Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 26 kwietnia 2015

3 Liga lubelsko/podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Karpaty Krosno276349-1820-3-411-2-19-1-3
2Stal Rzeszów275658-2316-8-310-3-16-5-2
3Resovia275540-1616-7-410-3-06-4-4
4Motor Lublin275154-2615-6-69-3-16-3-5
5Orlęta Radzyń Podlaski264234-2311-9-68-3-33-6-3
6Wólczanka Wólka274256-5312-6-97-3-35-3-6
7Chełmianka Chełm263930-2210-9-76-3-44-6-3
8JKS Jarosław273931-2911-6-105-6-36-0-7
9Sokół Sieniawa263835-3011-5-108-2-33-3-7
10Avia Świdnik273634-309-9-95-5-34-4-6
11Izolator Boguchwała263231-339-5-124-2-65-3-6
12Tomasovia Tomaszów L.272823-346-10-114-6-32-4-8
13Orzeł Przeworsk272719-416-9-123-5-63-4-6
14Lublinianka Lublin272626-295-11-114-3-71-8-4
15Hetman Żółkiewka272431-616-6-154-3-62-3-9
16Podlasie Biała Podlaska272316-485-8-142-5-73-3-7
17Stal Kraśnik272126-476-3-184-2-72-1-11
18Wisłoka Dębica271818-484-6-171-4-93-2-8
SO/25/04 13:00
Orzeł P.
2-1
Stal K.
SO/25/04 15:00
Lublinianka L.
1-0
Resovia
SO/25/04 16:00
JKS J.
3-1
Avia Ś.
SO/25/04 16:00
Karpaty K.
0-0
Tomasovia T.
SO/25/04 16:00
Stal R.
1-1
Motor L.
SO/25/04 16:00
Podlasie B.
1-1
Hetman Ż.
SO/25/04 17:00
Wisłoka D.
0-2
Wólczanka W.
ND/26/04 12:00
Izolator B.
-
Orlęta R.
ND/26/04 17:00
Sokół S.
-
Chełmianka C.
- -
Hetman Ż.
-
Orzeł P.
- -
Stal K.
-
Stal R.
- -
Motor L.
-
Orlęta R.
- -
Izolator B.
-
Wisłoka D.
- -
Wólczanka W.
-
Sokół S.
- -
Chełmianka C.
-
Lublinianka L.
- -
Resovia
-
Karpaty K.
- -
Tomasovia T.
-
JKS J.
SO/02/05 00:00
Avia Ś.
-
Podlasie B.
1 kolejka
SO/09/08 17:00

Motor Lublin

Majewski 71
1-2

Resovia

Dziedzic 21, Szkolnik 48 (k)
SO/09/08 17:00

Stal Kraśnik

Chamera 57, Pacek 80, Drozd 85
3-1

Tomasovia Tomaszów L.

Paśkiw 64
SO/09/08 17:00

Podlasie Biała Podlaska

Popielarz 3
1-1

Karpaty Krosno

Kocoł 31 (k)
SO/09/08 17:00

Orzeł Przeworsk

Buczek 50
1-1

Lublinianka Lublin

Rowbieł 90
SO/09/08 17:00

Stal Rzeszów

Prędota 52
1-2

Sokół Sieniawa

Dziekan 47, 76
ND/10/08 14:00

Hetman Żółkiewka

0-2

JKS Jarosław

Saramak 79 (k), Świst 82
ND/10/08 16:00

Izolator Boguchwała

Szymański 72
1-2

Chełmianka Chełm

Młynarski 11, Olszak 90
ND/10/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Maca 14
1-1

Wisłoka Dębica

Barycza 77
ND/10/08 18:00

Wólczanka Wólka

Maciejewski 20 (s), Gwóźdź 63, Wójcik 87
3-3

Avia Świdnik

Byszewski 49, Maciejewski 81, Mazurek 90
2 kolejka
ŚR/13/08 17:00

Sokół Sieniawa

Adamczyk 65
1-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ŚR/13/08 17:00

Karpaty Krosno

Walaszczyk 50, 82, Buczek 61
3-0

Orzeł Przeworsk

ŚR/13/08 17:00

JKS Jarosław

0-0

Podlasie Biała Podlaska

ŚR/13/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

Słotwiński 12, 90, Żurawski 36 (k), Skiba 59, 63, Karwacki 70
6-3

Hetman Żółkiewka

Koprucha 38 (k), 42, Joniec 85 (s)
ŚR/13/08 17:00

Resovia

Dziedzic 51, Kaliniec 83
2-0

Stal Kraśnik

ŚR/13/08 17:30

Chełmianka Chełm

Kobiałka 37, Fornal 71
2-0

Motor Lublin

ŚR/13/08 17:30

Wisłoka Dębica

Kantor 38, Podlasek 82
2-3

Avia Świdnik

Remut 20 (s), Orzędowski 75,Maciejewski 88
ŚR/13/08 18:00

Wólczanka Wólka

Pietluch 79
1-1

Izolator Boguchwała

Karwat 32
ŚR/20/08 17:00

Lublinianka Lublin

0-1

Stal Rzeszów

Prędota 64
3 kolejka
SO/16/08 12:00

Motor Lublin

Król 45 (k), Poprawa 55 (s)
2-1

Wólczanka Wólka

Pietluch 8
SO/16/08 17:00

Stal Rzeszów

Bednarczyk 76, Prędota 80
2-0

Karpaty Krosno

ND/17/08 17:00

Stal Kraśnik

0-2

Chełmianka Chełm

Fornal 37, Rusiecki 74 (k)
ND/17/08 17:00

Hetman Żółkiewka

Koprucha 78
1-1

Resovia

Dziedzic 2
ND/17/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-2

Podlasie Biała Podlaska

Bołtowicz 74, Romaniuk 82
ND/17/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-0

Lublinianka Lublin

ND/17/08 17:00

Wisłoka Dębica

Barycza 3
1-2

Sokół Sieniawa

Adamczyk 33 (k), Padiasek 80
ND/17/08 17:00

Avia Świdnik

Wróbel 44
1-2

Izolator Boguchwała

Ćwikła 3, Skiba 23
WT/19/08 17:00

Orzeł Przeworsk

0-1

JKS Jarosław

Fedor 83
4 kolejka
SO/23/08 16:00

Lublinianka Lublin

0-1

Wisłoka Dębica

Juszkiewicz 65
SO/23/08 16:00

Wólczanka Wólka

Pietluch 49, 55, Lech 83, Gwóźdż 90
4-2

Stal Kraśnik

Pacek 19, Drozd 74 (k)
SO/23/08 17:00

Avia Świdnik

Byszewski 44
1-0

Sokół Sieniawa

SO/23/08 17:00

Karpaty Krosno

Kapuściński 25
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Tymosiak 90
SO/23/08 17:00

JKS Jarosław

Bańka 15
1-2

Stal Rzeszów

Maślany 31, Brocki 85
SO/23/08 17:00

Resovia

Sadecki 70, Rop 87, Szkolnik 90
3-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/24/08 11:00

Izolator Boguchwała

0-3

Motor Lublin

Król 9, Gąsiorowski 56, Stachyra 63
ND/24/08 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

Byś 70
1-1

Orzeł Przeworsk

Sykała 53
ND/24/08 16:00

Chełmianka Chełm

Olszak 58
1-1

Hetman Żółkiewka

Koprucha 42 (k)
5 kolejka
SO/30/08 11:00

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Chełmianka Chełm

SO/30/08 17:00

Motor Lublin

Karwan 56
1-0

Avia Świdnik

SO/30/08 17:00

Orzeł Przeworsk

0-0

Resovia

SO/30/08 17:00

Stal Rzeszów

Brocki 20, Prędota 24, 90, Jakubowski 72, 84
5-0

Tomasovia Tomaszów L.

SO/30/08 17:00

Wisłoka Dębica

Podlasek 75
1-2

Karpaty Krosno

Jarząb 34, Buczek 40
ND/31/08 11:00

Hetman Żółkiewka

Koprucha 60, 67
2-4

Wólczanka Wólka

Pietluch 35, Pietrasiewicz 58, Gwóźdź 62, Rybkiewicz 77
ND/31/08 16:00

Stal Kraśnik

Kłyk 43
1-2

Izolator Boguchwała

Szymański 28, Karwat 68 (k)
ND/31/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Zarzecki 42
1-0

JKS Jarosław

ND/31/08 17:00

Sokół Sieniawa

Skała 82
1-0

Lublinianka Lublin

6 kolejka
PT/05/09 17:00

JKS Jarosław

Saramak 86 (k)
1-1

Wisłoka Dębica

Kantor 28
SO/06/09 16:00

Avia Świdnik

Krawiec 66
1-1

Lublinianka Lublin

Gąsior 77
SO/06/09 16:00

Karpaty Krosno

Walaszczyk 3, 30
2-0

Sokół Sieniawa

SO/06/09 16:00

Resovia

Kaliniec 37
1-1

Stal Rzeszów

Szczoczarz 89
SO/06/09 16:00

Motor Lublin

Majewski 6, 15, Świech 60, Czułowski 74, Myśliwiecki 83
5-1

Stal Kraśnik

Drozd 56
SO/06/09 17:00

Wólczanka Wólka

Pietrasiewicz 6, Misiło 75, Bednarz 90
3-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/07/09 15:00

Izolator Boguchwała

Karwat 29
1-2

Hetman Żółkiewka

Lewczuk 67, Koprucha 90 (k)
ND/07/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ND/07/09 16:00

Chełmianka Chełm

Olszak 10, 40, Rusiecki 53, 62, Sadło 85, Walaszek 87
6-0

Orzeł Przeworsk

7 kolejka
ŚR/10/09 15:00

Hetman Żółkiewka

0-0

Motor Lublin

ŚR/10/09 16:00

Stal Kraśnik

Pokotyluk 69, Drozd 75
2-0

Avia Świdnik

ŚR/10/09 16:00

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Izolator Boguchwała

ŚR/10/09 16:00

Stal Rzeszów

Prędota 5, 73
2-0

Chełmianka Chełm

ŚR/10/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Sękowski 6 (s)
1-1

Resovia

Krawczyk 2
ŚR/10/09 16:00

Sokół Sieniawa

0-1

JKS Jarosław

Bańka 2
ŚR/10/09 16:00

Lublinianka Lublin

Gąsior 67, Kotowicz 73
2-3

Karpaty Krosno

Buczek 28, 45, Kozubal 40
ŚR/10/09 17:00

Orzeł Przeworsk

0-3

Wólczanka Wólka

Gwóźdź 62, Pietluch 68, 80
ŚR/10/09 17:00

Wisłoka Dębica

0-1

Tomasovia Tomaszów L.

Skiba 66
8 kolejka
SO/13/09 13:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Sokół Sieniawa

SO/13/09 16:00

JKS Jarosław

Bańka 7, 78
2-0

Lublinianka Lublin

SO/13/09 16:00

Resovia

Skuba 72
1-0

Wisłoka Dębica

SO/13/09 16:00

Motor Lublin

Stachyra 45, 71, Król 80
3-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/14/09 11:00

Izolator Boguchwała

0-2

Orzeł Przeworsk

Guzior 9, Czyrny 84
ND/14/09 16:00

Avia Świdnik

Wójcik 84
1-2

Karpaty Krosno

Buczek 26, Walaszczyk 79
ND/14/09 16:00

Chełmianka Chełm

0-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ND/14/09 16:00

Wólczanka Wólka

Pietluch 18 (k)
1-3

Stal Rzeszów

Drelich 34 (k), Prędota 51, 71
ND/14/09 16:00

Stal Kraśnik

Biały 11, Szewc 38, 68, Drozd 89 (k), Chamera 90
5-0

Hetman Żółkiewka

9 kolejka
SO/20/09 16:00

Podlasie Biała Podlaska

Łukanowski 27, Jesionek 50 (k)
2-1

Stal Kraśnik

Pokotyluk 16
SO/20/09 16:00

Orzeł Przeworsk

0-2

Motor Lublin

Majewski 6, Wolski 88
SO/20/09 16:00

Stal Rzeszów

Kardyś 47 (s)
1-0

Izolator Boguchwała

SO/20/09 16:00

Wisłoka Dębica

0-0

Chełmianka Chełm

SO/20/09 16:00

Lublinianka Lublin

Kucharzewski 21, Witkowski 45
2-1

Tomasovia Tomaszów L.

Joniec 47
ND/21/09 15:00

Karpaty Krosno

Madeja 73 (k)
1-0

JKS Jarosław

ND/21/09 16:00

Hetman Żółkiewka

Chariasz 69
1-4

Avia Świdnik

Mazurek 72, 81, 90, Wróbel 85
ND/21/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Zarzecki 5, Król 18, Adison 26, 27, 49, Jakubiec 45, Borysiuk 78
7-3

Wólczanka Wólka

Misiło 31, Pietluch 52, 55
ŚR/24/09 16:00

Sokół Sieniawa

Hass 60
1-1

Resovia

Szkolnik 48
10 kolejka
SO/27/09 15:00

Avia Świdnik

0-4

JKS Jarosław

Bańka 5 (k), 71 (k), Jurczak 65, 73
SO/27/09 15:00

Resovia

Skuba 89
1-1

Lublinianka Lublin

Kanarek 80
SO/27/09 16:00

Wólczanka Wólka

Pietluch 86 (k)
1-0

Wisłoka Dębica

SO/27/09 16:00

Motor Lublin

Król 31 (k), Stachyra 37
2-2

Stal Rzeszów

Bednarczyk 28, Jakubowski 60
ND/28/09 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Burak 3 (s)
1-0

Izolator Boguchwała

ND/28/09 15:00

Stal Kraśnik

2-0

Orzeł Przeworsk

ND/28/09 15:00

Hetman Żółkiewka

Chariasz 24
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Łukanowski 80
ND/28/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-1

Karpaty Krosno

Madeja 40
ND/28/09 16:00

Chełmianka Chełm

Olszak 13, 43, 65
3-0

Sokół Sieniawa

11 kolejka
SO/04/10 11:00

Orzeł Przeworsk

Zięba 1, 41 (k), Walat 48, Szewc 80
4-1

Hetman Żółkiewka

Koprucha 90 (k)
SO/04/10 13:00

Stal Rzeszów

Szczoczarz 67 (k), 73, 86, Prędota 70, Jakubowski 90
5-1

Stal Kraśnik

Bednarczyk 2 (s)
SO/04/10 15:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Avia Świdnik

Krawiec 43, Wróbel 44
SO/04/10 15:00

Wisłoka Dębica

Oślizło 35, Barycza 48, Dąbek 90 (s)
3-1

Izolator Boguchwała

Kardyś 79
SO/04/10 15:00

Karpaty Krosno

Walaszczyk 17, Madeja 21 (k)
2-1

Resovia

Adamski 81
SO/04/10 16:00

JKS Jarosław

Raba 16, Tyrawski 60
2-0

Tomasovia Tomaszów L.

ND/05/10 14:00

Lublinianka Lublin

0-1

Chełmianka Chełm

Rusiecki 8
ND/05/10 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Adison 21, Tymosiak 76
2-1

Motor Lublin

Piekarski 27
ND/05/10 15:00

Sokół Sieniawa

Dziekan 35, Małyk 42, Stefan 89
3-3

Wólczanka Wólka

Pietluch 45, 72, Padiasek 65
12 kolejka
CZ/09/10 16:00

Stal Kraśnik

0-0

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/11/10 14:00

Avia Świdnik

Wróbel 11, 40 (k)
2-2

Tomasovia Tomaszów L.

Żurawski 80, Joniec 84
SO/11/10 15:00

Motor Lublin

Myśliwiecki 22, 73, Stachyra 26, Król 70 (k)
4-1

Wisłoka Dębica

Wolański 90
SO/11/10 15:00

Podlasie Biała Podlaska

0-3

Orzeł Przeworsk

Buczek 49, Zięba 52 (k), Szewc 62 (k)
ND/12/10 11:00

Izolator Boguchwała

Wójcik 11, Szymański 25, Bereś 45
3-1

Sokół Sieniawa

Skała 83
ND/12/10 14:00

Resovia

Bieniasz 73
1-0

JKS Jarosław

ND/12/10 14:00

Hetman Żółkiewka

Koprucha 18
1-0

Stal Rzeszów

ND/12/10 15:00

Chełmianka Chełm

Rusiecki 70
1-3

Karpaty Krosno

Buczek 6, 59, 68
ND/12/10 15:00

Wólczanka Wólka

Pietrasiewicz 18
1-4

Lublinianka Lublin

Stępień 23, Witkowski 40, 47, 65
13 kolejka
SO/18/10 13:00

Wisłoka Dębica

0-1

Stal Kraśnik

Drozd 82
SO/18/10 14:00

Orzeł Przeworsk

0-0

Avia Świdnik

SO/18/10 14:00

Lublinianka Lublin

Zabielski 10
1-2

Izolator Boguchwała

Bereś 54, Tyburczy 90
SO/18/10 15:00

Stal Rzeszów

Brocki 10, 51, 55, Jakubowski 29, 85, Drelich 31, Prędota 37, Szymański 90
8-1

Podlasie Biała Podlaska

Jesionek 90
SO/18/10 15:00

Karpaty Krosno

Buczek 9
1-0

Wólczanka Wólka

ND/19/10 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Komar 34
1-2

Hetman Żółkiewka

Jakubiec 21 (s), Zarzecki 49 (s)
ND/19/10 14:00

Sokół Sieniawa

0-1

Motor Lublin

Komor 80
ND/19/10 14:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-1

Resovia

Mołdoch 81
ND/19/10 15:00

JKS Jarosław

Puńko 90
1-1

Chełmianka Chełm

Rusiecki 67
14 kolejka
PT/24/10 14:00

Avia Świdnik

Maciejewski 90
1-0

Resovia

SO/25/10 14:00

Podlasie Biała Podlaska

0-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Adison 57
SO/25/10 15:00

Wólczanka Wólka

Adison 57
1-0

JKS Jarosław

SO/25/10 18:00

Motor Lublin

Piekarski 84
1-1

Lublinianka Lublin

Sobiech 45
ND/26/10 11:00

Izolator Boguchwała

0-1

Karpaty Krosno

Kapuściński 54
ND/26/10 14:00

Chełmianka Chełm

Rusiecki 72
1-1

Tomasovia Tomaszów L.

Groborz 64
ND/26/10 14:00

Stal Kraśnik

Drozd 66 (k)
1-1

Sokół Sieniawa

Adamczyk 69
ND/26/10 14:00

Hetman Żółkiewka

Sadowski 44
1-2

Wisłoka Dębica

Barycza 32, Kantor 38
ND/26/10 14:00

Orzeł Przeworsk

Sierżęga 24
1-1

Stal Rzeszów

Lisańczuk 53
15 kolejka
ND/02/11 12:00

Lublinianka Lublin

Sobiech 41, Rowbiel 85
2-0

Stal Kraśnik

ND/02/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Tymosiak 30, Adison 51, Borysiuk 64
3-1

Orzeł Przeworsk

Piątek 90
ND/02/11 13:00

Sokół Sieniawa

Sywyj 38, Hass 43, Jędryas 86, Adamczyk 90
4-2

Hetman Żółkiewka

Koprucha 40, 90 (k)
ND/02/11 13:00

Karpaty Krosno

Zych 58
1-3

Motor Lublin

Piekarski 11, Stachyra 21, Wolski 48
ND/02/11 13:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Wólczanka Wólka

ND/02/11 13:00

Resovia

Kaliniec 24, Makowski 42
2-1

Chełmianka Chełm

Rusiecki 49 (k)
ND/02/11 14:00

Stal Rzeszów

Prędota 10, Lisańczuk 38
2-0

Avia Świdnik

ND/02/11 14:00

Wisłoka Dębica

0-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/02/11 14:00

JKS Jarosław

0-0

Izolator Boguchwała

16 kolejka
SO/08/11 12:00

Stal Kraśnik

0-1

Karpaty Krosno

Buczek 82
SO/08/11 13:00

Avia Świdnik

0-0

Chełmianka Chełm

SO/08/11 13:00

Wólczanka Wólka

0-3

Resovia

Tabaka 18, Szkolnik 82, Skuba 89
SO/08/11 13:00

Izolator Boguchwała

0-0

Tomasovia Tomaszów L.

SO/08/11 13:00

Motor Lublin

Karwan 11, Stachyra 19, Mroczek 33
3-2

JKS Jarosław

Bańka 24 (k), 63
SO/08/11 13:00

Hetman Żółkiewka

Bielak 86
1-0

Lublinianka Lublin

SO/08/11 13:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Sokół Sieniawa

Hass 7, Jędryas 86
SO/08/11 14:00

Orzeł Przeworsk

0-2

Wisłoka Dębica

Juszkiewicz 45, Kantor 60
SO/08/11 14:00

Stal Rzeszów

Prędota 18
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Borysiuk 14
17 kolejka
ŚR/29/10 14:00

Tomasovia Tomaszów L.

Szuta 14, Skiba 90
2-1

Motor Lublin

Wolski 32
WT/11/11 11:00

Wisłoka Dębica

0-0

Stal Rzeszów

WT/11/11 12:00

Lublinianka Lublin

0-1

Podlasie Biała Podlaska

Bołtowicz 23
WT/11/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Avia Świdnik

Oziemczuk 69
WT/11/11 13:00

Sokół Sieniawa

Hass 37, Wilusz 65, Jędryas 75
3-0

Orzeł Przeworsk

WT/11/11 13:00

Karpaty Krosno

Buczek 8, Madeja 25 (k), Sikorski 64
3-0

Hetman Żółkiewka

WT/11/11 13:00

JKS Jarosław

Tyrawski 9
1-1

Stal Kraśnik

Drozd 58 (k)
WT/11/11 13:00

Resovia

Dziedzic 63, Mołdoch 86
2-1

Izolator Boguchwała

Bereś 39
WT/11/11 13:00

Chełmianka Chełm

Rusiecki 24 (k), Walaszek 83
2-5

Wólczanka Wólka

Misiło 4, Boratyn 30, 34, Pietluch 72, 82
18 kolejka
SO/15/11 11:15

Resovia

Makowski 6 (k)
1-0

Motor Lublin

SO/15/11 12:00

Lublinianka Lublin

0-1

Orzeł Przeworsk

Buczek 88
SO/15/11 13:00

Avia Świdnik

Wójcik 26 (k), Oziemczuk 69, 86
3-0

Wólczanka Wólka

SO/15/11 13:00

Chełmianka Chełm

Jankowski 31
1-2

Izolator Boguchwała

Bereś 32 (k), Szymański 68
SO/15/11 13:00

JKS Jarosław

Raba 30, 47, Puńko 71, Jurczak 75
4-1

Hetman Żółkiewka

Bielak 53
SO/15/11 13:00

Karpaty Krosno

Walaszczyk 55, Buczek 63, 79
3-0

Podlasie Biała Podlaska

SO/15/11 13:00

Wisłoka Dębica

0-4

Orlęta Radzyń Podlaski

Adison 15, 76, Melnyczuk 22, Kot 49
ND/16/11 12:00

Tomasovia Tomaszów L.

Raczkiewicz 81
1-0

Stal Kraśnik

ND/16/11 13:00

Sokół Sieniawa

Prędota 70 (s)
1-3

Stal Rzeszów

Prędota 14, 72, Szczoczarz 66
19 kolejka
SO/22/11 12:00

Stal Rzeszów

Prędota 22, Suswam 32
2-2

Lublinianka Lublin

Kanarek 72, 90
SO/22/11 12:00

Hetman Żółkiewka

Bielak 7
1-2

Tomasovia Tomaszów L.

Słotwiński 71, 80
SO/22/11 12:30

Podlasie Biała Podlaska

0-2

JKS Jarosław

Raba 45, Fedor 77
SO/22/11 13:00

Avia Świdnik

Mazurek 12, Wójcik 50, Byszewski 67, Starok 75
4-0

Wisłoka Dębica

ND/23/11 12:00

Stal Kraśnik

0-2

Resovia

Mołdoch 11, Dziedzic 31
ND/23/11 12:00

Motor Lublin

0-0

Chełmianka Chełm

ND/23/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Zmorzyński 6, Tymosiak 78
2-1

Sokół Sieniawa

Hass 21
ND/23/11 13:00

Orzeł Przeworsk

0-2

Karpaty Krosno

Kapuściński 60, Madeja 71
ND/23/11 13:00

Izolator Boguchwała

Karwat 11, 30, Tyburczy 37
3-1

Wólczanka Wólka

Wójcik 52
20 kolejka
SO/14/03 14:00

Podlasie Biała Podlaska

Hołownia 32
1-0

Tomasovia Tomaszów L.

SO/14/03 14:00

Wólczanka Wólka

Lech 7, 52, Misiło 11
3-2

Motor Lublin

Myśliwiecki 61, Wolski 75
SO/14/03 14:00

Resovia

Baran 40, Domoń 45, Pyrdek 63
3-1

Hetman Żółkiewka

Bielak 78
SO/14/03 14:00

Lublinianka Lublin

Witkowski 43
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Kot 67
SO/14/03 15:00

JKS Jarosław

0-0

Orzeł Przeworsk

ND/15/03 11:00

Izolator Boguchwała

Skiba 25
1-1

Avia Świdnik

Byszewski 19
ND/15/03 12:00

Karpaty Krosno

Zych 24, Buczek 43 (k), Kantor 55, Fundakowski 87 (k)
4-1

Stal Rzeszów

Szczoczarz 74 (k)
ND/15/03 14:00

Chełmianka Chełm

Olszak 45
1-0

Stal Kraśnik

ND/15/03 14:00

Sokół Sieniawa

Pigan 9, Hass 20, 65, 71
4-0

Wisłoka Dębica

21 kolejka
SO/21/03 13:00

Stal Rzeszów

Murawski 35, 42, Drelich 53, Prędota 57, Mykytyn 73
5-0

JKS Jarosław

SO/21/03 14:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Resovia

Baran 51, Ciećko 56
SO/21/03 15:00

Wisłoka Dębica

Maik 88
1-1

Lublinianka Lublin

Zabielski 66
SO/21/03 19:00

Motor Lublin

Szymanek 1, Król 29, Paluch 76
3-2

Izolator Boguchwała

Burak 27, Kardyś 79
ND/22/03 14:00

Sokół Sieniawa

Bursztyka 13
1-0

Avia Świdnik

ND/22/03 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Borysiuk 32 (k), Tymosiak 87
2-0

Karpaty Krosno

ND/22/03 14:00

Orzeł Przeworsk

Buczek 45
1-0

Tomasovia Tomaszów L.

ND/22/03 14:00

Hetman Żółkiewka

Iwlew 85
1-0

Chełmianka Chełm

ND/22/03 14:00

Stal Kraśnik

Drozd 66
1-3

Wólczanka Wólka

Lech 54, 67, Pietluch 60
22 kolejka
SO/28/03 14:00

Avia Świdnik

0-0

Motor Lublin

SO/28/03 14:00

Wólczanka Wólka

Kocur 16, Pietluch 57, 63
3-2

Hetman Żółkiewka

Kasperek 37, Baran 47
SO/28/03 14:00

Resovia

0-0

Orzeł Przeworsk

SO/28/03 15:00

JKS Jarosław

0-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Jakubiec 47, Melnyczuk 72
SO/28/03 15:00

Karpaty Krosno

Buczek 29 (k), 35, 90, Walaszczyk 33, 50
5-1

Wisłoka Dębica

Guzik 47
SO/28/03 15:00

Lublinianka Lublin

0-0

Sokół Sieniawa

ND/29/03 11:00

Izolator Boguchwała

Domin 5
1-0

Stal Kraśnik

ND/29/03 15:00

Chełmianka Chełm

Hrynczenko 21, Olszak 49
2-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/29/03 15:30

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Stal Rzeszów

23 kolejka
SO/04/04 11:00

Sokół Sieniawa

Jędryas 90
1-0

Karpaty Krosno

SO/04/04 11:00

Hetman Żółkiewka

Iwlew 23, Kosiarczyk 32
2-1

Izolator Boguchwała

Domin 18
SO/04/04 11:00

Stal Kraśnik

0-3

Motor Lublin

Szymanek 37, Karwan 71, Myśliwiecki 78
SO/04/04 13:00

Orzeł Przeworsk

0-0

Chełmianka Chełm

SO/04/04 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Zarzecki 68
1-0

Tomasovia Tomaszów L.

SO/04/04 15:00

Lublinianka Lublin

Wołos 25
1-1

Avia Świdnik

Wójcik 32
SO/04/04 15:00

Wisłoka Dębica

0-2

JKS Jarosław

Puńko 43, Saramak 78
SO/04/04 15:00

Stal Rzeszów

Szczoczarz 28, Prędota 83
2-1

Resovia

Szkolnik 90
SO/04/04 15:00

Podlasie Biała Podlaska

Wiraszka 15, 90, Kocoł 69 (k)
3-3

Wólczanka Wólka

Padiasek 45, Boratyn 75, Pietluch 90
24 kolejka
SO/11/04 15:00

Avia Świdnik

Wołos 24, Sadio 76, Mazurek 79
3-0

Stal Kraśnik

SO/11/04 15:00

Wólczanka Wólka

Boratyn 71
1-1

Orzeł Przeworsk

Jacenkiw 56 (k)
SO/11/04 16:00

Chełmianka Chełm

0-2

Stal Rzeszów

Brocki 36, Szczorzarz 89
SO/11/04 16:00

Resovia

Róg 8, 40, Dziedzic 89
3-0

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/11/04 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

Baran 45, Żurawski 70 (k), Orzechowski 83
3-0

Wisłoka Dębica

SO/11/04 16:00

JKS Jarosław

Pawlak 44, Bańka 60
2-1

Sokół Sieniawa

Hass 34
SO/11/04 16:00

Karpaty Krosno

Kasza 30, Zych 83
2-0

Lublinianka Lublin

ND/12/04 12:00

Izolator Boguchwała

Karwat 2, 8, Szymański 83, 90
4-0

Podlasie Biała Podlaska

ND/12/04 16:00

Motor Lublin

Myśliwiecki 12, 27, Król 33, 83, Ptaszyński 65
5-1

Hetman Żółkiewka

Iwlew 57 (k)
25 kolejka
ŚR/15/04 16:00

Karpaty Krosno

Buczek 73
1-0

Avia Świdnik

ŚR/15/04 16:00

Sokół Sieniawa

Trawka 29, Jędryas 48, 90, Pigan 70
4-0

Tomasovia Tomaszów L.

ŚR/15/04 16:00

Wisłoka Dębica

0-2

Resovia

Dziedzic 56, Rop 90
ŚR/15/04 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Chełmianka Chełm

Semczuk 70
ŚR/15/04 16:00

Stal Rzeszów

Prędota 22, Szczoczarz 27, Lisańczuk 80
3-2

Wólczanka Wólka

Pietluch 64, 81
ŚR/15/04 16:00

Orzeł Przeworsk

Piątek 71
1-3

Izolator Boguchwała

Karwat 54 (k), 61, Dąbek 74
ŚR/15/04 16:00

Podlasie Biała Podlaska

Wiraszka 24
1-2

Motor Lublin

Karwan 7, Dykyj 27
ŚR/15/04 16:00

Hetman Żółkiewka

Iwlew 82
1-2

Stal Kraśnik

Hudzik 27, Chamera 73
ŚR/15/04 17:00

Lublinianka Lublin

Witkowski 47, Kursa 53, Zabielski 73
3-0

JKS Jarosław

26 kolejka
SO/18/04 16:00

Motor Lublin

Myśliwiecki 42, 74, Dykyj 50, Sokołenko 79, Karwan 82
5-0

Orzeł Przeworsk

SO/18/04 16:00

Wólczanka Wólka

Pietluch 10, 44, 62, Zarzecki 24 (s)
4-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Tymosiak 45, Zmorzyński 69
SO/18/04 16:00

Resovia

Adamski 24, 53, Dziedzic 58
3-1

Sokół Sieniawa

Pigan 55
SO/18/04 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

Żurawski 48, Raczkiewicz 69
2-2

Lublinianka Lublin

Tomczuk 83, 89
ND/19/04 15:00

Avia Świdnik

Oziemczuk 17
1-1

Hetman Żółkiewka

Bogusz 31
ND/19/04 15:00

Stal Kraśnik

Szewc 32 (k)
1-2

Podlasie Biała Podlaska

Bołtowicz 19, 53
ND/19/04 16:00

Izolator Boguchwała

0-2

Stal Rzeszów

Szczoczarz 15, 59
ND/19/04 16:00

Chełmianka Chełm

Semczul 50, Olszak 86
2-1

Wisłoka Dębica

Remut 89
ND/19/04 16:00

JKS Jarosław

0-4

Karpaty Krosno

Kapuściński 6, Buczek 43 (k), Fundakowski 63, Walaszczyk 75
27 kolejka
SO/25/04 13:00

Orzeł Przeworsk

Piątek 23, Jacenkiw 47 (k)
2-1

Stal Kraśnik

Bołkit 90
SO/25/04 15:00

Lublinianka Lublin

Tomczuk 90
1-0

Resovia

SO/25/04 16:00

JKS Jarosław

Oziębło 15, 82, Jurczak 79
3-1

Avia Świdnik

Grzegorczyk 45
SO/25/04 16:00

Karpaty Krosno

0-0

Tomasovia Tomaszów L.

SO/25/04 16:00

Stal Rzeszów

Maślany 90
1-1

Motor Lublin

Sokołenko 79
SO/25/04 16:00

Podlasie Biała Podlaska

Bołtowicz 44
1-1

Hetman Żółkiewka

Iwlew 36
SO/25/04 17:00

Wisłoka Dębica

0-2

Wólczanka Wólka

Pietluch 58 (k), Lech 70
ND/26/04 12:00

Izolator Boguchwała

-

Orlęta Radzyń Podlaski

ND/26/04 17:00

Sokół Sieniawa

-

Chełmianka Chełm

28 kolejka
- -

Hetman Żółkiewka

-

Orzeł Przeworsk

- -

Stal Kraśnik

-

Stal Rzeszów

- -

Motor Lublin

-

Orlęta Radzyń Podlaski

- -

Izolator Boguchwała

-

Wisłoka Dębica

- -

Wólczanka Wólka

-

Sokół Sieniawa

- -

Chełmianka Chełm

-

Lublinianka Lublin

- -

Resovia

-

Karpaty Krosno

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

JKS Jarosław

SO/02/05 00:00

Avia Świdnik

-

Podlasie Biała Podlaska

29 kolejka
- -

JKS Jarosław

-

Resovia

- -

Karpaty Krosno

-

Chełmianka Chełm

- -

Lublinianka Lublin

-

Wólczanka Wólka

- -

Sokół Sieniawa

-

Izolator Boguchwała

- -

Wisłoka Dębica

-

Motor Lublin

- -

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Stal Kraśnik

- -

Stal Rzeszów

-

Hetman Żółkiewka

- -

Orzeł Przeworsk

-

Podlasie Biała Podlaska

SO/09/05 00:00

Tomasovia Tomaszów L.

-

Avia Świdnik

30 kolejka
- -

Podlasie Biała Podlaska

-

Stal Rzeszów

- -

Hetman Żółkiewka

-

Orlęta Radzyń Podlaski

- -

Stal Kraśnik

-

Wisłoka Dębica

- -

Motor Lublin

-

Sokół Sieniawa

- -

Izolator Boguchwała

-

Lublinianka Lublin

- -

Wólczanka Wólka

-

Karpaty Krosno

- -

Chełmianka Chełm

-

JKS Jarosław

- -

Resovia

-

Tomasovia Tomaszów L.

SO/16/05 00:00

Avia Świdnik

-

Orzeł Przeworsk

31 kolejka
- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Chełmianka Chełm

- -

JKS Jarosław

-

Wólczanka Wólka

- -

Karpaty Krosno

-

Izolator Boguchwała

- -

Lublinianka Lublin

-

Motor Lublin

- -

Sokół Sieniawa

-

Stal Kraśnik

- -

Wisłoka Dębica

-

Hetman Żółkiewka

- -

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Podlasie Biała Podlaska

- -

Stal Rzeszów

-

Orzeł Przeworsk

ŚR/20/05 00:00

Resovia

-

Avia Świdnik

32 kolejka
- -

Orzeł Przeworsk

-

Orlęta Radzyń Podlaski

- -

Podlasie Biała Podlaska

-

Wisłoka Dębica

- -

Hetman Żółkiewka

-

Sokół Sieniawa

- -

Stal Kraśnik

-

Lublinianka Lublin

- -

Motor Lublin

-

Karpaty Krosno

- -

Izolator Boguchwała

-

JKS Jarosław

- -

Wólczanka Wólka

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Chełmianka Chełm

-

Resovia

SO/23/05 00:00

Avia Świdnik

-

Stal Rzeszów

33 kolejka
- -

Resovia

-

Wólczanka Wólka

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Izolator Boguchwała

- -

JKS Jarosław

-

Motor Lublin

- -

Karpaty Krosno

-

Stal Kraśnik

- -

Lublinianka Lublin

-

Hetman Żółkiewka

- -

Sokół Sieniawa

-

Podlasie Biała Podlaska

- -

Wisłoka Dębica

-

Orzeł Przeworsk

- -

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Stal Rzeszów

SO/30/05 00:00

Chełmianka Chełm

-

Avia Świdnik

34 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Wisłoka Dębica

- -

Orzeł Przeworsk

-

Sokół Sieniawa

- -

Podlasie Biała Podlaska

-

Lublinianka Lublin

- -

Hetman Żółkiewka

-

Karpaty Krosno

- -

Stal Kraśnik

-

JKS Jarosław

- -

Motor Lublin

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Izolator Boguchwała

-

Resovia

- -

Wólczanka Wólka

-

Chełmianka Chełm

SO/06/06 00:00

Avia Świdnik

-

Orlęta Radzyń Podlaski

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa295355-29
2Lech Poznań295150-27
3Jagiellonia Białystok294641-35
4Śląsk Wrocław294342-36
5Pogoń Szczecin294137-36
6Wisła Kraków284045-38
7Górnik Zabrze294041-42
8Podbeskidzie 283940-44
9Lechia Gdańsk283832-34
10Korona Kielce283631-38
11Górnik Łęczna283430-33
12Cracovia293432-40
13Ruch Chorzów293333-36
14Piast Gliwice283333-42
15GKS Bełchatów 293123-39
16Zawisza Bydgoszcz292931-50
PT/24/04 18:00
Zawisza B.
0-3
Cracovia
PT/24/04 20:30
Ruch C.
0-0
Legia W.
SO/25/04 15:30
Pogoń S.
3-1
Górnik Z.
SO/25/04 18:00
GKS B.
0-0
Jagiellonia B.
SO/25/04 20:30
Lech P.
2-0
Śląsk W.
ND/26/04 13:00
Piast G.
-
Podbeskidzie
ND/26/04 15:30
Lechia G.
-
Górnik Ł.
ND/26/04 18:00
Wisła K.
-
Korona K.
ŚR/29/04 20:30
Cracovia
-
GKS B.
ŚR/29/04 20:30
Górnik Ł.
-
Piast G.
ŚR/29/04 20:30
Górnik Z.
-
Zawisza B.
ŚR/29/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Ruch C.
ŚR/29/04 20:30
Korona K.
-
Lechia G.
ŚR/29/04 20:30
Legia W.
-
Pogoń S.
ŚR/29/04 20:30
Podbeskidzie
-
Lech P.
ŚR/29/04 20:30
Śląsk W.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Pogoń - Górnik Z. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Bełchatów - Jagiellon. (na żywo)
18:30 Eurosport 2 Bayern - Hertha (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:30 Canal+Sport Lech - Śląsk (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
13:00 Canal+Sport Piast - Podbeskidzie (na żywo)
15:30 Canal+Sport Lechia - Górnik Ł. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Wisła - Korona (na żywo)