Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 06 października 2022

4 Liga mazowiecka (grupa 2)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1MKS Piaseczno3487109-2628-3-316-1-012-2-3
2Oskar Przysucha347887-4425-3-615-1-110-2-5
3Victoria Sulejówek347493-3523-5-613-2-210-3-4
4Wilga Garwolin347077-4122-4-88-3-614-1-2
5Mszczonowianka M.3466103-6020-6-812-3-28-3-6
6Mazovia Mińsk Maz.346585-5721-2-119-2-612-0-5
7Orzeł Baniocha346471-3719-7-811-3-38-4-5
8Mazur Karczew344768-5513-8-138-5-45-3-9
9KS Raszyn344461-6313-5-168-2-75-3-9
10Energia Kozienice344353-5013-4-176-2-97-2-8
11Tygrys Huta Mińska344363-7113-4-177-1-96-3-8
12Pogoń II Siedlce343957-7511-6-176-3-85-3-9
13Milan Milanówek343440-658-10-165-5-73-5-9
14Podlasie Sokołów Podl.343342-609-6-194-2-115-4-8
15Żyrardowianka Żyrardów343150-1049-4-215-3-94-1-12
16Naprzód Skórzec342646-1028-2-246-1-102-1-14
17Płomień Dębe Wielkie341824-965-3-262-3-123-0-14
18Zamłynie Radom341430-1184-2-284-0-130-2-15
ŚR/15/06 17:30
Milan M.
4-3
Mazur K.
ŚR/15/06 17:30
Zamłynie R.
0-6
Mazovia M.
ŚR/15/06 18:00
Wilga G.
1-2
Oskar P.
ŚR/15/06 19:00
Victoria S.
8-0
Płomień D.
CZ/16/06 11:00
Pogoń I.
0-5
Energia K.
CZ/16/06 12:00
Naprzód S.
6-2
Żyrardowianka Ż.
CZ/16/06 13:00
Tygrys H.
0-4
Orzeł B.
SO/18/06 17:00
KS R.
4-0
Podlasie S.
SO/18/06 17:00
MKS P.
3-2
Mszczonowianka M.
1 kolejka
SO/07/08 11:00

MKS Piaseczno

7-0

Żyrardowianka Żyrardów

SO/07/08 11:00

KS Raszyn

0-3

Oskar Przysucha

SO/07/08 13:00

Pogoń II Siedlce

0-0

Tygrys Huta Mińska

SO/07/08 15:00

Zamłynie Radom

0-2

Energia Kozienice

SO/07/08 17:00

Victoria Sulejówek

3-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/07/08 17:00

Orzeł Baniocha

3-0

Podlasie Sokołów Podl.

ND/08/08 17:30

Milan Milanówek

1-0

Płomień Dębe Wielkie

ND/08/08 17:30

Naprzód Skórzec

3-1

Mazur Karczew

ND/08/08 18:00

Wilga Garwolin

1-2

Mszczonowianka M.

2 kolejka
SO/14/08 11:00

Tygrys Huta Mińska

1-3

Podlasie Sokołów Podl.

SO/14/08 11:00

Oskar Przysucha

3-1

Orzeł Baniocha

SO/14/08 11:00

Mazur Karczew

0-5

MKS Piaseczno

SO/14/08 12:30

Mszczonowianka M.

3-2

KS Raszyn

SO/14/08 16:00

Żyrardowianka Żyrardów

2-4

Wilga Garwolin

SO/14/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

Milan Milanówek

SO/14/08 17:00

Energia Kozienice

1-2

Victoria Sulejówek

ND/15/08 11:00

Pogoń II Siedlce

3-1

Zamłynie Radom

ND/15/08 17:00

Płomień Dębe Wielkie

2-0

Naprzód Skórzec

3 kolejka
SO/21/08 11:00

Milan Milanówek

1-1

Energia Kozienice

SO/21/08 11:00

MKS Piaseczno

6-0

Płomień Dębe Wielkie

SO/21/08 12:00

KS Raszyn

6-3

Żyrardowianka Żyrardów

SO/21/08 15:00

Zamłynie Radom

2-1

Tygrys Huta Mińska

SO/21/08 16:00

Wilga Garwolin

4-2

Mazur Karczew

SO/21/08 17:00

Victoria Sulejówek

2-0

Pogoń II Siedlce

SO/21/08 17:00

Orzeł Baniocha

2-2

Mszczonowianka M.

SO/21/08 17:00

Podlasie Sokołów Podl.

3-1

Oskar Przysucha

SO/21/08 17:30

Naprzód Skórzec

0-5

Mazovia Mińsk Maz.

4 kolejka
PT/27/08 17:30

Mszczonowianka M.

0-1

Podlasie Sokołów Podl.

SO/28/08 12:00

Tygrys Huta Mińska

0-1

Oskar Przysucha

SO/28/08 13:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-0

Orzeł Baniocha

SO/28/08 15:00

Energia Kozienice

2-0

Naprzód Skórzec

SO/28/08 16:00

Mazur Karczew

1-0

KS Raszyn

SO/28/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

MKS Piaseczno

ND/29/08 15:00

Zamłynie Radom

0-7

Victoria Sulejówek

ND/29/08 15:30

Płomień Dębe Wielkie

0-3

Wilga Garwolin

ŚR/08/09 18:00

Pogoń II Siedlce

4-0

Milan Milanówek

5 kolejka
ŚR/01/09 17:00

Milan Milanówek

1-0

Zamłynie Radom

ŚR/01/09 17:00

Orzeł Baniocha

1-0

Mazur Karczew

ŚR/01/09 17:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-0

Żyrardowianka Żyrardów

ŚR/01/09 17:30

MKS Piaseczno

4-1

Energia Kozienice

ŚR/01/09 17:30

Wilga Garwolin

2-3

Mazovia Mińsk Maz.

ŚR/01/09 17:30

KS Raszyn

3-1

Płomień Dębe Wielkie

ŚR/01/09 19:00

Victoria Sulejówek

2-1

Tygrys Huta Mińska

ŚR/15/09 16:45

Oskar Przysucha

2-1

Mszczonowianka M.

ŚR/22/09 16:30

Naprzód Skórzec

1-3

Pogoń II Siedlce

6 kolejka
SO/04/09 11:00

Tygrys Huta Mińska

6-0

Mszczonowianka M.

SO/04/09 11:00

Mazovia Mińsk Maz.

0-1

KS Raszyn

SO/04/09 12:00

Płomień Dębe Wielkie

1-2

Orzeł Baniocha

SO/04/09 14:25

Zamłynie Radom

4-2

Naprzód Skórzec

SO/04/09 15:00

Żyrardowianka Żyrardów

2-3

Oskar Przysucha

SO/04/09 16:00

Mazur Karczew

5-1

Podlasie Sokołów Podl.

SO/04/09 16:00

Energia Kozienice

0-1

Wilga Garwolin

ND/05/09 11:00

Pogoń II Siedlce

3-5

MKS Piaseczno

ND/05/09 17:00

Victoria Sulejówek

1-0

Milan Milanówek

7 kolejka
SO/11/09 11:00

MKS Piaseczno

4-0

Zamłynie Radom

SO/11/09 11:00

Wilga Garwolin

1-2

Pogoń II Siedlce

SO/11/09 11:00

Orzeł Baniocha

1-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/11/09 11:00

Oskar Przysucha

3-2

Mazur Karczew

SO/11/09 12:00

Milan Milanówek

5-2

Tygrys Huta Mińska

SO/11/09 12:00

KS Raszyn

2-1

Energia Kozienice

SO/11/09 12:30

Mszczonowianka M.

7-0

Żyrardowianka Żyrardów

SO/11/09 16:00

Podlasie Sokołów Podl.

0-2

Płomień Dębe Wielkie

SO/11/09 16:30

Naprzód Skórzec

1-4

Victoria Sulejówek

8 kolejka
SO/18/09 11:00

Milan Milanówek

0-1

Naprzód Skórzec

SO/18/09 16:00

Tygrys Huta Mińska

2-1

Żyrardowianka Żyrardów

SO/18/09 16:00

Mazur Karczew

3-3

Mszczonowianka M.

SO/18/09 16:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-1

Podlasie Sokołów Podl.

SO/18/09 17:00

Victoria Sulejówek

0-2

MKS Piaseczno

ND/19/09 15:00

Płomień Dębe Wielkie

1-3

Oskar Przysucha

ND/19/09 15:00

Zamłynie Radom

1-4

Wilga Garwolin

ND/19/09 16:00

Energia Kozienice

2-0

Orzeł Baniocha

ND/19/09 17:00

Pogoń II Siedlce

2-0

KS Raszyn

9 kolejka
SO/25/09 11:00

MKS Piaseczno

4-1

Milan Milanówek

SO/25/09 11:00

Orzeł Baniocha

5-1

Pogoń II Siedlce

SO/25/09 11:00

Oskar Przysucha

3-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/25/09 12:00

KS Raszyn

6-0

Zamłynie Radom

SO/25/09 12:30

Mszczonowianka M.

8-0

Płomień Dębe Wielkie

SO/25/09 14:00

Wilga Garwolin

3-1

Victoria Sulejówek

SO/25/09 15:00

Żyrardowianka Żyrardów

0-0

Mazur Karczew

SO/25/09 16:00

Naprzód Skórzec

1-5

Tygrys Huta Mińska

SO/25/09 16:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-2

Energia Kozienice

10 kolejka
SO/02/10 11:00

Milan Milanówek

0-4

Wilga Garwolin

SO/02/10 15:30

Tygrys Huta Mińska

2-2

Mazur Karczew

SO/02/10 16:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-4

Mszczonowianka M.

SO/02/10 16:00

Naprzód Skórzec

0-3

MKS Piaseczno

SO/02/10 17:00

Victoria Sulejówek

6-1

KS Raszyn

ND/03/10 11:00

Energia Kozienice

1-2

Oskar Przysucha

ND/03/10 12:30

Zamłynie Radom

0-3
(wo)

Orzeł Baniocha

ND/03/10 15:00

Płomień Dębe Wielkie

0-1

Żyrardowianka Żyrardów

ND/03/10 17:00

Pogoń II Siedlce

1-1

Podlasie Sokołów Podl.

11 kolejka
SO/09/10 11:00

MKS Piaseczno

5-0

Tygrys Huta Mińska

SO/09/10 11:00

Oskar Przysucha

1-1

Pogoń II Siedlce

SO/09/10 11:30

Orzeł Baniocha

1-3

Victoria Sulejówek

SO/09/10 12:00

KS Raszyn

4-0

Milan Milanówek

SO/09/10 12:30

Mszczonowianka M.

3-1

Energia Kozienice

SO/09/10 15:00

Podlasie Sokołów Podl.

6-0

Zamłynie Radom

SO/09/10 15:00

Żyrardowianka Żyrardów

2-4

Mazovia Mińsk Maz.

SO/09/10 15:00

Mazur Karczew

4-0

Płomień Dębe Wielkie

SO/09/10 15:30

Wilga Garwolin

2-0

Naprzód Skórzec

12 kolejka
SO/16/10 11:00

Energia Kozienice

1-2

Żyrardowianka Żyrardów

SO/16/10 11:00

MKS Piaseczno

5-1

Wilga Garwolin

SO/16/10 12:00

Milan Milanówek

2-2

Orzeł Baniocha

SO/16/10 15:00

Tygrys Huta Mińska

3-1

Płomień Dębe Wielkie

SO/16/10 15:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-3

Mazur Karczew

SO/16/10 15:30

Naprzód Skórzec

2-3

KS Raszyn

SO/16/10 17:00

Victoria Sulejówek

2-0

Podlasie Sokołów Podl.

ND/17/10 12:00

Zamłynie Radom

1-2

Oskar Przysucha

ND/17/10 14:00

Pogoń II Siedlce

4-0

Mszczonowianka M.

13 kolejka
SO/23/10 12:00

KS Raszyn

1-4

MKS Piaseczno

SO/23/10 12:30

Mszczonowianka M.

4-0

Zamłynie Radom

SO/23/10 13:00

Wilga Garwolin

7-2

Tygrys Huta Mińska

SO/23/10 15:00

Podlasie Sokołów Podl.

0-1

Milan Milanówek

SO/23/10 15:00

Oskar Przysucha

3-2

Victoria Sulejówek

SO/23/10 15:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-2

Pogoń II Siedlce

SO/23/10 15:00

Mazur Karczew

1-1

Energia Kozienice

ND/24/10 11:00

Orzeł Baniocha

4-1

Naprzód Skórzec

ND/24/10 14:30

Płomień Dębe Wielkie

1-2

Mazovia Mińsk Maz.

14 kolejka
SO/30/10 11:00

MKS Piaseczno

1-1

Orzeł Baniocha

SO/30/10 12:00

Milan Milanówek

1-2

Oskar Przysucha

SO/30/10 13:00

Tygrys Huta Mińska

0-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/30/10 15:00

Wilga Garwolin

3-2

KS Raszyn

SO/30/10 17:00

Victoria Sulejówek

2-2

Mszczonowianka M.

ND/31/10 11:00

Energia Kozienice

1-0

Płomień Dębe Wielkie

ND/31/10 11:00

Pogoń II Siedlce

1-2

Mazur Karczew

ND/31/10 13:30

Naprzód Skórzec

1-0

Podlasie Sokołów Podl.

ND/31/10 14:00

Zamłynie Radom

2-4

Żyrardowianka Żyrardów

15 kolejka
SO/06/11 11:00

Oskar Przysucha

3-0

Naprzód Skórzec

SO/06/11 11:00

Mszczonowianka M.

1-1

Milan Milanówek

SO/06/11 12:00

KS Raszyn

0-2

Tygrys Huta Mińska

SO/06/11 13:00

Orzeł Baniocha

0-2

Wilga Garwolin

SO/06/11 13:00

Podlasie Sokołów Podl.

0-2

MKS Piaseczno

SO/06/11 13:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-3

Victoria Sulejówek

SO/06/11 13:00

Płomień Dębe Wielkie

1-0

Pogoń II Siedlce

SO/06/11 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-0

Energia Kozienice

SO/06/11 18:00

Mazur Karczew

9-0

Zamłynie Radom

16 kolejka
CZ/11/11 11:00

Milan Milanówek

2-2

Żyrardowianka Żyrardów

PT/12/11 19:00

Victoria Sulejówek

4-1

Mazur Karczew

SO/13/11 11:00

MKS Piaseczno

3-0

Oskar Przysucha

SO/13/11 12:00

KS Raszyn

0-1

Orzeł Baniocha

SO/13/11 13:00

Tygrys Huta Mińska

1-2

Energia Kozienice

ND/14/11 11:00

Pogoń II Siedlce

1-2

Mazovia Mińsk Maz.

ND/14/11 13:00

Naprzód Skórzec

5-4

Mszczonowianka M.

ND/14/11 13:00

Wilga Garwolin

1-1

Podlasie Sokołów Podl.

ND/14/11 14:00

Zamłynie Radom

1-2

Płomień Dębe Wielkie

17 kolejka
SO/20/11 12:00

Oskar Przysucha

2-3

Wilga Garwolin

SO/20/11 12:30

Mszczonowianka M.

0-3

MKS Piaseczno

SO/20/11 13:00

Orzeł Baniocha

3-0

Tygrys Huta Mińska

SO/20/11 13:00

Podlasie Sokołów Podl.

0-2

KS Raszyn

SO/20/11 13:00

Żyrardowianka Żyrardów

5-2

Naprzód Skórzec

SO/20/11 13:00

Mazur Karczew

1-1

Milan Milanówek

SO/20/11 13:00

Płomień Dębe Wielkie

0-2

Victoria Sulejówek

SO/20/11 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

4-1

Zamłynie Radom

ND/21/11 11:00

Energia Kozienice

1-1

Pogoń II Siedlce

18 kolejka
SO/12/03 11:00

Żyrardowianka Żyrardów

3-3

MKS Piaseczno

SO/12/03 12:00

Oskar Przysucha

3-1

KS Raszyn

SO/12/03 12:30

Mszczonowianka M.

2-0

Wilga Garwolin

SO/12/03 14:00

Energia Kozienice

4-0

Zamłynie Radom

SO/12/03 14:00

Mazovia Mińsk Maz.

0-3

Victoria Sulejówek

SO/12/03 14:30

Mazur Karczew

5-0

Naprzód Skórzec

SO/12/03 15:00

Tygrys Huta Mińska

1-5

Pogoń II Siedlce

SO/12/03 15:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-3

Orzeł Baniocha

ND/13/03 12:00

Płomień Dębe Wielkie

0-2

Milan Milanówek

19 kolejka
SO/19/03 11:00

Orzeł Baniocha

2-1

Oskar Przysucha

SO/19/03 11:00

MKS Piaseczno

3-0

Mazur Karczew

SO/19/03 11:00

Zamłynie Radom

2-3

Pogoń II Siedlce

SO/19/03 12:00

KS Raszyn

1-3

Mszczonowianka M.

SO/19/03 14:30

Milan Milanówek

0-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/19/03 15:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-4

Tygrys Huta Mińska

SO/19/03 15:00

Wilga Garwolin

1-2

Żyrardowianka Żyrardów

SO/19/03 17:00

Victoria Sulejówek

2-1

Energia Kozienice

ND/20/03 12:00

Naprzód Skórzec

2-1

Płomień Dębe Wielkie

20 kolejka
SO/26/03 11:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-0

KS Raszyn

SO/26/03 11:00

Oskar Przysucha

1-0

Podlasie Sokołów Podl.

SO/26/03 12:30

Mszczonowianka M.

2-2

Orzeł Baniocha

SO/26/03 15:00

Tygrys Huta Mińska

6-0

Zamłynie Radom

SO/26/03 15:00

Energia Kozienice

2-3

Milan Milanówek

SO/26/03 16:00

Mazovia Mińsk Maz.

4-0

Naprzód Skórzec

SO/26/03 16:00

Mazur Karczew

0-0

Wilga Garwolin

ND/27/03 11:00

Pogoń II Siedlce

3-2

Victoria Sulejówek

ND/27/03 12:00

Płomień Dębe Wielkie

0-4

MKS Piaseczno

21 kolejka
ŚR/27/04 17:30

Oskar Przysucha

5-0

Tygrys Huta Mińska

ŚR/27/04 17:30

Podlasie Sokołów Podl.

1-3

Mszczonowianka M.

ŚR/27/04 17:30

Orzeł Baniocha

7-0

Żyrardowianka Żyrardów

ŚR/27/04 17:30

KS Raszyn

0-0

Mazur Karczew

ŚR/27/04 17:30

MKS Piaseczno

3-2

Mazovia Mińsk Maz.

ŚR/27/04 17:30

Naprzód Skórzec

1-3

Energia Kozienice

ŚR/27/04 17:45

Milan Milanówek

4-0

Pogoń II Siedlce

ŚR/27/04 18:00

Wilga Garwolin

4-0

Płomień Dębe Wielkie

ŚR/27/04 19:00

Victoria Sulejówek

5-1

Zamłynie Radom

22 kolejka
SO/09/04 11:00

Zamłynie Radom

2-1

Milan Milanówek

SO/09/04 12:30

Mszczonowianka M.

2-1

Oskar Przysucha

SO/09/04 13:00

Mazur Karczew

0-1

Orzeł Baniocha

SO/09/04 15:30

Tygrys Huta Mińska

0-4

Victoria Sulejówek

SO/09/04 16:00

Energia Kozienice

1-1

MKS Piaseczno

SO/09/04 16:00

Żyrardowianka Żyrardów

0-1

Podlasie Sokołów Podl.

SO/09/04 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-5

Wilga Garwolin

ND/10/04 11:00

Pogoń II Siedlce

1-2

Naprzód Skórzec

ND/10/04 12:45

Płomień Dębe Wielkie

1-1

KS Raszyn

23 kolejka
CZ/14/04 17:00

Mszczonowianka M.

3-2

Tygrys Huta Mińska

CZ/14/04 17:00

MKS Piaseczno

1-0

Pogoń II Siedlce

PT/15/04 17:00

Podlasie Sokołów Podl.

5-2

Mazur Karczew

PT/15/04 17:00

Orzeł Baniocha

3-0

Płomień Dębe Wielkie

PT/15/04 17:00

Naprzód Skórzec

3-0

Zamłynie Radom

PT/15/04 17:00

Milan Milanówek

1-1

Victoria Sulejówek

SO/16/04 11:00

Wilga Garwolin

2-0

Energia Kozienice

SO/16/04 12:00

KS Raszyn

2-4

Mazovia Mińsk Maz.

SO/16/04 15:00

Oskar Przysucha

5-2

Żyrardowianka Żyrardów

24 kolejka
SO/23/04 11:00

Zamłynie Radom

0-2

MKS Piaseczno

SO/23/04 11:00

Energia Kozienice

1-3

KS Raszyn

SO/23/04 11:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-8

Mszczonowianka M.

SO/23/04 16:00

Tygrys Huta Mińska

3-1

Milan Milanówek

SO/23/04 16:00

Mazur Karczew

2-1

Oskar Przysucha

SO/23/04 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-1

Orzeł Baniocha

SO/23/04 18:00

Victoria Sulejówek

4-0

Naprzód Skórzec

ND/24/04 11:00

Pogoń II Siedlce

0-1

Wilga Garwolin

ND/24/04 16:00

Płomień Dębe Wielkie

1-1

Podlasie Sokołów Podl.

25 kolejka
SO/30/04 11:00

Oskar Przysucha

5-1

Płomień Dębe Wielkie

SO/30/04 11:00

Orzeł Baniocha

2-0

Energia Kozienice

SO/30/04 11:00

KS Raszyn

3-2

Pogoń II Siedlce

SO/30/04 11:00

MKS Piaseczno

3-0

Victoria Sulejówek

SO/30/04 11:00

Naprzód Skórzec

1-1

Milan Milanówek

SO/30/04 12:30

Mszczonowianka M.

3-0

Mazur Karczew

SO/30/04 15:00

Żyrardowianka Żyrardów

2-4

Tygrys Huta Mińska

SO/30/04 17:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/30/04 17:00

Wilga Garwolin

1-1

Zamłynie Radom

26 kolejka
SO/07/05 11:00

Zamłynie Radom

1-2

KS Raszyn

SO/07/05 12:30

Milan Milanówek

0-2

MKS Piaseczno

SO/07/05 16:00

Mazur Karczew

4-0

Żyrardowianka Żyrardów

SO/07/05 16:30

Tygrys Huta Mińska

2-0

Naprzód Skórzec

SO/07/05 17:00

Energia Kozienice

1-3

Podlasie Sokołów Podl.

SO/07/05 17:30

Victoria Sulejówek

0-1

Wilga Garwolin

ND/08/05 11:00

Pogoń II Siedlce

0-3

Orzeł Baniocha

ND/08/05 16:30

Płomień Dębe Wielkie

1-6

Mszczonowianka M.

ND/08/05 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

0-3

Oskar Przysucha

27 kolejka
SO/14/05 11:00

Oskar Przysucha

3-0

Energia Kozienice

SO/14/05 11:00

MKS Piaseczno

6-0

Naprzód Skórzec

SO/14/05 12:00

KS Raszyn

1-1

Victoria Sulejówek

SO/14/05 12:30

Mszczonowianka M.

3-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/14/05 16:00

Mazur Karczew

2-2

Tygrys Huta Mińska

SO/14/05 17:00

Wilga Garwolin

3-0

Milan Milanówek

SO/14/05 17:30

Orzeł Baniocha

3-1

Zamłynie Radom

SO/14/05 18:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-1

Pogoń II Siedlce

ND/15/05 12:00

Żyrardowianka Żyrardów

2-0

Płomień Dębe Wielkie

28 kolejka
ŚR/18/05 16:00

Zamłynie Radom

3-1

Podlasie Sokołów Podl.

ŚR/18/05 17:00

Energia Kozienice

3-1

Mszczonowianka M.

ŚR/18/05 17:30

Tygrys Huta Mińska

2-3

MKS Piaseczno

ŚR/18/05 18:00

Naprzód Skórzec

2-3

Wilga Garwolin

ŚR/18/05 18:00

Milan Milanówek

1-1

KS Raszyn

ŚR/18/05 18:00

Pogoń II Siedlce

2-2

Oskar Przysucha

ŚR/18/05 18:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

Żyrardowianka Żyrardów

ŚR/18/05 18:30

Płomień Dębe Wielkie

1-4

Mazur Karczew

ŚR/18/05 19:00

Victoria Sulejówek

3-0
(wo)

Orzeł Baniocha

29 kolejka
SO/21/05 10:00

Oskar Przysucha

4-0

Zamłynie Radom

SO/21/05 11:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-3

Energia Kozienice

SO/21/05 12:00

KS Raszyn

5-1

Naprzód Skórzec

SO/21/05 16:00

Mazur Karczew

0-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/21/05 16:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-2

Victoria Sulejówek

SO/21/05 17:00

Orzeł Baniocha

0-0

Milan Milanówek

SO/21/05 17:00

Wilga Garwolin

0-3

MKS Piaseczno

ND/22/05 12:30

Mszczonowianka M.

7-2

Pogoń II Siedlce

ND/22/05 14:00

Płomień Dębe Wielkie

0-5

Tygrys Huta Mińska

30 kolejka
SO/28/05 11:00

MKS Piaseczno

5-1

KS Raszyn

SO/28/05 11:00

Energia Kozienice

0-1

Mazur Karczew

SO/28/05 11:30

Milan Milanówek

0-4

Podlasie Sokołów Podl.

SO/28/05 12:00

Zamłynie Radom

1-5

Mszczonowianka M.

SO/28/05 15:00

Victoria Sulejówek

2-2

Oskar Przysucha

SO/28/05 17:00

Pogoń II Siedlce

5-2

Żyrardowianka Żyrardów

SO/28/05 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-0

Płomień Dębe Wielkie

SO/28/05 17:30

Tygrys Huta Mińska

0-1

Wilga Garwolin

SO/28/05 18:00

Naprzód Skórzec

2-5

Orzeł Baniocha

31 kolejka
ŚR/01/06 17:00

Mazur Karczew

5-0

Pogoń II Siedlce

ŚR/01/06 17:30

Oskar Przysucha

5-1

Milan Milanówek

ŚR/01/06 18:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-1

Tygrys Huta Mińska

ŚR/01/06 18:00

Żyrardowianka Żyrardów

3-1

Zamłynie Radom

ŚR/01/06 18:00

Mszczonowianka M.

2-2

Victoria Sulejówek

ŚR/01/06 18:30

Płomień Dębe Wielkie

1-2

Energia Kozienice

ŚR/01/06 18:30

Podlasie Sokołów Podl.

1-1

Naprzód Skórzec

ŚR/01/06 18:30

Orzeł Baniocha

4-1

MKS Piaseczno

ŚR/01/06 18:30

KS Raszyn

1-4

Wilga Garwolin

32 kolejka
SO/04/06 11:00

Energia Kozienice

7-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/04/06 11:30

Pogoń II Siedlce

2-3

Płomień Dębe Wielkie

SO/04/06 12:00

MKS Piaseczno

2-0

Podlasie Sokołów Podl.

SO/04/06 13:00

Wilga Garwolin

0-0

Orzeł Baniocha

SO/04/06 17:00

Victoria Sulejówek

7-0

Żyrardowianka Żyrardów

SO/04/06 17:30

Naprzód Skórzec

4-6

Oskar Przysucha

ND/05/06 11:00

Tygrys Huta Mińska

2-1

KS Raszyn

ND/05/06 14:00

Zamłynie Radom

2-3

Mazur Karczew

WT/07/06 18:30

Milan Milanówek

2-4

Mszczonowianka M.

33 kolejka
SO/11/06 11:00

Mazur Karczew

0-1

Victoria Sulejówek

SO/11/06 17:00

Energia Kozienice

0-1

Tygrys Huta Mińska

SO/11/06 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

7-2

Pogoń II Siedlce

SO/11/06 17:00

Płomień Dębe Wielkie

2-2

Zamłynie Radom

SO/11/06 17:00

Żyrardowianka Żyrardów

1-1

Milan Milanówek

SO/11/06 17:00

Mszczonowianka M.

3-1

Naprzód Skórzec

SO/11/06 17:00

Oskar Przysucha

1-0

MKS Piaseczno

SO/11/06 17:00

Podlasie Sokołów Podl.

1-4

Wilga Garwolin

SO/11/06 17:00

Orzeł Baniocha

1-1

KS Raszyn

34 kolejka
ŚR/15/06 17:30

Milan Milanówek

4-3

Mazur Karczew

ŚR/15/06 17:30

Zamłynie Radom

0-6

Mazovia Mińsk Maz.

ŚR/15/06 18:00

Wilga Garwolin

1-2

Oskar Przysucha

ŚR/15/06 19:00

Victoria Sulejówek

8-0

Płomień Dębe Wielkie

CZ/16/06 11:00

Pogoń II Siedlce

0-5

Energia Kozienice

CZ/16/06 12:00

Naprzód Skórzec

6-2

Żyrardowianka Żyrardów

CZ/16/06 13:00

Tygrys Huta Mińska

0-4

Orzeł Baniocha

SO/18/06 17:00

KS Raszyn

4-0

Podlasie Sokołów Podl.

SO/18/06 17:00

MKS Piaseczno

3-2

Mszczonowianka M.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin112118-12
2Legia Warszawa112114-13
3Wisła Płock112022-12
4Raków Częstochowa102018-9
5Cracovia111714-9
6Widzew Łódź111714-10
7Jagiellonia Białystok111619-13
8Zagłębie Lubin111611-13
9Stal Mielec111614-17
10Lech Poznań101511-9
11Warta Poznań111410-12
12Radomiak Radom111411-15
13Górnik Zabrze101316-16
14Śląsk Wrocław11139-15
15Piast Gliwice101111-12
16Korona Kielce111113-17
17Miedź Legnica10511-20
18Lechia Gdańsk1059-21
PT/30/09 18:00
Radomiak R.
0-2
Cracovia
PT/30/09 20:30
Wisła P.
1-0
Piast G.
SO/01/10 15:00
Górnik Z.
2-3
Zagłębie L.
SO/01/10 17:30
Lech P.
0-0
Legia W.
SO/01/10 20:30
Pogoń S.
2-1
Lechia G.
ND/02/10 12:30
Miedź L.
0-2
Stal M.
ND/02/10 15:00
Jagiellonia B.
4-1
Korona K.
ND/02/10 17:30
Widzew Ł.
0-0
Raków C.
PN/03/10 19:00
Śląsk W.
0-2
Warta P.
PT/07/10 18:00
Stal M.
-
Pogoń S.
PT/07/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Wisła P.
SO/08/10 15:00
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/08/10 17:30
Legia W.
-
Warta P.
SO/08/10 20:00
Cracovia
-
Lechia G.
ND/09/10 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/09/10 17:30
Lech P.
-
Radomiak R.
PN/10/10 18:00
Raków C.
-
Miedź L.
PN/10/10 20:30
Piast G.
-
Widzew Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Chelsea - Milan (na żywo)
18:45 TVP Sport LKE: Lech - Hapoel (na żywo)
20:45 Canal+Sport Piast - Raków (na żywo)