Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 10 sierpnia 2022

4 Liga lubelska (grupa 2)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Błękitni Obsza000-00-0-00-0-00-0-0
2Granit Bychawa000-00-0-00-0-00-0-0
3Grom Różaniec000-00-0-00-0-00-0-0
4Gryf Zamość000-00-0-00-0-00-0-0
5Iskra Piotrowice000-00-0-00-0-00-0-0
6Kryształ Werbkowice000-00-0-00-0-00-0-0
7Sparta Rejowiec Fabrycz.000-00-0-00-0-00-0-0
8Stal Kraśnik000-00-0-00-0-00-0-0
9Start Krasnystaw000-00-0-00-0-00-0-0
10Tomasovia Tomaszów L.000-00-0-00-0-00-0-0
- -
Start K.
-
Kryształ W.
- -
Iskra P.
-
Granit B.
- -
Gryf Z.
-
Błękitni O.
- -
Stal K.
-
Sparta R.
SO/13/08 00:00
Tomasovia T.
-
Grom R.
1 kolejka
- -

Start Krasnystaw

-

Kryształ Werbkowice

- -

Iskra Piotrowice

-

Granit Bychawa

- -

Gryf Zamość

-

Błękitni Obsza

- -

Stal Kraśnik

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

SO/13/08 00:00

Tomasovia Tomaszów L.

-

Grom Różaniec

2 kolejka
- -

Błękitni Obsza

-

Stal Kraśnik

- -

Granit Bychawa

-

Gryf Zamość

- -

Kryształ Werbkowice

-

Iskra Piotrowice

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Start Krasnystaw

SO/20/08 00:00

Grom Różaniec

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

3 kolejka
- -

Iskra Piotrowice

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Gryf Zamość

-

Kryształ Werbkowice

- -

Stal Kraśnik

-

Granit Bychawa

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Błękitni Obsza

SO/27/08 00:00

Start Krasnystaw

-

Grom Różaniec

4 kolejka
- -

Granit Bychawa

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Kryształ Werbkowice

-

Stal Kraśnik

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Gryf Zamość

- -

Start Krasnystaw

-

Iskra Piotrowice

SO/03/09 00:00

Grom Różaniec

-

Błękitni Obsza

5 kolejka
- -

Gryf Zamość

-

Start Krasnystaw

- -

Stal Kraśnik

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Kryształ Werbkowice

- -

Błękitni Obsza

-

Granit Bychawa

SO/10/09 00:00

Iskra Piotrowice

-

Grom Różaniec

6 kolejka
- -

Kryształ Werbkowice

-

Błękitni Obsza

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Start Krasnystaw

-

Stal Kraśnik

- -

Iskra Piotrowice

-

Gryf Zamość

SO/17/09 00:00

Grom Różaniec

-

Granit Bychawa

7 kolejka
- -

Stal Kraśnik

-

Iskra Piotrowice

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Start Krasnystaw

- -

Błękitni Obsza

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Granit Bychawa

-

Kryształ Werbkowice

SO/24/09 00:00

Gryf Zamość

-

Grom Różaniec

8 kolejka
- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Granit Bychawa

- -

Start Krasnystaw

-

Błękitni Obsza

- -

Iskra Piotrowice

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Gryf Zamość

-

Stal Kraśnik

SO/01/10 00:00

Grom Różaniec

-

Kryształ Werbkowice

9 kolejka
- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Gryf Zamość

- -

Błękitni Obsza

-

Iskra Piotrowice

- -

Granit Bychawa

-

Start Krasnystaw

- -

Kryształ Werbkowice

-

Tomasovia Tomaszów L.

SO/08/10 00:00

Stal Kraśnik

-

Grom Różaniec

10 kolejka
- -

Kryształ Werbkowice

-

Start Krasnystaw

- -

Granit Bychawa

-

Iskra Piotrowice

- -

Błękitni Obsza

-

Gryf Zamość

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Stal Kraśnik

SO/15/10 00:00

Grom Różaniec

-

Tomasovia Tomaszów L.

11 kolejka
- -

Stal Kraśnik

-

Błękitni Obsza

- -

Gryf Zamość

-

Granit Bychawa

- -

Iskra Piotrowice

-

Kryształ Werbkowice

- -

Start Krasnystaw

-

Tomasovia Tomaszów L.

SO/22/10 00:00

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Grom Różaniec

12 kolejka
- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Iskra Piotrowice

- -

Kryształ Werbkowice

-

Gryf Zamość

- -

Granit Bychawa

-

Stal Kraśnik

- -

Błękitni Obsza

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

SO/29/10 00:00

Grom Różaniec

-

Start Krasnystaw

13 kolejka
- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Granit Bychawa

- -

Stal Kraśnik

-

Kryształ Werbkowice

- -

Gryf Zamość

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Iskra Piotrowice

-

Start Krasnystaw

SO/05/11 00:00

Błękitni Obsza

-

Grom Różaniec

14 kolejka
- -

Start Krasnystaw

-

Gryf Zamość

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Stal Kraśnik

- -

Kryształ Werbkowice

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Granit Bychawa

-

Błękitni Obsza

PT/11/11 00:00

Grom Różaniec

-

Iskra Piotrowice

15 kolejka
- -

Błękitni Obsza

-

Kryształ Werbkowice

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Stal Kraśnik

-

Start Krasnystaw

- -

Gryf Zamość

-

Iskra Piotrowice

SO/19/11 00:00

Granit Bychawa

-

Grom Różaniec

16 kolejka
- -

Grom Różaniec

-

Gryf Zamość

- -

Iskra Piotrowice

-

Stal Kraśnik

- -

Start Krasnystaw

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Błękitni Obsza

- -

Kryształ Werbkowice

-

Granit Bychawa

17 kolejka
- -

Kryształ Werbkowice

-

Grom Różaniec

- -

Granit Bychawa

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Błękitni Obsza

-

Start Krasnystaw

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Iskra Piotrowice

- -

Stal Kraśnik

-

Gryf Zamość

18 kolejka
- -

Grom Różaniec

-

Stal Kraśnik

- -

Gryf Zamość

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Iskra Piotrowice

-

Błękitni Obsza

- -

Start Krasnystaw

-

Granit Bychawa

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Kryształ Werbkowice

Piłka na żywo

PT/05/08 18:00
Stal M.
2-0
Cracovia
PT/05/08 20:30
Legia W.
2-0
Piast G.
SO/06/08 15:00
Lechia G.
0-1
Korona K.
SO/06/08 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Radomiak R.
SO/06/08 20:00
Śląsk W.
0-0
Widzew Ł.
ND/07/08 15:00
Warta P.
1-2
Pogoń S.
ND/07/08 17:30
Zagłębie L.
1-1
Lech P.
ND/07/08 20:00
Górnik Z.
1-0
Raków C.
PN/08/08 19:00
Wisła P.
4-1
Miedź L.
PT/12/08 18:00
Miedź L.
-
Zagłębie L.
PT/12/08 20:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
SO/13/08 15:00
Cracovia
-
Piast G.
SO/13/08 17:30
Górnik Z.
-
Stal M.
SO/13/08 20:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
ND/14/08 15:00
Radomiak R.
-
Lechia G.
ND/14/08 17:30
Raków C.
-
Jagiellonia B.
ND/14/08 20:00
Lech P.
-
Śląsk W.
PN/15/08 19:00
Korona K.
-
Warta P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 Polsat Sport 1. liga: Wisła K. - Katowice (na żywo)
19:00 TVP Sport 2. liga: Olimpia - Stomil (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga: ŁKS - Puszcza (na żywo)
21:00 Polsat SE: Real - Eintracht (na żywo)