Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 01 września 2015

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Olimpia Kowary41213-24-0-01-0-03-0-0
2Sokół Wielka Lipa41013-33-1-03-0-00-1-0
3Lotnik Jeżów Sudecki479-72-1-11-1-11-0-0
4Granica Bogatynia475-42-1-11-1-01-0-1
5Zjednoczeni Żarów477-92-1-10-1-12-0-0
6Pogoń Oleśnica478-122-1-10-0-02-1-1
7Chrobry II Głogów468-62-0-22-0-10-0-1
8Piast Nowa Ruda465-62-0-21-0-11-0-1
9GKS Kobierzyce456-61-2-11-1-00-1-1
10Orkan Szczedrzykowice447-61-1-21-0-10-1-1
11Orzeł Ząbkowice Śląskie344-31-1-11-1-00-0-1
12Bielawianka Bielawa443-51-1-21-0-10-1-1
13AKS Strzegom435-60-3-10-1-00-2-1
14Włókniarz Mirsk434-121-0-31-0-10-0-2
15Polonia Trzebnica415-110-1-30-1-10-0-2
16Bobrzanie Bolesławiec303-70-0-30-0-20-0-1
SO/29/08 11:00
Chrobry I.
3-0
Piast N.
SO/29/08 17:00
Włókniarz M.
0-4
Olimpia K.
SO/29/08 17:00
Granica B.
1-0
Bielawianka B.
ND/30/08 11:00
Lotnik J.
1-1
Pogoń O.
ND/30/08 13:00
Sokół W.
4-1
Polonia T.
ND/30/08 17:00
Zjednoczeni Ż.
2-2
AKS S.
ND/30/08 17:00
Orkan S.
4-0
GKS K.
ŚR/02/09 17:00
Bobrzanie B.
-
Orzeł Z.
- -
Pogoń O.
-
Chrobry I.
- -
Orzeł Z.
-
Lotnik J.
- -
GKS K.
-
Bobrzanie B.
- -
Polonia T.
-
Orkan S.
- -
Bielawianka B.
-
Sokół W.
- -
Olimpia K.
-
Granica B.
- -
AKS S.
-
Włókniarz M.
WT/19/01 04:14
Piast N.
-
Zjednoczeni Ż.
1 kolejka
SO/15/08 11:00

Piast Nowa Ruda

2-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/15/08 11:00

Sokół Wielka Lipa

7-1

Pogoń Oleśnica

SO/15/08 11:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-0

Granica Bogatynia

SO/15/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

AKS Strzegom

SO/15/08 17:00

Bielawianka Bielawa

1-3

Olimpia Kowary

ND/16/08 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-3

Zjednoczeni Żarów

ND/16/08 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/16/08 15:00

GKS Kobierzyce

5-1

Włókniarz Mirsk

2 kolejka
SO/22/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/22/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-4

Olimpia Kowary

SO/22/08 17:00

Włókniarz Mirsk

3-2

Polonia Trzebnica

SO/22/08 17:00

Granica Bogatynia

1-1

GKS Kobierzyce

SO/22/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

4-2

Chrobry II Głogów

SO/22/08 18:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Piast Nowa Ruda

ND/23/08 17:00

AKS Strzegom

1-1

Bielawianka Bielawa

ND/23/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

2-3

Pogoń Oleśnica

3 kolejka
ŚR/26/08 17:00

Chrobry II Głogów

1-2

Zjednoczeni Żarów

ŚR/26/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Lotnik Jeżów Sudecki

ŚR/26/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

Pogoń Oleśnica

ŚR/26/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-1

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/26/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-3

Granica Bogatynia

ŚR/26/08 17:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Włókniarz Mirsk

ŚR/26/08 17:00

Olimpia Kowary

2-1

AKS Strzegom

ŚR/26/08 18:00

GKS Kobierzyce

0-0

Sokół Wielka Lipa

4 kolejka
SO/29/08 11:00

Chrobry II Głogów

3-0

Piast Nowa Ruda

SO/29/08 17:00

Włókniarz Mirsk

0-4

Olimpia Kowary

SO/29/08 17:00

Granica Bogatynia

1-0

Bielawianka Bielawa

ND/30/08 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-1

Pogoń Oleśnica

ND/30/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

4-1

Polonia Trzebnica

ND/30/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-2

AKS Strzegom

ND/30/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

4-0

GKS Kobierzyce

ŚR/02/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5 kolejka
- -

Pogoń Oleśnica

-

Chrobry II Głogów

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

GKS Kobierzyce

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Polonia Trzebnica

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Bielawianka Bielawa

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Olimpia Kowary

-

Granica Bogatynia

- -

AKS Strzegom

-

Włókniarz Mirsk

WT/19/01 04:14

Piast Nowa Ruda

-

Zjednoczeni Żarów

6 kolejka
- -

Granica Bogatynia

-

AKS Strzegom

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Olimpia Kowary

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Bielawianka Bielawa

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Polonia Trzebnica

- -

Lotnik Jeżów Sudecki

-

GKS Kobierzyce

- -

Chrobry II Głogów

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Piast Nowa Ruda

-

Pogoń Oleśnica

SO/12/09 00:00

Zjednoczeni Żarów

-

Włókniarz Mirsk

7 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Piast Nowa Ruda

- -

GKS Kobierzyce

-

Chrobry II Głogów

- -

Polonia Trzebnica

-

Lotnik Jeżów Sudecki

- -

Bielawianka Bielawa

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Olimpia Kowary

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

AKS Strzegom

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Włókniarz Mirsk

-

Granica Bogatynia

SO/19/09 00:00

Pogoń Oleśnica

-

Zjednoczeni Żarów

Piłka na żywo

PT/11/09 18:00
Lechia G.
-
Korona K.
PT/11/09 20:30
Legia W.
-
Zagłębie L.
SO/12/09 12:30
Lech P.
-
Podbeskidzie
SO/12/09 15:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/12/09 18:00
Cracovia
-
Termalica N.
ND/13/09 15:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ND/13/09 18:00
Ruch C.
-
Górnik Z.
PN/14/09 18:00
Górnik Ł.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:30 TVP Sport 4-4-2 (powt.)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:00 TVP Sport Bayern Monachium TV
20:05 TVP 1 Biało-czerwoni (magazyn)