Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 01 sierpnia 2014

3 Liga małopolsko/świętokrzyska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Granat Skarżysko-Kam. 34 77 70-33 24- 5- 5 15- 1- 1 9- 4- 4
2 Soła Oświęcim 34 73 76-39 22- 7- 5 11- 4- 2 11- 3- 3
3 Hutnik Kraków 34 58 61-48 16- 10- 8 9- 6- 2 7- 4- 6
4 Wisła Sandomierz 34 56 50-31 17- 5- 12 8- 2- 7 9- 3- 5
5 Łysica Bodzentyn 34 54 53-30 15- 9- 10 8- 4- 5 7- 5- 5
6 Wisła II Kraków 34 54 57-39 16- 6- 12 7- 5- 5 9- 2- 6
7 Unia Tarnów 34 49 40-32 13- 10- 11 7- 5- 5 6- 5- 6
8 Beskid Andrychów 34 49 52-43 14- 7- 13 11- 2- 4 3- 5- 9
9 Korona II Kielce 34 47 64-54 12- 11- 11 9- 3- 5 3- 8- 6
10 Wierna Małogoszcz 34 45 44-43 11- 12- 11 9- 4- 4 2- 8- 7
11 KSZO Ostrowiec Św. 34 43 35-39 11- 10- 13 5- 5- 7 6- 5- 6
12 Dalin Myślenice 34 43 42-44 11- 10- 13 4- 7- 6 7- 3- 7
13 Poprad Muszyna 33 41 35-43 10- 11- 13 5- 5- 7 4- 7- 6
14 Poroniec Poronin 34 38 53-67 11- 5- 18 7- 4- 6 4- 1- 12
15 Górnik Libiąż 34 33 45-74 8- 9- 17 5- 6- 6 3- 3- 11
16 Bocheński KS 34 31 41-74 8- 7- 19 5- 5- 7 3- 2- 12
17 Nida Pińczów 34 28 37-75 6- 10- 18 5- 5- 7 1- 5- 11
18 Przebój Wolbrom 34 24 29-75 6- 6- 22 3- 3- 11 3- 3- 11
- -
Nida P.
3-0
Przebój W.
SO/07/06 17:00
Wisła I.
0-1
Soła O.
SO/07/06 17:00
KSZO O.
1-0
Korona I.
SO/07/06 17:00
Łysica B.
0-1
Unia T.
SO/07/06 17:00
Poprad M.
0-1
Dalin M.
SO/07/06 17:00
Poroniec P.
0-4
Wisła S.
SO/07/06 17:00
Górnik L.
0-4
Hutnik K.
SO/07/06 17:00
Wierna M.
3-0
Granat S.
SO/07/06 17:00
Beskid A.
5-0
Bocheński K.
1 kolejka
SO/10/08 12:30

Poprad Muszyna

Merklinger 45, Damasiewicz 86
2-1

Wisła Sandomierz

Gębalski 82
SO/10/08 17:00

Beskid Andrychów

Jurczak 68
1-0

Wisła II Kraków

SO/10/08 17:00

Górnik Libiąż

Witoń 72 (k)
1-3

Granat Skarżysko-Kam.

Kołodziejczyk 4 (k), 84 (k), Dziubek 89
SO/10/08 17:00

Łysica Bodzentyn

Andula 7
1-1

Dalin Myślenice

Kozieł 60
SO/10/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Kosowski 11
1-1

Unia Tarnów

Sojda 71
SO/10/08 17:00

Bocheński KS

0-0

Wierna Małogoszcz

ND/11/08 15:00

Soła Oświęcim

Cygnar 25, Wadas 49, 55, Sałapatek 83
4-1

Korona II Kielce

Marković 78
ND/11/08 17:00

Nida Pińczów

Drej 43
1-1

Hutnik Kraków

Nwachukwu 23
ND/11/08 17:00

Poroniec Poronin

Waksmundzki 35 (k), 76, Bartos 59
3-5

Przebój Wolbrom

Masiuda 5, Piszczek 9, 78, Majcherczyk 16, Jarosz 43
2 kolejka
ŚR/14/08 17:00

Wisła II Kraków

0-4

Korona II Kielce

Przybyła 11, 25, Jaśkiewicz 40, Janiec 54
ŚR/14/08 17:00

Dalin Myślenice

0-2

KSZO Ostrowiec Św.

Skwarliński 24, Kosowski 48
ŚR/14/08 17:00

Wisła Sandomierz

0-2

Łysica Bodzentyn

Płusa 69, Gardynik 86
ŚR/14/08 17:00

Przebój Wolbrom

0-0

Poprad Muszyna

ŚR/14/08 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

Dzibek 11, 42, Markowicz 51
3-1

Nida Pińczów

Banaszek 73
ŚR/14/08 17:00

Bocheński KS

Szkotak 57, 61, Zubel 63, 83, Turczyn 90
5-1

Górnik Libiąż

Kmiecik 49
ŚR/14/08 17:00

Beskid Andrychów

Bała 56 (s), Kierczak 68
2-1

Wierna Małogoszcz

Ostrowski 58
ŚR/14/08 17:00

Poroniec Poronin

Piwowarczyk 59, Drąg 72
2-1

Hutnik Kraków

Nwachukwu 63
CZ/15/08 17:00

Unia Tarnów

Ślęzak 54, Świątek 74
2-2

Soła Oświęcim

Snadny 77, Wadas 83
3 kolejka
SO/17/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Kijanka 20
1-2

Wisła Sandomierz

Stawiarski 14, Michalski 87
SO/17/08 17:00

Przebój Wolbrom

0-1

Łysica Bodzentyn

Anduła 17
SO/17/08 17:30

Hutnik Kraków

Guja 8, Nwachukwu 12, Damasiewicz 76 (s), Lubera 88
4-1

Poprad Muszyna

Dąbek 54
ND/18/08 16:00

Poroniec Poronin

Drobny 47, Mroczka 57, Banaszkiewicz 87
3-2

Granat Skarżysko-Kam.

Gębura 53, 63
ND/18/08 17:00

Wierna Małogoszcz

0-3

Wisła II Kraków

Ferens 25, Zając 86, Kamiński 88
ND/18/08 17:00

Górnik Libiąż

0-0

Beskid Andrychów

ND/18/08 17:00

Nida Pińczów

0-4

Bocheński KS

Łyduch 60, Zubel 65, Szkotak 70, Dobranowski 88
ND/18/08 17:00

Soła Oświęcim

Snadny 65, Domański 70, Madej 89 (s)
3-0

Dalin Myślenice

ND/18/08 17:00

Korona II Kielce

Wrześniewski 36, Angielski 67, Kotarzewski 86
3-1

Unia Tarnów

Gurgul 90
4 kolejka
SO/24/08 11:00

Beskid Andrychów

Kierczak 33, Rupa 74, Słupski 89
3-0

Nida Pińczów

SO/24/08 15:00

Unia Tarnów

Jamróg 77
1-0

Wisła II Kraków

SO/24/08 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

Styczyński 41, Kołodziejczyk 80
2-0

Poprad Muszyna

SO/24/08 17:00

Dalin Myślenice

Mizia 90
1-1

Korona II Kielce

Marković 71
SO/24/08 17:00

Bocheński KS

Siwek 56, Zubel 85, 90
3-1

Poroniec Poronin

Bartos 87
SO/24/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Dziadowicz 6 (k), 90
2-2

Przebój Wolbrom

Grzesiak 48 (k), Majcherczyk 90
SO/24/08 17:00

Łysica Bodzentyn

Drej 27
1-2

Hutnik Kraków

Zdziński 88, Świątek 90
ND/25/08 17:00

Wisła Sandomierz

0-1

Soła Oświęcim

Snadny 14
ND/25/08 17:00

Wierna Małogoszcz

Jedynak 4, Bała 47
2-3

Górnik Libiąż

Witoń 53, 71, 75
5 kolejka
SO/31/08 16:00

Poroniec Poronin

Drobny 3, Chrobak 58, Mroczek 89
3-1

Beskid Andrychów

Kierczak 55
SO/31/08 16:00

Poprad Muszyna

Zachariasz 18
1-3

Bocheński KS

Górecki 17, Czapeczka 45, Zubel 90
SO/31/08 17:00

Unia Tarnów

Adamski 90
1-0

Dalin Myślenice

ND/01/09 11:00

Wisła II Kraków

Zając 25, Gulczyński 42, Kuczak 61, 78
4-1

Górnik Libiąż

Witoń 79 (k)
ND/01/09 16:00

Korona II Kielce

Janiec 18
1-0

Wisła Sandomierz

ND/01/09 17:00

Nida Pińczów

Drej 55
1-1

Wierna Małogoszcz

Stachura 30
ND/01/09 17:00

Soła Oświęcim

Sałapatek 13, Wadas 27, Talaga 89, Stemplewski 90
4-2

Przebój Wolbrom

Masiuda 26, Jarosz 29
ND/01/09 17:00

Łysica Bodzentyn

0-0

Granat Skarżysko-Kam.

ND/01/09 17:00

Hutnik Kraków

Guja 40
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

6 kolejka
ŚR/04/09 16:00

Przebój Wolbrom

Majcherczyk 82
1-1

Korona II Kielce

Przybyła 86
ŚR/04/09 16:30

Granat Skarżysko-Kam.

Markowicz 60
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

ŚR/04/09 17:00

Wisła II Kraków

Zając 22
1-2

Dalin Myślenice

Kozieł 56, Andrzej Biel 80
ŚR/04/09 17:00

Wisła Sandomierz

0-0

Unia Tarnów

ŚR/04/09 17:00

Hutnik Kraków

Świątek 536
1-2

Soła Oświęcim

Gleń 22, Talaga 86
ŚR/04/09 17:00

Bocheński KS

0-4

Łysica Bodzentyn

Kiełbasa 40, Kalista 49, Płusa 50 (k), Anduła 85
ŚR/04/09 17:00

Beskid Andrychów

Kołodziej 30 (s)
1-1

Poprad Muszyna

Szczepanik 45
ŚR/04/09 17:00

Wierna Małogoszcz

Bała 8
1-1

Poroniec Poronin

Waksmundzki 72
ŚR/04/09 17:00

Górnik Libiąż

Wierzba 15, Adamczyk 30, Szlęzak 66
3-3

Nida Pińczów

Banaszek 23 (k), Zaręba 56, 67
7 kolejka
SO/07/09 13:00

Korona II Kielce

Trojanowski 26
1-1

Hutnik Kraków

Ochman 45
SO/07/09 15:00

Poprad Muszyna

0-0

Wierna Małogoszcz

SO/07/09 16:30

KSZO Ostrowiec Św.

Dziadowicz 61
1-2

Bocheński KS

Łyduch 19, Zubel 47
ND/08/09 15:00

Poroniec Poronin

Waksmundzki 48
1-1

Górnik Libiąż

Kmiecik 35
ND/08/09 16:00

Nida Pińczów

0-2

Wisła II Kraków

Kościelniak 48, Kamiński 60
ND/08/09 16:00

Łysica Bodzentyn

Gardynik 14, 44, Płusa 87 (k)
3-1

Beskid Andrychów

Rupa 16
ND/08/09 16:00

Soła Oświęcim

Sałapatek 10, Cygnar 85 (k), 90 (k), Wadas 90
4-4

Granat Skarżysko-Kam.

Malinowski 17, Basąg 35, Fryc 48, Mikołajek 70
ND/08/09 16:30

Dalin Myślenice

Kozieł 55 (k)
1-4

Wisła Sandomierz

Stawiarski 19, Nogaj 22 (k), Michalski 64, Gębalski 86
WT/10/09 16:30

Unia Tarnów

0-1

Przebój Wolbrom

Jarosz 12
8 kolejka
PT/13/09 20:00

Hutnik Kraków

Lampart 19, Guja 73
2-1

Unia Tarnów

Adamski 55
SO/14/09 11:00

Wierna Małogoszcz

Wijas 15, Ostrowski 80
2-1

Łysica Bodzentyn

Drej 25
SO/14/09 16:00

Przebój Wolbrom

Jarosz 40, Grzesiak 60 (k), 72 (k)
3-0

Dalin Myślenice

SO/14/09 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

Malinowski 87
1-0

Korona II Kielce

SO/14/09 16:00

Bocheński KS

0-1

Soła Oświęcim

Cygner 65
SO/14/09 16:00

Beskid Andrychów

Rupa 7 (k), Moskała 71
2-1

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 61
SO/14/09 16:00

Górnik Libiąż

Kmiecik 32, Witoń 74
2-1

Poprad Muszyna

Kołodziej 39
ND/15/09 16:00

Wisła Sandomierz

Zimoląg 45
1-3

Wisła II Kraków

Zając 3, 10, Kuczak 36
ND/15/09 16:00

Nida Pińczów

Zaręba 24, 33, 78
3-6

Poroniec Poronin

Waksmundzki 10, 43, 85, Piwowarczyk 16, Drobny 27, 31
9 kolejka
PT/20/09 17:00

Wisła II Kraków

Szywacz 8, Kamiński 20, Zając 58
3-0

Poroniec Poronin

SO/21/09 11:00

Soła Oświęcim

Cygnar 8, 34, Knapik 12
3-1

Beskid Andrychów

Rupa 70
SO/21/09 13:00

Poprad Muszyna

0-0

Nida Pińczów

SO/21/09 16:00

KSZO Ostrowiec Św.

Żak 26, Lasocki 87
2-2

Wierna Małogoszcz

Ostrowski 25, Supierz 80
SO/21/09 16:00

Unia Tarnów

0-1

Granat Skarżysko-Kam.

Dziubek 81
SO/21/09 16:00

Dalin Myślenice

Górecki 58
1-1

Hutnik Kraków

Lepiarz 62 (s)
ND/22/09 16:00

Łysica Bodzentyn

Anduła 6, Kozubek 27, Gardynik 67
3-1

Górnik Libiąż

Drej 19 (s)
ND/22/09 16:00

Korona II Kielce

Kotarzewski 41, Trojanowski 41, Trytko 72, 83, Janiec 86, Szmalec 90
6-1

Bocheński KS

Łyduch 38
ND/22/09 16:00

Wisła Sandomierz

Nogaj 42 (k), 82 (k)
2-3

Przebój Wolbrom

Kiczyński 3, Masiuda 48 (k), Szymoniak 68
10 kolejka
SO/28/09 11:00

Wisła II Kraków

Gulczyński 88
1-1

Przebój Wolbrom

Grzesiak 75 (k)
SO/28/09 15:00

Beskid Andrychów

Szlosek 1, Chowaniec 90
2-4

Korona II Kielce

Rogala 29, I. Marković 56, Kaczmarczyk 62 (s), Janiec 90
SO/28/09 15:00

Poroniec Poronin

Drobny 20
1-1

Poprad Muszyna

Tokarz 30
SO/28/09 15:30

Górnik Libiąż

Wierzba 16, Kmiecik 32, Witoń 63, 73
4-2

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 19, 24
ND/29/09 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

Kołodziejczyk 18
1-2

Dalin Myślenice

Lepiarz 45, Górecki 67
ND/29/09 15:00

Wierna Małogoszcz

Jedynak 90
1-3

Soła Oświęcim

Stanek 45, Gleń 65, Jasiński 67
ND/29/09 15:00

Nida Pińczów

Bisikiewicz 55
1-2

Łysica Bodzentyn

Płusa 34 (k), Kardas 73
ND/29/09 15:30

Hutnik Kraków

0-1

Wisła Sandomierz

Gamrot 45 (s)
ND/29/09 15:30

Bocheński KS

0-2

Unia Tarnów

Sojda 72, Wróbel 74
11 kolejka
SO/05/10 15:00

Poprad Muszyna

Tokarz 7
1-0

Wisła II Kraków

SO/05/10 15:00

Łysica Bodzentyn

Płusa 30 (k), Gardynik 40, 88, Kalista 55
4-0

Poroniec Poronin

SO/05/10 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-2

Nida Pińczów

Bisikiewicz 52, Zaręba 83
SO/05/10 15:00

Dalin Myślenice

Górecki 52
1-0

Bocheński KS

SO/05/10 15:00

Przebój Wolbrom

Piszczek 83
1-2

Hutnik Kraków

Nwachukwu 26, Świątek 45 (k)
SO/05/10 15:00

Beskid Andrychów

0-2

Unia Tarnów

Ślęzak 59, Adamus 90 (s)
ND/06/10 11:00

Soła Oświęcim

Cygnar 45 (k), Knapik 81
2-2

Górnik Libiąż

Witoń 10 (k), 61 (k)
ND/06/10 15:00

Korona II Kielce

Kotarzewski 52, Trytko 81, I. Marković 88
3-1

Wierna Małogoszcz

Bała 35 (k)
ND/06/10 15:00

Wisła Sandomierz

Gebalski 83
1-2

Granat Skarżysko-Kam.

Wierzgacz 10 (s), Kolodziejczyk 45
12 kolejka
PT/11/10 15:00

Wierna Małogoszcz

Wijas 72
1-1

Unia Tarnów

Matras 66
SO/12/10 11:00

Górnik Libiąż

Witoń 89
1-2

Korona II Kielce

Trytko 72, 85
SO/12/10 12:00

Wisła II Kraków

Uryga 61
1-2

Hutnik Kraków

Guja 16, Nwachukwu 79
SO/12/10 13:00

Bocheński KS

Siwek 83
1-1

Wisła Sandomierz

Beszczyński 70
SO/12/10 14:00

Poprad Muszyna

Damasiewicz 22
1-1

Łysica Bodzentyn

Drej 80
SO/12/10 15:00

Beskid Andrychów

Moskała 71, Chowaniec 88, Rupa 90
3-1

Dalin Myślenice

Kozieł 60
ND/13/10 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

Mikołajek 7, Kołodziejczyk 20, Dziubek 63
3-0

Przebój Wolbrom

ND/13/10 15:00

Nida Pińczów

0-0

Soła Oświęcim

ND/13/10 15:00

Poroniec Poronin

Chrobak 34
1-2

KSZO Ostrowiec Św.

Gruszka 73, Lasocki 86
13 kolejka
SO/19/10 13:00

Dalin Myślenice

0-0

Wierna Małogoszcz

SO/19/10 15:00

Łysica Bodzentyn

Pawłowski 34, Kalista 44 (k)
2-1

Wisła II Kraków

Kuczak 64
SO/19/10 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 73
1-1

Poprad Muszyna

Damasiewicz 90
SO/19/10 15:00

Unia Tarnów

Adamski 44, Kazik 48 (k)
2-0

Górnik Libiąż

SO/19/10 15:00

Przebój Wolbrom

Balawender 29, 54
2-1

Bocheński KS

Zubel 74
ND/20/10 15:00

Soła Oświęcim

0-4

Poroniec Poronin

Zasadni 9, Mroczka 31, Waksmundzki 88, Wesołowski 90
ND/20/10 15:00

Korona II Kielce

Kotarzewski 13, 32, Korzym 53, Wrześniewski 79
4-2

Nida Pińczów

Zaremba 64, Banaszek 89
ND/20/10 15:00

Wisła Sandomierz

Pydych 8, Beszczyński 40
2-0

Beskid Andrychów

ND/20/10 15:00

Hutnik Kraków

Lampart 86
1-1

Granat Skarżysko-Kam.

Mikołajek 49
14 kolejka
PT/25/10 14:00

Bocheński KS

0-3

Hutnik Kraków

Lampart 37, Ochman 44, Lubera 74
SO/26/10 13:30

Górnik Libiąż

Szlęzak 73, Wierzba 90
2-0

Dalin Myślenice

SO/26/10 14:00

Poprad Muszyna

0-3

Soła Oświęcim

Sałapatek 10, Cygnar 45, Domański 65
SO/26/10 14:00

Łysica Bodzentyn

Michta 39, Anduła 52
2-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/26/10 14:00

Granat Skarżysko-Kam.

Chrzanowski 90
1-0

Wisła II Kraków

SO/26/10 14:30

Beskid Andrychów

Chowaniec 25, Kapera 48, Rupa 67
3-0

Przebój Wolbrom

ND/27/10 13:00

Wierna Małogoszcz

Jeziorski 20, Foksa 26
2-0

Wisła Sandomierz

ND/27/10 13:30

Nida Pińczów

Banaszek 8, 44 (k), Zacharski 18
3-1

Unia Tarnów

Kazik 52 (k)
ND/27/10 13:30

Poroniec Poronin

Waksmundzki 32, Bartos 34 (k)
2-2

Korona II Kielce

Laskowski 73, Kotarzewski 79
15 kolejka
SO/02/11 13:00

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 39
1-2

Wisła II Kraków

Mordec 72, Lasocki 83 (s)
SO/02/11 13:00

Unia Tarnów

Sojda 50
1-0

Poroniec Poronin

SO/02/11 13:00

Dalin Myślenice

Górecki 78
1-1

Nida Pińczów

Mika 50 (k)
SO/02/11 13:00

Przebój Wolbrom

0-0

Wierna Małogoszcz

ND/03/11 12:00

Korona II Kielce

0-1

Poprad Muszyna

Tokarz 90
ND/03/11 13:00

Soła Oświęcim

0-0

Łysica Bodzentyn

ND/03/11 13:00

Wisła Sandomierz

Kocój 88
1-0

Górnik Libiąż

ND/03/11 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

Dziubek 70, Łatkowski 90
2-1

Bocheński KS

Zubel 90 (k)
ND/03/11 18:00

Hutnik Kraków

Świątek 12
1-0

Beskid Andrychów

16 kolejka
SO/09/11 11:00

Wisła II Kraków

Uryga 68, 79, 90
3-2

Bocheński KS

Czapeczka 46, Zubel 67
SO/09/11 13:00

Beskid Andrychów

Rupa 61, Chowaniec 82, Nahle 88 (k)
3-1

Granat Skarżysko-Kam.

Kołodziejczyk 17
SO/09/11 13:00

Górnik Libiąż

Kmiecik 12
1-1

Przebój Wolbrom

Wiśniewski 60
SO/09/11 13:00

Poprad Muszyna

Damasiewicz 49 (k), Zachariasz 68
2-4

Unia Tarnów

Wójcik 4, Kazik 18 (k), Radliński 47, Gurgul 90
SO/09/11 13:00

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 35 (k), Kosowski 40, Dziadowicz 90
3-2

Soła Oświęcim

Knapik 12, 50
ND/10/11 13:00

Wierna Małogoszcz

4-2

Hutnik Kraków

ND/10/11 13:00

Nida Pińczów

Zaręba 57
1-3

Wisła Sandomierz

Chorab 20, 34, Nogaj 30
ND/10/11 13:00

Poroniec Poronin

Drobny 35, Bartos 44 (k), Waksmundzki 51
3-2

Dalin Myślenice

Górecki 14, Czernecki 28 (s)
ND/10/11 13:00

Łysica Bodzentyn

Gardynik 14, 80, Płusa 16 (k), Drej 23, Mojecki 76, 90
6-2

Korona II Kielce

Kotarzewski 33, I. Marković 84
17 kolejka
PT/15/11 18:00

Hutnik Kraków

Lubera 38, Jagła 67
2-2

Górnik Libiąż

Witoń 22, Kmiecik 55
SO/16/11 11:00

Dalin Myślenice

Kozieł 38
1-1

Poprad Muszyna

Damasiewicz 90
SO/16/11 13:00

Soła Oświęcim

Sałapatek 15, Dynarek 21, Cygnar 26
3-1

Wisła II Kraków

Kamiński 38
SO/16/11 13:00

Unia Tarnów

0-2

Łysica Bodzentyn

Trela 45, Anduła 55
SO/16/11 13:00

Przebój Wolbrom

Jarosz 2, Wiśniewski 33, Michalec 37, 76, Piszczek 56, Balawender 63, Sawczuk 85
7-0

Nida Pińczów

SO/16/11 13:00

Bocheński KS

Zubel 60, Czapeczka 80
2-1

Beskid Andrychów

Moskała 75
SO/16/11 17:00

Korona II Kielce

Załęcki 47
1-3

KSZO Ostrowiec Św.

Dziadowicz 15, Lasocki 18, Kosowski 21
ND/17/11 12:00

Wisła Sandomierz

Gębalski 74 (k)
1-0

Poroniec Poronin

ND/17/11 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

Malinowski 82, Ryński 89
2-0

Wierna Małogoszcz

18 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Poroniec Poronin

SO/15/03 15:00

Wisła II Kraków

Zajac 5, Lech 70
2-1

Beskid Andrychów

Rupa 15
SO/15/03 15:00

Hutnik Kraków

Ochman 15 (k), Stanek 37, Świątek 65
3-1

Nida Pińczów

Mika 42
SO/15/03 15:00

Dalin Myślenice

Piszczek 34
1-0

Łysica Bodzentyn

SO/15/03 15:00

Unia Tarnów

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/15/03 15:00

Korona II Kielce

Petrow 14,Trytko 59
2-2

Soła Oświęcim

Cygnar 45, Janeczko 73
ND/16/03 15:00

Wierna Małogoszcz

Wijas 8
1-0

Bocheński KS

ND/16/03 15:00

Granat Skarżysko-Kam.

Łatkowski 9, Kołodziejczyk 39 (k), 84, Malinowski 80
4-1

Górnik Libiąż

Witoń 64
ND/16/03 15:00

Wisła Sandomierz

Piątkowski 55
1-0

Poprad Muszyna

19 kolejka
- -

Poprad Muszyna

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/22/03 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-1

Dalin Myślenice

Kozieł 51
ND/23/03 15:00

Hutnik Kraków

Jagła 65
1-0

Poroniec Poronin

ND/23/03 15:00

Korona II Kielce

Przybyła 40, Wrześniewski 74
2-2

Wisła II Kraków

Szewczyk 57, Gulczyński 82
ND/23/03 15:00

Soła Oświęcim

Gleń 22, 80, Cygnar 30
3-0

Unia Tarnów

ND/23/03 15:00

Łysica Bodzentyn

0-1

Wisła Sandomierz

Gołasa 65
ND/23/03 15:00

Nida Pińczów

Motyl 20, Banaszek 80
2-0

Granat Skarżysko-Kam.

ND/23/03 15:00

Górnik Libiąż

Patyk 40, Górka 87
2-2

Bocheński KS

Stokłosa 58, Łyduch 60
ND/23/03 15:00

Wierna Małogoszcz

Ostrowski 14, B. Wijas 23, S. Wijas 79
3-3

Beskid Andrychów

Chowaniec 49, Moskała 70, Kapera 85
20 kolejka
- -

Łysica Bodzentyn

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/29/03 15:00

Wisła II Kraków

Kościelniak 48, Kamiński 63, Klarić 75
3-0

Wierna Małogoszcz

SO/29/03 15:00

Bocheński KS

Zubel 7, 88, Stokłosa 77
3-2

Nida Pińczów

Łuszcz 43, Rechowicz 83
SO/29/03 15:00

Dalin Myślenice

Tokarz 19
1-2

Soła Oświęcim

Gleń 70, Snadny 82
SO/29/03 15:30

Beskid Andrychów

Kierczak 32, Nahle 55 (k), Rupa 72
3-1

Górnik Libiąż

Szlęzak 81 (k)
SO/29/03 15:30

Unia Tarnów

Mikołajczyk 43
1-1

Korona II Kielce

Janiec 64
ND/30/03 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

Fryc 25, 57, Kołodziejczyk 31, 45
4-0

Poroniec Poronin

ND/30/03 16:00

Wisła Sandomierz

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Lasocki 15
ŚR/23/04 16:30

Poprad Muszyna

Janur 56, Zachariasz 86
2-2

Hutnik Kraków

Świątek 6, Bienias 23
21 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

KSZO Ostrowiec Św.

SO/05/04 15:30

Poprad Muszyna

0-1

Granat Skarżysko-Kam.

Fryc 66
SO/05/04 16:00

Korona II Kielce

Przybyła 45, 56
2-1

Dalin Myślenice

Piszczek 70
SO/05/04 16:30

Górnik Libiąż

Witoń 13 (k), 82
2-2

Wierna Małogoszcz

Jeziorski 39, Wijas 57
ND/06/04 11:00

Wisła II Kraków

0-0

Unia Tarnów

ND/06/04 16:00

Soła Oświęcim

0-1

Wisła Sandomierz

Michalski 90
ND/06/04 16:00

Poroniec Poronin

Gogola 44, Chrobak 56, Waksmundzki 61, Gadzina 75, Bartos 90 (k)
5-1

Bocheński KS

Zubel 21 (k)
ND/06/04 16:00

Nida Pińczów

Rajca 4, Banaszek 24, Mika 34 (k)
3-0

Beskid Andrychów

ND/06/04 16:30

Hutnik Kraków

0-0

Łysica Bodzentyn

22 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Soła Oświęcim

SO/12/04 16:00

Bocheński KS

Dobranowski 53
1-1

Poprad Muszyna

Polański 68
SO/12/04 17:00

Górnik Libiąż

Pawlak 48
1-2

Wisła II Kraków

Czekaj 54, Dawid Kamiński 70
SO/12/04 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-2

Hutnik Kraków

Bienias 23, Gamrot 27
SO/12/04 17:00

Beskid Andrychów

Moskała 2, Jurczak 10, Nahle 22 (k), 59 (k)
4-0

Poroniec Poronin

SO/12/04 17:00

Wisła Sandomierz

Gębalski 71
1-1

Korona II Kielce

Przybyła 3
SO/12/04 17:00

Dalin Myślenice

Kozieł 24
1-1

Unia Tarnów

Węgrzyn 57
ND/13/04 16:00

Wierna Małogoszcz

B. Wijas 25, S. Wijas 40, Kita 63
3-0

Nida Pińczów

ND/13/04 16:00

Granat Skarżysko-Kam.

Fryc 7, 31, 65, Gajos 15, Smolarczyk 55
5-1

Łysica Bodzentyn

Szymoniak 18
23 kolejka
- -

Korona II Kielce

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

ŚR/16/04 17:00

Dalin Myślenice

Kozieł 22 (k)
1-3

Wisła II Kraków

Szywacz 45, Zając 63, Burdenski 88
ŚR/16/04 17:00

Unia Tarnów

Jamróg 72, Węgrzyn 80, Drozdowicz 88
3-1

Wisła Sandomierz

Gębalski 45
ŚR/16/04 17:00

Soła Oświęcim

Sałapatek 5, Cygnar 18, Skrzypek 43, Snadny 90
4-1

Hutnik Kraków

Ochman 36
ŚR/16/04 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-3

Granat Skarżysko-Kam.

Michalski 10, 68, Kołodziejczyk 33
ŚR/16/04 17:00

Poprad Muszyna

0-1

Beskid Andrychów

Rupa 34
ŚR/16/04 17:00

Poroniec Poronin

Gadzina 15 (k), 37
2-4

Wierna Małogoszcz

Krzeszowski 28, S. Wijas 43, Drej 69 (k), 84
ŚR/16/04 17:00

Nida Pińczów

Karasek 60
1-0

Górnik Libiąż

ŚR/16/04 17:20

Łysica Bodzentyn

Ciesielski 7, 65, Anduła 10, Gardynik 11, Pawłowski 43
5-0

Bocheński KS

24 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Unia Tarnów

SO/19/04 11:00

Wisła II Kraków

Zając 19, 73, 74, Boguski 36 (k), Bartosz 57
5-0

Nida Pińczów

SO/19/04 11:00

Beskid Andrychów

Rupa 34
1-1

Łysica Bodzentyn

Anduła 43
SO/19/04 13:00

Wierna Małogoszcz

Drej 68
1-0

Poprad Muszyna

SO/19/04 13:00

Granat Skarżysko-Kam.

Kołodziejczyk 48 (k), 85 (k)
2-1

Soła Oświęcim

Czarnik 42
SO/19/04 13:00

Wisła Sandomierz

0-1

Dalin Myślenice

Mizia 18
SO/19/04 15:00

Górnik Libiąż

Adamczyk 1, Wilczak 47
2-1

Poroniec Poronin

Gadzina 26 (k)
SO/19/04 17:00

Bocheński KS

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/19/04 17:00

Hutnik Kraków

Lubera 58
1-1

Korona II Kielce

Trojanowski 45
25 kolejka
- -

Dalin Myślenice

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/26/04 16:00

Poprad Muszyna

Tokarz 56
1-3

Górnik Libiąż

Szlęzak 20, Witoń 36, Wilczak 37
SO/26/04 17:00

Wisła II Kraków

Klarić 40 (k)
1-1

Wisła Sandomierz

Michalski 51
SO/26/04 17:00

Unia Tarnów

Drozdowicz 23, Pawlak 72
2-1

Hutnik Kraków

Gamrot 51
SO/26/04 17:00

Korona II Kielce

Janiec 29, Dziubek 82
2-3

Granat Skarżysko-Kam.

Malinowski 45, Styczyński 89, Kołodziejczyk 90
SO/26/04 17:00

Soła Oświęcim

Cygnar 32, 41, 53, Szopa 38, Snadny 55
5-1

Bocheński KS

Szkotak 90
SO/26/04 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Mąka 90
1-1

Beskid Andrychów

Rupa 20
ND/27/04 16:00

Łysica Bodzentyn

0-0

Wierna Małogoszcz

ND/27/04 16:00

Poroniec Poronin

Gadzina 13 (k)
1-1

Nida Pińczów

Motyl 87
26 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Wisła Sandomierz

WT/29/04 17:00

Bocheński KS

Lewicki 90
1-1

Korona II Kielce

Ałdaś 19
ŚR/30/04 17:00

Poroniec Poronin

0-2

Wisła II Kraków

Klarić 5, Zając 25
ŚR/30/04 17:00

Nida Pińczów

0-1

Poprad Muszyna

Zachariasz 54
ŚR/30/04 17:00

Górnik Libiąż

Pawlak 70
1-1

Łysica Bodzentyn

Płusa 90
ŚR/30/04 17:00

Wierna Małogoszcz

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Kosowski 20
ŚR/30/04 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

Łatkowski 3, Gębura 85
2-1

Unia Tarnów

Kazik 13 (k)
ŚR/30/04 17:00

Hutnik Kraków

Guja 20, 54
2-2

Dalin Myślenice

Górski 18, Balawender 33
ŚR/30/04 17:30

Beskid Andrychów

Chowaniec 3, Rupa 44 (k)
2-0

Soła Oświęcim

27 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Wisła II Kraków

SO/03/05 15:00

Unia Tarnów

0-0

Bocheński KS

SO/03/05 16:00

Poprad Muszyna

Saratowicz 41
1-0

Poroniec Poronin

SO/03/05 17:00

Korona II Kielce

Przybyła 76
1-2

Beskid Andrychów

Chowaniec 30, 41
SO/03/05 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Dziadowicz 26, Sudy 86, Kosowski 88
3-2

Górnik Libiąż

Chojnowski 3, Pawlak 50
ND/04/05 16:00

Wisła Sandomierz

Nowik 8, Kukiełka 17, Ziółek 51, 69, Chorab 64
5-0

Hutnik Kraków

ND/04/05 17:00

Dalin Myślenice

Kozieł 21, Balawender 37
2-3

Granat Skarżysko-Kam.

Gajos 6, Kołodziejczyk 71, Smolarczyk 74
ND/04/05 17:00

Soła Oświęcim

Janeczko 45, Sałapatek 53, Knapik 65
3-1

Wierna Małogoszcz

Bała 70
ND/04/05 17:00

Łysica Bodzentyn

Płusa 34
1-1

Nida Pińczów

Szymoniak 27 (s)
28 kolejka
- -

Hutnik Kraków

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/10/05 12:00

Granat Skarżysko-Kam.

Fryc 46
1-1

Wisła Sandomierz

Gębalski 70 (k)
SO/10/05 17:00

Unia Tarnów

0-0

Beskid Andrychów

SO/10/05 17:00

Wisła II Kraków

0-0

Poprad Muszyna

SO/10/05 17:00

Bocheński KS

0-2

Dalin Myślenice

Piszczek 16, Biel 28
SO/10/05 17:30

Górnik Libiąż

0-3

Soła Oświęcim

Cygnar 73 (k), Ząbek 74, Snadny 83 (k)
ND/11/05 17:00

Poroniec Poronin

Folwarski 15, Żurawski 90
2-0

Łysica Bodzentyn

ND/11/05 17:00

Nida Pińczów

Banaszek 65
1-1

KSZO Ostrowiec Św.

Grunt 28
ND/11/05 17:00

Wierna Małogoszcz

Wrześniewski 45 (s), Bała 55
2-0

Korona II Kielce

29 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Granat Skarżysko-Kam.

ŚR/14/05 17:00

Unia Tarnów

Mikołajczyk 37
1-2

Wierna Małogoszcz

Drej 45, 90
ŚR/14/05 17:00

Korona II Kielce

Przybyła 7, 27, 32, Marković 53
4-0

Górnik Libiąż

ŚR/14/05 17:00

Łysica Bodzentyn

Fortuna 10
1-2

Poprad Muszyna

Janur 16, Merklinger 90
ŚR/14/05 17:30

Wisła Sandomierz

Gębalski 42 (k), Szkotak 50 (s), Gołasa 74, Pacholarz 90
4-0

Bocheński KS

ŚR/14/05 17:30

Dalin Myślenice

0-0

Beskid Andrychów

ŚR/14/05 17:30

Soła Oświęcim

Snadny 54, Cygnar 61, 90 (k), Stemplewski 88
4-2

Nida Pińczów

Mika 24, Bisikiewicz 42 (k)
ŚR/14/05 17:30

KSZO Ostrowiec Św.

Czerwiński 47
1-0

Poroniec Poronin

ŚR/14/05 20:00

Hutnik Kraków

Bienias 8, Serafin 19, Stanek 64
3-3

Wisła II Kraków

Kuczak 20, Zając 51, Uryga 78
30 kolejka
- -

Bocheński KS

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/17/05 16:00

Wisła II Kraków

Kamiński 51
1-2

Łysica Bodzentyn

Płusa 18 (k), Kalista 35
ND/18/05 17:00

Poroniec Poronin

Żurawski 29, Gogola 50
2-3

Soła Oświęcim

Cygnar 58, 67, Knapik 73
ND/18/05 17:00

Wierna Małogoszcz

0-0

Dalin Myślenice

ND/18/05 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

?, Kołodziejczyk 31, 33, Michalski 79
4-1

Hutnik Kraków

Ochman 14 (k)
ŚR/21/05 17:00

Poprad Muszyna

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

ŚR/21/05 17:00

Nida Pińczów

1-1

Korona II Kielce

ŚR/21/05 17:00

Beskid Andrychów

Nahle 58 (k)
1-2

Wisła Sandomierz

Gębalski 30, 70
ŚR/21/05 17:30

Górnik Libiąż

0-1

Unia Tarnów

Wójcik 34
31 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Beskid Andrychów

SO/24/05 15:00

Korona II Kielce

Lenartowski 35, Kotarzewski 37, Janiec 62, Dziubek 80
4-1

Poroniec Poronin

Waksmundzki 82
SO/24/05 17:00

Dalin Myślenice

Balawender 20, 60, Kozieł 27, Kiwacki 39, 69, 84, Wojtan 74
7-0

Górnik Libiąż

SO/24/05 17:00

Unia Tarnów

Drozdowicz 4, 76, Sojda 13, 73, 79
5-0

Nida Pińczów

SO/24/05 17:00

Soła Oświęcim

Snadny 62, 81, 84, Cygnar 72
4-2

Poprad Muszyna

Tokarz 63, Iwanicki 90
SO/24/05 17:30

Hutnik Kraków

Guja 24, Świątek 31, Ochman 36, Serafin 86
4-2

Bocheński KS

Zubel 13, Majka 26
SO/24/05 17:30

KSZO Ostrowiec Św.

Dziadowicz 1 (k)
1-0

Łysica Bodzentyn

ND/25/05 17:00

Wisła II Kraków

0-0

Granat Skarżysko-Kam.

ND/25/05 17:30

Wisła Sandomierz

Gębalski 36
1-0

Wierna Małogoszcz

32 kolejka
- -

Wierna Małogoszcz

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

ŚR/28/05 17:00

Wisła II Kraków

Lasocki 14 (s)
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

ŚR/28/05 17:00

Łysica Bodzentyn

0-1

Soła Oświęcim

Cygnar 30
ŚR/28/05 17:00

Poprad Muszyna

Polański 29, Saratowicz 72, Zachariasz 77, nieznany 90
4-3

Korona II Kielce

Paprocki 13, Hubert Laskowski 28, 56
ŚR/28/05 17:00

Poroniec Poronin

Chrobak 79, Lichacz 81
2-1

Unia Tarnów

Drozdowicz 13
ŚR/28/05 17:00

Beskid Andrychów

Kapera 81
1-3

Hutnik Kraków

Lubera 9, 74, Ochman 38 (k)
ŚR/28/05 17:00

Bocheński KS

Siwek 25
1-4

Granat Skarżysko-Kam.

Fryc 53, Duda 56, Kołodziejczyk 58 (k), Dziubek 74
ŚR/28/05 17:30

Nida Pińczów

0-3

Dalin Myślenice

Kozieł 14, Wajda 52, Kiwacki 65
ŚR/28/05 17:30

Górnik Libiąż

Adamczyk 19, Górka 90
2-1

Wisła Sandomierz

Piątkowski 38
33 kolejka
- -

Przebój Wolbrom

0-3
(wo)

Górnik Libiąż

SO/31/05 17:00

Bocheński KS

Wasyl 27
1-4

Wisła II Kraków

Lech 7, Gulczyński 12, Kuczak 74, Furtak 81
SO/31/05 17:00

Granat Skarżysko-Kam.

Dziubek 60
1-0

Beskid Andrychów

SO/31/05 17:00

Hutnik Kraków

Świątek 19, Jagła 31, Lubera 79
3-1

Wierna Małogoszcz

Bała 4
SO/31/05 17:00

Wisła Sandomierz

Ziółek 54, Gębalski 61, 68
3-0

Nida Pińczów

SO/31/05 17:00

Dalin Myślenice

Balawender 44
1-3

Poroniec Poronin

Waksmundzki 27, Piszczek 78, Bartos 84
SO/31/05 17:00

Unia Tarnów

0-1

Poprad Muszyna

Janur 42
SO/31/05 17:00

Korona II Kielce

0-3

Łysica Bodzentyn

Michta 60, Pawłowski 74, Kalista 81
SO/31/05 17:00

Soła Oświęcim

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

34 kolejka
- -

Nida Pińczów

3-0
(wo)

Przebój Wolbrom

SO/07/06 17:00

Wisła II Kraków

0-1

Soła Oświęcim

Janeczko 9
SO/07/06 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Stachurski 35
1-0

Korona II Kielce

SO/07/06 17:00

Łysica Bodzentyn

0-1

Unia Tarnów

Drozdowicz 53
SO/07/06 17:00

Poprad Muszyna

0-1

Dalin Myślenice

Kiwacki 87
SO/07/06 17:00

Poroniec Poronin

0-4

Wisła Sandomierz

Gębalski 38, Ziółek 41, Nogaj 67, Pacholarz 90
SO/07/06 17:00

Górnik Libiąż

0-4

Hutnik Kraków

Świątek 32, Guja 42, Lubera 61, Ochman 82 (k)
SO/07/06 17:00

Wierna Małogoszcz

Bała 50, Karol Drej 84, Stachura 90
3-0

Granat Skarżysko-Kam.

SO/07/06 17:00

Beskid Andrychów

Kapera 16, Moskała 39, Rupa 55, 87, Nahle 65 (k)
5-0

Bocheński KS

Piłka na żywo

PT/25/07 18:00
GKS B.
2-0
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
1-0
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
4-1
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
1-3
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
1-2
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
1-3
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
1-1
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
1-1
Piast G.
PT/01/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
PT/01/08 20:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/02/08 18:00
Korona K.
-
Pogoń S.
SO/02/08 20:30
Legia W.
-
Górnik Z.
ND/03/08 15:30
Podbeskidzie
-
Ruch C.
ND/03/08 15:30
Śląsk W.
-
Zawisza B.
ND/03/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/04/08 18:00
Górnik Ł.
-
GKS B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:15 TVP Sport LM: Legia - Celtic (powt.)
16:00 Canal+Sport Górnik Z. - Lech (powt.)
18:00 nSport Jagiellonia - Cracovia (na żywo)
18:00 Canal+Family Jagiellonia - Cracovia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Piast - Lechia (na żywo)