Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 30 lipca 2016

4 Liga dolnośląska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Olimpia Kowary308077-1626-2-213-1-113-1-1
2Sokół Wielka Lipa307699-2624-4-213-2-011-2-2
3Orkan Szczedrzykowice306286-3318-8-410-3-28-5-2
4Pogoń Oleśnica305261-5215-7-88-3-47-4-4
5GKS Kobierzyce305078-3715-5-109-2-46-3-6
6Orzeł Ząbkowice Śląskie304959-4714-7-99-3-35-4-6
7Chrobry II Głogów304459-5213-5-127-3-56-2-7
8Bielawianka Bielawa304240-4211-9-108-3-43-6-6
9Granica Bogatynia304161-7013-2-159-2-44-0-11
10AKS Strzegom303634-4610-6-147-4-43-2-10
11Piast Nowa Ruda303646-6611-3-165-2-86-1-8
12Lotnik Jeżów Sudecki303252-688-8-145-3-73-5-7
13Zjednoczeni Żarów302840-839-1-204-1-105-0-10
14Polonia Trzebnica302647-837-5-186-3-61-2-12
15Włókniarz Mirsk302541-716-7-175-4-61-3-11
16Bobrzanie Bolesławiec30113-1010-1-290-1-140-0-15
- -
Lotnik J.
3-0
Bobrzanie B.
SO/11/06 17:00
Zjednoczeni Ż.
1-3
Bielawianka B.
SO/11/06 17:00
Polonia T.
1-1
Olimpia K.
SO/11/06 17:00
GKS K.
2-0
AKS S.
SO/11/06 17:00
Orzeł Z.
4-4
Włókniarz M.
SO/11/06 17:00
Pogoń O.
5-0
Granica B.
SO/11/06 17:00
Piast N.
1-6
Sokół W.
SO/11/06 17:00
Chrobry I.
2-2
Orkan S.
1 kolejka
SO/15/08 11:00

Piast Nowa Ruda

2-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/15/08 11:00

Sokół Wielka Lipa

7-1

Pogoń Oleśnica

SO/15/08 11:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-0

Granica Bogatynia

SO/15/08 17:00

Polonia Trzebnica

0-3
(wo)

AKS Strzegom

SO/15/08 17:00

Bielawianka Bielawa

1-3

Olimpia Kowary

ND/16/08 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-3

Zjednoczeni Żarów

ND/16/08 11:00

Chrobry II Głogów

2-0

Bobrzanie Bolesławiec

ND/16/08 15:00

GKS Kobierzyce

5-1

Włókniarz Mirsk

2 kolejka
SO/22/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/22/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-4

Olimpia Kowary

SO/22/08 17:00

Włókniarz Mirsk

3-2

Polonia Trzebnica

SO/22/08 17:00

Granica Bogatynia

1-1

GKS Kobierzyce

SO/22/08 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

4-2

Chrobry II Głogów

SO/22/08 18:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Piast Nowa Ruda

ND/23/08 17:00

AKS Strzegom

1-1

Bielawianka Bielawa

ND/23/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

2-3

Pogoń Oleśnica

3 kolejka
ŚR/26/08 17:00

Chrobry II Głogów

1-2

Zjednoczeni Żarów

ŚR/26/08 17:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Lotnik Jeżów Sudecki

ŚR/26/08 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

Pogoń Oleśnica

ŚR/26/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-1

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/26/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-3

Granica Bogatynia

ŚR/26/08 17:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Włókniarz Mirsk

ŚR/26/08 17:00

Olimpia Kowary

2-1

AKS Strzegom

ŚR/26/08 18:00

GKS Kobierzyce

0-0

Sokół Wielka Lipa

4 kolejka
SO/29/08 11:00

Chrobry II Głogów

3-0

Piast Nowa Ruda

SO/29/08 17:00

Włókniarz Mirsk

0-4

Olimpia Kowary

SO/29/08 17:00

Granica Bogatynia

1-0

Bielawianka Bielawa

ND/30/08 11:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-1

Pogoń Oleśnica

ND/30/08 13:00

Sokół Wielka Lipa

4-1

Polonia Trzebnica

ND/30/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-2

AKS Strzegom

ND/30/08 17:00

Orkan Szczedrzykowice

4-0

GKS Kobierzyce

ŚR/02/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5 kolejka
SO/05/09 13:30

Chrobry II Głogów

2-3

Pogoń Oleśnica

SO/05/09 16:00

Piast Nowa Ruda

0-3

Zjednoczeni Żarów

SO/05/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/05/09 16:00

GKS Kobierzyce

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/05/09 16:00

Bielawianka Bielawa

1-3

Sokół Wielka Lipa

SO/05/09 17:00

Polonia Trzebnica

1-3

Orkan Szczedrzykowice

SO/05/09 17:00

Olimpia Kowary

1-0

Granica Bogatynia

ND/06/09 16:00

AKS Strzegom

2-0

Włókniarz Mirsk

6 kolejka
SO/12/09 13:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

Olimpia Kowary

SO/12/09 16:00

Granica Bogatynia

2-1

AKS Strzegom

SO/12/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-6

GKS Kobierzyce

SO/12/09 16:00

Piast Nowa Ruda

0-0

Pogoń Oleśnica

SO/12/09 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-3

Polonia Trzebnica

ND/13/09 11:00

Chrobry II Głogów

1-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/13/09 16:00

Zjednoczeni Żarów

6-0

Włókniarz Mirsk

ND/13/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

1-1

Bielawianka Bielawa

7 kolejka
SO/19/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-0

Piast Nowa Ruda

SO/19/09 16:00

GKS Kobierzyce

5-2

Chrobry II Głogów

SO/19/09 16:00

Polonia Trzebnica

3-0

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/19/09 16:00

Bielawianka Bielawa

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/19/09 16:00

Olimpia Kowary

0-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/19/09 17:00

Włókniarz Mirsk

0-2

Granica Bogatynia

ND/20/09 16:00

Zjednoczeni Żarów

1-3

Pogoń Oleśnica

ND/20/09 16:00

AKS Strzegom

0-2

Sokół Wielka Lipa

8 kolejka
SO/26/09 11:00

Chrobry II Głogów

3-1

Polonia Trzebnica

SO/26/09 13:00

Sokół Wielka Lipa

5-1

Włókniarz Mirsk

SO/26/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

Olimpia Kowary

SO/26/09 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-1

Bielawianka Bielawa

SO/26/09 16:00

Piast Nowa Ruda

0-3

GKS Kobierzyce

SO/26/09 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-4

Pogoń Oleśnica

ND/27/09 16:00

Zjednoczeni Żarów

3-2

Granica Bogatynia

ND/27/09 16:00

Orkan Szczedrzykowice

2-1

AKS Strzegom

9 kolejka
SO/03/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-1

Zjednoczeni Żarów

SO/03/10 15:00

GKS Kobierzyce

1-2

Pogoń Oleśnica

SO/03/10 15:00

Bielawianka Bielawa

0-2

Chrobry II Głogów

SO/03/10 15:00

AKS Strzegom

1-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/03/10 15:00

Granica Bogatynia

0-2

Sokół Wielka Lipa

SO/03/10 16:00

Olimpia Kowary

2-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/03/10 16:00

Włókniarz Mirsk

1-6

Orkan Szczedrzykowice

ND/04/10 15:00

Polonia Trzebnica

1-4

Piast Nowa Ruda

10 kolejka
SO/10/10 15:00

Lotnik Jeżów Sudecki

4-1

AKS Strzegom

SO/10/10 15:00

Pogoń Oleśnica

4-1

Polonia Trzebnica

SO/10/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-0

GKS Kobierzyce

SO/10/10 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Włókniarz Mirsk

SO/10/10 16:00

Piast Nowa Ruda

1-2

Bielawianka Bielawa

ND/11/10 11:00

Chrobry II Głogów

0-1

Olimpia Kowary

ND/11/10 15:00

Zjednoczeni Żarów

0-1

Sokół Wielka Lipa

ND/11/10 15:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0

Granica Bogatynia

11 kolejka
SO/17/10 13:00

Sokół Wielka Lipa

5-0

Orkan Szczedrzykowice

SO/17/10 15:00

GKS Kobierzyce

4-1

Zjednoczeni Żarów

SO/17/10 15:00

Polonia Trzebnica

4-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/17/10 15:00

Bielawianka Bielawa

0-0

Pogoń Oleśnica

SO/17/10 15:00

Olimpia Kowary

3-0

Piast Nowa Ruda

SO/17/10 15:00

AKS Strzegom

1-1

Chrobry II Głogów

SO/17/10 15:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/17/10 15:00

Granica Bogatynia

4-2

Bobrzanie Bolesławiec

12 kolejka
SO/24/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-9

Sokół Wielka Lipa

SO/24/10 15:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-1

Granica Bogatynia

SO/24/10 15:00

Piast Nowa Ruda

2-0

AKS Strzegom

SO/24/10 15:00

Pogoń Oleśnica

1-4

Olimpia Kowary

SO/24/10 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-0

Bielawianka Bielawa

SO/24/10 15:00

GKS Kobierzyce

13-2

Polonia Trzebnica

ND/25/10 11:00

Chrobry II Głogów

3-2

Włókniarz Mirsk

ND/25/10 15:00

Zjednoczeni Żarów

1-4

Orkan Szczedrzykowice

13 kolejka
SO/07/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

4-1

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/07/11 14:00

Polonia Trzebnica

8-0

Zjednoczeni Żarów

SO/07/11 14:00

Bielawianka Bielawa

1-2

GKS Kobierzyce

SO/07/11 14:00

Olimpia Kowary

3-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/07/11 14:00

AKS Strzegom

1-0

Pogoń Oleśnica

SO/07/11 14:00

Włókniarz Mirsk

4-2

Piast Nowa Ruda

SO/07/11 14:00

Granica Bogatynia

1-0

Chrobry II Głogów

ND/08/11 14:00

Orkan Szczedrzykowice

9-1

Bobrzanie Bolesławiec

14 kolejka
ŚR/11/11 12:00

Chrobry II Głogów

0-1

Sokół Wielka Lipa

ŚR/11/11 13:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-3

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/11/11 13:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-0

AKS Strzegom

ŚR/11/11 14:00

Zjednoczeni Żarów

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

ŚR/11/11 14:00

Piast Nowa Ruda

2-1

Granica Bogatynia

ŚR/11/11 14:00

Pogoń Oleśnica

3-1

Włókniarz Mirsk

ŚR/11/11 14:00

GKS Kobierzyce

0-2

Olimpia Kowary

ŚR/11/11 14:00

Polonia Trzebnica

1-1

Bielawianka Bielawa

15 kolejka
SO/14/11 13:00

Sokół Wielka Lipa

3-3

Piast Nowa Ruda

SO/14/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

1-0

Chrobry II Głogów

SO/14/11 13:30

AKS Strzegom

1-0

GKS Kobierzyce

SO/14/11 14:00

Bielawianka Bielawa

1-0

Zjednoczeni Żarów

SO/14/11 14:00

Olimpia Kowary

7-1

Polonia Trzebnica

SO/14/11 14:00

Włókniarz Mirsk

3-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/14/11 14:00

Granica Bogatynia

2-1

Pogoń Oleśnica

ND/15/11 13:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-5

Lotnik Jeżów Sudecki

16 kolejka
SO/21/11 11:00

Granica Bogatynia

1-4

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/21/11 13:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0

Piast Nowa Ruda

SO/21/11 13:00

Włókniarz Mirsk

3-0

GKS Kobierzyce

SO/21/11 13:00

Olimpia Kowary

1-0

Bielawianka Bielawa

ND/22/11 13:00

Zjednoczeni Żarów

2-3

Lotnik Jeżów Sudecki

ND/22/11 13:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-4

Chrobry II Głogów

ND/22/11 13:00

AKS Strzegom

1-0

Polonia Trzebnica

ŚR/18/05 18:00

Pogoń Oleśnica

1-5

Sokół Wielka Lipa

17 kolejka
SO/28/11 13:00

Olimpia Kowary

4-0

Zjednoczeni Żarów

SO/28/11 13:00

Polonia Trzebnica

2-1

Włókniarz Mirsk

SO/28/11 13:00

GKS Kobierzyce

2-3

Granica Bogatynia

SO/28/11 13:00

Piast Nowa Ruda

4-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/28/11 13:00

Chrobry II Głogów

3-3

Lotnik Jeżów Sudecki

ŚR/06/04 16:30

Bielawianka Bielawa

1-0

AKS Strzegom

ŚR/11/05 18:00

Pogoń Oleśnica

1-7

Orkan Szczedrzykowice

ŚR/25/05 17:30

Orzeł Ząbkowice Śląskie

2-1

Sokół Wielka Lipa

18 kolejka
- -

Pogoń Oleśnica

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/19/03 13:00

Sokół Wielka Lipa

0-0

GKS Kobierzyce

SO/19/03 15:00

Granica Bogatynia

4-0

Polonia Trzebnica

SO/19/03 15:00

Włókniarz Mirsk

0-0

Bielawianka Bielawa

ND/20/03 12:00

Zjednoczeni Żarów

0-4

Chrobry II Głogów

ND/20/03 15:00

Orkan Szczedrzykowice

2-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

WT/03/05 16:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-4

Piast Nowa Ruda

ŚR/04/05 17:00

AKS Strzegom

1-3

Olimpia Kowary

19 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/26/03 11:00

Polonia Trzebnica

0-3

Sokół Wielka Lipa

SO/26/03 11:00

Piast Nowa Ruda

2-4

Chrobry II Głogów

SO/26/03 12:00

GKS Kobierzyce

2-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/26/03 15:00

AKS Strzegom

1-4

Zjednoczeni Żarów

SO/26/03 15:00

Olimpia Kowary

3-0

Włókniarz Mirsk

SO/26/03 15:00

Bielawianka Bielawa

3-2

Granica Bogatynia

SO/26/03 15:00

Pogoń Oleśnica

0-0

Lotnik Jeżów Sudecki

20 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

GKS Kobierzyce

SO/02/04 13:00

Sokół Wielka Lipa

3-1

Bielawianka Bielawa

SO/02/04 16:00

Pogoń Oleśnica

4-1

Chrobry II Głogów

SO/02/04 16:00

Włókniarz Mirsk

1-2

AKS Strzegom

SO/02/04 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-1

Piast Nowa Ruda

SO/02/04 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

0-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/02/04 17:00

Granica Bogatynia

0-4

Olimpia Kowary

ND/03/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

4-2

Polonia Trzebnica

21 kolejka
- -

Polonia Trzebnica

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/09/04 15:00

GKS Kobierzyce

2-0

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/09/04 16:00

Włókniarz Mirsk

2-0

Zjednoczeni Żarów

SO/09/04 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

3-4

Chrobry II Głogów

SO/09/04 16:00

Pogoń Oleśnica

2-3

Piast Nowa Ruda

SO/09/04 17:00

AKS Strzegom

4-2

Granica Bogatynia

SO/09/04 17:00

Olimpia Kowary

2-0

Sokół Wielka Lipa

SO/09/04 17:00

Bielawianka Bielawa

1-1

Orkan Szczedrzykowice

22 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

Bielawianka Bielawa

SO/16/04 15:00

Sokół Wielka Lipa

7-2

AKS Strzegom

SO/16/04 17:00

Piast Nowa Ruda

1-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/16/04 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-2

Polonia Trzebnica

SO/16/04 17:00

Granica Bogatynia

2-2

Włókniarz Mirsk

ND/17/04 11:00

Chrobry II Głogów

1-0

GKS Kobierzyce

ND/17/04 16:00

Orkan Szczedrzykowice

0-3

Olimpia Kowary

ŚR/27/04 17:30

Pogoń Oleśnica

3-0

Zjednoczeni Żarów

23 kolejka
- -

Olimpia Kowary

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/23/04 16:00

Pogoń Oleśnica

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/23/04 16:00

Włókniarz Mirsk

0-3

Sokół Wielka Lipa

SO/23/04 16:00

GKS Kobierzyce

3-4

Piast Nowa Ruda

SO/23/04 17:00

Granica Bogatynia

9-1

Zjednoczeni Żarów

SO/23/04 17:00

AKS Strzegom

0-2

Orkan Szczedrzykowice

SO/23/04 17:00

Bielawianka Bielawa

2-2

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/23/04 17:00

Polonia Trzebnica

2-0

Chrobry II Głogów

24 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

AKS Strzegom

SO/30/04 13:00

Sokół Wielka Lipa

6-1

Granica Bogatynia

SO/30/04 15:00

Chrobry II Głogów

2-2

Bielawianka Bielawa

SO/30/04 16:00

Pogoń Oleśnica

2-2

GKS Kobierzyce

SO/30/04 17:00

Piast Nowa Ruda

2-2

Polonia Trzebnica

SO/30/04 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

2-4

Olimpia Kowary

SO/30/04 17:00

Orkan Szczedrzykowice

1-1

Włókniarz Mirsk

ND/01/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

2-3

Orzeł Ząbkowice Śląskie

25 kolejka
- -

Włókniarz Mirsk

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/07/05 13:00

Sokół Wielka Lipa

3-0

Zjednoczeni Żarów

SO/07/05 16:00

GKS Kobierzyce

3-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/07/05 17:00

Granica Bogatynia

0-7

Orkan Szczedrzykowice

SO/07/05 17:00

AKS Strzegom

0-0

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/07/05 17:00

Olimpia Kowary

1-2

Chrobry II Głogów

SO/07/05 17:00

Bielawianka Bielawa

3-1

Piast Nowa Ruda

SO/07/05 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

Pogoń Oleśnica

26 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

Granica Bogatynia

SO/14/05 15:00

Chrobry II Głogów

1-0

AKS Strzegom

SO/14/05 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

5-2

Polonia Trzebnica

SO/14/05 17:00

Pogoń Oleśnica

2-1

Bielawianka Bielawa

SO/14/05 17:00

Piast Nowa Ruda

0-3

Olimpia Kowary

SO/14/05 17:00

Lotnik Jeżów Sudecki

4-3

Włókniarz Mirsk

ND/15/05 15:00

Orkan Szczedrzykowice

2-2

Sokół Wielka Lipa

ND/15/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

0-3

GKS Kobierzyce

27 kolejka
- -

Sokół Wielka Lipa

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/21/05 17:00

Orkan Szczedrzykowice

8-0

Zjednoczeni Żarów

SO/21/05 17:00

Granica Bogatynia

7-3

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/21/05 17:00

Włókniarz Mirsk

1-1

Chrobry II Głogów

SO/21/05 17:00

AKS Strzegom

2-0

Piast Nowa Ruda

SO/21/05 17:00

Olimpia Kowary

2-1

Pogoń Oleśnica

SO/21/05 17:00

Bielawianka Bielawa

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

ND/22/05 11:00

Polonia Trzebnica

0-6

GKS Kobierzyce

28 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

Orkan Szczedrzykowice

SO/28/05 11:00

Chrobry II Głogów

5-2

Granica Bogatynia

SO/28/05 12:00

Lotnik Jeżów Sudecki

1-3

Sokół Wielka Lipa

SO/28/05 16:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

0-2

Olimpia Kowary

SO/28/05 17:00

GKS Kobierzyce

6-0

Bielawianka Bielawa

SO/28/05 17:00

Pogoń Oleśnica

4-1

AKS Strzegom

SO/28/05 17:00

Piast Nowa Ruda

1-0

Włókniarz Mirsk

ND/29/05 17:00

Zjednoczeni Żarów

1-0

Polonia Trzebnica

29 kolejka
- -

Bobrzanie Bolesławiec

0-3
(wo)

Zjednoczeni Żarów

SO/04/06 17:00

Orkan Szczedrzykowice

3-0

Lotnik Jeżów Sudecki

SO/04/06 17:00

Sokół Wielka Lipa

4-3

Chrobry II Głogów

SO/04/06 17:00

Granica Bogatynia

5-3

Piast Nowa Ruda

SO/04/06 17:00

Włókniarz Mirsk

1-2

Pogoń Oleśnica

SO/04/06 17:00

AKS Strzegom

1-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/04/06 17:00

Olimpia Kowary

1-0

GKS Kobierzyce

SO/04/06 17:00

Bielawianka Bielawa

2-0

Polonia Trzebnica

30 kolejka
- -

Lotnik Jeżów Sudecki

3-0
(wo)

Bobrzanie Bolesławiec

SO/11/06 17:00

Zjednoczeni Żarów

1-3

Bielawianka Bielawa

SO/11/06 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

Olimpia Kowary

SO/11/06 17:00

GKS Kobierzyce

2-0

AKS Strzegom

SO/11/06 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

4-4

Włókniarz Mirsk

SO/11/06 17:00

Pogoń Oleśnica

5-0

Granica Bogatynia

SO/11/06 17:00

Piast Nowa Ruda

1-6

Sokół Wielka Lipa

SO/11/06 17:00

Chrobry II Głogów

2-2

Orkan Szczedrzykowice

Piłka na żywo

PT/29/07 18:00
Arka G.
3-0
Ruch C.
PT/29/07 20:30
Lech P.
0-2
Jagiellonia B.
SO/30/07 18:00
Lechia G.
-
Wisła K.
SO/30/07 20:30
Wisła P.
-
Legia W.
ND/31/07 15:30
Górnik Ł.
-
Cracovia
ND/31/07 15:30
Zagłębie L.
-
Termalica N.
ND/31/07 18:00
Korona K.
-
Piast G.
PN/01/08 18:00
Pogoń S.
-
Śląsk W.
PT/05/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Arka G.
PT/05/08 20:30
Cracovia
-
Wisła K.
SO/06/08 15:30
Termalica N.
-
Górnik Ł.
SO/06/08 18:00
Śląsk W.
-
Lechia G.
SO/06/08 20:30
Korona K.
-
Lech P.
ND/07/08 15:30
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/07/08 18:00
Legia W.
-
Piast G.
PN/08/08 18:00
Ruch C.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Arka - Ruch (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Wisła (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła P. - Legia (na żywo)
21:30 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy