Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016

4 Liga dolnośląska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1FotoHigiena Gać398-33-0-01-0-02-0-0
2Bielawianka Bielawa376-32-1-01-0-01-1-0
3Polonia/Stal Świdnica375-22-1-01-1-01-0-0
4GKS Kobierzyce3612-22-0-10-0-12-0-0
5Unia Bardo368-72-0-11-0-11-0-0
6Victoria Świebodzice345-31-1-11-0-10-1-0
7MKP Wołów344-41-1-10-0-11-1-0
8Orzeł Ząbkowice Śląskie343-31-1-11-0-00-1-1
9Pogoń Oleśnica233-31-0-11-0-10-0-0
10Sokół Marcinkowice233-41-0-10-0-01-0-1
11Karolina Jaworzyna Śl.335-71-0-21-0-10-0-1
12Bystrzyca Kąty Wrocł.334-71-0-20-0-11-0-1
13Wiwa Goszcz324-50-2-10-2-00-0-1
14Piast Nowa Ruda323-50-2-10-1-10-1-0
15Sokół Wielka Lipa312-60-1-20-1-00-0-2
16Orzeł Sadowice301-120-0-30-0-20-0-1
SO/27/08 11:00
Orzeł S.
1-2
Bystrzyca K.
SO/27/08 16:00
MKP W.
2-3
FotoHigiena G.
SO/27/08 17:00
Victoria Ś.
2-3
Bielawianka B.
SO/27/08 17:00
Unia B.
4-3
Wiwa G.
SO/27/08 17:00
Karolina J.
1-5
GKS K.
SO/27/08 17:00
Pogoń O.
0-2
Polonia/Stal Ś.
SO/27/08 17:00
Piast N.
1-3
Sokół M.
SO/27/08 17:00
Orzeł Z.
2-0
Sokół W.
- -
Sokół M.
-
Orzeł Z.
- -
Polonia/Stal Ś.
-
Piast N.
- -
GKS K.
-
Pogoń O.
- -
FotoHigiena G.
-
Karolina J.
- -
Bystrzyca K.
-
MKP W.
- -
Wiwa G.
-
Orzeł S.
- -
Victoria Ś.
-
Unia B.
SO/03/09 00:00
Bielawianka B.
-
Sokół W.
1 kolejka
SO/13/08 17:00

Wiwa Goszcz

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/13/08 17:00

Victoria Świebodzice

3-0

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/13/08 17:00

Unia Bardo

1-2

FotoHigiena Gać

SO/13/08 17:00

Orzeł Sadowice

0-7

GKS Kobierzyce

SO/13/08 17:00

Polonia/Stal Świdnica

1-1

MKP Wołów

SO/13/08 17:00

Pogoń Oleśnica

3-1

Sokół Wielka Lipa

SO/13/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/14/08 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

3-0

Sokół Marcinkowice

2 kolejka
SO/20/08 17:00

Bielawianka Bielawa

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/20/08 17:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

Piast Nowa Ruda

SO/20/08 17:00

Polonia/Stal Świdnica

2-1

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/20/08 17:00

GKS Kobierzyce

0-1

MKP Wołów

SO/20/08 17:00

FotoHigiena Gać

3-0

Orzeł Sadowice

SO/20/08 17:00

Wiwa Goszcz

0-0

Victoria Świebodzice

ND/21/08 17:00

Bystrzyca Kąty Wrocł.

2-3

Unia Bardo

ŚR/31/08 17:30

Sokół Marcinkowice

-

Pogoń Oleśnica

3 kolejka
SO/27/08 11:00

Orzeł Sadowice

1-2

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/27/08 16:00

MKP Wołów

2-3

FotoHigiena Gać

SO/27/08 17:00

Victoria Świebodzice

2-3

Bielawianka Bielawa

SO/27/08 17:00

Unia Bardo

4-3

Wiwa Goszcz

SO/27/08 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-5

GKS Kobierzyce

SO/27/08 17:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/27/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-3

Sokół Marcinkowice

SO/27/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-0

Sokół Wielka Lipa

4 kolejka
- -

Sokół Marcinkowice

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Piast Nowa Ruda

- -

GKS Kobierzyce

-

Pogoń Oleśnica

- -

FotoHigiena Gać

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

MKP Wołów

- -

Wiwa Goszcz

-

Orzeł Sadowice

- -

Victoria Świebodzice

-

Unia Bardo

SO/03/09 00:00

Bielawianka Bielawa

-

Sokół Wielka Lipa

5 kolejka
- -

Orzeł Sadowice

-

Victoria Świebodzice

- -

MKP Wołów

-

Wiwa Goszcz

- -

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

- -

Pogoń Oleśnica

-

FotoHigiena Gać

- -

Piast Nowa Ruda

-

GKS Kobierzyce

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Sokół Marcinkowice

SO/10/09 00:00

Unia Bardo

-

Bielawianka Bielawa

6 kolejka
- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Sokół Wielka Lipa

- -

GKS Kobierzyce

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

FotoHigiena Gać

-

Piast Nowa Ruda

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

Pogoń Oleśnica

- -

Wiwa Goszcz

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Victoria Świebodzice

-

MKP Wołów

- -

Unia Bardo

-

Orzeł Sadowice

SO/17/09 00:00

Bielawianka Bielawa

-

Sokół Marcinkowice

7 kolejka
- -

MKP Wołów

-

Unia Bardo

- -

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Victoria Świebodzice

- -

Pogoń Oleśnica

-

Wiwa Goszcz

- -

Piast Nowa Ruda

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

FotoHigiena Gać

- -

Sokół Wielka Lipa

-

GKS Kobierzyce

- -

Sokół Marcinkowice

-

Polonia/Stal Świdnica

SO/24/09 00:00

Orzeł Sadowice

-

Bielawianka Bielawa

8 kolejka
- -

GKS Kobierzyce

-

Sokół Marcinkowice

- -

FotoHigiena Gać

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Wiwa Goszcz

-

Piast Nowa Ruda

- -

Victoria Świebodzice

-

Pogoń Oleśnica

- -

Unia Bardo

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Orzeł Sadowice

-

MKP Wołów

SO/01/10 00:00

Bielawianka Bielawa

-

Polonia/Stal Świdnica

9 kolejka
- -

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Orzeł Sadowice

- -

Pogoń Oleśnica

-

Unia Bardo

- -

Piast Nowa Ruda

-

Victoria Świebodzice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Wiwa Goszcz

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

- -

Sokół Marcinkowice

-

FotoHigiena Gać

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

GKS Kobierzyce

SO/08/10 00:00

MKP Wołów

-

Bielawianka Bielawa

10 kolejka
- -

FotoHigiena Gać

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

Sokół Marcinkowice

- -

Wiwa Goszcz

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Victoria Świebodzice

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Unia Bardo

-

Piast Nowa Ruda

- -

Orzeł Sadowice

-

Pogoń Oleśnica

- -

MKP Wołów

-

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/15/10 00:00

Bielawianka Bielawa

-

GKS Kobierzyce

11 kolejka
- -

Pogoń Oleśnica

-

MKP Wołów

- -

Piast Nowa Ruda

-

Orzeł Sadowice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Unia Bardo

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Victoria Świebodzice

- -

Sokół Marcinkowice

-

Wiwa Goszcz

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

- -

GKS Kobierzyce

-

FotoHigiena Gać

SO/22/10 00:00

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Bielawianka Bielawa

12 kolejka
- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

GKS Kobierzyce

- -

Wiwa Goszcz

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Victoria Świebodzice

-

Sokół Marcinkowice

- -

Unia Bardo

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Orzeł Sadowice

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

MKP Wołów

-

Piast Nowa Ruda

- -

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Pogoń Oleśnica

SO/29/10 00:00

Bielawianka Bielawa

-

FotoHigiena Gać

13 kolejka
- -

Piast Nowa Ruda

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

MKP Wołów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orzeł Sadowice

- -

Sokół Marcinkowice

-

Unia Bardo

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Victoria Świebodzice

- -

GKS Kobierzyce

-

Wiwa Goszcz

- -

FotoHigiena Gać

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

SO/05/11 00:00

Pogoń Oleśnica

-

Bielawianka Bielawa

14 kolejka
- -

Wiwa Goszcz

-

FotoHigiena Gać

- -

Victoria Świebodzice

-

GKS Kobierzyce

- -

Unia Bardo

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Orzeł Sadowice

-

Sokół Marcinkowice

- -

MKP Wołów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Karolina Jaworzyna Śl.

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Pogoń Oleśnica

-

Piast Nowa Ruda

SO/12/11 00:00

Bielawianka Bielawa

-

Bystrzyca Kąty Wrocł.

15 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Pogoń Oleśnica

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Sokół Marcinkowice

-

MKP Wołów

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Orzeł Sadowice

- -

GKS Kobierzyce

-

Unia Bardo

- -

FotoHigiena Gać

-

Victoria Świebodzice

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

Wiwa Goszcz

SO/19/11 00:00

Piast Nowa Ruda

-

Bielawianka Bielawa

16 kolejka
- -

MKP Wołów

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Bielawianka Bielawa

-

Wiwa Goszcz

- -

Bystrzyca Kąty Wrocł.

-

Victoria Świebodzice

- -

FotoHigiena Gać

-

Unia Bardo

- -

GKS Kobierzyce

-

Orzeł Sadowice

- -

Sokół Marcinkowice

-

Karolina Jaworzyna Śl.

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Pogoń Oleśnica

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Piast Nowa Ruda

Piłka na żywo

PT/26/08 18:00
Wisła P.
1-2
Korona K.
PT/26/08 20:30
Wisła K.
1-5
Śląsk W.
SO/27/08 15:30
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/27/08 18:00
Górnik Ł.
0-2
Jagiellonia B.
SO/27/08 20:30
Arka G.
1-1
Zagłębie L.
ND/28/08 15:30
Lech P.
2-0
Piast G.
ND/28/08 18:00
Lechia G.
1-2
Termalica N.
ND/28/08 18:00
Ruch C.
0-2
Legia W.
PT/09/09 18:00
Cracovia
-
Lechia G.
PT/09/09 20:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
SO/10/09 15:30
Piast G.
-
Górnik Ł.
SO/10/09 18:00
Korona K.
-
Arka G.
SO/10/09 20:30
Termalica N.
-
Legia W.
ND/11/09 15:30
Lech P.
-
Pogoń S.
ND/11/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
PN/12/09 18:00
Śląsk W.
-
Ruch C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+ Lech - Piast (na żywo)
18:00 Canal+ Ruch - Legia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Termalica (na żywo)
18:00 Polsat Sport 1. liga: Chrobry - Miedź (na żywo)
22:00 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy