Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 27 sierpnia 2014

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1KS Polkowice3911-13-0-03-0-00-0-0
2Orkan Szczedrzykowice397-03-0-02-0-01-0-0
3Olimpia Kowary397-33-0-00-0-03-0-0
4Miedź II Legnica369-62-0-11-0-11-0-0
5Bobrzanie Bolesławiec367-52-0-11-0-01-0-1
6Zjednoczeni Żarów367-52-0-11-0-11-0-0
7Orzeł Ząbkowice Śląskie364-22-0-11-0-01-0-1
8Granica Bogatynia365-52-0-12-0-00-0-1
9Nysa Zgorzelec354-21-2-01-2-00-0-0
10Widawa Bierutów332-41-0-21-0-10-0-1
11LZS Stary Śleszów314-70-1-20-0-20-1-0
12Sokół Wielka Lipa313-70-1-20-1-00-0-2
13GKS Kobierzyce311-50-1-20-0-00-1-2
14Chojnowianka Chojnów311-80-1-20-0-00-1-2
15Włókniarz Mirsk303-80-0-30-0-20-0-1
16AKS Strzegom300-70-0-30-0-10-0-2
ŚR/27/08 17:00
Włókniarz M.
0-1
Olimpia K.
ŚR/27/08 17:00
Widawa B.
0-2
Zjednoczeni Ż.
ŚR/27/08 17:00
KS P.
6-0
Chojnowianka C.
ŚR/27/08 17:00
Granica B.
1-0
AKS S.
ŚR/27/08 17:00
LZS S.
0-1
Orzeł Z.
ŚR/27/08 17:00
Miedź I.
3-0
Sokół W.
ŚR/27/08 17:30
Nysa Z.
3-1
Bobrzanie B.
ŚR/27/08 17:30
Orkan S.
2-0
GKS K.
- -
Olimpia K.
-
Sokół W.
- -
Orzeł Z.
-
Miedź I.
- -
AKS S.
-
LZS S.
- -
GKS K.
-
Granica B.
- -
Chojnowianka C.
-
Orkan S.
- -
Zjednoczeni Ż.
-
Nysa Z.
- -
Włókniarz M.
-
Widawa B.
SO/30/08 17:00
Bobrzanie B.
-
KS P.
1 kolejka
SO/16/08 16:00

LZS Stary Śleszów

3-5

Miedź II Legnica

SO/16/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-4

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/08 17:00

Nysa Zgorzelec

0-0

GKS Kobierzyce

SO/16/08 17:00

KS Polkowice

2-0

AKS Strzegom

SO/16/08 17:00

Granica Bogatynia

3-2

Sokół Wielka Lipa

ND/17/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-3

Olimpia Kowary

ND/17/08 17:00

Widawa Bierutów

1-0

Chojnowianka Chojnów

ND/17/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2 kolejka
SO/23/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

LZS Stary Śleszów

SO/23/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-1

Granica Bogatynia

SO/23/08 17:00

AKS Strzegom

0-4

Orkan Szczedrzykowice

SO/23/08 17:00

KS Polkowice

3-1

GKS Kobierzyce

SO/23/08 17:00

Nysa Zgorzelec

1-1

Chojnowianka Chojnów

SO/23/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Widawa Bierutów

ND/24/08 11:00

Miedź II Legnica

1-3

Olimpia Kowary

ND/24/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-2

Włókniarz Mirsk

3 kolejka
ŚR/27/08 17:00

Włókniarz Mirsk

0-1

Olimpia Kowary

ŚR/27/08 17:00

Widawa Bierutów

0-2

Zjednoczeni Żarów

ŚR/27/08 17:00

KS Polkowice

6-0

Chojnowianka Chojnów

ŚR/27/08 17:00

Granica Bogatynia

1-0

AKS Strzegom

ŚR/27/08 17:00

LZS Stary Śleszów

0-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/27/08 17:00

Miedź II Legnica

3-0

Sokół Wielka Lipa

ŚR/27/08 17:30

Nysa Zgorzelec

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

ŚR/27/08 17:30

Orkan Szczedrzykowice

2-0

GKS Kobierzyce

4 kolejka
- -

Olimpia Kowary

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Miedź II Legnica

- -

AKS Strzegom

-

LZS Stary Śleszów

- -

GKS Kobierzyce

-

Granica Bogatynia

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Nysa Zgorzelec

- -

Włókniarz Mirsk

-

Widawa Bierutów

SO/30/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

-

KS Polkowice

5 kolejka
- -

Nysa Zgorzelec

-

Włókniarz Mirsk

- -

KS Polkowice

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Granica Bogatynia

-

Chojnowianka Chojnów

- -

LZS Stary Śleszów

-

GKS Kobierzyce

- -

Miedź II Legnica

-

AKS Strzegom

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/06/09 00:00

Widawa Bierutów

-

Olimpia Kowary

6 kolejka
- -

AKS Strzegom

-

Sokół Wielka Lipa

- -

GKS Kobierzyce

-

Miedź II Legnica

- -

Chojnowianka Chojnów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Granica Bogatynia

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Włókniarz Mirsk

-

KS Polkowice

- -

Widawa Bierutów

-

Nysa Zgorzelec

SO/13/09 00:00

Olimpia Kowary

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

7 kolejka
- -

Nysa Zgorzelec

-

Olimpia Kowary

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Włókniarz Mirsk

- -

Granica Bogatynia

-

Zjednoczeni Żarów

- -

LZS Stary Śleszów

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Miedź II Legnica

-

Chojnowianka Chojnów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

GKS Kobierzyce

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

AKS Strzegom

SO/20/09 17:00

KS Polkowice

-

Widawa Bierutów

8 kolejka
- -

GKS Kobierzyce

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Miedź II Legnica

- -

Zjednoczeni Żarów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Włókniarz Mirsk

-

Granica Bogatynia

- -

Widawa Bierutów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Nysa Zgorzelec

-

KS Polkowice

ND/28/09 00:00

Olimpia Kowary

-

AKS Strzegom

Piłka na żywo

PT/22/08 18:00
Zawisza B.
0-2
Lechia G.
PT/22/08 20:30
Pogoń S.
0-3
Wisła K.
SO/23/08 15:30
Cracovia
1-3
Podbeskidzie
SO/23/08 18:00
Górnik Z.
2-0
Górnik Ł.
SO/23/08 20:30
Jagiellonia B.
1-3
Śląsk W.
ND/24/08 15:30
Legia W.
2-0
Korona K.
ND/24/08 18:00
Ruch C.
0-0
Lech P.
PN/25/08 18:00
GKS B.
0-0
Piast G.
PT/29/08 18:00
Piast G.
-
Zawisza B.
PT/29/08 20:30
Wisła K.
-
GKS B.
SO/30/08 15:30
Górnik Ł.
-
Pogoń S.
SO/30/08 18:00
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/31/08 15:30
Lechia G.
-
Ruch C.
ND/31/08 15:30
Podbeskidzie
-
Legia W.
ND/31/08 18:00
Lech P.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Canal+Family LM: Athletic - Napoli (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Arsenal - Besiktas (na żywo)
12:30 TVP Sport Borussia Dortmund TV
21:00 TVP 2 LE: Legia - Aktobe (na żywo)