Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 17 kwietnia 2014

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1KP Brzeg Dolny214844-1115-3-38-1-17-2-2
2Karkonosze Jelenia Góra213939-1912-3-67-3-05-0-6
3LZS Stary Śleszów213742-3111-4-67-1-34-3-3
4Miedź II Legnica213649-249-9-36-4-13-5-2
5Olimpia Kowary213535-178-11-25-3-23-8-0
6AKS Strzegom213329-2510-3-85-1-45-2-4
7Orzeł Ząbkowice Śląskie213141-3510-1-105-1-55-0-5
8Sokół Wielka Lipa213029-278-6-76-3-22-3-5
9Orkan Szczedrzykowice212942-378-5-85-2-43-3-4
10Granica Bogatynia212932-378-5-87-1-31-4-5
11Kuźnia Jawor212621-347-5-94-3-43-2-5
12MKS Szczawno Zdrój212226-486-4-114-2-42-2-7
13Bobrzanie Bolesławiec212134-355-6-105-3-20-3-8
14Orla Wąsosz212131-515-6-102-5-33-1-7
15Piast Zawidów211621-434-4-131-3-73-1-6
16Pogoń Oleśnica211217-583-3-153-3-40-0-11
- -
Olimpia K.
3-0
MKS S.
SO/12/04 13:00
Kuźnia J.
0-2
Orzeł Z.
SO/12/04 15:00
Sokół W.
1-2
Orla W.
SO/12/04 15:00
Miedź I.
2-2
Bobrzanie B.
SO/12/04 16:00
Granica B.
2-0
Pogoń O.
SO/12/04 16:00
LZS S.
1-0
Karkonosze J.
SO/12/04 17:00
Piast Z.
0-5
KP B.
ND/13/04 15:00
Orkan S.
0-2
AKS S.
- -
MKS S.
-
Miedź I.
SO/19/04 16:00
Olimpia K.
-
Orzeł Z.
SO/19/04 16:00
KP B.
-
Kuźnia J.
SO/19/04 16:00
Bobrzanie B.
-
LZS S.
SO/19/04 16:00
Karkonosze J.
-
Orkan S.
SO/19/04 16:00
AKS S.
-
Granica B.
SO/19/04 16:00
Pogoń O.
-
Sokół W.
SO/19/04 16:00
Orla W.
-
Piast Z.
1 kolejka
CZ/15/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-3

KP Brzeg Dolny

CZ/15/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

CZ/15/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-3

AKS Strzegom

CZ/15/08 17:00

Kuźnia Jawor

6-1

Pogoń Oleśnica

CZ/15/08 17:00

Olimpia Kowary

1-2

Orla Wąsosz

CZ/15/08 17:00

Miedź II Legnica

4-1

Piast Zawidów

CZ/15/08 17:00

LZS Stary Śleszów

3-0

Sokół Wielka Lipa

CZ/15/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Granica Bogatynia

2 kolejka
ND/18/08 17:00

KP Brzeg Dolny

5-1

Granica Bogatynia

ND/18/08 17:00

Sokół Wielka Lipa

3-2

Orkan Szczedrzykowice

ND/18/08 17:00

Piast Zawidów

2-2

LZS Stary Śleszów

ND/18/08 17:00

Orla Wąsosz

0-0

Miedź II Legnica

ND/18/08 17:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Olimpia Kowary

ND/18/08 17:00

AKS Strzegom

1-0

Kuźnia Jawor

ND/18/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/18/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

3-1

MKS Szczawno Zdrój

3 kolejka
SO/24/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

0-2

KP Brzeg Dolny

SO/24/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/24/08 17:00

Olimpia Kowary

1-0

AKS Strzegom

SO/24/08 17:00

LZS Stary Śleszów

1-2

Orla Wąsosz

SO/24/08 17:00

Granica Bogatynia

1-2

Sokół Wielka Lipa

ND/25/08 11:00

Miedź II Legnica

7-1

Pogoń Oleśnica

ND/25/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-3

Piast Zawidów

ND/25/08 17:30

Kuźnia Jawor

1-5

Karkonosze Jelenia Góra

4 kolejka
ŚR/28/08 17:00

AKS Strzegom

0-2

Miedź II Legnica

ŚR/28/08 17:00

MKS Szczawno Zdrój

1-4

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/28/08 18:00

KP Brzeg Dolny

1-1

Sokół Wielka Lipa

ŚR/28/08 18:00

Piast Zawidów

1-2

Granica Bogatynia

ŚR/28/08 18:00

Orla Wąsosz

0-0

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/28/08 18:00

Pogoń Oleśnica

0-2

LZS Stary Śleszów

ŚR/28/08 18:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-0

Kuźnia Jawor

ŚR/28/08 19:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Olimpia Kowary

5 kolejka
SO/31/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

KP Brzeg Dolny

SO/31/08 17:00

Olimpia Kowary

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/31/08 17:00

LZS Stary Śleszów

5-0

AKS Strzegom

SO/31/08 17:00

Granica Bogatynia

5-3

Orla Wąsosz

SO/31/08 17:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Piast Zawidów

ND/01/09 11:00

Kuźnia Jawor

0-3

MKS Szczawno Zdrój

ND/01/09 13:00

Miedź II Legnica

3-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/01/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

4-0

Pogoń Oleśnica

6 kolejka
ŚR/04/09 17:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Granica Bogatynia

SO/07/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-2

LZS Stary Śleszów

SO/07/09 16:00

MKS Szczawno Zdrój

1-1

Olimpia Kowary

SO/07/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

Kuźnia Jawor

SO/07/09 17:00

Orla Wąsosz

0-1

Sokół Wielka Lipa

SO/07/09 17:00

AKS Strzegom

3-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/07/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Miedź II Legnica

ND/08/09 17:00

KP Brzeg Dolny

1-0

Piast Zawidów

7 kolejka
SO/14/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-2

Olimpia Kowary

SO/14/09 16:00

LZS Stary Śleszów

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/14/09 16:00

Granica Bogatynia

1-3

AKS Strzegom

SO/14/09 16:00

Sokół Wielka Lipa

4-0

Pogoń Oleśnica

SO/14/09 16:00

Piast Zawidów

1-0

Orla Wąsosz

SO/14/09 17:00

Kuźnia Jawor

1-0

KP Brzeg Dolny

ND/15/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-2

Karkonosze Jelenia Góra

ND/15/09 17:00

Miedź II Legnica

2-2

MKS Szczawno Zdrój

8 kolejka
SO/21/09 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Granica Bogatynia

SO/21/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

7-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/21/09 16:00

MKS Szczawno Zdrój

1-5

LZS Stary Śleszów

SO/21/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-3

Miedź II Legnica

SO/21/09 17:00

KP Brzeg Dolny

5-3

Orla Wąsosz

SO/21/09 17:00

AKS Strzegom

1-0

Sokół Wielka Lipa

ND/22/09 13:00

Kuźnia Jawor

0-0

Olimpia Kowary

ND/22/09 15:00

Pogoń Oleśnica

1-0

Piast Zawidów

9 kolejka
SO/28/09 11:00

Miedź II Legnica

6-0

Kuźnia Jawor

SO/28/09 15:00

Sokół Wielka Lipa

4-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/28/09 16:00

Olimpia Kowary

0-0

KP Brzeg Dolny

SO/28/09 16:00

LZS Stary Śleszów

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/28/09 16:00

Granica Bogatynia

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/28/09 16:00

Piast Zawidów

1-4

AKS Strzegom

SO/28/09 16:00

Orla Wąsosz

2-0

Pogoń Oleśnica

ND/29/09 15:00

Orkan Szczedrzykowice

3-1

MKS Szczawno Zdrój

10 kolejka
SO/05/10 15:00

MKS Szczawno Zdrój

2-2

Granica Bogatynia

SO/05/10 15:00

Olimpia Kowary

2-2

Miedź II Legnica

SO/05/10 15:30

Kuźnia Jawor

2-0

LZS Stary Śleszów

SO/05/10 16:00

KP Brzeg Dolny

5-0

Pogoń Oleśnica

SO/05/10 16:00

AKS Strzegom

1-0

Orla Wąsosz

SO/05/10 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

4-1

Sokół Wielka Lipa

SO/05/10 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/05/10 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

1-1

Piast Zawidów

11 kolejka
SO/12/10 15:00

LZS Stary Śleszów

2-2

Olimpia Kowary

SO/12/10 15:00

Sokół Wielka Lipa

3-1

MKS Szczawno Zdrój

SO/12/10 16:00

Granica Bogatynia

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/10 16:00

Piast Zawidów

0-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/12/10 16:00

Orla Wąsosz

1-4

Karkonosze Jelenia Góra

ND/13/10 15:00

Miedź II Legnica

1-1

KP Brzeg Dolny

ND/13/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

6-0

Kuźnia Jawor

ND/13/10 15:00

Pogoń Oleśnica

2-1

AKS Strzegom

12 kolejka
SO/19/10 14:00

Olimpia Kowary

0-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/19/10 15:00

KP Brzeg Dolny

1-2

AKS Strzegom

SO/19/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-0

Pogoń Oleśnica

SO/19/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

5-2

Orla Wąsosz

SO/19/10 15:00

MKS Szczawno Zdrój

3-2

Piast Zawidów

SO/19/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Sokół Wielka Lipa

SO/19/10 15:30

Kuźnia Jawor

1-1

Granica Bogatynia

ND/20/10 11:00

Miedź II Legnica

1-1

LZS Stary Śleszów

13 kolejka
SO/26/10 14:00

Orkan Szczedrzykowice

4-1

Miedź II Legnica

SO/26/10 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

Kuźnia Jawor

SO/26/10 14:00

Orla Wąsosz

2-2

MKS Szczawno Zdrój

SO/26/10 14:00

AKS Strzegom

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/26/10 14:30

LZS Stary Śleszów

1-0

KP Brzeg Dolny

SO/26/10 15:00

Granica Bogatynia

2-2

Olimpia Kowary

SO/26/10 15:00

Piast Zawidów

2-5

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/27/10 14:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Bobrzanie Bolesławiec

14 kolejka
SO/02/11 13:00

Olimpia Kowary

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/02/11 14:00

KP Brzeg Dolny

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/02/11 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

AKS Strzegom

SO/02/11 14:00

MKS Szczawno Zdrój

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/02/11 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-1

Orla Wąsosz

SO/02/11 14:00

Kuźnia Jawor

0-2

Piast Zawidów

SO/02/11 14:00

LZS Stary Śleszów

0-7

Orkan Szczedrzykowice

ND/03/11 14:00

Miedź II Legnica

5-0

Granica Bogatynia

15 kolejka
SO/09/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-0

Miedź II Legnica

SO/09/11 13:00

Orla Wąsosz

2-2

Kuźnia Jawor

SO/09/11 13:00

AKS Strzegom

0-1

MKS Szczawno Zdrój

SO/09/11 14:00

Granica Bogatynia

2-0

LZS Stary Śleszów

SO/09/11 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

ND/10/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

0-2

KP Brzeg Dolny

ND/10/11 13:00

Pogoń Oleśnica

1-4

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/10/11 14:00

Piast Zawidów

0-6

Olimpia Kowary

16 kolejka
SO/16/11 12:00

Granica Bogatynia

4-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/16/11 13:00

KP Brzeg Dolny

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/11 13:00

AKS Strzegom

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/16/11 13:00

Orla Wąsosz

2-2

Olimpia Kowary

SO/16/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-2

LZS Stary Śleszów

SO/16/11 14:00

Piast Zawidów

1-3

Miedź II Legnica

ND/17/11 13:00

Pogoń Oleśnica

0-2

Kuźnia Jawor

ŚR/27/11 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

17 kolejka
SO/23/11 12:00

Granica Bogatynia

0-1

KP Brzeg Dolny

SO/23/11 13:00

Olimpia Kowary

4-0

Pogoń Oleśnica

SO/23/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-2

Karkonosze Jelenia Góra

SO/23/11 14:00

LZS Stary Śleszów

0-1

Piast Zawidów

SO/23/11 14:00

MKS Szczawno Zdrój

4-3

Bobrzanie Bolesławiec

ND/24/11 11:00

Miedź II Legnica

4-0

Orla Wąsosz

ND/24/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Sokół Wielka Lipa

ND/24/11 13:30

Kuźnia Jawor

0-0

AKS Strzegom

18 kolejka
- -

KP Brzeg Dolny

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/22/03 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

Granica Bogatynia

SO/22/03 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/22/03 15:00

AKS Strzegom

0-1

Olimpia Kowary

SO/22/03 15:00

Pogoń Oleśnica

2-2

Miedź II Legnica

SO/22/03 16:00

Piast Zawidów

0-1

Orkan Szczedrzykowice

SO/22/03 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Kuźnia Jawor

ND/23/03 15:00

Orla Wąsosz

2-8

LZS Stary Śleszów

19 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/29/03 14:00

Sokół Wielka Lipa

0-1

KP Brzeg Dolny

SO/29/03 15:00

Granica Bogatynia

2-1

Piast Zawidów

SO/29/03 15:00

LZS Stary Śleszów

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/29/03 16:00

Olimpia Kowary

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/29/03 16:00

Kuźnia Jawor

1-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/30/03 11:00

Miedź II Legnica

0-4

AKS Strzegom

ND/30/03 14:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Orla Wąsosz

20 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

0-3
(wo)

Kuźnia Jawor

SO/05/04 15:00

KP Brzeg Dolny

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/05/04 15:00

AKS Strzegom

0-1

LZS Stary Śleszów

SO/05/04 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Olimpia Kowary

SO/05/04 16:00

Pogoń Oleśnica

5-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/05/04 16:00

Piast Zawidów

1-1

Sokół Wielka Lipa

SO/05/04 18:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-0

Miedź II Legnica

ND/06/04 16:00

Orla Wąsosz

3-1

Granica Bogatynia

21 kolejka
- -

Olimpia Kowary

3-0
(wo)

MKS Szczawno Zdrój

SO/12/04 13:00

Kuźnia Jawor

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/12/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

1-2

Orla Wąsosz

SO/12/04 15:00

Miedź II Legnica

2-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/12/04 16:00

Granica Bogatynia

2-0

Pogoń Oleśnica

SO/12/04 16:00

LZS Stary Śleszów

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/12/04 17:00

Piast Zawidów

0-5

KP Brzeg Dolny

ND/13/04 15:00

Orkan Szczedrzykowice

0-2

AKS Strzegom

22 kolejka
- -

MKS Szczawno Zdrój

-

Miedź II Legnica

SO/19/04 16:00

Olimpia Kowary

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/19/04 16:00

KP Brzeg Dolny

-

Kuźnia Jawor

SO/19/04 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

-

LZS Stary Śleszów

SO/19/04 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

-

Orkan Szczedrzykowice

SO/19/04 16:00

AKS Strzegom

-

Granica Bogatynia

SO/19/04 16:00

Pogoń Oleśnica

-

Sokół Wielka Lipa

SO/19/04 16:00

Orla Wąsosz

-

Piast Zawidów

23 kolejka
- -

Piast Zawidów

-

Pogoń Oleśnica

- -

Sokół Wielka Lipa

-

AKS Strzegom

- -

Granica Bogatynia

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

LZS Stary Śleszów

-

MKS Szczawno Zdrój

- -

Miedź II Legnica

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Olimpia Kowary

-

Kuźnia Jawor

PT/26/04 00:00

Orla Wąsosz

-

KP Brzeg Dolny

24 kolejka
- -

Kuźnia Jawor

-

Miedź II Legnica

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

LZS Stary Śleszów

- -

MKS Szczawno Zdrój

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Granica Bogatynia

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Sokół Wielka Lipa

- -

AKS Strzegom

-

Piast Zawidów

- -

Pogoń Oleśnica

-

Orla Wąsosz

SO/03/05 00:00

KP Brzeg Dolny

-

Olimpia Kowary

25 kolejka
- -

Orla Wąsosz

-

AKS Strzegom

- -

Piast Zawidów

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Granica Bogatynia

-

MKS Szczawno Zdrój

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

LZS Stary Śleszów

-

Kuźnia Jawor

- -

Miedź II Legnica

-

Olimpia Kowary

SO/10/05 00:00

Pogoń Oleśnica

-

KP Brzeg Dolny

26 kolejka
- -

Olimpia Kowary

-

LZS Stary Śleszów

- -

Kuźnia Jawor

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Granica Bogatynia

- -

MKS Szczawno Zdrój

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Piast Zawidów

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

Orla Wąsosz

- -

AKS Strzegom

-

Pogoń Oleśnica

SO/17/05 00:00

KP Brzeg Dolny

-

Miedź II Legnica

27 kolejka
- -

Pogoń Oleśnica

-

Karkonosze Jelenia Góra

- -

Orla Wąsosz

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Piast Zawidów

-

MKS Szczawno Zdrój

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Granica Bogatynia

-

Kuźnia Jawor

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Olimpia Kowary

- -

LZS Stary Śleszów

-

Miedź II Legnica

SO/24/05 00:00

AKS Strzegom

-

KP Brzeg Dolny

28 kolejka
- -

Miedź II Legnica

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Olimpia Kowary

-

Granica Bogatynia

- -

Kuźnia Jawor

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Piast Zawidów

- -

MKS Szczawno Zdrój

-

Orla Wąsosz

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Pogoń Oleśnica

- -

Karkonosze Jelenia Góra

-

AKS Strzegom

ND/01/06 00:00

KP Brzeg Dolny

-

LZS Stary Śleszów

29 kolejka
- -

AKS Strzegom

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Pogoń Oleśnica

-

MKS Szczawno Zdrój

- -

Orla Wąsosz

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Piast Zawidów

-

Kuźnia Jawor

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Olimpia Kowary

- -

Granica Bogatynia

-

Miedź II Legnica

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

LZS Stary Śleszów

SO/07/06 00:00

Karkonosze Jelenia Góra

-

KP Brzeg Dolny

30 kolejka
- -

LZS Stary Śleszów

-

Granica Bogatynia

- -

Miedź II Legnica

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Olimpia Kowary

-

Piast Zawidów

- -

Kuźnia Jawor

-

Orla Wąsosz

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Pogoń Oleśnica

- -

MKS Szczawno Zdrój

-

AKS Strzegom

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Karkonosze Jelenia Góra

SO/14/06 00:00

KP Brzeg Dolny

-

Orkan Szczedrzykowice

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Legia Warszawa 30 63 60-30
2 Lech Poznań 30 53 56-34
3 Ruch Chorzów 30 50 39-38
4 Pogoń Szczecin 30 47 47-38
5 Wisła Kraków 30 45 38-30
6 Zawisza Bydgoszcz 30 42 43-36
7 Górnik Zabrze 30 42 42-46
8 Lechia Gdańsk 30 40 38-37
9 Cracovia 30 39 37-43
10 Jagiellonia Białystok 30 39 46-43
11 Korona Kielce 30 37 36-41
12 Śląsk Wrocław 30 34 38-40
13 Piast Gliwice 30 34 29-47
14 Podbeskidzie 30 31 27-39
15 Zagłębie Lubin 30 29 31-40
16 Widzew Łódź 30 22 26-51

Piłka w telewizji

11:20 Pols.Sp.Ex. Śląsk - Lechia (powt.)
16:00 Canal+Sport Arsenal - WHU (powt.)
14:00 nSport Wisła - Podbeskidzie (powt.)
16:15 TVP Sport Real M. - Barcelona (powt.)
20:30 Canal+Sport Atletico - Elche (na żywo)