Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 16 sierpnia 2018

4 Liga dolnośląska (wschód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Orzeł Prusice135-01-0-00-0-01-0-0
2Śląsk II Wrocław134-01-0-01-0-00-0-0
3Unia Bardo135-31-0-00-0-01-0-0
4Górnik Wałbrzych133-11-0-01-0-00-0-0
5Piast Nowa Ruda132-01-0-01-0-00-0-0
6MKP Wołów132-11-0-01-0-00-0-0
7Sokół Marcinkowice112-20-1-00-1-00-0-0
8Sokół Wielka Lipa112-20-1-00-0-00-1-0
9Piast Żerniki111-10-1-00-0-00-1-0
10Polonia Trzebnica111-10-1-00-1-00-0-0
11Nysa Kłodzko101-20-0-10-0-00-0-1
12Zjednoczeni Żarów103-50-0-10-0-10-0-0
13Orzeł Ząbkowice Śląskie101-30-0-10-0-00-0-1
14Polonia/Stal Świdnica100-20-0-10-0-00-0-1
15GKS Mirków/Długołęka100-40-0-10-0-00-0-1
16Bielawianka Bielawa100-50-0-10-0-10-0-0
SO/11/08 15:00
Piast N.
2-0
Polonia/Stal Ś.
SO/11/08 17:00
MKP W.
2-1
Nysa K.
SO/11/08 17:00
Zjednoczeni Ż.
3-5
Unia B.
SO/11/08 17:00
Sokół M.
2-2
Sokół W.
SO/11/08 17:00
Górnik W.
3-1
Orzeł Z.
SO/11/08 17:00
Polonia T.
1-1
Piast Ż.
ND/12/08 11:00
Śląsk I.
4-0
GKS M.
ND/12/08 14:00
Bielawianka B.
0-5
Orzeł P.
SO/18/08 12:00
Orzeł P.
-
Unia B.
SO/18/08 16:00
Sokół W.
-
Górnik W.
SO/18/08 17:00
Nysa K.
-
Piast Ż.
SO/18/08 17:00
Piast N.
-
Polonia T.
SO/18/08 17:00
Orzeł Z.
-
Piast N.
SO/18/08 17:00
MKP W.
-
GKS M.
SO/18/08 17:00
Bielawianka B.
-
Sokół M.
ND/19/08 11:00
Śląsk I.
-
Zjednoczeni Ż.
1 kolejka
SO/11/08 15:00

Piast Nowa Ruda

2-0

Polonia/Stal Świdnica

SO/11/08 17:00

MKP Wołów

2-1

Nysa Kłodzko

SO/11/08 17:00

Zjednoczeni Żarów

3-5

Unia Bardo

SO/11/08 17:00

Sokół Marcinkowice

2-2

Sokół Wielka Lipa

SO/11/08 17:00

Górnik Wałbrzych

3-1

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/11/08 17:00

Polonia Trzebnica

1-1

Piast Żerniki

ND/12/08 11:00

Śląsk II Wrocław

4-0

GKS Mirków/Długołęka

ND/12/08 14:00

Bielawianka Bielawa

0-5

Orzeł Prusice

2 kolejka
SO/18/08 12:00

Orzeł Prusice

-

Unia Bardo

SO/18/08 16:00

Sokół Wielka Lipa

-

Górnik Wałbrzych

SO/18/08 17:00

Nysa Kłodzko

-

Piast Żerniki

SO/18/08 17:00

Piast Nowa Ruda

-

Polonia Trzebnica

SO/18/08 17:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Piast Nowa Ruda

SO/18/08 17:00

MKP Wołów

-

GKS Mirków/Długołęka

SO/18/08 17:00

Bielawianka Bielawa

-

Sokół Marcinkowice

ND/19/08 11:00

Śląsk II Wrocław

-

Zjednoczeni Żarów

3 kolejka
- -

Śląsk II Wrocław

-

Nysa Kłodzko

- -

Unia Bardo

-

MKP Wołów

- -

Sokół Marcinkowice

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Górnik Wałbrzych

-

Orzeł Prusice

- -

Piast Nowa Ruda

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Polonia Trzebnica

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Piast Żerniki

-

Polonia/Stal Świdnica

SO/25/08 00:00

Bielawianka Bielawa

-

GKS Mirków/Długołęka

4 kolejka
- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Piast Żerniki

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Polonia Trzebnica

- -

Orzeł Prusice

-

Piast Nowa Ruda

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Górnik Wałbrzych

- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Sokół Marcinkowice

- -

MKP Wołów

-

Bielawianka Bielawa

- -

Śląsk II Wrocław

-

Unia Bardo

SO/01/09 00:00

Nysa Kłodzko

-

Polonia/Stal Świdnica

5 kolejka
- -

Bielawianka Bielawa

-

Śląsk II Wrocław

- -

Sokół Marcinkowice

-

MKP Wołów

- -

Górnik Wałbrzych

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

Piast Nowa Ruda

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Polonia Trzebnica

-

Orzeł Prusice

- -

Piast Żerniki

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

SO/08/09 00:00

Unia Bardo

-

Nysa Kłodzko

6 kolejka
- -

Sokół Wielka Lipa

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Orzeł Prusice

-

Piast Żerniki

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Polonia Trzebnica

- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Piast Nowa Ruda

- -

MKP Wołów

-

Górnik Wałbrzych

- -

Śląsk II Wrocław

-

Sokół Marcinkowice

- -

Unia Bardo

-

Bielawianka Bielawa

SO/15/09 00:00

Nysa Kłodzko

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

7 kolejka
- -

Sokół Marcinkowice

-

Unia Bardo

- -

Górnik Wałbrzych

-

MKP Wołów

- -

Polonia Trzebnica

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

Polonia Trzebnica

-

Śląsk II Wrocław

- -

Piast Żerniki

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Orzeł Prusice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Sokół Wielka Lipa

ND/23/09 00:00

Bielawianka Bielawa

-

Nysa Kłodzko

8 kolejka
- -

Orzeł Prusice

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Piast Żerniki

- -

MKP Wołów

-

Polonia Trzebnica

- -

Śląsk II Wrocław

-

Piast Nowa Ruda

- -

Unia Bardo

-

Górnik Wałbrzych

- -

Bielawianka Bielawa

-

Sokół Marcinkowice

SO/29/09 00:00

Nysa Kłodzko

-

Sokół Wielka Lipa

9 kolejka
- -

Górnik Wałbrzych

-

Bielawianka Bielawa

- -

Piast Nowa Ruda

-

Unia Bardo

- -

Polonia Trzebnica

-

Śląsk II Wrocław

- -

Piast Żerniki

-

MKP Wołów

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Orzeł Prusice

SO/06/10 00:00

Sokół Marcinkowice

-

Nysa Kłodzko

10 kolejka
- -

Zjednoczeni Żarów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

MKP Wołów

-

Piast Nowa Ruda

- -

Śląsk II Wrocław

-

Piast Żerniki

- -

Unia Bardo

-

Polonia Trzebnica

- -

Bielawianka Bielawa

-

Piast Nowa Ruda

- -

Sokół Marcinkowice

-

Górnik Wałbrzych

SO/13/10 00:00

Nysa Kłodzko

-

Orzeł Prusice

11 kolejka
- -

Piast Nowa Ruda

-

Sokół Marcinkowice

- -

Polonia Trzebnica

-

Bielawianka Bielawa

- -

Piast Żerniki

-

Unia Bardo

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Śląsk II Wrocław

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

MKP Wołów

- -

Sokół Wielka Lipa

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

Orzeł Prusice

-

Zjednoczeni Żarów

WT/20/11 00:00

Górnik Wałbrzych

-

Nysa Kłodzko

12 kolejka
- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Orzeł Prusice

- -

MKP Wołów

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Śląsk II Wrocław

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Unia Bardo

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Bielawianka Bielawa

-

Piast Żerniki

- -

Sokół Marcinkowice

-

Polonia Trzebnica

- -

Górnik Wałbrzych

-

Piast Nowa Ruda

SO/27/10 00:00

Nysa Kłodzko

-

Zjednoczeni Żarów

13 kolejka
- -

Polonia Trzebnica

-

Górnik Wałbrzych

- -

Piast Żerniki

-

Sokół Marcinkowice

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Bielawianka Bielawa

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Unia Bardo

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Śląsk II Wrocław

- -

Orzeł Prusice

-

MKP Wołów

- -

Zjednoczeni Żarów

-

GKS Mirków/Długołęka

SO/03/11 00:00

Piast Nowa Ruda

-

Nysa Kłodzko

14 kolejka
- -

MKP Wołów

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Śląsk II Wrocław

-

Orzeł Prusice

- -

Unia Bardo

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Bielawianka Bielawa

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Sokół Marcinkowice

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Górnik Wałbrzych

-

Piast Żerniki

- -

Piast Nowa Ruda

-

Polonia Trzebnica

SO/10/11 00:00

Nysa Kłodzko

-

GKS Mirków/Długołęka

15 kolejka
- -

Piast Żerniki

-

Piast Nowa Ruda

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Górnik Wałbrzych

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Sokół Marcinkowice

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Bielawianka Bielawa

- -

Orzeł Prusice

-

Unia Bardo

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Śląsk II Wrocław

- -

GKS Mirków/Długołęka

-

MKP Wołów

SO/17/11 00:00

Polonia Trzebnica

-

Nysa Kłodzko

16 kolejka
- -

GKS Mirków/Długołęka

-

Śląsk II Wrocław

- -

Zjednoczeni Żarów

-

Unia Bardo

- -

Orzeł Prusice

-

Bielawianka Bielawa

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Sokół Marcinkowice

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Górnik Wałbrzych

- -

Polonia/Stal Świdnica

-

Piast Nowa Ruda

- -

Piast Żerniki

-

Polonia Trzebnica

ND/25/11 00:00

Nysa Kłodzko

-

MKP Wołów

17 kolejka
- -

Piast Żerniki

-

Nysa Kłodzko

- -

Polonia Trzebnica

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Piast Nowa Ruda

-

Orzeł Ząbkowice Śląskie

- -

Górnik Wałbrzych

-

Sokół Wielka Lipa

- -

Sokół Marcinkowice

-

Orzeł Prusice

- -

Bielawianka Bielawa

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Unia Bardo

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

Śląsk II Wrocław

-

MKP Wołów

18 kolejka
- -

Nysa Kłodzko

-

GKS Mirków/Długołęka

- -

MKP Wołów

-

Zjednoczeni Żarów

- -

Śląsk II Wrocław

-

Orzeł Prusice

- -

Unia Bardo

-

Sokół Marcinkowice

- -

Bielawianka Bielawa

-

Górnik Wałbrzych

- -

Sokół Wielka Lipa

-

Polonia/Stal Świdnica

- -

Orzeł Ząbkowice Śląskie

-

Polonia Trzebnica

- -

Piast Nowa Ruda

-

Piast Żerniki

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:30 nSport+ Zagłębie L. - Jagiellonia (powt.)
20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)