Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 września 2014

Puchar Polski

I runda
WT/31/07 17:00

Pelikan Łowicz

2-1

Limanovia

WT/31/07 17:00

Okocimski Brzesko

1-1
karne 4-2

Polonia Bytom

WT/31/07 17:00

Stomil Olsztyn

2-3

Górnik Łęczna

WT/31/07 19:00

Arka Gdynia

0-1

Olimpia Elbląg

ŚR/01/08 17:00

Limanovia Limanowa

0-1

Piast Gliwice

ŚR/01/08 17:00

Fogo Luboń

4-2

GKS Katowice

ŚR/01/08 17:00

Łysica II Bodzentyn

1-2

Wisła Płock

ŚR/01/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

0-5

Flota Świnoujście

ŚR/01/08 17:00

Olimpia Grudziądz

1-0
pd.

Pogoń Szczecin

ŚR/01/08 17:00

Sokół Aleksandrów Ł.

0-5

Zawisza Bydgoszcz

ŚR/01/08 17:00

Legia II Warszawa

2-4
pd.

KS Polkowice

ŚR/01/08 17:00

Górnik Wałbrzych

4-1

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/01/08 18:00

Miedź Legnica

2-1

Dolcan Ząbki

ŚR/01/08 19:00

Wigry Suwałki

1-2

Termalica Nieciecza

ŚR/01/08 19:00

Kotwica Kołobrzeg

0-4

Warta Poznań

ŚR/01/08 20:00

Sokół Ostróda

3-0
(wo)

Ruch Radzionków

1/16 finału
SO/11/08 14:00

Fogo Luboń

0-5

Wisła Kraków

Genkow 60, 66, 88, Garguła 85, Boguski 90
SO/11/08 14:30

Wisła Płock

Dziedzic 48 (k), Sielewski 56
2-4

Zagłębie Lubin

Pawłowski 29, Woźniak 37, Jeż 54, Sernas 82
SO/11/08 16:00

Górnik Łęczna

Ropiejko 29
1-2
pd.

Lechia Gdańsk

Madera 55, Wiśniewski 98
SO/11/08 16:00

Olimpia Elbląg

Lubenow 90 (k)
1-2
pd.

Korona Kielce

Zieliński 45, Kijanskas 120
SO/11/08 17:00

Flota Świnoujście

Śpiączka 33, Zalepa 74
2-1

Górnik Zabrze

Milik 90 (k)
SO/11/08 17:00

Górnik Wałbrzych

Zinke 40, Michalak 58
2-1

ŁKS Łódź

Stąporski 6
ND/05/08 17:00

Okocimski Brzesko

0-4

Legia Warszawa

Kopczyński 43, Żyro 54, 87, Saganowski 58
SO/11/08 17:00

Termalica Nieciecza

0-2

GKS Bełchatów

Wróbel 77, Buzała 78
SO/11/08 17:00

Warta Poznań

Bartczak 22 (k)
1-0

Podbeskidzie

SO/11/08 18:30

Piast Gliwice

Jurado 50
1-0

Widzew Łódź

SO/04/08 19:00

KS Polkowice

0-1

Śląsk Wrocław

Diaz 31
SO/11/08 20:00

Sokół Ostróda

Śnieżawski 90 (k)
1-8

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 5, 26, 45, Frankowski 57, Kupisz 65, 86 (k), Dzalamidze 76, Dźwigała 79
SO/11/08 20:15

Zawisza Bydgoszcz

0-2

Cracovia

Dudzic 17, Straus 90
ND/12/08 11:15

Pelikan Łowicz

0-1

Ruch Chorzów

Kuświk 76
ND/12/08 14:30

Miedź Legnica

Zakrzewski 89
1-3

Polonia Warszawa

Wszołek 25, 70, Gołębiewski 35
ND/12/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Cieśliński 15, Woźniak 96
2-1
pd.

Lech Poznań

Trałka 82
1/8 finału
WT/25/09 15:30

Warta Poznań

0-1

Wisła Kraków

Genkow 56
WT/25/09 18:30

Ruch Chorzów

Piech 79, Smektała 94, Sultes 119
3-1
pd.

Korona Kielce

Janota 71
ŚR/26/09 20:30

Śląsk Wrocław

Gikiewicz 26, 42, Cetnarski 88 (k)
3-0

GKS Bełchatów

ŚR/26/09 18:30

Piast Gliwice

Cuerda 73
1-2

Legia Warszawa

Kucharczyk 41, Salinas 60
CZ/27/09 15:30

Górnik Wałbrzych

Zinke 78
1-3
pd.

Olimpia Grudziądz

Mazurkiewicz 59, Cieśliński 95, Frańczak 115
WT/02/10 18:30

Zagłębie Lubin

Papadopulos 41, Tunczew 53
2-1

Polonia Warszawa

Wszołek 46
ŚR/03/10 15:30

Flota Świnoujście

Niewiada 2, 68
2-2
karne 8-7

Cracovia

Szeliga 17, Kosanović 55
ŚR/03/10 18:30

Jagiellonia Białystok

Smolarek 21, Kupisz 32
2-2
karne 5-4

Lechia Gdańsk

Kupisz 30 (s), Traore 76
1/4 finału
CZ/28/02 20:00

Wisła Kraków

Boguski 39, 45
2-0

Jagiellonia Białystok

WT/12/03 18:00

Jagiellonia Białystok

Quintana 56, 70
2-4

Wisła Kraków

Burliga 21, Boguski 35, Sobolewski 48, Małecki 89
ŚR/27/02 18:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 42, Wilczek 59
2-2

Ruch Chorzów

Jankowski 13, Tymiński 70
ŚR/13/03 18:30

Ruch Chorzów

Janoszka 57
1-0

Zagłębie Lubin

WT/26/02 18:15

Legia Warszawa

Saganowski 51, 89, Jędrzejczyk 6, Dwaliszwili 90
4-1

Olimpia Grudziądz

Ruszkul 35
WT/26/03 14:30

Olimpia Grudziądz

Banasiak 89
1-2

Legia Warszawa

Dwaliszwili 73, Saganowski 78
ŚR/27/02 17:00

Śląsk Wrocław

Ostrowski 23, Sobota 56, Ćwielong 90
3-2

Flota Świnoujście

Niedziela 6 (k), Bodziony 26
ŚR/27/03 14:00

Flota Świnoujście

0-2

Śląsk Wrocław

Gikiewicz 6, Sobota 35
1/2 finału
WT/09/04 18:30

Ruch Chorzów

0-0

Legia Warszawa

WT/16/04 18:30

Legia Warszawa

Dwaliszwili 52, 60 (k)
2-1

Ruch Chorzów

Starzyński 55 (k)
ŚR/10/04 18:30

Śląsk Wrocław

Sobota 10, Mila 13
2-1

Wisła Kraków

Małecki 50
ŚR/17/04 18:30

Wisła Kraków

Wilk 27, Iliev 68
2-3

Śląsk Wrocław

Stevanović 23, Sobota 54, Mila 80
Finał
CZ/02/05 18:30

Śląsk Wrocław

0-2

Legia Warszawa

Saganowski 32, 44
ŚR/08/05 20:30

Legia Warszawa

0-1

Śląsk Wrocław

Żewłakow 2 (s)

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa91922-8
2Wisła Kraków91818-12
3Górnik Zabrze91716-6
4GKS Bełchatów 9169-4
5Śląsk Wrocław91614-12
6Lech Poznań91317-10
7Podbeskidzie 91314-13
8Pogoń Szczecin91314-14
9Jagiellonia Białystok81312-13
10Lechia Gdańsk91214-13
11Piast Gliwice91211-12
12Górnik Łęczna81114-16
13Cracovia9810-17
14Ruch Chorzów978-14
15Korona Kielce945-18
16Zawisza Bydgoszcz9311-27
PT/19/09 18:00
Śląsk W.
1-0
Korona K.
PT/19/09 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
SO/20/09 15:30
Piast G.
4-2
Cracovia
SO/20/09 18:00
Podbeskidzie
0-3
Górnik Z.
SO/20/09 20:30
Lech P.
6-2
Zawisza B.
ND/21/09 15:30
Ruch C.
0-1
GKS B.
ND/21/09 18:00
Wisła K.
0-3
Legia W.
PN/22/09 18:00
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
PT/26/09 18:00
Korona K.
-
Piast G.
PT/26/09 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Ł.
SO/27/09 15:30
Zawisza B.
-
Ruch C.
SO/27/09 18:00
GKS B.
-
Pogoń S.
SO/27/09 20:30
Legia W.
-
Lech P.
ND/28/09 15:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/28/09 18:00
Cracovia
-
Wisła K.
PN/29/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Ruch - Bełchatów (na żywo)
18:00 Canal+Sport Wisła - Legia (na żywo)
18:00 Canal+Family Górnik Ł. - Jagiellonia (na żywo)