Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 września 2014

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1KS Polkowice61822-36-0-04-0-02-0-0
2Miedź II Legnica61824-86-0-03-0-03-0-0
3Granica Bogatynia61311-94-1-12-0-02-1-1
4Orkan Szczedrzykowice51213-24-0-13-0-11-0-0
5Olimpia Kowary6129-74-0-21-0-03-0-2
6Bobrzanie Bolesławiec61010-73-1-21-1-12-0-1
7Widawa Bierutów677-72-1-32-0-20-1-1
8Sokół Wielka Lipa577-82-1-22-1-00-0-2
9Zjednoczeni Żarów579-112-1-21-1-11-0-1
10LZS Stary Śleszów669-111-3-21-1-20-2-0
11Orzeł Ząbkowice Śląskie666-92-0-41-0-11-0-3
12Nysa Zgorzelec666-101-3-21-2-10-1-1
13Włókniarz Mirsk648-151-1-40-1-31-0-1
14GKS Kobierzyce624-140-2-40-0-20-2-2
15AKS Strzegom511-100-1-40-1-10-0-3
16Chojnowianka Chojnów616-210-1-50-0-10-1-4
SO/13/09 16:00
GKS K.
1-6
Miedź I.
SO/13/09 16:00
Bobrzanie B.
1-1
Granica B.
SO/13/09 16:00
Włókniarz M.
1-5
KS P.
SO/13/09 17:00
Olimpia K.
1-0
Orzeł Z.
ND/14/09 16:00
LZS S.
5-4
Chojnowianka C.
ND/14/09 16:00
Widawa B.
4-0
Nysa Z.
ŚR/24/09 16:00
AKS S.
-
Sokół W.
ŚR/24/09 16:30
Zjednoczeni Ż.
-
Orkan S.
SO/20/09 13:00
Sokół W.
-
GKS K.
SO/20/09 16:00
Nysa Z.
-
Olimpia K.
SO/20/09 16:00
LZS S.
-
Bobrzanie B.
SO/20/09 16:00
Chojnowianka C.
-
Miedź I.
SO/20/09 16:00
Orzeł Z.
-
AKS S.
SO/20/09 17:00
KS P.
-
Widawa B.
SO/20/09 17:00
Granica B.
-
Zjednoczeni Ż.
ND/21/09 15:00
Orkan S.
-
Włókniarz M.
1 kolejka
SO/16/08 16:00

LZS Stary Śleszów

3-5

Miedź II Legnica

SO/16/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-4

Bobrzanie Bolesławiec

SO/16/08 17:00

Nysa Zgorzelec

0-0

GKS Kobierzyce

SO/16/08 17:00

KS Polkowice

2-0

AKS Strzegom

SO/16/08 17:00

Granica Bogatynia

3-2

Sokół Wielka Lipa

ND/17/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-3

Olimpia Kowary

ND/17/08 17:00

Widawa Bierutów

1-0

Chojnowianka Chojnów

ND/17/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2 kolejka
SO/23/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

LZS Stary Śleszów

SO/23/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-1

Granica Bogatynia

SO/23/08 17:00

AKS Strzegom

0-4

Orkan Szczedrzykowice

SO/23/08 17:00

KS Polkowice

3-1

GKS Kobierzyce

SO/23/08 17:00

Nysa Zgorzelec

1-1

Chojnowianka Chojnów

SO/23/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Widawa Bierutów

ND/24/08 11:00

Miedź II Legnica

3-1

Olimpia Kowary

ND/24/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-2

Włókniarz Mirsk

3 kolejka
ŚR/27/08 17:00

Włókniarz Mirsk

0-1

Olimpia Kowary

ŚR/27/08 17:00

Widawa Bierutów

0-2

Zjednoczeni Żarów

ŚR/27/08 17:00

KS Polkowice

6-0

Chojnowianka Chojnów

ŚR/27/08 17:00

Granica Bogatynia

1-0

AKS Strzegom

ŚR/27/08 17:00

LZS Stary Śleszów

0-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ŚR/27/08 17:00

Miedź II Legnica

3-0

Sokół Wielka Lipa

ŚR/27/08 17:30

Nysa Zgorzelec

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

ŚR/27/08 17:30

Orkan Szczedrzykowice

2-0

GKS Kobierzyce

4 kolejka
SO/30/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Olimpia Kowary

SO/30/08 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-4

Miedź II Legnica

SO/30/08 17:00

AKS Strzegom

0-0

LZS Stary Śleszów

SO/30/08 17:00

GKS Kobierzyce

2-3

Granica Bogatynia

SO/30/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

KS Polkowice

SO/30/08 17:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Widawa Bierutów

ND/31/08 16:00

Orkan Szczedrzykowice

6-0

Chojnowianka Chojnów

ND/31/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

1-1

Nysa Zgorzelec

5 kolejka
SO/06/09 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/06/09 16:00

LZS Stary Śleszów

0-0

GKS Kobierzyce

SO/06/09 17:00

Nysa Zgorzelec

1-3

Włókniarz Mirsk

SO/06/09 17:00

KS Polkowice

5-1

Zjednoczeni Żarów

SO/06/09 17:00

Chojnowianka Chojnów

1-2

Granica Bogatynia

ND/07/09 11:00

Miedź II Legnica

3-1

AKS Strzegom

ND/07/09 16:00

Widawa Bierutów

0-2

Olimpia Kowary

ND/07/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-2

Bobrzanie Bolesławiec

6 kolejka
SO/13/09 16:00

GKS Kobierzyce

1-6

Miedź II Legnica

SO/13/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Granica Bogatynia

SO/13/09 16:00

Włókniarz Mirsk

1-5

KS Polkowice

SO/13/09 17:00

Olimpia Kowary

1-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/14/09 16:00

LZS Stary Śleszów

5-4

Chojnowianka Chojnów

ND/14/09 16:00

Widawa Bierutów

4-0

Nysa Zgorzelec

ŚR/24/09 16:00

AKS Strzegom

-

Sokół Wielka Lipa

ŚR/24/09 16:30

Zjednoczeni Żarów

-

Orkan Szczedrzykowice

7 kolejka
SO/20/09 13:00

Sokół Wielka Lipa

-

GKS Kobierzyce

SO/20/09 16:00

Nysa Zgorzelec

-

Olimpia Kowary

SO/20/09 16:00

LZS Stary Śleszów

-

Bobrzanie Bolesławiec

SO/20/09 16:00

Chojnowianka Chojnów

-

Miedź II Legnica

SO/20/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

AKS Strzegom

SO/20/09 17:00

KS Polkowice

-

Widawa Bierutów

SO/20/09 17:00

Granica Bogatynia

-

Zjednoczeni Żarów

ND/21/09 15:00

Orkan Szczedrzykowice

-

Włókniarz Mirsk

8 kolejka
- -

GKS Kobierzyce

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Miedź II Legnica

- -

Zjednoczeni Żarów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Włókniarz Mirsk

-

Granica Bogatynia

- -

Widawa Bierutów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Nysa Zgorzelec

-

KS Polkowice

ND/28/09 00:00

Olimpia Kowary

-

AKS Strzegom

9 kolejka
- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Nysa Zgorzelec

- -

Granica Bogatynia

-

Widawa Bierutów

- -

LZS Stary Śleszów

-

Włókniarz Mirsk

- -

Miedź II Legnica

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Chojnowianka Chojnów

- -

AKS Strzegom

-

GKS Kobierzyce

SO/04/10 16:00

KS Polkowice

-

Olimpia Kowary

10 kolejka
- -

Chojnowianka Chojnów

-

AKS Strzegom

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Widawa Bierutów

-

Miedź II Legnica

- -

Widawa Bierutów

-

LZS Stary Śleszów

- -

Nysa Zgorzelec

-

Granica Bogatynia

- -

KS Polkowice

-

Orkan Szczedrzykowice

SO/11/10 00:00

Olimpia Kowary

-

GKS Kobierzyce

11 kolejka
- -

Granica Bogatynia

-

KS Polkowice

- -

LZS Stary Śleszów

-

Nysa Zgorzelec

- -

Miedź II Legnica

-

Widawa Bierutów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Włókniarz Mirsk

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Zjednoczeni Żarów

- -

AKS Strzegom

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

GKS Kobierzyce

-

Chojnowianka Chojnów

SO/18/10 00:00

Orkan Szczedrzykowice

-

Olimpia Kowary

12 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

GKS Kobierzyce

- -

Zjednoczeni Żarów

-

AKS Strzegom

- -

Włókniarz Mirsk

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Widawa Bierutów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Nysa Zgorzelec

-

Miedź II Legnica

- -

KS Polkowice

-

LZS Stary Śleszów

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Granica Bogatynia

SO/25/10 00:00

Olimpia Kowary

-

Chojnowianka Chojnów

13 kolejka
- -

LZS Stary Śleszów

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Miedź II Legnica

-

KS Polkowice

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Nysa Zgorzelec

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Widawa Bierutów

- -

GKS Kobierzyce

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Bobrzanie Bolesławiec

- -

Włókniarz Mirsk

-

AKS Strzegom

ND/02/11 00:00

Granica Bogatynia

-

Olimpia Kowary

14 kolejka
- -

Zjednoczeni Żarów

-

Chojnowianka Chojnów

- -

Włókniarz Mirsk

-

GKS Kobierzyce

- -

Widawa Bierutów

-

AKS Strzegom

- -

Nysa Zgorzelec

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

KS Polkowice

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Orkan Szczedrzykowice

-

Miedź II Legnica

- -

Granica Bogatynia

-

LZS Stary Śleszów

SO/08/11 00:00

Olimpia Kowary

-

Bobrzanie Bolesławiec

15 kolejka
- -

Miedź II Legnica

-

Granica Bogatynia

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

KS Polkowice

- -

GKS Kobierzyce

-

Widawa Bierutów

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Włókniarz Mirsk

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Nysa Zgorzelec

-

AKS Strzegom

SO/15/11 00:00

LZS Stary Śleszów

-

Olimpia Kowary

16 kolejka
- -

Olimpia Kowary

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Bobrzanie Bolesławiec

-

Włókniarz Mirsk

- -

Chojnowianka Chojnów

-

Widawa Bierutów

- -

GKS Kobierzyce

-

Nysa Zgorzelec

- -

AKS Strzegom

-

KS Polkowice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Orkan Szczedrzykowice

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Granica Bogatynia

- -

Miedź II Legnica

-

LZS Stary Śleszów

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81818-9
2Legia Warszawa81619-8
3Śląsk Wrocław91614-12
4Górnik Zabrze81413-6
5Podbeskidzie 81314-10
6GKS Bełchatów 8138-4
7Pogoń Szczecin91314-14
8Jagiellonia Białystok81312-13
9Lechia Gdańsk91214-13
10Piast Gliwice91211-12
11Górnik Łęczna81114-16
12Lech Poznań81011-8
13Cracovia9810-17
14Ruch Chorzów878-13
15Korona Kielce945-18
16Zawisza Bydgoszcz839-21
PT/19/09 18:00
Śląsk W.
1-0
Korona K.
PT/19/09 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
SO/20/09 15:30
Piast G.
4-2
Cracovia
SO/20/09 18:00
Podbeskidzie
-
Górnik Z.
SO/20/09 20:30
Lech P.
-
Zawisza B.
ND/21/09 15:30
Ruch C.
-
GKS B.
ND/21/09 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/22/09 18:00
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
PT/26/09 18:00
Korona K.
-
Piast G.
PT/26/09 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Ł.
SO/27/09 15:30
Zawisza B.
-
Ruch C.
SO/27/09 18:00
GKS B.
-
Pogoń S.
SO/27/09 20:30
Legia W.
-
Lech P.
ND/28/09 15:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/28/09 18:00
Cracovia
-
Wisła K.
PN/29/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Family Piast - Cracovia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Podbesk. - Górnik Ł. (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:30 Canal+Sport Lech - Zawisza (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Ruch - Bełchatów (na żywo)
18:00 Canal+Sport Wisła - Legia (na żywo)