Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 02 września 2015

3 Liga pomorsko/zachodniopomorska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń II Szczecin398-23-0-01-0-02-0-0
2Wierzyca Pelplin394-13-0-02-0-01-0-0
3Świt Skolwin373-12-1-01-1-01-0-0
4Lechia II Gdańsk367-22-0-11-0-01-0-1
5GKS Przodkowo367-32-0-11-0-01-0-1
6Gwardia Koszalin363-32-0-11-0-11-0-0
7KS Chwaszczyno344-41-1-10-0-11-1-0
8Vineta Wolin344-41-1-11-0-10-1-0
9Cartusia Kartuzy344-51-1-10-1-11-0-0
10Arka II Gdynia339-41-0-21-0-00-0-2
11Bałtyk Gdynia332-31-0-21-0-10-0-1
12Bałtyk Koszalin331-91-0-20-0-11-0-1
13Kaszubia Kościerzyna322-40-2-10-0-10-2-0
14Chemik Police312-50-1-20-1-10-0-1
15Drawa Drawsko Pom.312-50-1-20-1-00-0-2
16Gryf Słupsk301-80-0-30-0-20-0-1
SO/29/08 11:00
Cartusia K.
1-1
KS C.
SO/29/08 13:00
Chemik P.
1-1
Kaszubia K.
SO/29/08 17:00
Gwardia K.
0-3
GKS P.
SO/29/08 17:00
Vineta W.
1-0
Bałtyk G.
SO/29/08 17:00
Świt S.
1-0
Drawa D.
SO/29/08 17:00
Gryf S.
1-3
Pogoń I.
SO/29/08 17:30
Wierzyca P.
2-1
Lechia I.
ND/30/08 11:00
Arka I.
8-0
Bałtyk K.
- -
Lechia I.
-
Arka I.
- -
Pogoń I.
-
Wierzyca P.
- -
Kaszubia K.
-
Gryf S.
- -
KS C.
-
Chemik P.
- -
Drawa D.
-
Cartusia K.
- -
Bałtyk G.
-
Świt S.
- -
Gwardia K.
-
Vineta W.
SO/05/09 17:00
GKS P.
-
Bałtyk K.
1 kolejka
SO/15/08 11:00

Bałtyk Gdynia

Karasiński 3, Żołnowski 82
2-1

GKS Przodkowo

Patok 56
SO/15/08 13:00

Chemik Police

0-2

Lechia II Gdańsk

Górski 13, Żebrakowski 76
SO/15/08 16:00

Cartusia Kartuzy

0-3

Pogoń II Szczecin

Paczuk 13, 69, Obst 25
SO/15/08 17:00

Gwardia Koszalin

Brzeziański 88, Stańczyk 90
2-0

Drawa Drawsko Pom.

SO/15/08 17:00

Vineta Wolin

Nagórka 58
1-2

KS Chwaszczyno

Łuczak 35, Duda 90
SO/15/08 17:00

Świt Skolwin

0-0

Kaszubia Kościerzyna

SO/15/08 17:00

Gryf Słupsk

0-1

Bałtyk Koszalin

Rząsa 83
SO/15/08 17:30

Wierzyca Pelplin

Chyła 60
1-0

Arka II Gdynia

2 kolejka
SO/22/08 11:00

Lechia II Gdańsk

Mak 47, 52, Marković 78, Wolski 83
4-0

Gryf Słupsk

SO/22/08 11:00

Pogoń II Szczecin

Rudol 2 (k), Kun 78
2-1

Chemik Police

Filipowicz 22
SO/22/08 11:00

KS Chwaszczyno

Duda 27
1-2

Świt Skolwin

Garlej 19, Ładziak 83
SO/22/08 11:00

Bałtyk Gdynia

0-1

Gwardia Koszalin

Brzeziański 41
SO/22/08 12:00

Bałtyk Koszalin

0-1

Wierzyca Pelplin

Racki 85
SO/22/08 14:00

Kaszubia Kościerzyna

Drzymała 76
1-3

Cartusia Kartuzy

Konczuk 49, Brzeski 54, 65
SO/22/08 17:00

GKS Przodkowo

Patok 28, Stasiak 68, Frankowski 81
3-1

Arka II Gdynia

Koziara 58
SO/22/08 17:00

Drawa Drawsko Pom.

Mularczyk 31, Stukonis 44
2-2

Vineta Wolin

Wittbrodt 6, Nagórski 59
3 kolejka
SO/29/08 11:00

Cartusia Kartuzy

Sidor 36
1-1

KS Chwaszczyno

Byczkowski 21
SO/29/08 13:00

Chemik Police

Jałoszyński 80
1-1

Kaszubia Kościerzyna

Wysiecki 54
SO/29/08 17:00

Gwardia Koszalin

0-3

GKS Przodkowo

Barzowski 41, Kwaśnik 65, Rzepnikowski 85
SO/29/08 17:00

Vineta Wolin

Skorb 81
1-0

Bałtyk Gdynia

SO/29/08 17:00

Świt Skolwin

Garlej 55
1-0

Drawa Drawsko Pom.

SO/29/08 17:00

Gryf Słupsk

Tofil 58
1-3

Pogoń II Szczecin

Paczuk 24, Walski 67 (k), Maćkowski 90
SO/29/08 17:30

Wierzyca Pelplin

Skalski 27, Racki 80
2-1

Lechia II Gdańsk

Mak 54
ND/30/08 11:00

Arka II Gdynia

Bach 33, Tomczak 35, Czenko 43 (s), Mosiejko 51, 65 (k), Wardziński 54, 57, 67
8-0

Bałtyk Koszalin

4 kolejka
- -

Lechia II Gdańsk

-

Arka II Gdynia

- -

Pogoń II Szczecin

-

Wierzyca Pelplin

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Gryf Słupsk

- -

KS Chwaszczyno

-

Chemik Police

- -

Drawa Drawsko Pom.

-

Cartusia Kartuzy

- -

Bałtyk Gdynia

-

Świt Skolwin

- -

Gwardia Koszalin

-

Vineta Wolin

SO/05/09 17:00

GKS Przodkowo

-

Bałtyk Koszalin

5 kolejka
- -

Świt Skolwin

-

Gwardia Koszalin

- -

Cartusia Kartuzy

-

Bałtyk Gdynia

- -

Chemik Police

-

Drawa Drawsko Pom.

- -

Gryf Słupsk

-

KS Chwaszczyno

- -

Wierzyca Pelplin

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Arka II Gdynia

-

Pogoń II Szczecin

- -

Bałtyk Koszalin

-

Lechia II Gdańsk

SO/12/09 00:00

Vineta Wolin

-

GKS Przodkowo

6 kolejka
- -

Pogoń II Szczecin

-

Bałtyk Koszalin

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Arka II Gdynia

- -

KS Chwaszczyno

-

Wierzyca Pelplin

- -

Drawa Drawsko Pom.

-

Gryf Słupsk

- -

Bałtyk Gdynia

-

Chemik Police

- -

Gwardia Koszalin

-

Cartusia Kartuzy

- -

Vineta Wolin

-

Świt Skolwin

SO/19/09 16:00

GKS Przodkowo

-

Lechia II Gdańsk

7 kolejka
- -

Świt Skolwin

-

GKS Przodkowo

- -

Chemik Police

-

Gwardia Koszalin

- -

Gryf Słupsk

-

Bałtyk Gdynia

- -

Wierzyca Pelplin

-

Drawa Drawsko Pom.

- -

Arka II Gdynia

-

KS Chwaszczyno

- -

Bałtyk Koszalin

-

Kaszubia Kościerzyna

- -

Lechia II Gdańsk

-

Pogoń II Szczecin

SO/26/09 13:00

Cartusia Kartuzy

-

Vineta Wolin

8 kolejka
- -

Kaszubia Kościerzyna

-

Lechia II Gdańsk

- -

KS Chwaszczyno

-

Bałtyk Koszalin

- -

Drawa Drawsko Pom.

-

Arka II Gdynia

- -

Bałtyk Gdynia

-

Wierzyca Pelplin

- -

Gwardia Koszalin

-

Gryf Słupsk

- -

Vineta Wolin

-

Chemik Police

- -

Świt Skolwin

-

Cartusia Kartuzy

SO/03/10 12:00

GKS Przodkowo

-

Pogoń II Szczecin

9 kolejka
- -

Chemik Police

-

Świt Skolwin

- -

Gryf Słupsk

-

Vineta Wolin

- -

Wierzyca Pelplin

-

Gwardia Koszalin

- -

Arka II Gdynia

-

Bałtyk Gdynia

- -

Bałtyk Gdynia

-

Drawa Drawsko Pom.

- -

Lechia II Gdańsk

-

KS Chwaszczyno

- -

Pogoń II Szczecin

-

Kaszubia Kościerzyna

SO/10/10 13:00

Cartusia Kartuzy

-

GKS Przodkowo

10 kolejka
- -

KS Chwaszczyno

-

Pogoń II Szczecin

- -

Drawa Drawsko Pom.

-

Lechia II Gdańsk

- -

Bałtyk Gdynia

-

Bałtyk Koszalin

- -

Gwardia Koszalin

-

Arka II Gdynia

- -

Vineta Wolin

-

Wierzyca Pelplin

- -

Świt Skolwin

-

Gryf Słupsk

- -

Cartusia Kartuzy

-

Chemik Police

SO/17/10 15:00

GKS Przodkowo

-

Kaszubia Kościerzyna

11 kolejka
- -

Gryf Słupsk

-

Cartusia Kartuzy

- -

Wierzyca Pelplin

-

Świt Skolwin

- -

Arka II Gdynia

-

Vineta Wolin

- -

Bałtyk Koszalin

-

Gwardia Koszalin

- -

Lechia II Gdańsk

-

Bałtyk Gdynia

- -

Pogoń II Szczecin

-

Drawa Drawsko Pom.

- -

Kaszubia Kościerzyna

-

KS Chwaszczyno

SO/24/10 00:00

Chemik Police

-

GKS Przodkowo

Piłka na żywo

PT/11/09 18:00
Lechia G.
-
Korona K.
PT/11/09 20:30
Legia W.
-
Zagłębie L.
SO/12/09 12:30
Lech P.
-
Podbeskidzie
SO/12/09 15:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/12/09 18:00
Cracovia
-
Termalica N.
ND/13/09 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/13/09 18:00
Ruch C.
-
Górnik Z.
PN/14/09 18:00
Górnik Ł.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:30 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:00 TVP Sport Bayern Monachium TV
20:05 TVP 1 Biało-czerwoni (magazyn)