Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 22 czerwca 2018

4 Liga dolnośląska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1FotoHigiena Gać307379-3223-4-312-2-111-2-2
2Śląsk II Wrocław307374-2724-1-514-0-110-1-4
3Bielawianka Bielawa305957-3918-5-710-3-28-2-5
4Sokół Marcinkowice305767-4118-3-99-2-49-1-5
5Górnik Wałbrzych305151-4016-3-1110-1-46-2-7
6Piast Żerniki304551-4613-6-118-2-55-4-6
7Unia Bardo304557-5514-3-139-2-45-1-9
8Sokół Wielka Lipa304451-4512-8-107-4-45-4-6
9Polonia/Stal Świdnica303842-3911-5-147-0-84-5-6
10Orzeł Ząbkowice Śląskie303855-5610-8-127-5-33-3-9
11Polonia Trzebnica303745-4910-7-135-1-95-6-4
12Nysa Kłodzko303650-6711-3-166-2-75-1-9
13MKP Wołów302943-557-8-152-7-65-1-9
14Wiwa Goszcz302939-648-5-174-1-104-4-7
15Pogoń Oleśnica301630-664-4-223-2-101-2-12
16Karolina Jaworzyna Śl.301122-922-5-231-5-91-0-14
ŚR/06/06 18:00
Karolina J.
1-3
Unia B.
SO/09/06 17:00
Polonia/Stal Ś.
5-1
Wiwa G.
SO/09/06 17:00
Piast Ż.
0-2
Śląsk I.
SO/09/06 17:00
Sokół M.
5-2
Bielawianka B.
SO/09/06 17:00
Sokół W.
0-0
MKP W.
SO/09/06 17:00
Orzeł Z.
5-2
Pogoń O.
SO/09/06 17:00
Polonia T.
1-4
Górnik W.
SO/09/06 17:00
Nysa K.
1-3
FotoHigiena G.
1 kolejka
WT/15/08 15:00

Sokół Wielka Lipa

1-0

Pogoń Oleśnica

WT/15/08 17:00

Nysa Kłodzko

4-0

Unia Bardo

WT/15/08 17:00

Polonia Trzebnica

2-1

FotoHigiena Gać

WT/15/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Górnik Wałbrzych

WT/15/08 17:00

Sokół Marcinkowice

2-1

MKP Wołów

WT/15/08 17:00

Piast Żerniki

0-1

Bielawianka Bielawa

WT/15/08 17:00

Polonia/Stal Świdnica

2-0

Śląsk II Wrocław

WT/15/08 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-1

Wiwa Goszcz

2 kolejka
SO/19/08 17:00

Unia Bardo

3-0
(wo)

Wiwa Goszcz

SO/19/08 17:00

MKP Wołów

1-1

Piast Żerniki

SO/19/08 17:00

Górnik Wałbrzych

2-1

Sokół Wielka Lipa

SO/19/08 17:00

FotoHigiena Gać

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/19/08 17:00

Nysa Kłodzko

3-3

Polonia Trzebnica

ND/20/08 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

Karolina Jaworzyna Śl.

ND/20/08 17:00

Pogoń Oleśnica

1-3

Sokół Marcinkowice

WT/22/08 17:30

Bielawianka Bielawa

2-1

Polonia/Stal Świdnica

3 kolejka
SO/26/08 15:00

Sokół Wielka Lipa

2-3

FotoHigiena Gać

SO/26/08 15:00

Wiwa Goszcz

0-7

Śląsk II Wrocław

SO/26/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-3

Unia Bardo

SO/26/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-1

Nysa Kłodzko

SO/26/08 17:00

Sokół Marcinkowice

1-0

Górnik Wałbrzych

SO/26/08 17:00

Piast Żerniki

1-0

Pogoń Oleśnica

SO/26/08 17:00

Polonia/Stal Świdnica

4-0

MKP Wołów

SO/26/08 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-2

Bielawianka Bielawa

4 kolejka
SO/02/09 15:00

Wiwa Goszcz

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/02/09 17:00

Unia Bardo

0-3

Śląsk II Wrocław

SO/02/09 17:00

MKP Wołów

1-2

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/02/09 17:00

Górnik Wałbrzych

4-3

Piast Żerniki

SO/02/09 17:00

FotoHigiena Gać

2-1

Sokół Marcinkowice

SO/02/09 17:00

Nysa Kłodzko

3-3

Sokół Wielka Lipa

SO/02/09 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/03/09 16:00

Pogoń Oleśnica

0-0

Polonia/Stal Świdnica

5 kolejka
SO/09/09 13:00

Polonia/Stal Świdnica

1-2

Górnik Wałbrzych

SO/09/09 15:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

Polonia Trzebnica

SO/09/09 15:00

Piast Żerniki

1-2

FotoHigiena Gać

SO/09/09 15:00

Wiwa Goszcz

2-5

MKP Wołów

SO/09/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-1

Unia Bardo

SO/09/09 16:00

Sokół Marcinkowice

2-3

Nysa Kłodzko

SO/09/09 16:00

Karolina Jaworzyna Śl.

3-1

Pogoń Oleśnica

ND/10/09 11:00

Śląsk II Wrocław

2-0

Bielawianka Bielawa

6 kolejka
SO/16/09 16:00

Unia Bardo

3-1

Bielawianka Bielawa

SO/16/09 16:00

MKP Wołów

0-0

Śląsk II Wrocław

SO/16/09 16:00

FotoHigiena Gać

2-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/16/09 16:00

Nysa Kłodzko

1-2

Piast Żerniki

SO/16/09 16:00

Polonia Trzebnica

2-1

Sokół Marcinkowice

SO/16/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Sokół Wielka Lipa

SO/16/09 17:00

Górnik Wałbrzych

4-1

Karolina Jaworzyna Śl.

ND/17/09 15:00

Pogoń Oleśnica

1-3

Wiwa Goszcz

7 kolejka
SO/23/09 11:00

Śląsk II Wrocław

2-0

Pogoń Oleśnica

SO/23/09 13:00

Piast Żerniki

0-0

Polonia Trzebnica

SO/23/09 15:00

Sokół Wielka Lipa

0-4

Unia Bardo

SO/23/09 15:00

Wiwa Goszcz

1-2

Górnik Wałbrzych

SO/23/09 15:00

Bielawianka Bielawa

2-0

MKP Wołów

SO/23/09 16:00

Sokół Marcinkowice

3-0
(wo)

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/23/09 16:00

Polonia/Stal Świdnica

1-0

Nysa Kłodzko

SO/23/09 16:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-4

FotoHigiena Gać

8 kolejka
SO/30/09 15:00

Sokół Wielka Lipa

1-0

Sokół Marcinkowice

SO/30/09 16:00

Unia Bardo

2-3

MKP Wołów

SO/30/09 16:00

Pogoń Oleśnica

1-2

Bielawianka Bielawa

SO/30/09 16:00

FotoHigiena Gać

2-0

Wiwa Goszcz

SO/30/09 16:00

Nysa Kłodzko

4-1

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/30/09 16:00

Polonia Trzebnica

0-3

Polonia/Stal Świdnica

SO/30/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-1

Piast Żerniki

ND/01/10 15:00

Górnik Wałbrzych

0-2

Śląsk II Wrocław

9 kolejka
SO/07/10 15:00

Sokół Marcinkowice

6-1

Unia Bardo

SO/07/10 15:00

Piast Żerniki

1-2

Sokół Wielka Lipa

SO/07/10 15:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-1

Polonia Trzebnica

SO/07/10 15:00

Wiwa Goszcz

2-1

Nysa Kłodzko

SO/07/10 15:00

Śląsk II Wrocław

1-3

FotoHigiena Gać

SO/07/10 15:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Górnik Wałbrzych

SO/07/10 15:00

MKP Wołów

2-2

Pogoń Oleśnica

SO/07/10 15:30

Polonia/Stal Świdnica

0-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

10 kolejka
SO/14/10 15:00

Unia Bardo

4-1

Pogoń Oleśnica

SO/14/10 15:00

Górnik Wałbrzych

4-0

MKP Wołów

SO/14/10 15:00

FotoHigiena Gać

3-0

Bielawianka Bielawa

SO/14/10 15:00

Nysa Kłodzko

2-1

Śląsk II Wrocław

SO/14/10 15:00

Polonia Trzebnica

1-2

Wiwa Goszcz

SO/14/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/14/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/14/10 15:00

Sokół Marcinkowice

4-4

Piast Żerniki

11 kolejka
SO/21/10 13:00

Pogoń Oleśnica

3-0

Górnik Wałbrzych

SO/21/10 15:00

Piast Żerniki

1-0

Unia Bardo

SO/21/10 15:00

Polonia/Stal Świdnica

0-1

Sokół Marcinkowice

SO/21/10 15:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-3

Sokół Wielka Lipa

SO/21/10 15:00

Wiwa Goszcz

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/21/10 15:00

Śląsk II Wrocław

3-0

Polonia Trzebnica

SO/21/10 15:00

Bielawianka Bielawa

0-1

Nysa Kłodzko

SO/21/10 15:00

MKP Wołów

1-1

FotoHigiena Gać

12 kolejka
SO/28/10 14:00

Górnik Wałbrzych

2-1

Unia Bardo

SO/28/10 14:00

FotoHigiena Gać

3-2

Pogoń Oleśnica

SO/28/10 14:00

Nysa Kłodzko

0-2

MKP Wołów

SO/28/10 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-3

Śląsk II Wrocław

SO/28/10 14:00

Sokół Wielka Lipa

2-2

Wiwa Goszcz

SO/28/10 14:00

Sokół Marcinkowice

3-1

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/28/10 14:00

Piast Żerniki

3-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/28/10 15:00

Polonia Trzebnica

0-2

Bielawianka Bielawa

13 kolejka
SO/04/11 13:30

Górnik Wałbrzych

1-2

FotoHigiena Gać

SO/04/11 14:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-1

Piast Żerniki

SO/04/11 14:00

Wiwa Goszcz

2-3

Sokół Marcinkowice

SO/04/11 14:00

Śląsk II Wrocław

2-1

Sokół Wielka Lipa

SO/04/11 14:00

Bielawianka Bielawa

3-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/04/11 14:00

MKP Wołów

0-1

Polonia Trzebnica

SO/04/11 14:00

Pogoń Oleśnica

0-1

Nysa Kłodzko

ND/05/11 14:00

Polonia/Stal Świdnica

0-3

Unia Bardo

14 kolejka
SO/11/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-0

MKP Wołów

SO/11/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

3-0

Bielawianka Bielawa

SO/11/11 13:30

Polonia/Stal Świdnica

2-0

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/11/11 14:00

Unia Bardo

3-1

FotoHigiena Gać

SO/11/11 14:00

Nysa Kłodzko

5-3

Górnik Wałbrzych

SO/11/11 14:00

Polonia Trzebnica

1-0

Pogoń Oleśnica

SO/11/11 14:00

Sokół Marcinkowice

3-1

Śląsk II Wrocław

SO/11/11 14:00

Piast Żerniki

2-0

Wiwa Goszcz

15 kolejka
SO/18/11 11:00

Wiwa Goszcz

2-3

Polonia/Stal Świdnica

SO/18/11 13:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/18/11 13:00

Górnik Wałbrzych

0-0

Polonia Trzebnica

SO/18/11 14:00

Unia Bardo

5-2

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/18/11 14:00

Śląsk II Wrocław

2-1

Piast Żerniki

SO/18/11 14:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Sokół Marcinkowice

SO/18/11 14:00

MKP Wołów

1-2

Sokół Wielka Lipa

SO/18/11 14:00

FotoHigiena Gać

6-2

Nysa Kłodzko

16 kolejka
ŚR/28/03 17:00

FotoHigiena Gać

4-0

Polonia Trzebnica

WT/01/05 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

Polonia/Stal Świdnica

WT/01/05 12:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Sokół Wielka Lipa

WT/01/05 15:30

Bielawianka Bielawa

2-0

Piast Żerniki

WT/01/05 17:00

Unia Bardo

0-0

Nysa Kłodzko

WT/01/05 17:00

Górnik Wałbrzych

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

WT/01/05 17:00

MKP Wołów

1-1

Sokół Marcinkowice

WT/01/05 17:00

Wiwa Goszcz

5-2

Karolina Jaworzyna Śl.

17 kolejka
SO/24/03 15:00

Wiwa Goszcz

2-1

Unia Bardo

SO/24/03 15:00

Polonia/Stal Świdnica

0-2

Bielawianka Bielawa

SO/24/03 15:00

Piast Żerniki

2-1

MKP Wołów

SO/24/03 15:00

Sokół Marcinkowice

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/24/03 15:00

Polonia Trzebnica

6-1

Nysa Kłodzko

ŚR/11/04 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-3

FotoHigiena Gać

ŚR/16/05 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-3

Śląsk II Wrocław

ŚR/16/05 18:00

Sokół Wielka Lipa

1-2

Górnik Wałbrzych

18 kolejka
SO/31/03 11:00

Śląsk II Wrocław

2-0

Wiwa Goszcz

SO/31/03 12:00

FotoHigiena Gać

4-1

Sokół Wielka Lipa

SO/31/03 13:00

Unia Bardo

2-0

Polonia Trzebnica

SO/31/03 15:00

Nysa Kłodzko

2-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/31/03 15:00

Górnik Wałbrzych

1-3

Sokół Marcinkowice

SO/31/03 15:00

Pogoń Oleśnica

0-1

Piast Żerniki

SO/31/03 15:00

MKP Wołów

0-4

Polonia/Stal Świdnica

SO/31/03 15:00

Bielawianka Bielawa

4-0

Karolina Jaworzyna Śl.

19 kolejka
SO/07/04 11:00

Piast Żerniki

2-1

Górnik Wałbrzych

SO/07/04 12:00

Sokół Marcinkowice

0-2

FotoHigiena Gać

SO/07/04 15:30

Bielawianka Bielawa

3-0

Wiwa Goszcz

SO/07/04 16:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-6

MKP Wołów

SO/07/04 16:00

Polonia/Stal Świdnica

3-1

Pogoń Oleśnica

SO/07/04 16:00

Sokół Wielka Lipa

1-0

Nysa Kłodzko

SO/07/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Polonia Trzebnica

ND/08/04 11:00

Śląsk II Wrocław

5-0

Unia Bardo

20 kolejka
SO/14/04 15:30

Bielawianka Bielawa

5-3

Śląsk II Wrocław

SO/14/04 16:00

Unia Bardo

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/14/04 16:00

Nysa Kłodzko

1-3

Sokół Marcinkowice

SO/14/04 16:00

FotoHigiena Gać

2-2

Piast Żerniki

SO/14/04 16:00

Pogoń Oleśnica

3-1

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/14/04 16:00

MKP Wołów

1-4

Wiwa Goszcz

SO/14/04 16:20

Górnik Wałbrzych

1-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/14/04 17:00

Polonia Trzebnica

2-3

Sokół Wielka Lipa

21 kolejka
ŚR/18/04 17:00

Bielawianka Bielawa

3-3

Unia Bardo

ŚR/18/04 17:00

Śląsk II Wrocław

3-2

MKP Wołów

ŚR/18/04 17:00

Wiwa Goszcz

0-2

Pogoń Oleśnica

ŚR/18/04 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-1

Górnik Wałbrzych

ŚR/18/04 17:00

Polonia/Stal Świdnica

0-1

FotoHigiena Gać

ŚR/18/04 17:00

Piast Żerniki

5-1

Nysa Kłodzko

ŚR/18/04 17:00

Sokół Marcinkowice

1-5

Polonia Trzebnica

ŚR/18/04 17:00

Sokół Wielka Lipa

4-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

22 kolejka
SO/21/04 14:00

Górnik Wałbrzych

2-0

Wiwa Goszcz

SO/21/04 16:00

Unia Bardo

3-1

Sokół Wielka Lipa

SO/21/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-2

Sokół Marcinkowice

SO/21/04 16:00

Nysa Kłodzko

3-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/21/04 16:00

FotoHigiena Gać

7-0

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/21/04 16:00

Pogoń Oleśnica

1-3

Śląsk II Wrocław

SO/21/04 17:00

Polonia Trzebnica

1-3

Piast Żerniki

SO/21/04 17:00

MKP Wołów

1-1

Bielawianka Bielawa

23 kolejka
SO/28/04 11:00

Śląsk II Wrocław

2-0

Górnik Wałbrzych

SO/28/04 13:00

Polonia/Stal Świdnica

0-1

Polonia Trzebnica

SO/28/04 15:00

Wiwa Goszcz

0-2

FotoHigiena Gać

SO/28/04 15:30

Bielawianka Bielawa

2-2

Pogoń Oleśnica

SO/28/04 17:00

MKP Wołów

5-1

Unia Bardo

SO/28/04 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-1

Nysa Kłodzko

SO/28/04 17:00

Piast Żerniki

3-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/28/04 17:00

Sokół Marcinkowice

3-0

Sokół Wielka Lipa

24 kolejka
SO/05/05 11:00

FotoHigiena Gać

0-1

Śląsk II Wrocław

SO/05/05 16:00

Sokół Wielka Lipa

3-1

Piast Żerniki

SO/05/05 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Polonia/Stal Świdnica

SO/05/05 17:00

Unia Bardo

0-3

Sokół Marcinkowice

SO/05/05 17:00

Polonia Trzebnica

5-1

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/05/05 17:00

Nysa Kłodzko

2-3

Wiwa Goszcz

SO/05/05 17:00

Górnik Wałbrzych

0-1

Bielawianka Bielawa

SO/05/05 17:00

Pogoń Oleśnica

2-1

MKP Wołów

25 kolejka
SO/12/05 12:00

Piast Żerniki

2-3

Sokół Marcinkowice

SO/12/05 15:00

Pogoń Oleśnica

0-5

Unia Bardo

SO/12/05 15:00

Wiwa Goszcz

0-1

Polonia Trzebnica

SO/12/05 15:30

Bielawianka Bielawa

1-2

FotoHigiena Gać

SO/12/05 17:00

MKP Wołów

2-2

Górnik Wałbrzych

SO/12/05 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/05 17:00

Polonia/Stal Świdnica

1-0

Sokół Wielka Lipa

ND/13/05 11:00

Śląsk II Wrocław

3-2

Nysa Kłodzko

26 kolejka
SO/19/05 13:00

Górnik Wałbrzych

3-0

Pogoń Oleśnica

SO/19/05 16:00

Sokół Wielka Lipa

7-2

Karolina Jaworzyna Śl.

SO/19/05 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-0

Wiwa Goszcz

SO/19/05 17:00

Unia Bardo

3-0

Piast Żerniki

SO/19/05 17:00

Sokół Marcinkowice

1-2

Polonia/Stal Świdnica

SO/19/05 17:00

Nysa Kłodzko

0-3

Bielawianka Bielawa

SO/19/05 17:00

FotoHigiena Gać

4-1

MKP Wołów

SO/19/05 18:00

Polonia Trzebnica

1-3

Śląsk II Wrocław

27 kolejka
SO/26/05 11:00

Śląsk II Wrocław

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/26/05 15:00

Wiwa Goszcz

0-2

Sokół Wielka Lipa

SO/26/05 15:30

Bielawianka Bielawa

2-1

Polonia Trzebnica

SO/26/05 16:00

Karolina Jaworzyna Śl.

0-4

Sokół Marcinkowice

SO/26/05 17:00

Unia Bardo

0-3
(wo)

Górnik Wałbrzych

SO/26/05 17:00

Pogoń Oleśnica

1-4

FotoHigiena Gać

SO/26/05 17:00

MKP Wołów

1-2

Nysa Kłodzko

SO/26/05 17:00

Polonia/Stal Świdnica

0-1

Piast Żerniki

28 kolejka
CZ/31/05 11:00

FotoHigiena Gać

1-0

Górnik Wałbrzych

CZ/31/05 12:00

Sokół Marcinkowice

2-2

Wiwa Goszcz

CZ/31/05 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-6

Bielawianka Bielawa

CZ/31/05 16:00

Sokół Wielka Lipa

1-3

Śląsk II Wrocław

CZ/31/05 17:00

Unia Bardo

1-1

Polonia/Stal Świdnica

CZ/31/05 17:00

Piast Żerniki

4-0

Karolina Jaworzyna Śl.

CZ/31/05 17:00

Polonia Trzebnica

1-2

MKP Wołów

CZ/31/05 17:00

Nysa Kłodzko

2-1

Pogoń Oleśnica

29 kolejka
ND/03/06 17:00

FotoHigiena Gać

2-1

Unia Bardo

ND/03/06 17:00

Górnik Wałbrzych

2-1

Nysa Kłodzko

ND/03/06 17:00

Pogoń Oleśnica

1-5

Polonia Trzebnica

ND/03/06 17:00

MKP Wołów

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/03/06 17:00

Bielawianka Bielawa

2-2

Sokół Wielka Lipa

ND/03/06 17:00

Śląsk II Wrocław

2-1

Sokół Marcinkowice

ND/03/06 17:00

Wiwa Goszcz

1-3

Piast Żerniki

ND/03/06 17:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-1

Polonia/Stal Świdnica

30 kolejka
ŚR/06/06 18:00

Karolina Jaworzyna Śl.

1-3

Unia Bardo

SO/09/06 17:00

Polonia/Stal Świdnica

5-1

Wiwa Goszcz

SO/09/06 17:00

Piast Żerniki

0-2

Śląsk II Wrocław

SO/09/06 17:00

Sokół Marcinkowice

5-2

Bielawianka Bielawa

SO/09/06 17:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

MKP Wołów

SO/09/06 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-2

Pogoń Oleśnica

SO/09/06 17:00

Polonia Trzebnica

1-4

Górnik Wałbrzych

SO/09/06 17:00

Nysa Kłodzko

1-3

FotoHigiena Gać

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa377054-35
2Jagiellonia Białystok376755-41
3Lech Poznań376053-33
4Górnik Zabrze376068-54
5Wisła Płock375753-45
6Wisła Kraków375551-42
7Zagłębie Lubin375245-42
8Korona Kielce374949-54
9Cracovia375051-52
10Śląsk Wrocław375050-54
11Pogoń Szczecin374546-54
12Arka Gdynia374346-48
13Lechia Gdańsk373946-58
14Piast Gliwice373740-48
15Termalica Nieciecza 373639-66
16Sandecja Nowy Sącz373334-54

Piłka w telewizji

14:00 TVP 1 Brazylia - Kostaryka (na żywo)
17:00 TVP 2 Nigeria - Islandia (na żywo)
20:00 TVP 1 Serbia - Szwajcaria (na żywo)
14:00 TVP 1 Belgia - Tunezja (na żywo)
17:00 TVP 2 Korea Płd. - Meksyk (na żywo)
20:00 TVP 1 Niemcy - Szwecja (na żywo)