Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 02 września 2014

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Orkan Szczedrzykowice41213-04-0-03-0-01-0-0
2KS Polkowice41212-14-0-03-0-01-0-0
3Miedź II Legnica4913-83-0-11-0-12-0-0
4Olimpia Kowary498-53-0-10-0-03-0-1
5Granica Bogatynia498-73-0-12-0-01-0-1
6Zjednoczeni Żarów478-62-1-11-1-11-0-0
7Nysa Zgorzelec465-31-3-01-2-00-1-0
8Bobrzanie Bolesławiec467-62-0-21-0-11-0-1
9Orzeł Ząbkowice Śląskie466-62-0-21-0-11-0-1
10Widawa Bierutów443-51-1-21-0-10-1-1
11Sokół Wielka Lipa445-81-1-21-1-00-0-2
12LZS Stary Śleszów424-70-2-20-0-20-2-0
13Włókniarz Mirsk414-90-1-30-1-20-0-1
14GKS Kobierzyce413-80-1-30-0-10-1-2
15AKS Strzegom410-70-1-30-1-10-0-2
16Chojnowianka Chojnów411-140-1-30-0-00-1-3
SO/30/08 13:00
Sokół W.
2-1
Olimpia K.
SO/30/08 16:00
Orzeł Z.
2-4
Miedź I.
SO/30/08 17:00
AKS S.
0-0
LZS S.
SO/30/08 17:00
GKS K.
2-3
Granica B.
SO/30/08 17:00
Bobrzanie B.
0-1
KS P.
SO/30/08 17:00
Włókniarz M.
1-1
Widawa B.
ND/31/08 16:00
Orkan S.
6-0
Chojnowianka C.
ND/31/08 17:00
Zjednoczeni Ż.
1-1
Nysa Z.
- -
Nysa Z.
-
Włókniarz M.
- -
KS P.
-
Zjednoczeni Ż.
- -
Orkan S.
-
Bobrzanie B.
- -
Granica B.
-
Chojnowianka C.
- -
LZS S.
-
GKS K.
- -
Miedź I.
-
AKS S.
- -
Sokół W.
-
Orzeł Z.
SO/06/09 00:00
Widawa B.
-
Olimpia K.
1 kolejka
SO/16/08 16:00

LZS Stary Śleszów

3-5

Miedź II Legnica

SO/16/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-4

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/08 17:00

Nysa Zgorzelec

0-0

GKS Kobierzyce

SO/16/08 17:00

KS Polkowice

2-0

AKS Strzegom

SO/16/08 17:00

Granica Bogatynia

3-2

Sokół Wielka Lipa

ND/17/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-3

Olimpia Kowary

ND/17/08 17:00

Widawa Bierutów

1-0

Chojnowianka Chojnów

ND/17/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2 kolejka
SO/23/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

LZS Stary Śleszów

SO/23/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-1

Granica Bogatynia

SO/23/08 17:00

AKS Strzegom

0-4

Orkan Szczedrzykowice

SO/23/08 17:00

KS Polkowice

3-1

GKS Kobierzyce

SO/23/08 17:00

Nysa Zgorzelec

1-1

Chojnowianka Chojnów

SO/23/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Widawa Bierutów

ND/24/08 11:00

Miedź II Legnica

1-3

Olimpia Kowary

ND/24/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-2

Włókniarz Mirsk

3 kolejka
ŚR/27/08 17:00

Włókniarz Mirsk

0-1

Olimpia Kowary

ŚR/27/08 17:00

Widawa Bierutów

0-2

Zjednoczeni Żarów

ŚR/27/08 17:00

KS Polkowice

6-0

Chojnowianka Chojnów

ŚR/27/08 17:00

Granica Bogatynia

1-0

AKS Strzegom

ŚR/27/08 17:00

LZS Stary Śleszów

0-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/27/08 17:00

Miedź II Legnica

3-0

Sokół Wielka Lipa

ŚR/27/08 17:30

Nysa Zgorzelec

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

ŚR/27/08 17:30

Orkan Szczedrzykowice

2-0

GKS Kobierzyce

4 kolejka
SO/30/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Olimpia Kowary

SO/30/08 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-4

Miedź II Legnica

SO/30/08 17:00

AKS Strzegom

0-0

LZS Stary Śleszów

SO/30/08 17:00

GKS Kobierzyce

2-3

Granica Bogatynia

SO/30/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

KS Polkowice

SO/30/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Widawa Bierutów

ND/31/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

6-0

Chojnowianka Chojnów

ND/31/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

1-1

Nysa Zgorzelec

5 kolejka
- -

Nysa Zgorzelec

-

Włókniarz Mirsk

- -

KS Polkowice

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Granica Bogatynia

-

Chojnowianka Chojnów

- -

LZS Stary Śleszów

-

GKS Kobierzyce

- -

Miedź II Legnica

-

AKS Strzegom

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/06/09 00:00

Widawa Bierutów

-

Olimpia Kowary

6 kolejka
- -

AKS Strzegom

-

Sokół Wielka Lipa

- -

GKS Kobierzyce

-

Miedź II Legnica

- -

Chojnowianka Chojnów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Granica Bogatynia

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Włókniarz Mirsk

-

KS Polkowice

- -

Widawa Bierutów

-

Nysa Zgorzelec

SO/13/09 00:00

Olimpia Kowary

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

7 kolejka
- -

Nysa Zgorzelec

-

Olimpia Kowary

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Włókniarz Mirsk

- -

Granica Bogatynia

-

Zjednoczeni Żarów

- -

LZS Stary Śleszów

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Miedź II Legnica

-

Chojnowianka Chojnów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

GKS Kobierzyce

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

AKS Strzegom

SO/20/09 17:00

KS Polkowice

-

Widawa Bierutów

8 kolejka
- -

GKS Kobierzyce

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Miedź II Legnica

- -

Zjednoczeni Żarów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Włókniarz Mirsk

-

Granica Bogatynia

- -

Widawa Bierutów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Nysa Zgorzelec

-

KS Polkowice

ND/28/09 00:00

Olimpia Kowary

-

AKS Strzegom

Piłka na żywo

PT/29/08 18:00
Piast G.
3-0
Zawisza B.
PT/29/08 20:30
Wisła K.
1-0
GKS B.
SO/30/08 15:30
Górnik Ł.
4-2
Pogoń S.
SO/30/08 18:00
Śląsk W.
2-0
Górnik Z.
SO/30/08 20:30
Korona K.
0-3
Jagiellonia B.
ND/31/08 15:30
Lechia G.
3-3
Ruch C.
ND/31/08 15:30
Podbeskidzie
2-1
Legia W.
ND/31/08 18:00
Lech P.
1-1
Cracovia
PT/12/09 18:00
Zawisza B.
-
Wisła K.
PT/12/09 20:30
Pogoń S.
-
Ruch C.
SO/13/09 15:30
Cracovia
-
Górnik Ł.
SO/13/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/13/09 20:30
Legia W.
-
Śląsk W.
ND/14/09 15:30
Górnik Z.
-
Piast G.
ND/14/09 18:00
GKS B.
-
Lechia G.
PN/15/09 18:00
Korona K.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:10 Pols.Sp.Ex. Cafe Futbol (powt.)
20:20 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
14:30 Pols.Sp.Ex. Cracovia - Legia (powt.)