Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 24 lipca 2014

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1KP Brzeg Dolny306565-2320-5-510-3-210-2-3
2Karkonosze Jelenia Góra305858-2618-4-810-4-18-0-7
3Olimpia Kowary305751-2715-12-39-4-26-8-1
4LZS Stary Śleszów305160-4415-6-911-1-34-5-6
5AKS Strzegom305048-3615-5-108-1-68-3-4
6Miedź II Legnica304966-3813-10-78-5-25-5-5
7Orzeł Ząbkowice Śląskie304959-4516-1-139-1-57-0-8
8Sokół Wielka Lipa304342-4112-7-118-4-34-3-8
9Orkan Szczedrzykowice304161-5611-8-117-2-64-6-5
10Granica Bogatynia303950-5511-6-1310-1-41-4-10
11Bobrzanie Bolesławiec303755-4910-7-138-4-32-3-10
12Kuźnia Jawor303633-5410-6-146-3-64-3-8
13Orla Wąsosz303344-729-6-154-5-65-1-9
14Pogoń Oleśnica302434-747-3-206-3-61-0-14
15MKS Szczawno Zdrój302226-756-4-204-2-92-2-11
16Piast Zawidów301926-635-4-212-3-103-1-11
- -
MKS S.
0-3
AKS S.
SO/14/06 17:00
KP B.
2-2
Orkan S.
SO/14/06 17:00
LZS S.
4-1
Granica B.
SO/14/06 17:00
Miedź I.
1-2
Sokół W.
SO/14/06 17:00
Olimpia K.
1-0
Piast Z.
SO/14/06 17:00
Kuźnia J.
2-1
Orla W.
SO/14/06 17:00
Orzeł Z.
2-1
Pogoń O.
SO/14/06 17:00
Bobrzanie B.
0-1
Karkonosze J.
1 kolejka
CZ/15/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-3

KP Brzeg Dolny

CZ/15/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

CZ/15/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-3

AKS Strzegom

CZ/15/08 17:00

Kuźnia Jawor

6-1

Pogoń Oleśnica

CZ/15/08 17:00

Olimpia Kowary

1-2

Orla Wąsosz

CZ/15/08 17:00

Miedź II Legnica

4-1

Piast Zawidów

CZ/15/08 17:00

LZS Stary Śleszów

3-0

Sokół Wielka Lipa

CZ/15/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Granica Bogatynia

2 kolejka
ND/18/08 17:00

KP Brzeg Dolny

5-1

Granica Bogatynia

ND/18/08 17:00

Sokół Wielka Lipa

3-2

Orkan Szczedrzykowice

ND/18/08 17:00

Piast Zawidów

2-2

LZS Stary Śleszów

ND/18/08 17:00

Orla Wąsosz

0-0

Miedź II Legnica

ND/18/08 17:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Olimpia Kowary

ND/18/08 17:00

AKS Strzegom

1-0

Kuźnia Jawor

ND/18/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/18/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

3-1

MKS Szczawno Zdrój

3 kolejka
SO/24/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

0-2

KP Brzeg Dolny

SO/24/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/24/08 17:00

Olimpia Kowary

1-0

AKS Strzegom

SO/24/08 17:00

LZS Stary Śleszów

1-2

Orla Wąsosz

SO/24/08 17:00

Granica Bogatynia

1-2

Sokół Wielka Lipa

ND/25/08 11:00

Miedź II Legnica

7-1

Pogoń Oleśnica

ND/25/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-3

Piast Zawidów

ND/25/08 17:30

Kuźnia Jawor

1-5

Karkonosze Jelenia Góra

4 kolejka
ŚR/28/08 17:00

AKS Strzegom

0-2

Miedź II Legnica

ŚR/28/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

1-4

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/28/08 18:00

KP Brzeg Dolny

1-1

Sokół Wielka Lipa

ŚR/28/08 18:00

Piast Zawidów

1-2

Granica Bogatynia

ŚR/28/08 18:00

Orla Wąsosz

0-0

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/28/08 18:00

Pogoń Oleśnica

0-2

LZS Stary Śleszów

ŚR/28/08 18:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-0

Kuźnia Jawor

ŚR/28/08 19:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Olimpia Kowary

5 kolejka
SO/31/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

KP Brzeg Dolny

SO/31/08 17:00

Olimpia Kowary

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/31/08 17:00

LZS Stary Śleszów

5-0

AKS Strzegom

SO/31/08 17:00

Granica Bogatynia

5-3

Orla Wąsosz

SO/31/08 17:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Piast Zawidów

ND/01/09 11:00

Kuźnia Jawor

0-3

MKS Szczawno Zdrój

ND/01/09 13:00

Miedź II Legnica

3-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/01/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

4-0

Pogoń Oleśnica

6 kolejka
ŚR/04/09 17:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Granica Bogatynia

SO/07/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-2

LZS Stary Śleszów

SO/07/09 16:00

MKS Szczawno Zdrój

1-1

Olimpia Kowary

SO/07/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

Kuźnia Jawor

SO/07/09 17:00

Orla Wąsosz

0-1

Sokół Wielka Lipa

SO/07/09 17:00

AKS Strzegom

3-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/07/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Miedź II Legnica

ND/08/09 17:00

KP Brzeg Dolny

1-0

Piast Zawidów

7 kolejka
SO/14/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Olimpia Kowary

SO/14/09 16:00

LZS Stary Śleszów

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/14/09 16:00

Granica Bogatynia

1-3

AKS Strzegom

SO/14/09 16:00

Sokół Wielka Lipa

4-0

Pogoń Oleśnica

SO/14/09 16:00

Piast Zawidów

1-0

Orla Wąsosz

SO/14/09 17:00

Kuźnia Jawor

1-0

KP Brzeg Dolny

ND/15/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/15/09 17:00

Miedź II Legnica

2-2

MKS Szczawno Zdrój

8 kolejka
SO/21/09 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Granica Bogatynia

SO/21/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

7-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/21/09 16:00

MKS Szczawno Zdrój

1-5

LZS Stary Śleszów

SO/21/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-3

Miedź II Legnica

SO/21/09 17:00

KP Brzeg Dolny

5-3

Orla Wąsosz

SO/21/09 17:00

AKS Strzegom

1-0

Sokół Wielka Lipa

ND/22/09 13:00

Kuźnia Jawor

0-0

Olimpia Kowary

ND/22/09 15:00

Pogoń Oleśnica

1-0

Piast Zawidów

9 kolejka
SO/28/09 11:00

Miedź II Legnica

6-0

Kuźnia Jawor

SO/28/09 15:00

Sokół Wielka Lipa

4-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/28/09 16:00

Olimpia Kowary

0-0

KP Brzeg Dolny

SO/28/09 16:00

LZS Stary Śleszów

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/28/09 16:00

Granica Bogatynia

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/28/09 16:00

Piast Zawidów

1-4

AKS Strzegom

SO/28/09 16:00

Orla Wąsosz

2-0

Pogoń Oleśnica

ND/29/09 15:00

Orkan Szczedrzykowice

3-1

MKS Szczawno Zdrój

10 kolejka
SO/05/10 15:00

MKS Szczawno Zdrój

2-2

Granica Bogatynia

SO/05/10 15:00

Olimpia Kowary

2-2

Miedź II Legnica

SO/05/10 15:30

Kuźnia Jawor

2-0

LZS Stary Śleszów

SO/05/10 16:00

KP Brzeg Dolny

5-0

Pogoń Oleśnica

SO/05/10 16:00

AKS Strzegom

1-0

Orla Wąsosz

SO/05/10 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

4-1

Sokół Wielka Lipa

SO/05/10 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/05/10 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Piast Zawidów

11 kolejka
SO/12/10 15:00

LZS Stary Śleszów

2-2

Olimpia Kowary

SO/12/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

3-1

MKS Szczawno Zdrój

SO/12/10 16:00

Granica Bogatynia

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/10 16:00

Piast Zawidów

0-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/12/10 16:00

Orla Wąsosz

1-4

Karkonosze Jelenia Góra

ND/13/10 15:00

Miedź II Legnica

1-1

KP Brzeg Dolny

ND/13/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

6-0

Kuźnia Jawor

ND/13/10 15:00

Pogoń Oleśnica

2-1

AKS Strzegom

12 kolejka
SO/19/10 14:00

Olimpia Kowary

0-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/19/10 15:00

KP Brzeg Dolny

1-2

AKS Strzegom

SO/19/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-0

Pogoń Oleśnica

SO/19/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

5-2

Orla Wąsosz

SO/19/10 15:00

MKS Szczawno Zdrój

3-2

Piast Zawidów

SO/19/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Sokół Wielka Lipa

SO/19/10 15:30

Kuźnia Jawor

1-1

Granica Bogatynia

ND/20/10 11:00

Miedź II Legnica

1-1

LZS Stary Śleszów

13 kolejka
SO/26/10 14:00

Orkan Szczedrzykowice

4-1

Miedź II Legnica

SO/26/10 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

Kuźnia Jawor

SO/26/10 14:00

Orla Wąsosz

2-2

MKS Szczawno Zdrój

SO/26/10 14:00

AKS Strzegom

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/26/10 14:30

LZS Stary Śleszów

1-0

KP Brzeg Dolny

SO/26/10 15:00

Granica Bogatynia

2-2

Olimpia Kowary

SO/26/10 15:00

Piast Zawidów

2-5

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/27/10 14:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Bobrzanie Bolesławiec

14 kolejka
SO/02/11 13:00

Olimpia Kowary

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/02/11 14:00

KP Brzeg Dolny

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/02/11 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

AKS Strzegom

SO/02/11 14:00

MKS Szczawno Zdrój

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/02/11 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-1

Orla Wąsosz

SO/02/11 14:00

Kuźnia Jawor

0-2

Piast Zawidów

SO/02/11 14:00

LZS Stary Śleszów

0-7

Orkan Szczedrzykowice

ND/03/11 14:00

Miedź II Legnica

5-0

Granica Bogatynia

15 kolejka
SO/09/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-0

Miedź II Legnica

SO/09/11 13:00

Orla Wąsosz

2-2

Kuźnia Jawor

SO/09/11 13:00

AKS Strzegom

0-1

MKS Szczawno Zdrój

SO/09/11 14:00

Granica Bogatynia

2-0

LZS Stary Śleszów

SO/09/11 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

ND/10/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

0-2

KP Brzeg Dolny

ND/10/11 13:00

Pogoń Oleśnica

1-4

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/10/11 14:00

Piast Zawidów

0-6

Olimpia Kowary

16 kolejka
SO/16/11 12:00

Granica Bogatynia

4-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/16/11 13:00

KP Brzeg Dolny

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/11 13:00

AKS Strzegom

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/16/11 13:00

Orla Wąsosz

2-2

Olimpia Kowary

SO/16/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-2

LZS Stary Śleszów

SO/16/11 14:00

Piast Zawidów

1-3

Miedź II Legnica

ND/17/11 13:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Kuźnia Jawor

ŚR/27/11 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

17 kolejka
SO/23/11 12:00

Granica Bogatynia

0-1

KP Brzeg Dolny

SO/23/11 13:00

Olimpia Kowary

4-0

Pogoń Oleśnica

SO/23/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

SO/23/11 14:00

LZS Stary Śleszów

0-1

Piast Zawidów

SO/23/11 14:00

MKS Szczawno Zdrój

4-3

Bobrzanie Bolesławiec

ND/24/11 11:00

Miedź II Legnica

4-0

Orla Wąsosz

ND/24/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Sokół Wielka Lipa

ND/24/11 13:30

Kuźnia Jawor

0-0

AKS Strzegom

18 kolejka
- -

KP Brzeg Dolny

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/22/03 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

Granica Bogatynia

SO/22/03 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/22/03 15:00

AKS Strzegom

0-1

Olimpia Kowary

SO/22/03 15:00

Pogoń Oleśnica

2-2

Miedź II Legnica

SO/22/03 16:00

Piast Zawidów

0-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/22/03 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Kuźnia Jawor

ND/23/03 15:00

Orla Wąsosz

2-8

LZS Stary Śleszów

19 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/29/03 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-1

KP Brzeg Dolny

SO/29/03 15:00

Granica Bogatynia

2-1

Piast Zawidów

SO/29/03 15:00

LZS Stary Śleszów

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/29/03 16:00

Olimpia Kowary

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/29/03 16:00

Kuźnia Jawor

0-3
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

ND/30/03 11:00

Miedź II Legnica

0-4

AKS Strzegom

ND/30/03 14:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Orla Wąsosz

20 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Kuźnia Jawor

SO/05/04 15:00

KP Brzeg Dolny

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/05/04 15:00

AKS Strzegom

0-1

LZS Stary Śleszów

SO/05/04 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Olimpia Kowary

SO/05/04 16:00

Pogoń Oleśnica

5-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/05/04 16:00

Piast Zawidów

1-1

Sokół Wielka Lipa

SO/05/04 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-0

Miedź II Legnica

ND/06/04 16:00

Orla Wąsosz

3-1

Granica Bogatynia

21 kolejka
- -

Olimpia Kowary

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/12/04 13:00

Kuźnia Jawor

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

1-2

Orla Wąsosz

SO/12/04 15:00

Miedź II Legnica

2-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/12/04 16:00

Granica Bogatynia

2-0

Pogoń Oleśnica

SO/12/04 16:00

LZS Stary Śleszów

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/12/04 17:00

Piast Zawidów

0-5

KP Brzeg Dolny

ND/13/04 15:00

Orkan Szczedrzykowice

0-2

AKS Strzegom

22 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Miedź II Legnica

SO/19/04 16:00

Olimpia Kowary

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/19/04 16:00

KP Brzeg Dolny

1-1

Kuźnia Jawor

SO/19/04 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-2

LZS Stary Śleszów

SO/19/04 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/19/04 16:00

AKS Strzegom

3-0

Granica Bogatynia

SO/19/04 16:00

Pogoń Oleśnica

4-2

Sokół Wielka Lipa

SO/19/04 16:00

Orla Wąsosz

2-0

Piast Zawidów

23 kolejka
- -

LZS Stary Śleszów

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/26/04 16:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

AKS Strzegom

SO/26/04 16:00

Granica Bogatynia

1-3

Karkonosze Jelenia Góra

SO/26/04 17:00

Orla Wąsosz

1-3

KP Brzeg Dolny

SO/26/04 17:00

Piast Zawidów

0-4

Pogoń Oleśnica

SO/26/04 17:00

Olimpia Kowary

3-1

Kuźnia Jawor

ND/27/04 11:00

Miedź II Legnica

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/27/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

24 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Orkan Szczedrzykowice

SO/03/05 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

LZS Stary Śleszów

SO/03/05 16:00

Pogoń Oleśnica

1-2

Orla Wąsosz

SO/03/05 17:00

Kuźnia Jawor

1-3

Miedź II Legnica

SO/03/05 17:00

AKS Strzegom

4-0

Piast Zawidów

SO/03/05 19:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-0

Sokół Wielka Lipa

ND/04/05 11:00

Bobrzanie Bolesławiec

4-1

Granica Bogatynia

ND/04/05 17:00

KP Brzeg Dolny

1-2

Olimpia Kowary

25 kolejka
- -

Granica Bogatynia

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/10/05 16:00

Sokół Wielka Lipa

3-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/10/05 16:00

LZS Stary Śleszów

1-0

Kuźnia Jawor

SO/10/05 17:00

Piast Zawidów

0-3

Karkonosze Jelenia Góra

ND/11/05 11:00

Miedź II Legnica

3-1

Olimpia Kowary

ND/11/05 15:00

Orkan Szczedrzykowice

0-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/11/05 17:00

Pogoń Oleśnica

1-5

KP Brzeg Dolny

ND/11/05 17:00

Orla Wąsosz

0-4

AKS Strzegom

26 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Sokół Wielka Lipa

SO/17/05 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-2

Granica Bogatynia

SO/17/05 17:00

KP Brzeg Dolny

1-0

Miedź II Legnica

SO/17/05 17:00

Kuźnia Jawor

4-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/17/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

3-1

Piast Zawidów

SO/17/05 17:00

AKS Strzegom

2-1

Pogoń Oleśnica

ŚR/04/06 18:00

Olimpia Kowary

2-2

LZS Stary Śleszów

ŚR/04/06 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

4-0

Orla Wąsosz

27 kolejka
- -

Piast Zawidów

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/24/05 16:00

Pogoń Oleśnica

2-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/24/05 16:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/24/05 16:00

LZS Stary Śleszów

2-1

Miedź II Legnica

SO/24/05 17:00

AKS Strzegom

1-5

KP Brzeg Dolny

SO/24/05 17:00

Granica Bogatynia

5-0

Kuźnia Jawor

ND/25/05 17:00

Orla Wąsosz

3-2

Bobrzanie Bolesławiec

ND/25/05 17:00

Orkan Szczedrzykowice

2-3

Olimpia Kowary

28 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Orla Wąsosz

SO/31/05 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

Piast Zawidów

SO/31/05 17:00

KP Brzeg Dolny

3-2

LZS Stary Śleszów

SO/31/05 17:00

Olimpia Kowary

1-0

Granica Bogatynia

SO/31/05 17:00

Kuźnia Jawor

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/31/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-0

Pogoń Oleśnica

SO/31/05 19:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-2

AKS Strzegom

ND/01/06 11:00

Miedź II Legnica

2-2

Orkan Szczedrzykowice

29 kolejka
- -

Pogoń Oleśnica

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/07/06 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-0

KP Brzeg Dolny

SO/07/06 17:00

AKS Strzegom

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/07/06 17:00

Orla Wąsosz

1-5

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/07/06 17:00

Piast Zawidów

1-2

Kuźnia Jawor

SO/07/06 17:00

Sokół Wielka Lipa

0-1

Olimpia Kowary

SO/07/06 17:00

Granica Bogatynia

4-2

Miedź II Legnica

SO/07/06 17:00

Orkan Szczedrzykowice

3-2

LZS Stary Śleszów

30 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

AKS Strzegom

SO/14/06 17:00

KP Brzeg Dolny

2-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/14/06 17:00

LZS Stary Śleszów

4-1

Granica Bogatynia

SO/14/06 17:00

Miedź II Legnica

1-2

Sokół Wielka Lipa

SO/14/06 17:00

Olimpia Kowary

1-0

Piast Zawidów

SO/14/06 17:00

Kuźnia Jawor

2-1

Orla Wąsosz

SO/14/06 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/14/06 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

Piłka na żywo

PT/18/07 18:00
Podbeskidzie
2-3
Pogoń S.
PT/18/07 20:30
Górnik Ł.
1-1
Wisła K.
SO/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-2
Lechia G.
SO/19/07 20:30
Legia W.
0-1
GKS B.
ND/20/07 15:30
Lech P.
4-0
Piast G.
ND/20/07 15:30
Zawisza B.
2-0
Korona K.
ND/20/07 18:00
Śląsk W.
2-0
Ruch C.
PN/21/07 18:00
Górnik Z.
2-0
Cracovia
PT/25/07 18:00
GKS B.
-
Korona K.
PT/25/07 20:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie
SO/26/07 18:00
Pogoń S.
-
Śląsk W.
SO/26/07 20:30
Cracovia
-
Legia W.
ND/27/07 15:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
ND/27/07 15:30
Zawisza B.
-
Jagiellonia B.
ND/27/07 18:00
Górnik Z.
-
Lech P.
PN/28/07 18:00
Wisła K.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:00 Canal+Sport Lech - Piast (powt.)
17:00 TVP Sport LM: SPA - Legia (powt.)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Ruch (powt.)
21:00 Canal+Sport Górnik Z. - Cracovia (powt.)
18:00 Canal+Family Bełchatów - Korona (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lechia - Podbeskidzie (na żywo)