ŚR/07/05 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

0-4

Zagłębie II Lubin

Karmelita 45, Kowalczyk 54, Gałach 90, K. Piątek 90
ŚR/07/05 17:00

Bielawianka Bielawa

Rapacz 71
1-4

Formacja Mostki

Pawlak 27, 68, Okuniewicz 61, Sikora 74
ŚR/07/05 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

Kopernicki 14, Morawski 30, Tobiasz 40
3-1

GKS Kobierzyce

Kubasiewicz 66 (k)
ŚR/07/05 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Ziajka 31, Posmyk 54, Werbski 58
3-0

Piast Karnin

ŚR/07/05 17:00

Piast Żmigród

Wójcik 13, Zagórski 60, Mrowiec 84 (k)
3-2

Promień Żary

Reszczyński ?, Świdkiewicz 80 (k)
30 kolejka
SO/10/05 11:00

Śląsk II Wrocław

Kubiak 72
1-0

Lechia Dzierżoniów

SO/10/05 16:00

Piast Karnin

Szamotulski 78
1-3

Polonia/Sparta Świdnica

Morawski 48, Tobiasz 70, Kopernicki 84
SO/10/05 17:00

MKS Oława

W. Gancarczyk 1
1-0

Zagłębie II Lubin

SO/10/05 17:00

Prochowiczanka

Babeczko 30
1-0

Piast Żmigród

SO/10/05 17:00

Promień Żary

0-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Gruszecki 45, Posmyk 75 (k)
SO/10/05 17:00

GKS Kobierzyce

Biały 44
1-3

Bielawianka Bielawa

Niewiadomski 64, Szuszwalak 74, Góral 81
SO/10/05 17:00

FotoHigiena Gać

0-0

Ilanka Rzepin

ND/11/05 13:00

Ślęza Wrocław

Rajter 3, Flejterski 35 (k)
2-1

Polonia Trzebnica

Tchouague 9
ND/11/05 15:00

Formacja Mostki

Sikora 67, Piosik 70, Pawlak 72, 78
4-1

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Gambal 58
31 kolejka
SO/17/05 12:00

Ślęza Wrocław

Bielski 15, 65, Brusiło 37, 57, Flejterski 48 (k), Celuch 75
6-1

Śląsk II Wrocław

Kohut 33 (k)
SO/17/05 15:00

Ilanka Rzepin

Kasik 7, Toporkiewicz 25, Sidorowicz 89
3-2

Polonia Trzebnica

Bergier 55, Tchouague 67
SO/17/05 17:00

FotoHigiena Gać

Mazur 5 (k), Boczarski 38, 42 (k), Florek 58
4-2

Prochowiczanka

Dudka 13 (k), 62 (k)
SO/17/05 17:00

MKS Oława

M. Gancarczyk 41, W. Gancarczyk 63
2-2

Formacja Mostki

Sikora 65, Skiba 82
SO/17/05 17:00

Bielawianka Bielawa

Szuszwalak 27, Łaski 45, Zieliński 90 (k)
3-3

Piast Karnin

Konefał 22, 55 (k), Szamotulski 71
SO/17/05 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Posmyk 6, Maliszewski 80
2-1

Piast Żmigród

Olikiewicz 88
ND/18/05 14:00

Polonia/Sparta Świdnica

Skrypak 7, Morawski 29 (k), Salamon 69, Truszczyński 90
4-0

Promień Żary

ŚR/21/05 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel ?
1-1

GKS Kobierzyce

Kubasiewicz ? (k)
ŚR/28/05 17:00

Lechia Dzierżoniów

Leśniarek 17, Maciejewski 71
2-0

Zagłębie II Lubin

32 kolejka
SO/24/05 14:00

Śląsk II Wrocław

Majcher 7, Uliczny 10, Fedyna 35, 52, 79, Tetłak 42, Misik 55, Kohut 88 (k)
8-2

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 80, Nowaczewski 89
SO/24/05 16:00

Piast Karnin

0-3

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Wróbel 40, Gambal 68, Goszcz 82
SO/24/05 17:00

MKS Oława

K. Gancarczyk 32 (k), 50, 75
3-0

GKS Kobierzyce

SO/24/05 17:00

Prochowiczanka

0-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Somrani 16, Szwiec 20
SO/24/05 17:00

Promień Żary

Droszczak 65, Sucharek 79
2-0

Bielawianka Bielawa

SO/24/05 17:00

Polonia Trzebnica

Szczepek 28
1-0

FotoHigiena Gać

ND/25/05 12:00

Zagłębie II Lubin

Karmelita 84, Andrzejczak 88
2-1

Ślęza Wrocław

Flejterski 58
ND/25/05 16:00

Formacja Mostki

Sikora 2 (k), 18, 79, 90 (k), Okuniewicz 27, 63
6-2

Lechia Dzierżoniów

Denis 31, Leśniarek 42
ND/25/05 17:00

Piast Żmigród

Zagórski 20
1-0

Polonia/Sparta Świdnica

33 kolejka
SO/31/05 17:00

Polonia Trzebnica

Łasiński 22, Bella 62
2-0

Prochowiczanka

SO/31/05 17:00

FotoHigiena Gać

Pożarycki 50 (k), Mazur 75 (k), Budny 78
3-0

Śląsk II Wrocław

SO/31/05 17:00

Ilanka Rzepin

Toporkiewicz 48
1-2

Zagłębie II Lubin

Pawłowski 56, Dziedzina 80
SO/31/05 17:00

Ślęza Wrocław

Rajter 42, Góral 61, Celuch 65
3-3

Formacja Mostki

Sikora 2, 72, Stawowy 17 (s)
SO/31/05 17:00

Lechia Dzierżoniów

Waligóra 60
1-1

GKS Kobierzyce

Żak 58
SO/31/05 17:00

MKS Oława

Peroński 24, Kalinowski 45 (k), K. Gancarczyk 62, Lipiński 74
4-2

Piast Karnin

Kalinowski 5 (s), Konefał 86
SO/31/05 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

0-0

Promień Żary

SO/31/05 17:00

Bielawianka Bielawa

0-5

Piast Żmigród

Gołębiewski 5, Mrowiec 39 (k), Sawicki 55, Piotrowski 61, Abramowicz 89
SO/31/05 17:00

Polonia/Sparta Świdnica

Skrypak 33, Wiśniewski 41 (s), Tobiasz 60
3-0

Stilon Gorzów Wlkp.

34 kolejka
SO/07/06 17:00

Ślęza Wrocław

Rajter 12, Przystalski 28, Brusiło 72
3-0

GKS Kobierzyce

SO/07/06 17:00

Prochowiczanka

Azikiewicz 32, 84, Kula 44
3-1

Polonia/Sparta Świdnica

Klimczak 45
SO/07/06 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Nowaczewski 10
1-1

Bielawianka Bielawa

Zieliński 73
SO/07/06 17:00

Piast Żmigród

Niedbała 5 (k), Mazurek 70, Zagórski 85
3-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

Gambal 43, Wróbel 90
SO/07/06 17:00

Promień Żary

Świdkiewicz 58
1-4

MKS Oława

Sikorski 10, K.Gancarczyk 41, 67, Peroński 70
SO/07/06 17:00

Piast Karnin

Świercz 61
1-3

Lechia Dzierżoniów

Ochota 50, Niedojad 51, Maciejewski 62
SO/07/06 17:00

Formacja Mostki

Sikora 15, 48, 54, 80, Piosik 24, 45, Marcinkiewicz 69
7-0

Ilanka Rzepin

SO/07/06 17:00

Zagłębie II Lubin

Gałach 9
1-1

FotoHigiena Gać

Boczarski 7
SO/07/06 17:00

Śląsk II Wrocław

Repski 19
1-4

Polonia Trzebnica

Łasiński 3, Bergier 42, 45, Belica 79

Piłka na żywo

PT/18/07 18:00
Podbeskidzie
2-3
Pogoń S.
PT/18/07 20:30
Górnik Ł.
1-1
Wisła K.
SO/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-2
Lechia G.
SO/19/07 20:30
Legia W.
0-1
GKS B.
ND/20/07 15:30
Lech P.
4-0
Piast G.
ND/20/07 15:30
Zawisza B.
2-0
Korona K.
ND/20/07 18:00
Śląsk W.
2-0
Ruch C.
PN/21/07 18:00
Górnik Z.
2-0
Cracovia
PT/25/07 18:00
GKS B.
-
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
-
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
-
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
-
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
-
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 TVP 1 LM: SPA - Legia (na żywo)
15:00 Canal+Sport Lech - Piast (powt.)
17:00 TVP Sport LM: SPA - Legia (powt.)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Ruch (powt.)
21:00 Canal+Sport Górnik Z. - Cracovia (powt.)