Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 24 listopada 2014

3 Liga pomorsko/zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Gryf Wejherowo152840-228-4-34-1-24-3-1
2Cartusia Kartuzy152816-139-1-55-0-24-1-3
3Lechia II Gdańsk152732-177-6-25-1-02-5-2
4Bałtyk Gdynia152726-147-6-23-5-04-1-2
5Gwardia Koszalin152623-158-2-54-2-24-0-3
6Drawa Drawsko Pom.152623-208-2-53-2-35-0-2
7Kaszubia Kościerzyna152526-238-1-63-0-45-1-2
8Arka II Gdynia152425-167-3-53-1-34-2-2
9KS Chwaszczyno152213-146-4-54-2-22-2-3
10Chemik Police152212-166-4-53-1-33-3-2
11GKS Przodkowo151719-284-5-63-4-21-1-4
12Pogoń II Szczecin151522-284-3-83-1-31-2-5
13Bałtyk Koszalin151318-252-7-61-5-11-2-5
14Astra Ustronie Morskie151317-283-4-82-1-51-3-3
15Leśnik Manowo151114-293-2-102-0-61-2-4
16Rasel Dygowo1588-262-2-110-2-62-0-5
SO/15/11 11:00
Bałtyk G.
1-1
Arka I.
SO/15/11 11:00
Pogoń I.
2-0
Rasel D.
SO/15/11 13:00
Lechia I.
1-0
Gwardia K.
SO/15/11 13:00
Chemik P.
2-0
KS C.
SO/15/11 13:00
Cartusia K.
1-0
GKS P.
SO/15/11 13:00
Bałtyk K.
2-2
Leśnik M.
SO/15/11 14:00
Drawa D.
0-2
Kaszubia K.
ND/16/11 14:00
Gryf W.
4-1
Astra U.
- -
Arka I.
-
Rasel D.
- -
Pogoń I.
-
Astra U.
- -
Gryf W.
-
Leśnik M.
- -
Bałtyk K.
-
GKS P.
- -
Cartusia K.
-
KS C.
- -
Chemik P.
-
Kaszubia K.
- -
Drawa D.
-
Gwardia K.
- -
Lechia I.
-
Bałtyk G.
1 kolejka
SO/09/08 11:00

KS Chwaszczyno

Dempc 79
1-0

Cartusia Kartuzy

SO/09/08 14:30

Astra Ustronie Morskie

Mikołajczyk 64
1-1

Pogoń II Szczecin

Paczuk 71
SO/09/08 16:00

Kaszubia Kościerzyna

Łuczak 7, Drzymała 26, Styś 37, Przybyszewski 65
4-1

Chemik Police

Gołębiowski 45
SO/09/08 17:00

Rasel Dygowo

0-3

Arka II Gdynia

Wardziński 33, 60, Jakub Bach 65
SO/09/08 17:00

Leśnik Manowo

0-5

Gryf Wejherowo

Kołc 5, Wicki 64, Rzepa 66, Kostuch 77, Skwiercz 90
SO/09/08 17:00

GKS Przodkowo

Frankowski 48, Pietrzyk 70
2-0

Bałtyk Koszalin

SO/09/08 17:00

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 1, Karbowiak 12, Stańczyk 27
3-1

Drawa Drawsko Pom.

Magnuski 9
ND/10/08 15:00

Bałtyk Gdynia

Milczarek 45
1-1

Lechia II Gdańsk

Czychowski 90
2 kolejka
PT/15/08 13:00

Chemik Police

0-3

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 57 (k), Kozawa 80, 88
SO/16/08 11:00

Pogoń II Szczecin

Koj 15, Obst 40
2-1

Leśnik Manowo

Fijołek 65
SO/16/08 16:00

Cartusia Kartuzy

Domjan 38, Brzeski 59
2-0

Kaszubia Kościerzyna

SO/16/08 17:00

Drawa Drawsko Pom.

Trzebiatowski 79 (k)
1-2

Bałtyk Gdynia

Skierkowski 64, Rusinek 71
SO/16/08 17:00

Bałtyk Koszalin

0-0

KS Chwaszczyno

SO/16/08 17:00

Rasel Dygowo

Machula 87
1-1

Astra Ustronie Morskie

Bukowski 42
SO/16/08 18:00

Gryf Wejherowo

Kołc 6, 44, Więcek 80
3-3

GKS Przodkowo

M. Frankowski 56, S. Frankowski 63, Gronowski 76
ND/17/08 17:00

Arka II Gdynia

0-0

Lechia II Gdańsk

3 kolejka
SO/23/08 11:00

KS Chwaszczyno

Czerwionka 52, Kostuch 72 (s)
2-0

Gryf Wejherowo

SO/23/08 11:00

Bałtyk Gdynia

Piekarski 73
1-1

Chemik Police

Domin 33
SO/23/08 16:00

Astra Ustronie Morskie

Bukowski 37, Kupisz 50
2-4

Arka II Gdynia

Vinicius 16, Stolc 26, Szubert 80, Patok 84
SO/23/08 16:00

Kaszubia Kościerzyna

0-3

Bałtyk Koszalin

Ziętarski 25, Wólkiewicz 51, Chyła 81
SO/23/08 17:00

Leśnik Manowo

0-1

Rasel Dygowo

Wojciechowski 70
SO/23/08 17:00

GKS Przodkowo

Frankowski 4, Gronowski 40
2-1

Pogoń II Szczecin

Bednarski 15
SO/23/08 17:00

Gwardia Koszalin

Wiśniewski 40
1-1

Cartusia Kartuzy

Rzepnikowski 81
SO/23/08 17:00

Drawa Drawsko Pom.

Wawreńczuk 10, 16 (k)
2-0

Lechia II Gdańsk

4 kolejka
SO/30/08 11:00

Pogoń II Szczecin

Obst 89
1-4

KS Chwaszczyno

Beyl 55, Czerwionka 57, Kuss 59, Duda 87
SO/30/08 13:00

Chemik Police

Sowała 82 (k)
1-1

Lechia II Gdańsk

Kaszuba 6 (k)
SO/30/08 15:00

Astra Ustronie Morskie

0-2

Leśnik Manowo

Saliwon 28, Wiśniewski 90
SO/30/08 16:00

Cartusia Kartuzy

0-1

Bałtyk Gdynia

Węgliński 16
SO/30/08 17:00

Bałtyk Koszalin

Kamiński 30
1-0

Gwardia Koszalin

SO/30/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-1

Kaszubia Kościerzyna

Prokopów 18
SO/30/08 17:00

Rasel Dygowo

Grochowski 70
1-2

GKS Przodkowo

Pięta 40, 86
ND/31/08 17:00

Arka II Gdynia

Szur 5, 41
2-3

Drawa Drawsko Pom.

Bielecki 68, Galoch 80, Magnuski 85
5 kolejka
SO/06/09 15:00

Kaszubia Kościerzyna

Łuczak 17, 20, 22, Drzymała 57, Rasmus 59
5-4

Pogoń II Szczecin

Kozłowski 19, Krzywicki 76, Paczuk 83, Borucki 90
SO/06/09 16:00

KS Chwaszczyno

Beyl 10
1-0

Rasel Dygowo

SO/06/09 16:00

Gwardia Koszalin

Wiśniewski 67
1-5

Gryf Wejherowo

Rzepa 16, Skwiercz 18, Wicki 58, 65, Osłowski 64
SO/06/09 17:00

Leśnik Manowo

Fijołek 17
1-0

Arka II Gdynia

SO/06/09 17:00

Drawa Drawsko Pom.

0-1

Chemik Police

Gołębiowski 78
ND/07/09 11:00

Lechia II Gdańsk

Kaszuba 19 (k), Nishi 60, Czychowski 73, 78, 82
5-0

Cartusia Kartuzy

ND/07/09 12:00

Bałtyk Gdynia

Rusinek 17 (k), 23 (k), Wypij 50, Bujnowski 79
4-1

Bałtyk Koszalin

Ziętarski 62
ND/07/09 14:00

GKS Przodkowo

Frankowski 4, Łapigrowski 22
2-1

Astra Ustronie Morskie

Kupisz 25
6 kolejka
SO/13/09 11:00

Pogoń II Szczecin

Kotłowski 35
1-0

Gwardia Koszalin

SO/13/09 13:00

Cartusia Kartuzy

0-1

Drawa Drawsko Pom.

Trzebiatowski 81
SO/13/09 16:00

Bałtyk Koszalin

Wólkiewicz 30, 90
2-2

Lechia II Gdańsk

Czychowski 33, Hoffmann 67
SO/13/09 16:00

Leśnik Manowo

Wiśniewski 40, 45, 85
3-1

GKS Przodkowo

Pięta 4
SO/13/09 17:00

Gryf Wejherowo

Skwiercz 30, Gicewicz 39, Wicki 52
3-1

Bałtyk Gdynia

Węgliński 43 (k)
ND/14/09 14:30

Rasel Dygowo

Wojciechowski 79
1-3

Kaszubia Kościerzyna

Drzymała 24, Łuczak 50, 57
ND/14/09 17:00

Astra Ustronie Morskie

0-1

KS Chwaszczyno

Piotrowski 52
ND/14/09 18:00

Arka II Gdynia

Wojowski 4, Wardziński 78
2-0

Chemik Police

7 kolejka
PT/19/09 18:00

Bałtyk Gdynia

Rusinek 45
1-1

Pogoń II Szczecin

Okuszko 41
SO/20/09 11:00

Lechia II Gdańsk

Valente 69, Aleksić 90 (k), 90 (k)
3-3

Gryf Wejherowo

Kostuch 12 (k), Skwiercz 20, Wicki 37
SO/20/09 13:00

Chemik Police

0-2

Cartusia Kartuzy

Domjan 19, Hejden 81
SO/20/09 15:00

Kaszubia Kościerzyna

Sosnowski 74, 75, Styś 90
3-5

Astra Ustronie Morskie

Kupisz 8, 40, Pazdur 53, Ndao 65, Pilch 78 (s)
SO/20/09 16:00

GKS Przodkowo

Frankowski 30
1-1

Arka II Gdynia

Gałecki 7
SO/20/09 16:00

KS Chwaszczyno

0-0

Leśnik Manowo

SO/20/09 16:00

Gwardia Koszalin

Wojciechowski 4, Stańczyk 90
2-0

Rasel Dygowo

SO/20/09 16:00

Drawa Drawsko Pom.

Brzeziański 2, Wyganowski 46, Hermanowicz 59
3-3

Bałtyk Koszalin

Ziętarski 15 (k), 45, Pooch 68
8 kolejka
SO/27/09 11:00

Pogoń II Szczecin

Paczuk 12, Stańczyk 90
2-3

Lechia II Gdańsk

Kopka 20, Czychowski 42, Nishi 55
SO/27/09 15:00

Leśnik Manowo

0-1

Kaszubia Kościerzyna

Łuczak 40
SO/27/09 16:00

Bałtyk Koszalin

0-0

Chemik Police

SO/27/09 16:00

Rasel Dygowo

Żdanow 19
1-3

Bałtyk Gdynia

Rusinek 55, 61, Mariusz Węgliński 70
SO/27/09 16:00

Astra Ustronie Morskie

0-4

Gwardia Koszalin

Stańczyk 7, Zejglic 48, Kozawa 65, 86
SO/27/09 16:00

GKS Przodkowo

Dałek 75
1-1

KS Chwaszczyno

Piotrowski 50 (k)
SO/27/09 17:00

Gryf Wejherowo

Rzepa 46, Dąbrowski 90
2-1

Drawa Drawsko Pom.

Brzeziański 60
ND/28/09 18:00

Arka II Gdynia

Brzuzy 34, Gałecki 45
2-0

Cartusia Kartuzy

9 kolejka
SO/04/10 11:00

KS Chwaszczyno

0-3

Arka II Gdynia

Koziara 25, Wardziński 35, Brzuzy 49
SO/04/10 13:00

Chemik Police

0-2

Gryf Wejherowo

Wicki 2, 8
SO/04/10 13:00

Cartusia Kartuzy

Domjan 24
1-0

Bałtyk Koszalin

SO/04/10 15:00

GKS Przodkowo

Frankowski 9
1-3

Kaszubia Kościerzyna

Mateusz Łuczak 49, 90, Klawikowski 68
SO/04/10 15:00

Gwardia Koszalin

Sidor 24, Miętek 50, Kozawa 54
3-1

Leśnik Manowo

Rokicki 36
SO/04/10 16:00

Drawa Drawsko Pom.

Bielecki 36 (k), Brzeziański 65
2-1

Pogoń II Szczecin

Kowalczyk 57 (k)
ND/05/10 13:00

Bałtyk Gdynia

Rusinek 60 (k)
1-1

Astra Ustronie Morskie

Bukowski 6 (k)
ND/05/10 13:00

Lechia II Gdańsk

Czychowski 8, 77 (k), Nishi 52, Pawłowski 54
4-0

Rasel Dygowo

10 kolejka
ŚR/08/10 15:30

Astra Ustronie Morskie

Rudinilson 24 (s)
1-0

Lechia II Gdańsk

SO/11/10 11:00

Pogoń II Szczecin

0-1

Chemik Police

Krawiec 18
SO/11/10 11:00

KS Chwaszczyno

Czerwionka 4
1-1

Kaszubia Kościerzyna

Łuczak 47
SO/11/10 12:00

Leśnik Manowo

0-1

Bałtyk Gdynia

Węgliński 77
SO/11/10 15:00

Rasel Dygowo

0-1

Drawa Drawsko Pom.

Magnuski 23
SO/11/10 15:00

GKS Przodkowo

0-1

Gwardia Koszalin

Kozawa 4
SO/11/10 16:00

Gryf Wejherowo

Kołc 13
1-2

Cartusia Kartuzy

Piątkowski 30, Rychłowski 45
ND/12/10 11:00

Arka II Gdynia

Gałecki 77, Regulski 87
2-0

Bałtyk Koszalin

11 kolejka
SO/18/10 11:00

Bałtyk Gdynia

Rusinek 1, 12, Krzemiński 11, Węgliński 57, Bujnowski 64, Dettlaff 78, Krysiński 90
7-1

GKS Przodkowo

Gronowski 26 (k)
SO/18/10 11:00

Bałtyk Koszalin

Wiśniewski 14, Krauze 36, Kamiński 82, Czenko 84
4-4

Gryf Wejherowo

Kowalski 26, 48, Wicon 38, Skwiercz 56 (k)
SO/18/10 13:00

Lechia II Gdańsk

Wiśniewski 6, Nishi 14, Jaroszek 79, Czychowski 81 (k), Wolski 90
5-1

Leśnik Manowo

Fijołek 66
SO/18/10 13:00

Chemik Police

Sowała 68 (k)
1-0

Rasel Dygowo

SO/18/10 13:00

Cartusia Kartuzy

Dawidowski 81
1-0

Pogoń II Szczecin

SO/18/10 14:00

Gwardia Koszalin

Kozawa 2, Miętek 40
2-0

KS Chwaszczyno

SO/18/10 15:00

Kaszubia Kościerzyna

Łuczak 6, 90
2-1

Arka II Gdynia

Klawikowski 72 (s)
SO/18/10 15:00

Drawa Drawsko Pom.

Bielecki 45
1-1

Astra Ustronie Morskie

Kupisz 25
12 kolejka
SO/25/10 11:00

Pogoń II Szczecin

Okuszko 8
1-1

Bałtyk Koszalin

Chyła 38
SO/25/10 11:00

KS Chwaszczyno

Piotrowski 55 (k)
1-0

Bałtyk Gdynia

SO/25/10 14:00

Rasel Dygowo

Płomiński 25
1-2

Cartusia Kartuzy

Przybylski 1, Rzepnikowski 40
SO/25/10 14:00

Astra Ustronie Morskie

0-1

Chemik Police

Sowała 7
SO/25/10 14:00

GKS Przodkowo

Gronowski 38, Frankowski 85
2-2

Lechia II Gdańsk

Buksa 6, Czychowski 90
SO/25/10 14:00

Kaszubia Kościerzyna

0-1

Gwardia Koszalin

Zejglic 65
ND/26/10 14:00

Leśnik Manowo

Wiśniewski 52, Fijołek 59
2-3

Drawa Drawsko Pom.

Bielecki 73, Czaja 86 (s), Brzeziański 90
ND/26/10 18:00

Arka II Gdynia

0-2

Gryf Wejherowo

Wicki 2, Kowalski 22
13 kolejka
CZ/30/10 18:00

Bałtyk Gdynia

Dettlaff 49
1-0

Kaszubia Kościerzyna

ND/02/11 11:00

Lechia II Gdańsk

Pawłowski 13, 35, Czychowski 21
3-1

KS Chwaszczyno

Kuss 70
ND/02/11 11:00

Bałtyk Koszalin

0-1

Rasel Dygowo

Rutkowski 52
ND/02/11 13:00

Gwardia Koszalin

Mosiejko 41 (s)
1-3

Arka II Gdynia

Mosiejko 56, Wardziński 76, Jagiełło 86
ND/02/11 13:00

Chemik Police

Cyruk 21, Cierech 67, Chodorowski 85
3-1

Leśnik Manowo

Marczak 89
ND/02/11 13:00

Cartusia Kartuzy

Rzepnikowski 4, Piątkowski 61
2-0

Astra Ustronie Morskie

ND/02/11 14:00

Gryf Wejherowo

Wicki 10, 72, Gicewicz 21, Rzepa 34, 48
5-2

Pogoń II Szczecin

Kotłowski 86, Jałoszyński 90
WT/11/11 13:00

Drawa Drawsko Pom.

Brzeziański 13, 77, Jankowski 64
3-1

GKS Przodkowo

Gronowski 54
14 kolejka
SO/08/11 11:00

Leśnik Manowo

0-2

Cartusia Kartuzy

Piątkowski 55, Rychłowski 70
SO/08/11 11:00

KS Chwaszczyno

0-1

Drawa Drawsko Pom.

Bielecki 64 (k)
SO/08/11 13:00

Rasel Dygowo

Rutkowski 20
1-1

Gryf Wejherowo

Rzepa 40
SO/08/11 13:00

Astra Ustronie Morskie

Szymański 52, Ndao 76, Sawicki 90
3-1

Bałtyk Koszalin

Rząsa 45
SO/08/11 13:00

Gwardia Koszalin

Szymański 4
1-1

Bałtyk Gdynia

Rusinek 35
SO/08/11 14:00

GKS Przodkowo

0-0

Chemik Police

SO/08/11 14:00

Kaszubia Kościerzyna

Styś 33
1-2

Lechia II Gdańsk

Aleksić 15, Czychowski 61
ND/09/11 18:00

Arka II Gdynia

Mosiejko 41 (s)
1-3

Pogoń II Szczecin

Mosiejko 56, Wardziński 76, Jagiełło 86
15 kolejka
SO/15/11 11:00

Bałtyk Gdynia

Krysiński 63
1-1

Arka II Gdynia

Gałecki 37
SO/15/11 11:00

Pogoń II Szczecin

Okuszko 3, Obst 55
2-0

Rasel Dygowo

SO/15/11 13:00

Lechia II Gdańsk

Buksa 29
1-0

Gwardia Koszalin

SO/15/11 13:00

Chemik Police

Krawiec 63, Kapelusz 85
2-0

KS Chwaszczyno

SO/15/11 13:00

Cartusia Kartuzy

Domjan 74
1-0

GKS Przodkowo

SO/15/11 13:00

Bałtyk Koszalin

Ziętarski 9 (k), Kamiński 69
2-2

Leśnik Manowo

Krzywonos 79, Hrymowicz 81
SO/15/11 14:00

Drawa Drawsko Pom.

0-2

Kaszubia Kościerzyna

Troka 71, Łuczak 84
ND/16/11 14:00

Gryf Wejherowo

Kenner 10, Rzepa 37, 72, Skwiercz 74
4-1

Astra Ustronie Morskie

Ndao 28
16 kolejka
- -

Arka II Gdynia

-

Rasel Dygowo

- -

Pogoń II Szczecin

-

Astra Ustronie Morskie

- -

Gryf Wejherowo

-

Leśnik Manowo

- -

Bałtyk Koszalin

-

GKS Przodkowo

- -

Cartusia Kartuzy

-

KS Chwaszczyno

- -

Chemik Police

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Drawa Drawsko Pom.

-

Gwardia Koszalin

- -

Lechia II Gdańsk

-

Bałtyk Gdynia

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa163234-17
2Wisła Kraków162831-21
3Śląsk Wrocław162827-19
4Jagiellonia Białystok162728-22
5GKS Bełchatów 162614-15
6Górnik Zabrze152523-17
7Lech Poznań162331-19
8Pogoń Szczecin162321-25
9Piast Gliwice162221-23
10Podbeskidzie 162126-29
11Lechia Gdańsk161821-24
12Cracovia151815-21
13Korona Kielce161816-26
14Górnik Łęczna161717-23
15Ruch Chorzów161417-23
16Zawisza Bydgoszcz16818-39
PT/21/11 18:00
Ruch C.
1-0
Śląsk W.
PT/21/11 20:30
GKS B.
0-3
Legia W.
SO/22/11 15:30
Pogoń S.
1-2
Podbeskidzie
SO/22/11 15:30
Wisła K.
2-0
Górnik Ł.
SO/22/11 18:00
Korona K.
2-2
Zawisza B.
ND/23/11 15:30
Lechia G.
1-1
Jagiellonia B.
ND/23/11 18:00
Piast G.
3-2
Lech P.
PN/24/11 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/28/11 18:00
Górnik Ł.
-
Ruch C.
PT/28/11 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/29/11 15:30
Jagiellonia B.
-
Zawisza B.
SO/29/11 15:30
Podbeskidzie
-
Lechia G.
SO/29/11 18:00
Korona K.
-
GKS B.
ND/30/11 15:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/30/11 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
PN/01/12 18:00
Legia W.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Family Cracovia - Górnik Z. (na żywo)
20:15 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
13:55 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
20:05 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa
20:45 Canal+Sport LM: Man. C. - Bayern (na żywo)