Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 01 czerwca 2016

3 Liga łódzko/mazowiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Polonia Warszawa326559-2120-5-712-3-18-2-6
2Legia II Warszawa326262-3318-8-610-3-38-5-3
3Lechia Tomaszów Mazow.326174-3718-7-78-3-510-4-2
4ŁKS Łódź336169-3618-7-810-4-38-3-5
5Pelikan Łowicz326156-2717-10-511-3-26-7-3
6Sokół Aleksandrów Ł.326152-2417-10-510-6-07-4-5
7Świt Nowy Dwór M.336056-2716-12-56-8-210-4-3
8Ursus Warszawa325950-2517-8-710-3-37-5-4
9Błękitni Raciąż324749-5113-8-117-4-56-4-6
10Warta Sieradz324039-4111-7-148-2-63-5-8
11Broń Radom323749-689-10-134-8-45-2-9
12Pilica Białobrzegi323346-5510-3-197-0-93-3-10
13Warta Działoszyn323230-799-5-185-3-84-2-10
14Oskar Przysucha322942-687-8-175-5-62-3-11
15Pogoń Grodzisk Mazow.322734-556-9-174-4-82-5-9
16Energia Kozienice322639-616-8-184-3-92-5-9
17Start Otwock322124-816-3-233-2-113-1-12
18Ner Poddębice321728-693-8-212-4-101-4-11
WT/31/05 18:00
ŁKS Ł.
1-3
Świt N.
ŚR/01/06 18:00
Warta S.
-
Broń R.
ŚR/01/06 18:00
Pelikan Ł.
-
Warta D.
ŚR/01/06 18:00
Legia I.
-
Ursus W.
ŚR/01/06 18:00
Pogoń G.
-
Polonia W.
ŚR/01/06 18:00
Start O.
-
Ner P.
ŚR/01/06 18:00
Pilica B.
-
Energia K.
ŚR/01/06 18:00
Oskar P.
-
Błękitni R.
ŚR/01/06 18:00
Sokół A.
-
Lechia T.
SO/04/06 17:00
Broń R.
-
Sokół A.
SO/04/06 17:00
Lechia T.
-
Oskar P.
SO/04/06 17:00
Błękitni R.
-
Pilica B.
SO/04/06 17:00
Energia K.
-
ŁKS Ł.
SO/04/06 17:00
Świt N.
-
Start O.
SO/04/06 17:00
Ner P.
-
Pogoń G.
SO/04/06 17:00
Polonia W.
-
Legia I.
SO/04/06 17:00
Ursus W.
-
Pelikan Ł.
SO/04/06 17:00
Warta D.
-
Warta S.
1 kolejka
SO/08/08 17:00

Polonia Warszawa

Kluska 16
1-1

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 32
SO/08/08 17:00

Energia Kozienice

0-2

Start Otwock

Piekut 33, 52
SO/08/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Osowski 8 (k), Miłosz 49, Wrzesiński 63, Michałek 76
4-1

Oskar Przysucha

Skałbania 77
SO/08/08 17:30

Warta Działoszyn

Porochnicki 8, Kukulski 41
2-2

Broń Radom

Nowosielski 75 (k), Bouchniba 85
SO/08/08 18:00

Ursus Warszawa

Zaborowski 90 (k)
1-0

Warta Sieradz

SO/08/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Basiuk 17, Kędra 90
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gliński 26, Jaroń 72
SO/08/08 18:00

Błękitni Raciąż

Paczkowski 90 (k)
1-3

ŁKS Łódź

Patora 23, Cichowlas 40, Mauricio 41
SO/08/08 18:30

Ner Poddębice

0-0

Legia II Warszawa

ND/09/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 8, 40, Żytek 36, 71, Majchrowski 43, Baraniak 64
6-1

Pilica Białobrzegi

Moryc 57 (k)
2 kolejka
SO/15/08 11:00

Start Otwock

Tokaj 45, Kręt 54 (s)
2-1

Błękitni Raciąż

Majkowski 12
SO/15/08 11:00

Legia II Warszawa

Drwęcki 90 (s)
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 36, 42
SO/15/08 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Tataj 22, 87
2-2

Energia Kozienice

Michalski 34, Putin 90
SO/15/08 14:00

Broń Radom

Nowosielski 74, 90 (k)
2-2

Oskar Przysucha

Żurawski 23, 43
SO/15/08 17:00

Pilica Białobrzegi

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 2, 30
SO/15/08 17:00

ŁKS Łódź

Golański 45, Mauricio 72
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 2 (k), Mirecki 37
SO/15/08 17:00

Warta Sieradz

Szyc 90
1-0

Polonia Warszawa

SO/15/08 17:30

Warta Działoszyn

0-1

Ursus Warszawa

Zaradny 59
ND/16/08 11:15

Pelikan Łowicz

Nowak 42, Kowalczyk 87
2-2

Ner Poddębice

Bujalski 45, Bogołębski 82
3 kolejka
PT/21/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Szabat 3
1-1

Pelikan Łowicz

Adamczyk 81
PT/21/08 20:00

Polonia Warszawa

Marczak 47, Obłuski 63, 84, 90, Pindor 77
5-0

Warta Działoszyn

SO/22/08 13:00

Energia Kozienice

Walasek 12
1-2

Legia II Warszawa

Karbowy 85, Nawotka 90
SO/22/08 15:00

Błękitni Raciąż

Kamiński 45, Mitura 90
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/22/08 17:00

Ursus Warszawa

0-1

Broń Radom

Kaszubowski 47
SO/22/08 17:00

Ner Poddębice

Bujalski 67
1-1

Warta Sieradz

M. Kobierski 45
SO/22/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 58, Osowski 62 (k)
2-0

ŁKS Łódź

SO/22/08 17:00

Oskar Przysucha

Skałbania 3, Sapieja 56 (k), Lewiński 64
3-1

Pilica Białobrzegi

Moryc 78
ND/23/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Jardel 19, Żytek 56, Mirecki 75, 77
4-0

Start Otwock

4 kolejka
ŚR/26/08 17:00

Start Otwock

Bylak 45
1-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 47
ŚR/26/08 17:00

Legia II Warszawa

0-0

Błękitni Raciąż

ŚR/26/08 17:00

Pelikan Łowicz

Adamczyk 47, Kosiorek 90
2-1

Energia Kozienice

Szary 42
ŚR/26/08 17:00

Warta Sieradz

M. Kobierski 40
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 19
ŚR/26/08 17:30

Broń Radom

Nowosielski 49 (k)
1-1

Pilica Białobrzegi

Jaszczak 43
ŚR/26/08 17:30

ŁKS Łódź

Golański 8, Mauricio 18, Dynel 36, Serwaciński 48, Patora 67, 74
6-2

Oskar Przysucha

Sapieja 1, Maciejczak 51
ŚR/26/08 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ŚR/26/08 17:30

Warta Działoszyn

Stasiak 67 (k), Cukiernik 79
2-0

Ner Poddębice

ŚR/26/08 17:30

Ursus Warszawa

Ciach 89
1-2

Polonia Warszawa

Obłuski 51, Marczak 68
5 kolejka
SO/29/08 13:00

Energia Kozienice

0-1

Warta Sieradz

M. Kobierski 87
SO/29/08 15:00

Błękitni Raciąż

0-0

Pelikan Łowicz

SO/29/08 17:00

Ner Poddębice

Okoński 6, Pabjańczyk 87
2-1

Ursus Warszawa

Kamiński 30
SO/29/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/29/08 17:00

Oskar Przysucha

Śliwiński 79
1-2

Start Otwock

Tokaj 17, Bylak 90
SO/29/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 12
1-2

ŁKS Łódź

Patora 66, 81
SO/29/08 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 20, Radionow 55, Maciejewski 90
3-1

Warta Działoszyn

Lisowski 42
ND/30/08 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 53, Dyego 62 (s)
2-1

Legia II Warszawa

Michalak 32
ND/30/08 19:11

Polonia Warszawa

Tomaszewski 13, Marczak 39, Kluska 64, Ankurowski 67 (s)
4-0

Broń Radom

6 kolejka
SO/05/09 11:00

Legia II Warszawa

Suchanek 90
1-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 19, Michałek 43
SO/05/09 11:00

Ursus Warszawa

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 42, Radionow 50, Szabat 54
SO/05/09 16:00

Broń Radom

Leśniewski 44
1-4

ŁKS Łódź

Ostalczyk 64, 69, Patora 71, Serwaciński 89
SO/05/09 16:00

Warta Sieradz

0-1

Błękitni Raciąż

Majkowski 59
SO/05/09 17:00

Start Otwock

0-3

Pilica Białobrzegi

Figiel 58, Rudnicki 82, Filipowicz 88
SO/05/09 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Tataj 57, 83, Sołtys 71
3-0

Oskar Przysucha

SO/05/09 17:00

Warta Działoszyn

Marchewka 87
1-0

Energia Kozienice

ND/06/09 11:15

Pelikan Łowicz

Bończak 30, Fabijański 86
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/06/09 19:00

Polonia Warszawa

Nakrosius 30, Choroś 86 (k)
2-0

Ner Poddębice

7 kolejka
SO/12/09 14:00

Oskar Przysucha

Skałbania 1, 88, Sapieja 58 (k), Kornacki 82
4-4

Legia II Warszawa

Suchanek 2, Saganowski 16, Urbański 40 (k), Dyego 49
SO/12/09 15:00

Błękitni Raciąż

Majkowski 4, 65
2-1

Warta Działoszyn

Lisowski 6
SO/12/09 16:00

Energia Kozienice

Janiszewski 21
1-2

Ursus Warszawa

Serodziński 60 (s), Ciach 70
SO/12/09 16:00

Pilica Białobrzegi

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Michalski 74
SO/12/09 16:00

ŁKS Łódź

Patora 80 (k)
1-0

Start Otwock

SO/12/09 16:30

Ner Poddębice

0-1

Broń Radom

Kowalski 23
SO/12/09 18:00

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 4
1-1

Polonia Warszawa

Choroś 78
ND/13/09 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 65 (k)
1-0

Warta Sieradz

ND/13/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Osowski 83 (k)
1-0

Pelikan Łowicz

8 kolejka
PT/18/09 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-0

ŁKS Łódź

SO/19/09 11:00

Legia II Warszawa

Ryczkowski 43, Dyego 69
2-1

Pilica Białobrzegi

Barzyński 73
SO/19/09 16:00

Pelikan Łowicz

R. Kowalczyk 57, K. Kowalczyk 70, Czarnecki 90, Adamczyk 90 (k)
4-0

Oskar Przysucha

SO/19/09 16:00

Warta Sieradz

M. Kobierski 41, 90
2-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 47, Marciniak 49
SO/19/09 16:00

Ursus Warszawa

Kamiński 59, 75, Kabala 67, Sztybrych 90
4-0

Błękitni Raciąż

SO/19/09 16:30

Warta Działoszyn

0-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 45, 58
SO/19/09 16:30

Ner Poddębice

Pabjańczyk 6, 83
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 50, Steć 64 (k)
SO/19/09 17:00

Broń Radom

Nowosielski 5, Bouchniba 49, Dziubek 86
3-0

Start Otwock

SO/19/09 19:00

Polonia Warszawa

Zapaśnik 55
1-1

Energia Kozienice

Ciupiński 88
9 kolejka
ŚR/23/09 16:00

Energia Kozienice

Stróżka 34, 57, Stanisławski 71, 86
4-2

Ner Poddębice

Pabjańczyk 37, Bogołębski 65
ŚR/23/09 16:00

Błękitni Raciąż

0-2

Polonia Warszawa

Obłuski 44, 45
ŚR/23/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

Ursus Warszawa

ŚR/23/09 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Warta Działoszyn

ŚR/23/09 16:00

Oskar Przysucha

0-0

Warta Sieradz

ŚR/23/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Karasek 38, Barzyński 68, 84
3-0

Pelikan Łowicz

ŚR/23/09 16:00

Start Otwock

Kęsek 7, Karaś 18, Tokaj 45
3-4

Pogoń Grodzisk Mazow.

Tataj 5, Sierociński 13, 48, Jaroń 53
ŚR/23/09 16:30

ŁKS Łódź

0-2

Legia II Warszawa

Ryczkowski 32, Kopczyński 77
ŚR/23/09 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 20
1-0

Broń Radom

10 kolejka
SO/26/09 14:00

Warta Sieradz

Krymarys 4, Narożnik 34
2-1

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 14
SO/26/09 16:00

Warta Działoszyn

Cukiernik 29
1-0

Oskar Przysucha

SO/26/09 16:00

Ursus Warszawa

Radomski 8, Ciach 40
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 75
SO/26/09 16:00

Ner Poddębice

Bogołębski 39, Pabjańczyk 64
2-3

Błękitni Raciąż

Klepczyński 27, 67, Wróblewski 70
SO/26/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 76
1-0

Energia Kozienice

SO/26/09 19:00

Polonia Warszawa

Marczak 16
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 33, Mirecki 41
ND/27/09 11:00

Legia II Warszawa

Michalak 59, Zawal 81 (k), Suchanek 89, 90
4-0

Start Otwock

ND/27/09 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 67
1-2

ŁKS Łódź

Griżas 1, Sarafiński 61
ND/27/09 19:00

Broń Radom

Nowosielski 12, 41 (k), Kaszubowski 89
3-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sołtys 53, 83
11 kolejka
SO/03/10 15:00

Błękitni Raciąż

0-5

Świt Nowy Dwór M.

Gurzęda 8, Radionow 22, Koziara 43, 60, Basiuk 61
SO/03/10 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 88 (k)
1-0

Polonia Warszawa

SO/03/10 15:00

Pilica Białobrzegi

Filipowicz 21, Rawski 32
2-1

Warta Działoszyn

Lisowski 68
SO/03/10 15:30

Oskar Przysucha

Kowalczyk 57, Skałbania 65, Sapieja 73 (k), 88
4-2

Ursus Warszawa

Ciach 15, Radomski 41
SO/03/10 15:30

ŁKS Łódź

0-3

Warta Sieradz

M. Kobierski 26, 68, Jezierski 90
SO/03/10 16:00

Energia Kozienice

Kołodziejczyk 23 (k), 51
2-0

Broń Radom

SO/03/10 16:00

Start Otwock

Choiński 9, Brewczyński 90
2-3

Pelikan Łowicz

Żółtowski 50, Kosiorek 62, Maruszewski 75 (s)
SO/03/10 16:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sołtys 8, Tataj 62
2-3

Legia II Warszawa

Galić 18, Zawal 45, Suchanek 82
ND/04/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 72
1-3

Ner Poddębice

Kania 54, Pabjańczyk 62, 76
12 kolejka
PT/09/10 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Magdoń 45, Kolasa 76, Stańdo 90
PT/09/10 20:00

Polonia Warszawa

Pieczara 5, 33 (k), 61, Kosiorowski 80
4-0

Oskar Przysucha

SO/10/10 13:00

Energia Kozienice

Stanisławski 38
1-1

Błękitni Raciąż

Kamiński 77
SO/10/10 15:00

Warta Sieradz

Wałęski 62, Nawrocki 64, P. Kobierski 68, Różycki 75, M. Kobierski 78
5-1

Start Otwock

Tokaj 46
SO/10/10 15:00

Ursus Warszawa

Muszyński 10, Kabala 59
2-1

Pilica Białobrzegi

Filipowicz 90
SO/10/10 15:30

Warta Działoszyn

Cichowlas 13 (s)
1-1

ŁKS Łódź

Patora 33
SO/10/10 15:30

Ner Poddębice

0-4

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 19, 44, Michałek 78, 81
SO/10/10 18:00

Broń Radom

0-2

Legia II Warszawa

Suchanek 52, Michalak 67
ND/11/10 11:15

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 32, Adamczyk 69 (k), Czarnecki 87
3-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Michalski 77
13 kolejka
SO/17/10 11:30

Legia II Warszawa

Galić 31
1-0

Pelikan Łowicz

SO/17/10 14:30

Pilica Białobrzegi

Karasek 73
1-0

Polonia Warszawa

SO/17/10 15:00

Błękitni Raciąż

Kamiński 51, Gabaszwili 82
2-5

Broń Radom

Leśniewski 1, 90, Dziubiński 22, 44, 66
SO/17/10 15:00

Oskar Przysucha

Sapieja 5 (k), 73 (k), Skałbania 44, Maciejczak 58
4-0

Ner Poddębice

SO/17/10 15:00

Start Otwock

Mroczek 20, Choiński 38, 65
3-0

Warta Działoszyn

SO/17/10 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 65, Tataj 81
2-1

Warta Sieradz

Mitek 83
ND/18/10 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 11, 59, Magdoń 22, Lebioda 90
4-3

Energia Kozienice

Putin 40, Stanisławski 48, Kołodziejczyk 85
ND/18/10 14:30

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 32
1-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/18/10 15:00

ŁKS Łódź

Sarafiński 27
1-0

Ursus Warszawa

14 kolejka
PT/23/10 20:00

Polonia Warszawa

Zapaśnik 43, Kosiorowski 45 (k)
2-1

ŁKS Łódź

Patora 90
SO/24/10 13:00

Warta Sieradz

Krymarys 34, Bogdan 66, M. Kobierski 90
3-4

Legia II Warszawa

Bartczak 19, Ryczkowski 60, Urbański 63 (k), Kopczyński 90
SO/24/10 13:00

Błękitni Raciąż

0-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 14, 58, Kolasa 48, Szymczak 69
SO/24/10 14:00

Energia Kozienice

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Chojecki 65, Pietrasiak 75
SO/24/10 15:00

Warta Działoszyn

Kukulski 70, 78
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Lendzion 44
SO/24/10 15:00

Ursus Warszawa

Ciach 68 (k)
1-1

Start Otwock

Tokaj 27
SO/24/10 15:00

Ner Poddębice

Okoński 50
1-0

Pilica Białobrzegi

SO/24/10 16:00

Broń Radom

Skórnicki 38, Leśniewski 72
2-5

Pelikan Łowicz

Parobczyk 7, Gamla 14, Kowalczyk 31, 83, Kosiorek 36
SO/24/10 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 11, Szabat 58
2-2

Oskar Przysucha

Kowalczyk 4, 54
15 kolejka
SO/07/11 11:00

Oskar Przysucha

Sapieja 80 (k)
1-1

Energia Kozienice

Kołodziejczyk 25
SO/07/11 12:00

Legia II Warszawa

Kopczyński 70, Michalak 74, Suchanek 90
3-0

Warta Działoszyn

SO/07/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Woźniczak 23, Uche Obi 82
2-0

Błękitni Raciąż

SO/07/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 35 (k)
1-3

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 10, Koziara 15, 18
SO/07/11 13:00

ŁKS Łódź

Golański 41, Ślęzak 51, Grzybowski 58 (s), Zimoń 90
4-2

Ner Poddębice

Bujalski 6, 45
SO/07/11 13:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 52 (k), 90
2-1

Ursus Warszawa

Sztybrych 38
SO/07/11 14:00

Start Otwock

0-2

Polonia Warszawa

Zapaśnik 33, Pieczara 36
ND/08/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 13, Rozwandowicz 15, 37, Kolasa 26
4-1

Broń Radom

Leśniewski 71
ND/08/11 11:15

Pelikan Łowicz

Adamczyk 38 (k), Fabijański 85
2-0

Warta Sieradz

16 kolejka
PT/30/10 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 56, Pachelski 90
2-0

ŁKS Łódź

SO/31/10 11:00

Energia Kozienice

Stanisławski 2, Kołodziejczyk 55
2-1

Pilica Białobrzegi

Ziemnicki 90
WT/03/11 19:00

Ner Poddębice

Okoński 90
1-2

Start Otwock

Choiński 20, Nowotka 72
ŚR/04/11 20:00

Polonia Warszawa

Pieczara 26, 45, Marczak 47, Tomaszewski 71
4-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

ŚR/11/11 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Magdoń 19, Żytek 88 (k)
2-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Uche Obi 26, Michałek 51, Wrzesiński 59
ŚR/11/11 13:00

Ursus Warszawa

Ciach 15 (k), 42, Zawal 63 (s)
3-0

Legia II Warszawa

ŚR/11/11 13:00

Błękitni Raciąż

Kamiński 24, Majkowski 27, 56, Grudzień 50, Klepczyński 90
5-1

Oskar Przysucha

Sapieja 31
ŚR/11/11 13:30

Warta Działoszyn

Lisowski 26
1-1

Pelikan Łowicz

Bończak 73
ŚR/11/11 14:00

Broń Radom

Sałek 61
1-1

Warta Sieradz

Jezierski 56
17 kolejka
SO/14/11 11:00

Legia II Warszawa

Szrek 87
1-0

Polonia Warszawa

SO/14/11 12:00

Start Otwock

0-2

Świt Nowy Dwór M.

Steć 7 (k), Radionow 65
SO/14/11 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-0

Ner Poddębice

SO/14/11 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 21
1-0

Broń Radom

SO/14/11 13:00

Oskar Przysucha

Czpak 41
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Żytek 17 (k), Jardel 68
SO/14/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Jaszczak 5, Rudnicki 90
2-4

Błękitni Raciąż

Mitura 11, 38, Majkowski 23 (k), 88
SO/14/11 13:00

Warta Sieradz

Jezierski 29, Krymarys 90
2-1

Warta Działoszyn

Lisowski 7
ND/15/11 11:15

Pelikan Łowicz

Kiwała 79
1-2

Ursus Warszawa

Sztybrych 24, Zaborowski 65
ND/15/11 13:00

ŁKS Łódź

Cichowlas 86
1-0

Energia Kozienice

18 kolejka
ŚR/06/04 16:30

Warta Sieradz

0-1

Ursus Warszawa

Ciach 62
ŚR/06/04 16:30

Pelikan Łowicz

Broniarek 80
1-0

Polonia Warszawa

ŚR/06/04 16:30

Legia II Warszawa

Szczepański 27, Więdłocha 29, 38
3-0

Ner Poddębice

ŚR/06/04 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Radionow 68
ŚR/06/04 16:30

Start Otwock

Hrynkiewicz 90
1-3

Energia Kozienice

Kołodziejczyk 8, Stanisławski 64, Paterek 74
ŚR/06/04 16:30

ŁKS Łódź

0-0

Błękitni Raciąż

ŚR/06/04 16:30

Pilica Białobrzegi

0-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Jardel 6, Baraniak 41, Mirecki 51, Szymczak 76
ŚR/06/04 16:30

Oskar Przysucha

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ŚR/06/04 18:30

Broń Radom

Czarnecki 53, Kimura 78
2-2

Warta Działoszyn

Stasiak 38 (k), Cukiernik 44
19 kolejka
SO/12/03 13:00

Błękitni Raciąż

Kamiński 62
1-0

Start Otwock

SO/12/03 14:00

Oskar Przysucha

0-2

Broń Radom

Czarnecki 72, 80
SO/12/03 15:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Pilica Białobrzegi

SO/12/03 15:00

Energia Kozienice

Zawadzki 45, Mortka 55, Stanisławski 88
3-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 15 (k), 60, Michalski 40
SO/12/03 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 77
1-1

Legia II Warszawa

Nawotka 64
SO/12/03 15:00

Ner Poddębice

0-0

Pelikan Łowicz

SO/12/03 15:30

Ursus Warszawa

Kabala 40, 52, Baranowski 60, Ciach 74, Ambrozik 86, Pikus 90
6-1

Warta Działoszyn

Marchewka 19
SO/12/03 17:00

Polonia Warszawa

Kosiorowski 51, Wiśniewski 68 (k), Choroś 73, Kluska 84
4-0

Warta Sieradz

ND/13/03 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-0

ŁKS Łódź

20 kolejka
ŚR/16/03 18:00

Broń Radom

0-2

Ursus Warszawa

Ciach 49 (k), Kamiński 66 (k)
SO/19/03 11:00

Legia II Warszawa

Zawal 50
1-1

Energia Kozienice

Paterek 59
SO/19/03 15:00

Warta Działoszyn

0-4

Polonia Warszawa

Pieczara 8, 29, 84, Marczak 62
SO/19/03 15:00

Warta Sieradz

Marcin Kobierski 27 (k), Serwaciński 41
2-0

Ner Poddębice

SO/19/03 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Tataj 14, Michalski 64
2-3

Błękitni Raciąż

Kamiński 1, Majkowski 60, Paczkowski 86
SO/19/03 15:00

Start Otwock

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 27
SO/19/03 15:00

Pilica Białobrzegi

Hernik 14, Jaszczak 16, Oziewicz 84 (k), Rawski 90
4-0

Oskar Przysucha

ND/20/03 11:15

Pelikan Łowicz

Gamla 90
1-0

Świt Nowy Dwór M.

ND/20/03 14:30

ŁKS Łódź

Woźniak 22, Golański 30, Ostalczyk 90 (k)
3-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 48
21 kolejka
ŚR/23/03 15:00

Pilica Białobrzegi

Jaszczak 17, 18, Bykowski 78, Obłuski 85
4-2

Broń Radom

Czarnecki 35, 86
CZ/24/03 19:00

Polonia Warszawa

0-0

Ursus Warszawa

PT/25/03 18:00

Ner Poddębice

0-1

Warta Działoszyn

Cukiernik 63
SO/26/03 11:00

Oskar Przysucha

Jaworski 47 (k), Madej 67, Maciejczak 70
3-1

ŁKS Łódź

Golański 61
SO/26/03 11:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Warta Sieradz

SO/26/03 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 21, Wrzesiński 26, Chojecki 43, Stępień 69, Woźniczak 77
5-0

Start Otwock

SO/26/03 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Baraniak 9, Mirecki 31 (k), 67 (k)
3-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Michalski 57, Jaroń 60 (k), 70
SO/26/03 16:00

Energia Kozienice

Stanisławski 32
1-1

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 30 (k)
ŚR/20/04 17:00

Błękitni Raciąż

0-0

Legia II Warszawa

22 kolejka
CZ/31/03 18:00

Broń Radom

Dziubiński 44, Nowosielski 57
2-2

Polonia Warszawa

Wiśniewski 22 (k), Pieczara 83
SO/02/04 11:00

Legia II Warszawa

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/02/04 15:30

Warta Działoszyn

0-6

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 2, 45, Karaszewski 15, Radionow 42, Napora 50, Szerszeń 57
SO/02/04 16:00

Ursus Warszawa

Muszyński 23, Ciach 71, Kamiński 90
3-0

Ner Poddębice

SO/02/04 16:00

Warta Sieradz

Narożnik 43, Idzikowski 45, M. Kobierski 71
3-1

Energia Kozienice

Stanisławski 73
SO/02/04 16:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-2

Sokół Aleksandrów Ł.

Zasada 32, Michałek 81
ND/03/04 11:00

Start Otwock

0-2

Oskar Przysucha

Jaworski 66 (k), Menżeha 90
ND/03/04 11:15

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 52, Hłuszko 57, Nowak 87 (k)
3-1

Błękitni Raciąż

Majkowski 64
ND/03/04 15:00

ŁKS Łódź

Bryła 19, Barzyc 22, Cichowlas 51, Woźniak 60, Golański 70, Świątek 84
6-2

Pilica Białobrzegi

Rudnicki 32, Obłuski 39 (k)
23 kolejka
SO/09/04 11:00

Błękitni Raciąż

0-0

Warta Sieradz

SO/09/04 11:00

Energia Kozienice

Kołodziejczyk 14
1-2

Warta Działoszyn

Cukiernik 8, Marchewka 68
SO/09/04 16:00

Oskar Przysucha

Kucharski 90 (k)
1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/09/04 16:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Zasada 18
1-1

Legia II Warszawa

Rakowski 3
SO/09/04 17:00

Pilica Białobrzegi

Janik 2, Jaszczak 63, 90, Obłuski 65
4-0

Start Otwock

SO/09/04 17:00

Ner Poddębice

0-1

Polonia Warszawa

Marczak 65
ND/10/04 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Pelikan Łowicz

Fałowski 81
ND/10/04 15:00

ŁKS Łódź

Golański 4, Patora 20, 82, Świątek 45, 58, Stryjewski 88, Mauricio 89, Kocot 90
8-0

Broń Radom

ND/10/04 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 88 (k)
1-1

Ursus Warszawa

Baranowski 15
24 kolejka
SO/16/04 11:00

Ursus Warszawa

0-0

Energia Kozienice

SO/16/04 11:00

Legia II Warszawa

Wieteska 2, Michalak 34, Więdłocha 42, Szczepański 67
4-0

Oskar Przysucha

SO/16/04 12:00

Warta Sieradz

Bogołębski 34, Pluta 75
2-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Zięba 25, Mirecki 44, 90, Szymczak 50
SO/16/04 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 60
1-2

Pilica Białobrzegi

Filipowicz 49, 55
SO/16/04 16:00

Warta Działoszyn

Cukiernik 16, 63
2-5

Błękitni Raciąż

Majkowski 44, 72 (k), Kamiński 49, Bieńkowski 67, 90
SO/16/04 17:00

Start Otwock

0-3
(wo)

ŁKS Łódź

ND/17/04 11:00

Broń Radom

Leśniewski 22, Nowosielski 50 (k), 68
3-0

Ner Poddębice

ND/17/04 11:15

Pelikan Łowicz

0-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/17/04 17:00

Polonia Warszawa

Wojdyga 72, Wierzbowski 90
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 29
25 kolejka
PT/22/04 18:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Ner Poddębice

SO/23/04 13:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 12
1-0

Warta Sieradz

SO/23/04 14:00

Energia Kozienice

Putin 19
1-2

Polonia Warszawa

Wiśniewski 88 (k), Wierzbowski 90
SO/23/04 15:00

Błękitni Raciąż

0-0

Ursus Warszawa

SO/23/04 17:00

Start Otwock

Hagno 58, Hrynkiewicz 73
2-2

Broń Radom

Bojek 2, 90
SO/23/04 17:00

Pilica Białobrzegi

Obłuski 78 (k)
1-2

Legia II Warszawa

Vranjes 9 (k), Michalak 24
ND/24/04 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 6, Jardel 17, Zięba 19, 32, 57, Mirecki 30, 45
7-0

Warta Działoszyn

ND/24/04 15:00

Oskar Przysucha

0-2

Pelikan Łowicz

Kowalczyk 74, 81
ND/24/04 16:00

ŁKS Łódź

Golański 50 (k)
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Maślanka 73
26 kolejka
PT/29/04 18:00

Broń Radom

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/30/04 11:00

Legia II Warszawa

0-2

ŁKS Łódź

Patora 38, 82
SO/30/04 11:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Michalski 41
1-0

Start Otwock

SO/30/04 14:00

Warta Sieradz

Kobierski 26, 78, Szyc 83
3-1

Oskar Przysucha

Moskwa 57
SO/30/04 16:30

Warta Działoszyn

Stasiak 12 (k)
1-3

Sokół Aleksandrów Ł.

Pietrasiak 20, Michałek 52 (k), Bistuła 90
SO/30/04 17:00

Ner Poddębice

Pabjańczyk 22, Okoński 39
2-3

Energia Kozienice

Zawadzki 24, Stanisławski 60 (k), 63 (k)
SO/30/04 17:00

Ursus Warszawa

Ciach 24, 72 (k)
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 66
SO/30/04 17:00

Pelikan Łowicz

Fałowski 45
1-1

Pilica Białobrzegi

Zawisza 90
SO/30/04 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 47, 56
2-1

Błękitni Raciąż

Szczepański 87
27 kolejka
WT/03/05 17:00

ŁKS Łódź

Bryła 65
1-1

Pelikan Łowicz

Nowak 85
WT/03/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-0

Ursus Warszawa

ŚR/04/05 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Broń Radom

Dziubiński 79
ŚR/04/05 17:00

Start Otwock

0-2

Legia II Warszawa

Makowski 5, Więdłocha 58
ŚR/04/05 17:00

Pilica Białobrzegi

0-2

Warta Sieradz

Bogdan 20, M. Kobierski 60
ŚR/04/05 17:00

Oskar Przysucha

0-1

Warta Działoszyn

Kurpiewski 50
ŚR/04/05 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Polonia Warszawa

Choroś 85
ŚR/04/05 17:00

Błękitni Raciąż

Bieńkowski 28, Majkowski 75
2-1

Ner Poddębice

Różycki 26
ŚR/04/05 17:00

Energia Kozienice

Putin 89 (k)
1-5

Świt Nowy Dwór M.

Maciejewski 17 (k), 73, Napora 53, Krawczyk 70, Szerszeń 78
28 kolejka
SO/07/05 11:00

Legia II Warszawa

Nawotka 13 (k), Niezgoda 22, 61, 69, Michalak 87
5-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/07/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 80
1-2

Błękitni Raciąż

Majkowski 49 (k), Grudzień 86
SO/07/05 17:00

Ner Poddębice

Pabjańczyk 33, 65
2-6

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 7, Mirecki 13, 44, Rozwandowicz 19, Jardel 54, Lebioda 89
SO/07/05 17:00

Warta Działoszyn

0-5

Pilica Białobrzegi

Białecki 5, Janik 7, 44, Obłuski 70, 80
SO/07/05 17:00

Warta Sieradz

0-2

ŁKS Łódź

Golański 33, Patora 69
ND/08/05 11:00

Polonia Warszawa

Wierzbowski 4
1-0

Sokół Aleksandrów Ł.

ND/08/05 11:15

Pelikan Łowicz

Fałowski 13, 14, 33, Bujalski 19, Gawlik 47, Wojcieszyński 51, Hłuszko 74, Grischok 89
8-0

Start Otwock

ND/08/05 13:00

Broń Radom

Kimura 33, Dziubiński 61, Czarnecki 70, Bouchniba 90 (k)
4-3

Energia Kozienice

Stanisławski 50, 90, Stróżka 90
ŚR/11/05 15:00

Ursus Warszawa

Ciach 28, 80 (k)
2-2

Oskar Przysucha

Jaworski 50, 90
29 kolejka
SO/14/05 11:00

Legia II Warszawa

Niezgoda 37, 43, 49, 90
4-1

Broń Radom

Sałek 48
SO/14/05 11:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Damjanow 61
1-2

Pelikan Łowicz

Fałowski 13, Brudnicki 22 (s)
SO/14/05 16:00

Błękitni Raciąż

Radwański 61, Holik 68, Majkowski 88, 90
4-0

Energia Kozienice

SO/14/05 17:00

Start Otwock

Długosz 71
1-0

Warta Sieradz

SO/14/05 17:00

Pilica Białobrzegi

0-1

Ursus Warszawa

Ciach 90
SO/14/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 4, 51, Michałek 80 (k)
3-3

Ner Poddębice

Pabjańczyk 45, Kania 49, Okoński 88 (k)
SO/14/05 17:30

ŁKS Łódź

Golański 8, 15, Patora 16, 52, Stryjewski 22, Jacek 31, Rozmus 49, Woźniak 68, Nawrocki 75
9-1

Warta Działoszyn

Nowacki 71
ND/15/05 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Świt Nowy Dwór M.

Krawczyk 88
ND/15/05 15:00

Oskar Przysucha

Madej 26
1-2

Polonia Warszawa

Bochenek 80, Choroś 82
30 kolejka
ŚR/18/05 17:00

Energia Kozienice

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 16
ŚR/18/05 17:00

Warta Działoszyn

2-0

Start Otwock

ŚR/18/05 17:00

Warta Sieradz

Idzikowski 72, Jezierski 90
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

ŚR/18/05 17:30

Ner Poddębice

Pabjańczyk 8
1-4

Oskar Przysucha

Skałbania 24, 70, Madej 40, 45
ŚR/18/05 17:30

Ursus Warszawa

Kabala 56
1-0

ŁKS Łódź

ŚR/18/05 18:00

Broń Radom

Bouchniba 52
1-1

Błękitni Raciąż

Paczkowski 79
ŚR/18/05 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Gurzęda 19, Krawczyk 30
2-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 7
ŚR/18/05 19:00

Polonia Warszawa

Pieczara 66
1-0

Pilica Białobrzegi

WT/24/05 16:00

Pelikan Łowicz

Gul 90, Grischok 90 (k)
2-0

Legia II Warszawa

31 kolejka
SO/21/05 11:00

Legia II Warszawa

Niezgoda 20, 80, Urbański 64 (k), Michalak 84, 90
5-2

Warta Sieradz

Zawal 58 (s), Bogołębski 82
SO/21/05 13:00

Pilica Białobrzegi

Hernik 40, Filipowicz 83, Janik 90
3-1

Ner Poddębice

Owczarek 50
SO/21/05 15:00

Oskar Przysucha

Obuch 33
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Koziara 30
SO/21/05 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

Wrzesiński 27, 33, Uche Obi 48, 65, Woźniczak 76
5-0

Energia Kozienice

SO/21/05 18:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Warta Działoszyn

Cukiernik 60
ND/22/05 11:00

Start Otwock

0-6

Ursus Warszawa

Ciach 13, 62, Muszyński 30, 45, Piekut 70 (s), Kamiński 75
ND/22/05 11:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 11, 37, Cyran 14, Jardel 21
4-3

Błękitni Raciąż

Grudzień 20, 23, Mitura 67
ND/22/05 11:15

Pelikan Łowicz

Fałowski 45, Hłuszko 87, Kasprzyk 90
3-2

Broń Radom

Nowosielski 2 (k), Czarnecki 24
ND/22/05 16:00

ŁKS Łódź

Patora 38, 61
2-1

Polonia Warszawa

Marczak 28
32 kolejka
PT/27/05 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Broniszewski 62, Maciejewski 88
2-0

Pilica Białobrzegi

SO/28/05 11:00

Błękitni Raciąż

Majkowski 16 (k), Paczkowski 55, Klepczyński 85 (k), Grudzień 89
4-1

Sokół Aleksandrów Ł.

Michałek 14
SO/28/05 17:00

Ner Poddębice

0-2

ŁKS Łódź

Cichowlas 36, Sarafiński 75
SO/28/05 17:00

Ursus Warszawa

Kamiński 46, Ciach 69
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/28/05 17:00

Warta Sieradz

0-2

Pelikan Łowicz

Wojcieszyński 35, Kowalczyk 42
SO/28/05 17:30

Warta Działoszyn

Kukulski 40, Stasiak 79 (k)
2-3

Legia II Warszawa

Nawotka 16, Niezgoda 53, Cichocki 68
SO/28/05 19:00

Polonia Warszawa

Zapaśnik 19, Pieczara 37, Marczak 59, Kluska 65, Tomaszewski 81
5-1

Start Otwock

Karaś 90
ND/29/05 11:00

Broń Radom

Bojek 18, Leśniewski 41, Zięba 63 (s), Nowosielski 69
4-4

Lechia Tomaszów Mazow.

Mirecki 23, 56, Szymczak 74,Matuszczyk 84
ND/29/05 11:00

Energia Kozienice

Kołodziejczyk 29, Michalski 89
2-1

Oskar Przysucha

Moskwa 26
33 kolejka
WT/31/05 18:00

ŁKS Łódź

Golański 7 (k)
1-3

Świt Nowy Dwór M.

Drwęcki 37, Koziara 69, Kamiński 75 (k)
ŚR/01/06 18:00

Warta Sieradz

-

Broń Radom

ŚR/01/06 18:00

Pelikan Łowicz

-

Warta Działoszyn

ŚR/01/06 18:00

Legia II Warszawa

-

Ursus Warszawa

ŚR/01/06 18:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Polonia Warszawa

ŚR/01/06 18:00

Start Otwock

-

Ner Poddębice

ŚR/01/06 18:00

Pilica Białobrzegi

-

Energia Kozienice

ŚR/01/06 18:00

Oskar Przysucha

-

Błękitni Raciąż

ŚR/01/06 18:00

Sokół Aleksandrów Ł.

-

Lechia Tomaszów Mazow.

34 kolejka
SO/04/06 17:00

Broń Radom

-

Sokół Aleksandrów Ł.

SO/04/06 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Oskar Przysucha

SO/04/06 17:00

Błękitni Raciąż

-

Pilica Białobrzegi

SO/04/06 17:00

Energia Kozienice

-

ŁKS Łódź

SO/04/06 17:00

Świt Nowy Dwór M.

-

Start Otwock

SO/04/06 17:00

Ner Poddębice

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/04/06 17:00

Polonia Warszawa

-

Legia II Warszawa

SO/04/06 17:00

Ursus Warszawa

-

Pelikan Łowicz

SO/04/06 17:00

Warta Działoszyn

-

Warta Sieradz

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa374370-32
2Piast Gliwice374060-45
3Zagłębie Lubin373855-42
4Cracovia373666-50
5Lechia Gdańsk373253-44
6Pogoń Szczecin373043-43
7Lech Poznań372742-47
8Ruch Chorzów372140-60
9Wisła Kraków373261-45
10Śląsk Wrocław373141-46
11Jagiellonia Białystok372846-62
12Korona Kielce372739-45
13Termalica Nieciecza 372639-50
14Górnik Łęczna372440-53
15Górnik Zabrze372338-51
16Podbeskidzie 372045-63
SO/14/05 15:30
Podbeskidzie
3-4
Wisła K.
SO/14/05 15:30
Śląsk W.
3-2
Górnik Ł.
SO/14/05 15:30
Korona K.
1-3
Jagiellonia B.
SO/14/05 15:30
Termalica N.
1-1
Górnik Z.
ND/15/05 18:00
Legia W.
3-0
Pogoń S.
ND/15/05 18:00
Cracovia
2-0
Lechia G.
ND/15/05 18:00
Piast G.
0-1
Zagłębie L.
ND/15/05 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
SO/14/05 15:30
Podbeskidzie
3-4
Wisła K.
SO/14/05 15:30
Śląsk W.
3-2
Górnik Ł.
SO/14/05 15:30
Korona K.
1-3
Jagiellonia B.
SO/14/05 15:30
Termalica N.
1-1
Górnik Z.
ND/15/05 18:00
Legia W.
3-0
Pogoń S.
ND/15/05 18:00
Cracovia
2-0
Lechia G.
ND/15/05 18:00
Piast G.
0-1
Zagłębie L.
ND/15/05 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
20:05 TVP 1 Biało-czerwoni (magazyn)
22:00 Pols.Sp.N. 1. liga: Raport
20:45 TVP 1 Polska - Holandia (na żywo)
20:45 Polsat Sport Polska - Holandia (na żywo)