Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 19 października 2019

4 Liga lubelska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lewart Lubartów112923-59-2-04-1-05-1-0
2Tomasovia Tomaszów L.112526-118-1-25-1-03-0-2
3Huragan Międzyrzec Podl.112332-107-2-24-0-13-2-1
4Granit Bychawa112221-97-1-35-0-12-1-2
5Włodawianka Włodawa112122-177-0-44-0-13-0-3
6Lublinianka Lublin111917-166-1-43-1-23-0-2
7Powiślak Końskowola111814-115-3-34-1-11-2-2
8Łada Biłgoraj111716-125-2-43-0-32-2-1
9Victoria Żmudź111310-184-1-61-0-43-1-2
10Orlęta Łuków111213-223-3-52-2-21-1-3
11Sparta Rejowiec Fabrycz.11109-182-4-51-3-11-1-4
12Unia Hrubieszów111014-253-1-71-1-42-0-3
13Huczwa Tyszowce111024-433-1-72-1-31-0-4
14Górnik II Łęczna11918-243-0-81-0-42-0-4
15Kryształ Werbkowice1188-192-2-70-1-42-1-3
16Kłos Chełm11614-212-0-92-0-30-0-6
SO/12/10 15:00
Orlęta Ł.
1-2
Unia H.
SO/12/10 15:00
Włodawianka W.
2-1
Górnik I.
SO/12/10 15:00
Huragan M.
2-1
Granit B.
SO/12/10 15:00
Kłos C.
0-1
Kryształ W.
ND/13/10 14:00
Powiślak K.
5-0
Victoria Ż.
ND/13/10 14:00
Sparta R.
0-4
Łada B.
ND/13/10 15:00
Huczwa T.
1-4
Tomasovia T.
ND/13/10 15:00
Lewart L.
3-0
Lublinianka L.
SO/19/10 13:00
Unia H.
-
Huczwa T.
SO/19/10 14:00
Victoria Ż.
-
Kryształ W.
SO/19/10 14:00
Lublinianka L.
-
Włodawianka W.
ND/20/10 13:00
Górnik I.
-
Sparta R.
ND/20/10 14:00
Powiślak K.
-
Orlęta Ł.
ND/20/10 15:00
Granit B.
-
Kłos C.
ND/20/10 15:00
Łada B.
-
Huragan M.
ND/20/10 15:00
Tomasovia T.
-
Lewart L.
1 kolejka
CZ/15/08 15:00

Powiślak Końskowola

2-1

Sparta Rejowiec Fabrycz.

CZ/15/08 16:00

Łada Biłgoraj

0-1

Victoria Żmudź

CZ/15/08 16:00

Granit Bychawa

3-1

Górnik II Łęczna

CZ/15/08 17:00

Lublinianka Lublin

0-0

Kryształ Werbkowice

CZ/15/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

2-1

Kłos Chełm

CZ/15/08 17:00

Unia Hrubieszów

0-4

Huragan Międzyrzec Podl.

CZ/15/08 17:00

Orlęta Łuków

4-2

Włodawianka Włodawa

CZ/15/08 17:00

Huczwa Tyszowce

1-3

Lewart Lubartów

2 kolejka
ND/18/08 11:00

Kryształ Werbkowice

1-3

Tomasovia Tomaszów L.

ND/18/08 14:00

Victoria Żmudź

1-3

Lewart Lubartów

ND/18/08 14:00

Łada Biłgoraj

0-3

Górnik II Łęczna

ND/18/08 15:00

Kłos Chełm

2-3

Unia Hrubieszów

ND/18/08 16:00

Sparta Rejowiec Fabrycz.

1-1

Orlęta Łuków

ND/18/08 17:00

Włodawianka Włodawa

8-3

Huczwa Tyszowce

ND/18/08 17:00

Huragan Międzyrzec Podl.

3-0

Powiślak Końskowola

ND/18/08 17:00

Granit Bychawa

3-0

Lublinianka Lublin

3 kolejka
SO/24/08 13:00

Górnik II Łęczna

2-3

Victoria Żmudź

SO/24/08 13:00

Lewart Lubartów

3-1

Włodawianka Włodawa

SO/24/08 17:00

Orlęta Łuków

2-2

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/24/08 17:00

Huczwa Tyszowce

3-3

Sparta Rejowiec Fabrycz.

ND/25/08 15:00

Powiślak Końskowola

1-0

Kłos Chełm

ND/25/08 17:00

Lublinianka Lublin

0-1

Łada Biłgoraj

ND/25/08 17:00

Tomasovia Tomaszów L.

2-1

Granit Bychawa

ND/25/08 17:00

Unia Hrubieszów

0-1

Kryształ Werbkowice

4 kolejka
ŚR/28/08 16:00

Górnik II Łęczna

0-2

Lublinianka Lublin

ŚR/28/08 17:00

Huragan Międzyrzec Podl.

7-0

Huczwa Tyszowce

ŚR/28/08 17:00

Granit Bychawa

2-1

Unia Hrubieszów

ŚR/28/08 17:00

Łada Biłgoraj

3-2

Tomasovia Tomaszów L.

ŚR/28/08 17:30

Victoria Żmudź

0-2

Włodawianka Włodawa

ŚR/28/08 17:30

Sparta Rejowiec Fabrycz.

0-0

Lewart Lubartów

ŚR/28/08 17:30

Kłos Chełm

2-0

Orlęta Łuków

ŚR/28/08 17:30

Kryształ Werbkowice

0-0

Powiślak Końskowola

5 kolejka
SO/31/08 16:00

Lublinianka Lublin

1-0

Victoria Żmudź

SO/31/08 16:00

Powiślak Końskowola

0-0

Granit Bychawa

SO/31/08 16:00

Lewart Lubartów

2-1

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/31/08 17:00

Orlęta Łuków

2-1

Kryształ Werbkowice

ND/01/09 15:00

Huczwa Tyszowce

3-2

Kłos Chełm

ND/01/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

1-0

Górnik II Łęczna

ND/01/09 17:00

Unia Hrubieszów

3-0

Łada Biłgoraj

ND/01/09 17:00

Włodawianka Włodawa

1-0

Sparta Rejowiec Fabrycz.

6 kolejka
SO/07/09 16:00

Lublinianka Lublin

1-2

Tomasovia Tomaszów L.

SO/07/09 17:00

Huragan Międzyrzec Podl.

1-2

Włodawianka Włodawa

ND/08/09 11:00

Górnik II Łęczna

7-1

Unia Hrubieszów

ND/08/09 15:00

Victoria Żmudź

0-1

Sparta Rejowiec Fabrycz.

ND/08/09 16:00

Kryształ Werbkowice

2-4

Huczwa Tyszowce

ND/08/09 16:00

Granit Bychawa

3-0

Orlęta Łuków

ND/08/09 16:00

Łada Biłgoraj

1-2

Powiślak Końskowola

ND/08/09 17:00

Kłos Chełm

0-1

Lewart Lubartów

7 kolejka
SO/14/09 11:00

Unia Hrubieszów

3-4

Lublinianka Lublin

SO/14/09 16:00

Orlęta Łuków

0-0

Łada Biłgoraj

ND/15/09 14:00

Sparta Rejowiec Fabrycz.

1-1

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/15/09 15:00

Powiślak Końskowola

0-1

Górnik II Łęczna

ND/15/09 15:00

Huczwa Tyszowce

1-4

Granit Bychawa

ND/15/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

1-1

Victoria Żmudź

ND/15/09 16:00

Lewart Lubartów

2-0

Kryształ Werbkowice

ND/15/09 16:00

Włodawianka Włodawa

2-1

Kłos Chełm

8 kolejka
SO/21/09 13:00

Górnik II Łęczna

0-1

Orlęta Łuków

SO/21/09 14:00

Victoria Żmudź

0-1

Huragan Międzyrzec Podl.

SO/21/09 16:00

Kryształ Werbkowice

0-1

Włodawianka Włodawa

SO/21/09 16:00

Lublinianka Lublin

3-1

Powiślak Końskowola

ND/22/09 16:00

Kłos Chełm

3-0

Sparta Rejowiec Fabrycz.

ND/22/09 16:00

Granit Bychawa

0-2

Lewart Lubartów

ND/22/09 16:00

Łada Biłgoraj

5-0

Huczwa Tyszowce

ND/22/09 16:00

Tomasovia Tomaszów L.

2-0

Unia Hrubieszów

9 kolejka
SO/28/09 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

5-1

Kłos Chełm

SO/28/09 16:00

Orlęta Łuków

2-3

Lublinianka Lublin

ND/29/09 14:00

Sparta Rejowiec Fabrycz.

2-1

Kryształ Werbkowice

ND/29/09 15:00

Powiślak Końskowola

2-1

Tomasovia Tomaszów L.

ND/29/09 15:00

Huczwa Tyszowce

7-2

Górnik II Łęczna

ND/29/09 15:00

Lewart Lubartów

0-0

Łada Biłgoraj

ND/29/09 16:00

Unia Hrubieszów

0-1

Victoria Żmudź

ND/29/09 16:00

Włodawianka Włodawa

0-2

Granit Bychawa

10 kolejka
SO/05/10 14:00

Lublinianka Lublin

3-1

Huczwa Tyszowce

SO/05/10 15:00

Unia Hrubieszów

1-1

Powiślak Końskowola

SO/05/10 16:00

Łada Biłgoraj

2-1

Włodawianka Włodawa

ND/06/10 14:00

Victoria Żmudź

3-2

Kłos Chełm

ND/06/10 15:00

Kryształ Werbkowice

1-5

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/06/10 15:00

Granit Bychawa

2-0

Sparta Rejowiec Fabrycz.

ND/06/10 15:00

Tomasovia Tomaszów L.

6-0

Orlęta Łuków

ND/06/10 16:00

Górnik II Łęczna

1-4

Lewart Lubartów

11 kolejka
SO/12/10 15:00

Orlęta Łuków

1-2

Unia Hrubieszów

SO/12/10 15:00

Włodawianka Włodawa

2-1

Górnik II Łęczna

SO/12/10 15:00

Huragan Międzyrzec Podl.

2-1

Granit Bychawa

SO/12/10 15:00

Kłos Chełm

0-1

Kryształ Werbkowice

ND/13/10 14:00

Powiślak Końskowola

5-0

Victoria Żmudź

ND/13/10 14:00

Sparta Rejowiec Fabrycz.

0-4

Łada Biłgoraj

ND/13/10 15:00

Huczwa Tyszowce

1-4

Tomasovia Tomaszów L.

ND/13/10 15:00

Lewart Lubartów

3-0

Lublinianka Lublin

12 kolejka
SO/19/10 13:00

Unia Hrubieszów

-

Huczwa Tyszowce

SO/19/10 14:00

Victoria Żmudź

-

Kryształ Werbkowice

SO/19/10 14:00

Lublinianka Lublin

-

Włodawianka Włodawa

ND/20/10 13:00

Górnik II Łęczna

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

ND/20/10 14:00

Powiślak Końskowola

-

Orlęta Łuków

ND/20/10 15:00

Granit Bychawa

-

Kłos Chełm

ND/20/10 15:00

Łada Biłgoraj

-

Huragan Międzyrzec Podl.

ND/20/10 15:00

Tomasovia Tomaszów L.

-

Lewart Lubartów

13 kolejka
- -

Huczwa Tyszowce

-

Powiślak Końskowola

- -

Lewart Lubartów

-

Unia Hrubieszów

- -

Włodawianka Włodawa

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Lublinianka Lublin

- -

Huragan Międzyrzec Podl.

-

Górnik II Łęczna

- -

Kłos Chełm

-

Łada Biłgoraj

- -

Kryształ Werbkowice

-

Granit Bychawa

SO/26/10 00:00

Orlęta Łuków

-

Victoria Żmudź

14 kolejka
- -

Łada Biłgoraj

-

Kryształ Werbkowice

- -

Górnik II Łęczna

-

Kłos Chełm

- -

Lublinianka Lublin

-

Huragan Międzyrzec Podl.

- -

Tomasovia Tomaszów L.

-

Sparta Rejowiec Fabrycz.

- -

Unia Hrubieszów

-

Włodawianka Włodawa

- -

Powiślak Końskowola

-

Lewart Lubartów

- -

Orlęta Łuków

-

Huczwa Tyszowce

SO/02/11 00:00

Victoria Żmudź

-

Granit Bychawa

15 kolejka
- -

Lewart Lubartów

-

Orlęta Łuków

- -

Włodawianka Włodawa

-

Powiślak Końskowola

- -

Sparta Rejowiec Fabrycz.

-

Unia Hrubieszów

- -

Huragan Międzyrzec Podl.

-

Tomasovia Tomaszów L.

- -

Kłos Chełm

-

Lublinianka Lublin

- -

Kryształ Werbkowice

-

Górnik II Łęczna

- -

Granit Bychawa

-

Łada Biłgoraj

SO/09/11 00:00

Huczwa Tyszowce

-

Victoria Żmudź

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin122415-9
2Piast Gliwice122114-9
3Cracovia112017-11
4Lechia Gdańsk111914-10
5Wisła Płock111915-18
6Lech Poznań111821-13
7Śląsk Wrocław111815-11
8Jagiellonia Białystok111718-12
9Legia Warszawa111713-12
10Zagłębie Lubin121521-19
11Górnik Zabrze111310-11
12Raków Częstochowa111213-17
13Wisła Kraków121114-17
14Arka Gdynia1198-18
15Korona Kielce1186-17
16ŁKS Łódź11712-22
PT/18/10 18:00
Zagłębie L.
0-1
Pogoń S.
PT/18/10 20:30
Wisła K.
1-2
Piast G.
SO/19/10 15:00
Korona K.
-
Wisła P.
SO/19/10 17:30
Legia W.
-
Lech P.
SO/19/10 20:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
ND/20/10 15:00
Arka G.
-
Lechia G.
ND/20/10 17:30
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
PN/21/10 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/25/10 18:00
Cracovia
-
Pogoń S.
PT/25/10 20:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/26/10 15:00
ŁKS Ł.
-
Raków C.
SO/26/10 17:30
Piast G.
-
Korona K.
SO/26/10 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
ND/27/10 12:30
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/27/10 15:00
Śląsk W.
-
Arka G.
ND/27/10 17:30
Legia W.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Zagłębie - Pogoń (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła K. - Piast (na żywo)
20:45 Pol. Sp. E. 1. liga: Miedź - Stomil (na żywo)
15:00 Canal+Sport Korona - Wisła P. (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Lech (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 Canal+Sport Jagiellonia - Cracovia (na żywo)