Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 września 2014

4 Liga lubelska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Kryształ Werbkowice71516-34-3-02-2-02-1-0
2Lewart Lubartów71512-64-3-02-1-02-2-0
3Opolanin Opole Lub.81512-124-3-12-1-12-2-0
4Górnik II Łęczna71313-54-1-23-1-01-0-2
5Victoria Żmudź71314-174-1-23-0-01-1-2
6Omega Stary Zamość81211-94-0-43-0-21-0-2
7Powiślak Końskowola71121-123-2-22-1-11-1-1
8Czarni Dęblin71114-113-2-21-1-12-1-1
9Orion Niedrzwica Duża71112-93-2-22-1-11-1-1
10Janowianka Janów Lub.71112-103-2-21-1-12-1-1
11Łada Biłgoraj788-81-5-11-3-00-2-1
12AMSPN Hetman Zamość776-61-4-21-1-10-3-1
13Orlęta Łuków778-142-1-42-1-00-0-4
14Ruch Ryki7410-211-1-50-1-31-0-2
15Włodawianka Włodawa8315-221-0-70-0-41-0-3
16Grom Kąkolewnica836-251-0-70-0-31-0-4
SO/20/09 11:00
Omega S.
2-0
Włodawianka W.
SO/20/09 15:00
Opolanin O.
2-0
Grom K.
ND/21/09 15:00
Powiślak K.
-
Łada B.
ND/21/09 15:00
Kryształ W.
-
Orion N.
ND/21/09 16:00
Ruch R.
-
Górnik I.
ND/21/09 16:00
Lewart L.
-
Orlęta Ł.
ND/21/09 16:00
Victoria Ż.
-
AMSPN H.
ND/21/09 16:00
Janowianka J.
-
Czarni D.
- -
Czarni D.
-
Victoria Ż.
- -
AMSPN H.
-
Grom K.
- -
Opolanin O.
-
Lewart L.
- -
Orlęta Ł.
-
Omega S.
- -
Włodawianka W.
-
Ruch R.
- -
Górnik I.
-
Kryształ W.
- -
Orion N.
-
Powiślak K.
SO/27/09 00:00
Łada B.
-
Janowianka J.
1 kolejka
SO/09/08 17:00

Omega Stary Zamość

1-3

Lewart Lubartów

ND/10/08 16:00

Powiślak Końskowola

2-3

Janowianka Janów Lub.

ND/10/08 17:00

Łada Biłgoraj

4-1

Orlęta Łuków

ND/10/08 17:00

Włodawianka Włodawa

2-3

Opolanin Opole Lub.

ND/10/08 17:00

Górnik II Łęczna

0-0

AMSPN Hetman Zamość

ND/10/08 17:00

Orion Niedrzwica Duża

3-1

Czarni Dęblin

ND/10/08 17:00

Kryształ Werbkowice

6-0

Victoria Żmudź

ND/10/08 17:00

Ruch Ryki

1-2

Grom Kąkolewnica

2 kolejka
CZ/14/08 17:00

Omega Stary Zamość

3-0

Łada Biłgoraj

CZ/14/08 17:00

Lewart Lubartów

2-1

Ruch Ryki

CZ/14/08 17:00

Victoria Żmudź

5-4

Powiślak Końskowola

CZ/14/08 17:00

Janowianka Janów Lub.

1-1

Orion Niedrzwica Duża

CZ/14/08 17:00

Czarni Dęblin

1-5

Górnik II Łęczna

CZ/14/08 17:00

AMSPN Hetman Zamość

3-1

Włodawianka Włodawa

CZ/14/08 18:00

Grom Kąkolewnica

0-3

Kryształ Werbkowice

CZ/14/08 18:00

Opolanin Opole Lub.

3-2

Orlęta Łuków

3 kolejka
ND/17/08 16:00

Górnik II Łęczna

2-0

Janowianka Janów Lub.

ND/17/08 16:00

Powiślak Końskowola

6-2

Grom Kąkolewnica

ND/17/08 17:00

Łada Biłgoraj

1-1

Opolanin Opole Lub.

ND/17/08 17:00

Orlęta Łuków

1-0

AMSPN Hetman Zamość

ND/17/08 17:00

Włodawianka Włodawa

3-4

Czarni Dęblin

ND/17/08 17:00

Orion Niedrzwica Duża

4-1

Victoria Żmudź

ND/17/08 17:00

Kryształ Werbkowice

1-1

Lewart Lubartów

ND/17/08 17:00

Ruch Ryki

2-4

Omega Stary Zamość

4 kolejka
SO/23/08 11:00

Omega Stary Zamość

0-1

Kryształ Werbkowice

SO/23/08 11:00

Lewart Lubartów

1-1

Powiślak Końskowola

SO/23/08 17:00

AMSPN Hetman Zamość

1-1

Opolanin Opole Lub.

ND/24/08 14:00

Czarni Dęblin

3-0

Orlęta Łuków

ND/24/08 16:00

Grom Kąkolewnica

0-1

Orion Niedrzwica Duża

ND/24/08 17:00

Ruch Ryki

1-1

Łada Biłgoraj

ND/24/08 17:00

Victoria Żmudź

2-1

Górnik II Łęczna

ND/24/08 17:00

Janowianka Janów Lub.

5-2

Włodawianka Włodawa

5 kolejka
SO/30/08 14:00

Powiślak Końskowola

1-0

Omega Stary Zamość

ND/31/08 16:00

Górnik II Łęczna

3-1

Grom Kąkolewnica

ND/31/08 16:00

Kryształ Werbkowice

4-1

Ruch Ryki

ND/31/08 17:00

Łada Biłgoraj

1-1

AMSPN Hetman Zamość

ND/31/08 17:00

Opolanin Opole Lub.

0-5

Czarni Dęblin

ND/31/08 17:00

Orlęta Łuków

1-1

Janowianka Janów Lub.

ND/31/08 17:00

Włodawianka Włodawa

0-3

Victoria Żmudź

ND/31/08 17:00

Orion Niedrzwica Duża

2-2

Lewart Lubartów

6 kolejka
SO/06/09 11:00

Omega Stary Zamość

1-0

Orion Niedrzwica Duża

ND/07/09 14:00

Czarni Dęblin

0-0

AMSPN Hetman Zamość

ND/07/09 16:00

Kryształ Werbkowice

1-1

Łada Biłgoraj

ND/07/09 16:00

Ruch Ryki

1-7

Powiślak Końskowola

ND/07/09 16:00

Grom Kąkolewnica

0-7

Włodawianka Włodawa

ND/07/09 16:00

Victoria Żmudź

2-1

Orlęta Łuków

ND/07/09 17:00

Lewart Lubartów

1-0

Górnik II Łęczna

ND/07/09 17:00

Janowianka Janów Lub.

0-1

Opolanin Opole Lub.

7 kolejka
ND/14/09 16:00

Łada Biłgoraj

0-0

Czarni Dęblin

ND/14/09 16:00

AMSPN Hetman Zamość

1-2

Janowianka Janów Lub.

ND/14/09 16:00

Opolanin Opole Lub.

1-1

Victoria Żmudź

ND/14/09 16:00

Włodawianka Włodawa

0-2

Lewart Lubartów

ND/14/09 16:00

Górnik II Łęczna

2-0

Omega Stary Zamość

ND/14/09 16:00

Orion Niedrzwica Duża

1-3

Ruch Ryki

ND/14/09 16:00

Powiślak Końskowola

0-0

Kryształ Werbkowice

ND/14/09 17:00

Orlęta Łuków

2-1

Grom Kąkolewnica

8 kolejka
SO/20/09 11:00

Omega Stary Zamość

2-0

Włodawianka Włodawa

SO/20/09 15:00

Opolanin Opole Lub.

2-0

Grom Kąkolewnica

ND/21/09 15:00

Powiślak Końskowola

-

Łada Biłgoraj

ND/21/09 15:00

Kryształ Werbkowice

-

Orion Niedrzwica Duża

ND/21/09 16:00

Ruch Ryki

-

Górnik II Łęczna

ND/21/09 16:00

Lewart Lubartów

-

Orlęta Łuków

ND/21/09 16:00

Victoria Żmudź

-

AMSPN Hetman Zamość

ND/21/09 16:00

Janowianka Janów Lub.

-

Czarni Dęblin

9 kolejka
- -

Czarni Dęblin

-

Victoria Żmudź

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Grom Kąkolewnica

- -

Opolanin Opole Lub.

-

Lewart Lubartów

- -

Orlęta Łuków

-

Omega Stary Zamość

- -

Włodawianka Włodawa

-

Ruch Ryki

- -

Górnik II Łęczna

-

Kryształ Werbkowice

- -

Orion Niedrzwica Duża

-

Powiślak Końskowola

SO/27/09 00:00

Łada Biłgoraj

-

Janowianka Janów Lub.

10 kolejka
- -

Powiślak Końskowola

-

Górnik II Łęczna

- -

Kryształ Werbkowice

-

Włodawianka Włodawa

- -

Ruch Ryki

-

Orlęta Łuków

- -

Omega Stary Zamość

-

Opolanin Opole Lub.

- -

Lewart Lubartów

-

AMSPN Hetman Zamość

- -

Grom Kąkolewnica

-

Czarni Dęblin

- -

Victoria Żmudź

-

Janowianka Janów Lub.

SO/04/10 00:00

Orion Niedrzwica Duża

-

Łada Biłgoraj

11 kolejka
- -

Janowianka Janów Lub.

-

Grom Kąkolewnica

- -

Czarni Dęblin

-

Lewart Lubartów

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Omega Stary Zamość

- -

Opolanin Opole Lub.

-

Ruch Ryki

- -

Orlęta Łuków

-

Kryształ Werbkowice

- -

Włodawianka Włodawa

-

Powiślak Końskowola

- -

Górnik II Łęczna

-

Orion Niedrzwica Duża

SO/11/10 00:00

Łada Biłgoraj

-

Victoria Żmudź

12 kolejka
- -

Orion Niedrzwica Duża

-

Włodawianka Włodawa

- -

Powiślak Końskowola

-

Orlęta Łuków

- -

Kryształ Werbkowice

-

Opolanin Opole Lub.

- -

Ruch Ryki

-

AMSPN Hetman Zamość

- -

Omega Stary Zamość

-

Czarni Dęblin

- -

Lewart Lubartów

-

Janowianka Janów Lub.

- -

Grom Kąkolewnica

-

Victoria Żmudź

SO/18/10 00:00

Górnik II Łęczna

-

Łada Biłgoraj

13 kolejka
- -

Victoria Żmudź

-

Lewart Lubartów

- -

Janowianka Janów Lub.

-

Omega Stary Zamość

- -

Czarni Dęblin

-

Ruch Ryki

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Kryształ Werbkowice

- -

Opolanin Opole Lub.

-

Powiślak Końskowola

- -

Orlęta Łuków

-

Orion Niedrzwica Duża

- -

Włodawianka Włodawa

-

Górnik II Łęczna

SO/25/10 00:00

Łada Biłgoraj

-

Grom Kąkolewnica

14 kolejka
- -

Górnik II Łęczna

-

Orlęta Łuków

- -

Orion Niedrzwica Duża

-

Opolanin Opole Lub.

- -

Powiślak Końskowola

-

AMSPN Hetman Zamość

- -

Kryształ Werbkowice

-

Czarni Dęblin

- -

Ruch Ryki

-

Janowianka Janów Lub.

- -

Omega Stary Zamość

-

Victoria Żmudź

- -

Lewart Lubartów

-

Grom Kąkolewnica

ND/02/11 00:00

Włodawianka Włodawa

-

Łada Biłgoraj

15 kolejka
- -

Grom Kąkolewnica

-

Omega Stary Zamość

- -

Victoria Żmudź

-

Ruch Ryki

- -

Janowianka Janów Lub.

-

Kryształ Werbkowice

- -

Czarni Dęblin

-

Powiślak Końskowola

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Orion Niedrzwica Duża

- -

Opolanin Opole Lub.

-

Górnik II Łęczna

- -

Orlęta Łuków

-

Włodawianka Włodawa

PN/08/09 00:00

Łada Biłgoraj

-

Lewart Lubartów

16 kolejka
- -

Orlęta Łuków

-

Łada Biłgoraj

- -

Opolanin Opole Lub.

-

Włodawianka Włodawa

- -

AMSPN Hetman Zamość

-

Górnik II Łęczna

- -

Czarni Dęblin

-

Orion Niedrzwica Duża

- -

Janowianka Janów Lub.

-

Powiślak Końskowola

- -

Victoria Żmudź

-

Kryształ Werbkowice

- -

Grom Kąkolewnica

-

Ruch Ryki

- -

Lewart Lubartów

-

Omega Stary Zamość

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81818-9
2Górnik Zabrze91716-6
3Legia Warszawa81619-8
4Śląsk Wrocław91614-12
5Lech Poznań91317-10
6GKS Bełchatów 8138-4
7Podbeskidzie 91314-13
8Pogoń Szczecin91314-14
9Jagiellonia Białystok81312-13
10Lechia Gdańsk91214-13
11Piast Gliwice91211-12
12Górnik Łęczna81114-16
13Cracovia9810-17
14Ruch Chorzów878-13
15Korona Kielce945-18
16Zawisza Bydgoszcz9311-27
PT/19/09 18:00
Śląsk W.
1-0
Korona K.
PT/19/09 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
SO/20/09 15:30
Piast G.
4-2
Cracovia
SO/20/09 18:00
Podbeskidzie
0-3
Górnik Z.
SO/20/09 20:30
Lech P.
6-2
Zawisza B.
ND/21/09 15:30
Ruch C.
-
GKS B.
ND/21/09 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/22/09 18:00
Górnik Ł.
-
Jagiellonia B.
PT/26/09 18:00
Korona K.
-
Piast G.
PT/26/09 20:30
Śląsk W.
-
Górnik Ł.
SO/27/09 15:30
Zawisza B.
-
Ruch C.
SO/27/09 18:00
GKS B.
-
Pogoń S.
SO/27/09 20:30
Legia W.
-
Lech P.
ND/28/09 15:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/28/09 18:00
Cracovia
-
Wisła K.
PN/29/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Family Piast - Cracovia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Podbesk. - Górnik Ł. (na żywo)
20:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:30 Canal+Sport Lech - Zawisza (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Ruch - Bełchatów (na żywo)
18:00 Canal+Sport Wisła - Legia (na żywo)