Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

3 Liga lubelsko/podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Motor Lublin61513-45-0-14-0-01-0-1
2Lublinianka Lublin61411-54-2-02-0-02-2-0
3Stal Rzeszów5129-24-0-12-0-02-0-1
4Avia Świdnik61212-64-0-23-0-01-0-2
5Resovia5117-43-2-01-2-02-0-0
6Tomasovia Tomaszów L.6117-53-2-13-1-00-1-1
7Karpaty Krosno61010-73-1-22-1-11-0-1
8Polonia Przemyśl698-63-0-32-0-11-0-2
9Wólczanka Wólka688-72-2-22-1-00-1-2
10Sokół Sieniawa688-102-2-22-1-00-1-2
11Piast Tuczempy686-82-2-21-1-01-1-2
12JKS Jarosław666-51-3-20-2-11-1-1
13Izolator Boguchwała668-142-0-41-0-21-0-2
14Lewart Lubartów658-91-2-31-0-20-2-1
15Chełmianka Chełm656-91-2-31-1-10-1-2
16Orzeł Przeworsk649-111-1-41-1-00-0-4
17Orlęta Radzyń Podlaski648-111-1-41-0-20-1-2
18AMSPN Hetman Zamość603-240-0-60-0-30-0-3
SO/29/08 16:00
Resovia
2-2
Sokół S.
SO/29/08 17:00
Polonia P.
1-0
Wólczanka W.
SO/29/08 17:00
Karpaty K.
1-1
JKS J.
SO/29/08 19:00
Motor L.
1-0
Stal R.
ND/30/08 16:00
Chełmianka C.
3-1
Orzeł P.
ND/30/08 17:00
Avia Ś.
3-1
Piast T.
ND/30/08 17:00
Orlęta R.
0-1
Lublinianka L.
ND/30/08 17:00
Lewart L.
5-1
AMSPN H.
ND/30/08 17:00
Tomasovia T.
2-0
Izolator B.
- -
JKS J.
-
Tomasovia T.
- -
Stal R.
-
Karpaty K.
- -
Sokół S.
-
Motor L.
- -
AMSPN H.
-
Resovia
- -
Wólczanka W.
-
Lewart L.
- -
Lublinianka L.
-
Polonia P.
- -
Piast T.
-
Orlęta R.
- -
Orzeł P.
-
Avia Ś.
SO/05/09 00:00
Izolator B.
-
Chełmianka C.
1 kolejka
SO/08/08 17:00

Karpaty Krosno

0-1

Resovia

Pyrdek 11
SO/08/08 17:00

Izolator Boguchwała

Karwacki 44
1-0

Polonia Przemyśl

SO/08/08 17:00

JKS Jarosław

Dziedzic 7
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Groborz 31
SO/08/08 17:00

Stal Rzeszów

Szczoczarz 90
1-0

Avia Świdnik

SO/08/08 17:00

AMSPN Hetman Zamość

Wołoch 66
1-3

Piast Tuczempy

Wota 13, Aab 28, Tołpa 68
SO/08/08 18:00

Wólczanka Wólka

Hul 55
1-1

Lublinianka Lublin

Kalita 90
SO/08/08 19:00

Motor Lublin

Stachyra 49, Drozd 87, Wojczuk 89
3-1

Chełmianka Chełm

Prytulak 43
ND/09/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

Baran 15, Zawiślak 90
2-1

Lewart Lubartów

Kotowicz 57
ND/09/08 17:00

Sokół Sieniawa

Bańka 11, Szewc 17
2-1

Orzeł Przeworsk

Skała 53
2 kolejka
ŚR/12/08 17:00

Chełmianka Chełm

Kobiałka 29
1-2

Lublinianka Lublin

Stefański 2, Mazurek 59 (k)
ŚR/12/08 17:00

Piast Tuczempy

0-0

Wólczanka Wólka

ŚR/12/08 17:00

Avia Świdnik

Białek 63, Grzegorczyk 82
2-0

Sokół Sieniawa

ŚR/12/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-4

Stal Rzeszów

Szeliga 14, Prędota 47, Drelich 50, Szczoczarz 89
ŚR/12/08 17:00

Polonia Przemyśl

0-3

JKS Jarosław

Raba 20, Dziedzic 49, Fedor 75
ŚR/12/08 17:00

Lewart Lubartów

0-2

Izolator Boguchwała

Szymański 9, Karwat 59 (k)
ŚR/12/08 17:00

Resovia

Rusiecki 18
1-1

Tomasovia Tomaszów L.

Iwlew 85
ŚR/12/08 18:00

Orzeł Przeworsk

Piątek 17, 27, 59, Kołodziej 29, Boratyn 90
5-1

AMSPN Hetman Zamość

Jarosz 64 (s)
ŚR/12/08 19:00

Motor Lublin

Paluch 80
1-0

Karpaty Krosno

3 kolejka
SO/15/08 12:00

Sokół Sieniawa

Wilusz 17, Walat 25 (k)
2-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Szpak 22
SO/15/08 16:00

Izolator Boguchwała

1-2

Resovia

SO/15/08 16:00

Wólczanka Wólka

3-1

Orzeł Przeworsk

SO/15/08 17:00

Karpaty Krosno

2-0

Chełmianka Chełm

SO/15/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

1-0

Motor Lublin

SO/15/08 17:00

JKS Jarosław

0-0

Lewart Lubartów

SO/15/08 17:00

Stal Rzeszów

2-1

Polonia Przemyśl

SO/15/08 17:00

Lublinianka Lublin

3-0

Piast Tuczempy

ND/16/08 17:00

AMSPN Hetman Zamość

0-3

Avia Świdnik

Mazurek 30, 40, Białek 59
4 kolejka
SO/22/08 17:00

Chełmianka Chełm

Tomalski 78
1-1

Piast Tuczempy

Jaroch 90
SO/22/08 17:00

Orzeł Przeworsk

Piątek 64
1-1

Lublinianka Lublin

Kaganek 66
SO/22/08 17:00

Avia Świdnik

Maciejewski 42 (k), Białek 67
2-1

Wólczanka Wólka

Lech 51
SO/22/08 17:00

Polonia Przemyśl

Gosa 45, Załoga 74
2-0

Sokół Sieniawa

SO/22/08 17:00

Resovia

Jurczak 89
1-0

JKS Jarosław

SO/22/08 17:00

Motor Lublin

Wojczuk 19, Szywacz 45, Tymosiak 49, Król 57, 69, Mroczek 74
6-1

Izolator Boguchwała

Szymański 10
SO/22/08 17:00

Karpaty Krosno

Chmielowski 29, Piątkowski 57, Zaremba 90
3-1

Tomasovia Tomaszów L.

Paśkiw 6
ND/23/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Groborz 14, 63, Szpak 20, 71
4-0

AMSPN Hetman Zamość

ND/23/08 17:00

Lewart Lubartów

0-2

Stal Rzeszów

Brocki 78, Szeliga 90
5 kolejka
ŚR/26/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

0-0

Chełmianka Chełm

ŚR/26/08 17:00

Izolator Boguchwała

Karwacki 27, Dąbek 36, Burak 59
3-4

Karpaty Krosno

Kapuściński 21, Buczek 28, Zaremba 63, 83
ŚR/26/08 17:00

JKS Jarosław

Rop 26
1-2

Motor Lublin

Drozd 58, Paluch 88
ŚR/26/08 17:00

Sokół Sieniawa

Bańka 42 (k), Hass 82
2-2

Lewart Lubartów

Niewęgłowski 12, Kompanicki 46
ŚR/26/08 17:00

AMSPN Hetman Zamość

0-4

Polonia Przemyśl

Sedlaczek 5, Kalawski 72, Świst 81, Wanat 90
ŚR/26/08 17:00

Wólczanka Wólka

Lach 7, Bednarz 25, Pietluch 66
3-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Milcz 4, Pydych 29 (s)
ŚR/26/08 17:00

Piast Tuczempy

Tołpa 89
1-0

Orzeł Przeworsk

ŚR/26/08 18:00

Lublinianka Lublin

Kaganek 40, Szymala 48 (k), Kalita 51
3-2

Avia Świdnik

Białek 56, 81
SO/21/11 13:00

Stal Rzeszów

-

Resovia

6 kolejka
SO/29/08 16:00

Resovia

Pyrdek 38, Fedan 82
2-2

Sokół Sieniawa

Walat 56, 59 (k)
SO/29/08 17:00

Polonia Przemyśl

Gosa 64 (k)
1-0

Wólczanka Wólka

SO/29/08 17:00

Karpaty Krosno

Kapuściński 8
1-1

JKS Jarosław

Rop 18
SO/29/08 19:00

Motor Lublin

Gieraga 90
1-0

Stal Rzeszów

ND/30/08 16:00

Chełmianka Chełm

Tomalski 18, Prytulak 22, 55
3-1

Orzeł Przeworsk

Boratyn 88
ND/30/08 17:00

Avia Świdnik

Białek 51, Nowak 53, Byszewski 77
3-1

Piast Tuczempy

Tołpa 48
ND/30/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Lublinianka Lublin

Kaganek 21
ND/30/08 17:00

Lewart Lubartów

Mitura 8, Niewęgłowski 34, Kompanicki 42, 82, Rusinek 90
5-1

AMSPN Hetman Zamość

Wołoch 30
ND/30/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

Iwlew 77, Zawiślak 86
2-0

Izolator Boguchwała

7 kolejka
- -

JKS Jarosław

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Stal Rzeszów

-

Karpaty Krosno

- -

Sokół Sieniawa

-

Motor Lublin

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Resovia

- -

Wólczanka Wólka

-

Lewart Lubartów

- -

Lublinianka Lublin

-

Polonia Przemyśl

- -

Piast Tuczempy

-

Orlęta Radzyń Podlaski

- -

Orzeł Przeworsk

-

Avia Świdnik

SO/05/09 00:00

Izolator Boguchwała

-

Chełmianka Chełm

8 kolejka
- -

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Orzeł Przeworsk

- -

Polonia Przemyśl

-

Piast Tuczempy

- -

Lewart Lubartów

-

Lublinianka Lublin

- -

Resovia

-

Wólczanka Wólka

- -

Motor Lublin

-

AMSPN Hetman Zamość

- -

Karpaty Krosno

-

Sokół Sieniawa

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Stal Rzeszów

- -

Izolator Boguchwała

-

JKS Jarosław

ŚR/09/09 16:00

Chełmianka Chełm

-

Avia Świdnik

9 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Izolator Boguchwała

- -

Sokół Sieniawa

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Karpaty Krosno

- -

Wólczanka Wólka

-

Motor Lublin

- -

Lublinianka Lublin

-

Resovia

- -

Piast Tuczempy

-

Lewart Lubartów

- -

Orzeł Przeworsk

-

Polonia Przemyśl

- -

Avia Świdnik

-

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/12/09 14:00

JKS Jarosław

-

Chełmianka Chełm

10 kolejka
- -

Polonia Przemyśl

-

Avia Świdnik

- -

Lewart Lubartów

-

Orzeł Przeworsk

- -

Resovia

-

Piast Tuczempy

- -

Motor Lublin

-

Lublinianka Lublin

- -

Karpaty Krosno

-

Wólczanka Wólka

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

AMSPN Hetman Zamość

- -

Izolator Boguchwała

-

Sokół Sieniawa

- -

JKS Jarosław

-

Stal Rzeszów

PT/13/12 22:09

Chełmianka Chełm

-

Orlęta Radzyń Podlaski

11 kolejka
- -

Sokół Sieniawa

-

JKS Jarosław

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Izolator Boguchwała

- -

Wólczanka Wólka

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Lublinianka Lublin

-

Karpaty Krosno

- -

Piast Tuczempy

-

Motor Lublin

- -

Orzeł Przeworsk

-

Resovia

- -

Avia Świdnik

-

Lewart Lubartów

- -

Orlęta Radzyń Podlaski

-

Polonia Przemyśl

SO/26/09 00:00

Stal Rzeszów

-

Chełmianka Chełm

Piłka na żywo

PT/11/09 18:00
Lechia G.
-
Korona K.
PT/11/09 20:30
Legia W.
-
Zagłębie L.
SO/12/09 12:30
Lech P.
-
Podbeskidzie
SO/12/09 15:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/12/09 18:00
Cracovia
-
Termalica N.
ND/13/09 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/13/09 18:00
Ruch C.
-
Górnik Z.
PN/14/09 18:00
Górnik Ł.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+ Termalica - Lech (na żywo)
18:00 Polsat Sport Katowice - Miedź (na żywo)
18:00 Canal+ Jagiellonia - Legia (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)