Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 17 sierpnia 2018

4 Liga mazowiecka (północ)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1MKS Przasnysz267-12-0-02-0-00-0-0
2Wisła II Płock265-12-0-02-0-00-0-0
3Mazovia Mińsk Mazow.263-02-0-01-0-01-0-0
4Ożarowianka Ożarów265-32-0-01-0-01-0-0
5Pogoń II Siedlce243-11-1-01-0-00-1-0
6Huragan Wołomin236-51-0-10-0-11-0-0
7Drukarz Warszawa233-41-0-11-0-00-0-1
8Mławianka Mława232-31-0-11-0-00-0-1
9Wkra Żuromin232-31-0-10-0-01-0-1
10Korona Ostrołęka212-30-1-10-1-00-0-1
11Hutnik Warszawa211-20-1-10-1-00-0-1
12MKS Ciechanów211-20-1-10-0-10-1-0
13KS Łomianki213-50-1-10-0-10-1-0
14Mazur Gostynin211-30-1-10-1-00-0-1
15Ząbkovia Ząbki201-40-0-20-0-00-0-2
16Kasztelan Sierpc200-50-0-20-0-10-0-1
ŚR/15/08 14:00
Mazovia M.
2-0
Mławianka M.
ŚR/15/08 15:00
Pogoń I.
2-0
Mazur G.
ŚR/15/08 15:00
Ożarowianka O.
2-1
Korona O.
ŚR/15/08 17:00
MKS P.
4-0
Kasztelan S.
ŚR/15/08 17:00
MKS C.
0-1
Wkra Ż.
ŚR/15/08 17:00
Wisła I.
1-0
Hutnik W.
ŚR/15/08 17:30
KS Ł.
2-4
Huragan W.
ŚR/15/08 18:00
Drukarz W.
2-0
Ząbkovia Z.
SO/18/08 11:00
Hutnik W.
-
Drukarz W.
SO/18/08 11:00
Huragan W.
-
Wisła I.
SO/18/08 11:00
Mazur G.
-
Ożarowianka O.
SO/18/08 11:00
Wkra Ż.
-
Pogoń I.
SO/18/08 11:00
Kasztelan S.
-
MKS C.
SO/18/08 16:00
Ząbkovia Z.
-
Mazovia M.
SO/18/08 17:00
Mławianka M.
-
MKS P.
SO/18/08 17:30
Korona O.
-
KS Ł.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

Hutnik Warszawa

1-1

KS Łomianki

SO/11/08 11:00

Huragan Wołomin

2-3

Ożarowianka Ożarów

SO/11/08 11:00

Mazur Gostynin

1-1

MKS Ciechanów

SO/11/08 11:00

Kasztelan Sierpc

0-1

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/11/08 14:00

MKS Przasnysz

3-1

Wkra Żuromin

SO/11/08 17:00

Wisła II Płock

4-1

Drukarz Warszawa

SO/11/08 17:00

Korona Ostrołęka

1-1

Pogoń II Siedlce

SO/11/08 17:00

Mławianka Mława

2-1

Ząbkovia Ząbki

2 kolejka
ŚR/15/08 14:00

Mazovia Mińsk Mazow.

2-0

Mławianka Mława

ŚR/15/08 15:00

Pogoń II Siedlce

2-0

Mazur Gostynin

ŚR/15/08 15:00

Ożarowianka Ożarów

2-1

Korona Ostrołęka

ŚR/15/08 17:00

MKS Przasnysz

4-0

Kasztelan Sierpc

ŚR/15/08 17:00

MKS Ciechanów

0-1

Wkra Żuromin

ŚR/15/08 17:00

Wisła II Płock

1-0

Hutnik Warszawa

ŚR/15/08 17:30

KS Łomianki

2-4

Huragan Wołomin

ŚR/15/08 18:00

Drukarz Warszawa

2-0

Ząbkovia Ząbki

3 kolejka
SO/18/08 11:00

Hutnik Warszawa

-

Drukarz Warszawa

SO/18/08 11:00

Huragan Wołomin

-

Wisła II Płock

SO/18/08 11:00

Mazur Gostynin

-

Ożarowianka Ożarów

SO/18/08 11:00

Wkra Żuromin

-

Pogoń II Siedlce

SO/18/08 11:00

Kasztelan Sierpc

-

MKS Ciechanów

SO/18/08 16:00

Ząbkovia Ząbki

-

Mazovia Mińsk Mazow.

SO/18/08 17:00

Mławianka Mława

-

MKS Przasnysz

SO/18/08 17:30

Korona Ostrołęka

-

KS Łomianki

4 kolejka
- -

MKS Przasnysz

-

Ząbkovia Ząbki

- -

MKS Ciechanów

-

Mławianka Mława

- -

Pogoń II Siedlce

-

Kasztelan Sierpc

- -

Ożarowianka Ożarów

-

Wkra Żuromin

- -

KS Łomianki

-

Mazur Gostynin

- -

Wisła II Płock

-

Korona Ostrołęka

- -

Hutnik Warszawa

-

Huragan Wołomin

SO/25/08 00:00

Drukarz Warszawa

-

Mazovia Mińsk Mazow.

5 kolejka
- -

Korona Ostrołęka

-

Hutnik Warszawa

- -

Mazur Gostynin

-

Wisła II Płock

- -

Wkra Żuromin

-

KS Łomianki

- -

Kasztelan Sierpc

-

Ożarowianka Ożarów

- -

Mławianka Mława

-

Pogoń II Siedlce

- -

Ząbkovia Ząbki

-

MKS Ciechanów

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

MKS Przasnysz

SO/01/09 00:00

Huragan Wołomin

-

Drukarz Warszawa

6 kolejka
- -

MKS Ciechanów

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

Pogoń II Siedlce

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Ożarowianka Ożarów

-

Mławianka Mława

- -

KS Łomianki

-

Kasztelan Sierpc

- -

Wisła II Płock

-

Wkra Żuromin

- -

Hutnik Warszawa

-

Mazur Gostynin

- -

Huragan Wołomin

-

Korona Ostrołęka

SO/08/09 00:00

Drukarz Warszawa

-

MKS Przasnysz

7 kolejka
- -

Mazur Gostynin

-

Huragan Wołomin

- -

Wkra Żuromin

-

Hutnik Warszawa

- -

Kasztelan Sierpc

-

Wisła II Płock

- -

Mławianka Mława

-

KS Łomianki

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Ożarowianka Ożarów

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Pogoń II Siedlce

- -

MKS Przasnysz

-

MKS Ciechanów

SO/15/09 00:00

Korona Ostrołęka

-

Drukarz Warszawa

8 kolejka
- -

Pogoń II Siedlce

-

MKS Przasnysz

- -

Ożarowianka Ożarów

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

KS Łomianki

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Wisła II Płock

-

Mławianka Mława

- -

Hutnik Warszawa

-

Kasztelan Sierpc

- -

Huragan Wołomin

-

Wkra Żuromin

- -

Korona Ostrołęka

-

Mazur Gostynin

SO/22/09 00:00

Drukarz Warszawa

-

MKS Ciechanów

9 kolejka
- -

Wkra Żuromin

-

Korona Ostrołęka

- -

Kasztelan Sierpc

-

Huragan Wołomin

- -

Mławianka Mława

-

Hutnik Warszawa

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Wisła II Płock

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

KS Łomianki

- -

MKS Przasnysz

-

Ożarowianka Ożarów

- -

MKS Ciechanów

-

Pogoń II Siedlce

SO/29/09 00:00

Mazur Gostynin

-

Drukarz Warszawa

10 kolejka
- -

Ożarowianka Ożarów

-

MKS Ciechanów

- -

KS Łomianki

-

MKS Przasnysz

- -

Wisła II Płock

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

Hutnik Warszawa

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Huragan Wołomin

-

Mławianka Mława

- -

Korona Ostrołęka

-

Kasztelan Sierpc

- -

Mazur Gostynin

-

Wkra Żuromin

SO/06/10 00:00

Drukarz Warszawa

-

Pogoń II Siedlce

11 kolejka
- -

Kasztelan Sierpc

-

Mazur Gostynin

- -

Mławianka Mława

-

Korona Ostrołęka

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Huragan Wołomin

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Hutnik Warszawa

- -

MKS Przasnysz

-

Wisła II Płock

- -

MKS Ciechanów

-

KS Łomianki

- -

Pogoń II Siedlce

-

Ożarowianka Ożarów

SO/13/10 00:00

Wkra Żuromin

-

Drukarz Warszawa

12 kolejka
- -

KS Łomianki

-

Pogoń II Siedlce

- -

Wisła II Płock

-

MKS Ciechanów

- -

Hutnik Warszawa

-

MKS Przasnysz

- -

Huragan Wołomin

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

Korona Ostrołęka

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Mazur Gostynin

-

Mławianka Mława

- -

Wkra Żuromin

-

Kasztelan Sierpc

SO/20/10 00:00

Drukarz Warszawa

-

Ożarowianka Ożarów

13 kolejka
- -

Mławianka Mława

-

Wkra Żuromin

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Mazur Gostynin

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Korona Ostrołęka

- -

MKS Przasnysz

-

Huragan Wołomin

- -

MKS Ciechanów

-

Hutnik Warszawa

- -

Pogoń II Siedlce

-

Wisła II Płock

- -

Ożarowianka Ożarów

-

KS Łomianki

SO/27/10 00:00

Kasztelan Sierpc

-

Drukarz Warszawa

14 kolejka
- -

Wisła II Płock

-

Ożarowianka Ożarów

- -

Hutnik Warszawa

-

Pogoń II Siedlce

- -

Huragan Wołomin

-

MKS Ciechanów

- -

Korona Ostrołęka

-

MKS Przasnysz

- -

Mazur Gostynin

-

Mazovia Mińsk Mazow.

- -

Wkra Żuromin

-

Ząbkovia Ząbki

- -

Kasztelan Sierpc

-

Mławianka Mława

SO/03/11 00:00

Drukarz Warszawa

-

KS Łomianki

15 kolejka
- -

Ząbkovia Ząbki

-

Kasztelan Sierpc

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Wkra Żuromin

- -

MKS Przasnysz

-

Mazur Gostynin

- -

MKS Ciechanów

-

Korona Ostrołęka

- -

Pogoń II Siedlce

-

Huragan Wołomin

- -

Ożarowianka Ożarów

-

Hutnik Warszawa

- -

KS Łomianki

-

Wisła II Płock

SO/10/11 00:00

Mławianka Mława

-

Drukarz Warszawa

16 kolejka
- -

Drukarz Warszawa

-

Wisła II Płock

- -

KS Łomianki

-

Hutnik Warszawa

- -

Ożarowianka Ożarów

-

Huragan Wołomin

- -

Pogoń II Siedlce

-

Korona Ostrołęka

- -

MKS Ciechanów

-

Mazur Gostynin

- -

MKS Przasnysz

-

Wkra Żuromin

- -

Mazovia Mińsk Mazow.

-

Kasztelan Sierpc

- -

Ząbkovia Ząbki

-

Mławianka Mława

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Cracovia - Zagłębie L. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Korona (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Stal - Podbesk. (na żywo)