Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 28 listopada 2014

4 Liga mazowiecka (północ)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Bzura Chodaków173341-1810-3-48-0-02-3-4
2MKS Przasnysz173335-1810-3-44-3-26-0-2
3KS Łomianki173234-219-5-34-3-15-2-2
4Mazovia Mińsk Maz.173228-199-5-36-3-03-2-3
5Błękitni Raciąż173126-199-4-45-3-04-1-4
6Huragan Wołomin173040-238-6-34-3-14-3-2
7Wisła II Płock172840-188-4-55-2-13-2-4
8Mławianka Mława172829-208-4-52-3-46-1-1
9Błękitni Gąbin172637-267-5-54-2-23-3-3
10Bug Wyszków172438-277-3-73-1-54-2-2
11Narew Ostrołęka172429-337-3-72-3-35-0-4
12Olimpia Warszawa172326-226-5-65-1-31-4-3
13Ostrovia Ostrów Mazow.172341-396-5-63-2-33-3-3
14Nadnarwianka Pułtusk171719-355-2-104-1-41-1-6
15Korona Szydłowo171521-404-3-103-1-51-2-5
16MKS Ciechanów171319-433-4-102-2-51-2-5
17Skra Drobin171125-583-2-122-1-61-1-6
18Wkra Żuromin17215-640-2-150-0-80-2-7
ŚR/29/10 13:00
MKS P.
1-4
Ostrovia O.
ŚR/29/10 13:30
Nadnarwianka P.
5-2
Wkra Ż.
ND/02/11 13:00
Korona S.
0-1
KS Ł.
SO/15/11 11:00
Olimpia W.
2-0
Bzura C.
SO/15/11 13:00
Skra D.
1-5
Huragan W.
SO/15/11 13:00
Mławianka M.
2-3
Błękitni G.
SO/15/11 13:00
Mazovia M.
1-0
Narew O.
SO/15/11 13:00
Bug W.
5-0
MKS C.
ND/16/11 11:00
Wisła I.
2-0
Błękitni R.
- -
Wisła I.
-
Olimpia W.
- -
Błękitni R.
-
Korona S.
- -
Bzura C.
-
Skra D.
- -
KS Ł.
-
MKS P.
- -
Huragan W.
-
Nadnarwianka P.
- -
Ostrovia O.
-
Mławianka M.
- -
Wkra Ż.
-
Mazovia M.
- -
Błękitni G.
-
Bug W.
- -
Narew O.
-
MKS C.
1 kolejka
PT/15/08 11:00

Olimpia Warszawa

2-2

Wisła II Płock

PT/15/08 16:00

Mławianka Mława

1-1

Ostrovia Ostrów Mazow.

PT/15/08 17:00

Korona Szydłowo

0-2

Błękitni Raciąż

PT/15/08 17:00

Skra Drobin

3-1

Bzura Chodaków

PT/15/08 17:00

MKS Przasnysz

2-2

KS Łomianki

PT/15/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-0

Wkra Żuromin

PT/15/08 17:00

MKS Ciechanów

0-4

Narew Ostrołęka

SO/16/08 15:00

Bug Wyszków

4-2

Błękitni Gąbin

SO/16/08 16:00

Nadnarwianka Pułtusk

0-4

Huragan Wołomin

2 kolejka
ŚR/20/08 17:00

Wisła II Płock

1-2

Narew Ostrołęka

ŚR/20/08 17:00

Błękitni Gąbin

0-3

MKS Ciechanów

ŚR/20/08 17:00

Wkra Żuromin

1-4

Bug Wyszków

ŚR/20/08 17:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

1-1

Mazovia Mińsk Maz.

ŚR/20/08 17:00

Bzura Chodaków

1-0

MKS Przasnysz

ŚR/20/08 17:00

Błękitni Raciąż

1-0

Skra Drobin

ŚR/20/08 17:00

Olimpia Warszawa

4-0

Korona Szydłowo

ŚR/20/08 17:30

Huragan Wołomin

2-6

Mławianka Mława

ŚR/20/08 17:30

KS Łomianki

4-1

Nadnarwianka Pułtusk

3 kolejka
SO/23/08 14:00

Narew Ostrołęka

3-0

Błękitni Gąbin

SO/23/08 15:00

Bug Wyszków

4-0

Ostrovia Ostrów Mazow.

SO/23/08 16:00

Nadnarwianka Pułtusk

1-0

Bzura Chodaków

SO/23/08 16:00

Mławianka Mława

1-2

KS Łomianki

SO/23/08 17:00

Korona Szydłowo

1-1

Wisła II Płock

SO/23/08 17:00

MKS Przasnysz

3-3

Błękitni Raciąż

SO/23/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-1

Huragan Wołomin

ND/24/08 17:00

Skra Drobin

0-0

Olimpia Warszawa

ND/24/08 17:00

MKS Ciechanów

3-3

Wkra Żuromin

4 kolejka
WT/26/08 17:00

Wisła II Płock

1-1

Błękitni Gąbin

ŚR/27/08 17:00

Wkra Żuromin

0-1

Narew Ostrołęka

ŚR/27/08 17:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

5-0

MKS Ciechanów

ŚR/27/08 17:00

Huragan Wołomin

1-1

Bug Wyszków

ŚR/27/08 17:00

Bzura Chodaków

3-1

Mławianka Mława

ŚR/27/08 17:00

Błękitni Raciąż

0-0

Nadnarwianka Pułtusk

ŚR/27/08 17:00

Olimpia Warszawa

1-3

MKS Przasnysz

ŚR/27/08 17:00

Korona Szydłowo

2-3

Skra Drobin

ŚR/27/08 17:30

KS Łomianki

1-2

Mazovia Mińsk Maz.

5 kolejka
SO/30/08 14:00

Narew Ostrołęka

4-4

Ostrovia Ostrów Mazow.

SO/30/08 15:00

Bug Wyszków

1-2

KS Łomianki

SO/30/08 16:00

Nadnarwianka Pułtusk

1-1

Olimpia Warszawa

SO/30/08 16:00

Błękitni Gąbin

7-3

Wkra Żuromin

SO/30/08 17:00

MKS Przasnysz

4-0

Korona Szydłowo

SO/30/08 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

0-0

Bzura Chodaków

SO/30/08 17:00

MKS Ciechanów

3-3

Huragan Wołomin

ND/31/08 16:00

Mławianka Mława

0-1

Błękitni Raciąż

ND/31/08 17:00

Skra Drobin

1-7

Wisła II Płock

6 kolejka
SO/06/09 11:00

Wisła II Płock

2-0

Wkra Żuromin

SO/06/09 11:00

KS Łomianki

1-0

MKS Ciechanów

SO/06/09 11:00

Olimpia Warszawa

0-2

Mławianka Mława

SO/06/09 12:00

Huragan Wołomin

3-0

Narew Ostrołęka

SO/06/09 16:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

1-4

Błękitni Gąbin

SO/06/09 16:00

Błękitni Raciąż

3-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/06/09 16:00

Korona Szydłowo

3-1

Nadnarwianka Pułtusk

ND/07/09 16:00

Bzura Chodaków

5-1

Bug Wyszków

ND/07/09 16:00

Skra Drobin

0-2

MKS Przasnysz

7 kolejka
ŚR/10/09 16:00

Mławianka Mława

2-0

Korona Szydłowo

ŚR/10/09 16:30

MKS Przasnysz

1-0

Wisła II Płock

ŚR/10/09 16:30

Nadnarwianka Pułtusk

2-0

Skra Drobin

ŚR/10/09 16:30

Błękitni Gąbin

0-0

Huragan Wołomin

ŚR/10/09 16:30

Wkra Żuromin

0-3

Ostrovia Ostrów Mazow.

ŚR/10/09 17:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-0

Olimpia Warszawa

ŚR/10/09 17:00

Bug Wyszków

0-1

Błękitni Raciąż

ŚR/10/09 17:00

MKS Ciechanów

1-2

Bzura Chodaków

ŚR/10/09 17:15

Narew Ostrołęka

1-3

KS Łomianki

8 kolejka
SO/13/09 11:00

Huragan Wołomin

0-0

Wkra Żuromin

SO/13/09 11:00

KS Łomianki

1-1

Błękitni Gąbin

SO/13/09 11:00

Olimpia Warszawa

3-2

Bug Wyszków

SO/13/09 16:00

Bzura Chodaków

5-1

Narew Ostrołęka

SO/13/09 16:00

Błękitni Raciąż

0-0

MKS Ciechanów

SO/13/09 16:00

Korona Szydłowo

1-0

Mazovia Mińsk Maz.

SO/13/09 16:00

MKS Przasnysz

1-2

Nadnarwianka Pułtusk

ND/14/09 11:00

Wisła II Płock

6-0

Ostrovia Ostrów Mazow.

ND/14/09 16:00

Skra Drobin

1-3

Mławianka Mława

9 kolejka
ŚR/17/09 16:00

Mławianka Mława

0-1

MKS Przasnysz

ŚR/17/09 16:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

0-2

Huragan Wołomin

ŚR/17/09 16:30

Nadnarwianka Pułtusk

2-1

Wisła II Płock

ŚR/17/09 16:30

Mazovia Mińsk Maz.

3-1

Skra Drobin

ŚR/17/09 16:30

MKS Ciechanów

0-3

Olimpia Warszawa

ŚR/17/09 16:30

Błękitni Gąbin

1-1

Bzura Chodaków

ŚR/17/09 16:30

Wkra Żuromin

0-3

KS Łomianki

ŚR/17/09 17:00

Bug Wyszków

1-1

Korona Szydłowo

ŚR/17/09 17:00

Narew Ostrołęka

1-0

Błękitni Raciąż

10 kolejka
SO/20/09 11:00

KS Łomianki

3-3

Ostrovia Ostrów Mazow.

SO/20/09 12:00

Olimpia Warszawa

3-1

Narew Ostrołęka

SO/20/09 13:00

MKS Przasnysz

2-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/20/09 15:30

Błękitni Raciąż

2-1

Błękitni Gąbin

SO/20/09 16:00

Bzura Chodaków

9-0

Wkra Żuromin

SO/20/09 16:00

Korona Szydłowo

3-2

MKS Ciechanów

SO/20/09 16:00

Nadnarwianka Pułtusk

0-1

Mławianka Mława

ND/21/09 11:00

Wisła II Płock

3-0

Huragan Wołomin

ND/21/09 16:00

Skra Drobin

1-3

Bug Wyszków

11 kolejka
SO/27/09 12:00

Błękitni Gąbin

2-0

Olimpia Warszawa

SO/27/09 12:00

Wkra Żuromin

0-2

Błękitni Raciąż

SO/27/09 12:00

Huragan Wołomin

0-0

KS Łomianki

SO/27/09 13:00

MKS Ciechanów

3-1

Skra Drobin

SO/27/09 15:00

Mławianka Mława

3-2

Wisła II Płock

SO/27/09 15:00

Bug Wyszków

0-1

MKS Przasnysz

SO/27/09 15:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

1-3

Bzura Chodaków

SO/27/09 16:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

Nadnarwianka Pułtusk

SO/27/09 16:00

Narew Ostrołęka

3-3

Korona Szydłowo

12 kolejka
SO/04/10 12:00

Olimpia Warszawa

4-0

Wkra Żuromin

SO/04/10 15:00

Bzura Chodaków

3-2

Huragan Wołomin

SO/04/10 15:00

Błękitni Raciąż

7-1

Ostrovia Ostrów Mazow.

SO/04/10 15:00

Korona Szydłowo

0-1

Błękitni Gąbin

SO/04/10 15:00

MKS Przasnysz

5-0

MKS Ciechanów

SO/04/10 15:00

Mławianka Mława

1-1

Mazovia Mińsk Maz.

SO/04/10 15:30

Nadnarwianka Pułtusk

1-3

Bug Wyszków

ND/05/10 11:00

Wisła II Płock

4-1

KS Łomianki

ND/05/10 15:00

Skra Drobin

2-6

Narew Ostrołęka

13 kolejka
SO/11/10 11:00

KS Łomianki

2-1

Bzura Chodaków

SO/11/10 12:00

Wkra Żuromin

0-3

Korona Szydłowo

SO/11/10 14:00

Błękitni Gąbin

8-1

Skra Drobin

SO/11/10 14:00

Huragan Wołomin

3-1

Błękitni Raciąż

SO/11/10 15:00

Mazovia Mińsk Maz.

2-1

Wisła II Płock

SO/11/10 15:00

Bug Wyszków

0-2

Mławianka Mława

SO/11/10 15:00

MKS Ciechanów

2-1

Nadnarwianka Pułtusk

SO/11/10 15:00

Narew Ostrołęka

0-3

MKS Przasnysz

SO/11/10 15:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

3-0

Olimpia Warszawa

14 kolejka
SO/18/10 11:00

Wisła II Płock

1-1

Bzura Chodaków

SO/18/10 11:00

Olimpia Warszawa

1-3

Huragan Wołomin

SO/18/10 15:00

Błękitni Raciąż

2-1

KS Łomianki

SO/18/10 15:00

Korona Szydłowo

0-5

Ostrovia Ostrów Mazow.

SO/18/10 15:00

MKS Przasnysz

1-1

Błękitni Gąbin

SO/18/10 15:00

Nadnarwianka Pułtusk

0-1

Narew Ostrołęka

SO/18/10 15:00

Mławianka Mława

1-1

MKS Ciechanów

SO/18/10 15:00

Mazovia Mińsk Maz.

3-3

Bug Wyszków

ND/19/10 14:00

Skra Drobin

7-4

Wkra Żuromin

15 kolejka
SO/25/10 11:00

KS Łomianki

1-1

Olimpia Warszawa

SO/25/10 13:00

Huragan Wołomin

8-3

Korona Szydłowo

SO/25/10 14:00

Bug Wyszków

1-2

Wisła II Płock

SO/25/10 14:00

MKS Ciechanów

1-2

Mazovia Mińsk Maz.

SO/25/10 14:00

Błękitni Gąbin

3-0

Nadnarwianka Pułtusk

SO/25/10 14:00

Wkra Żuromin

0-5

MKS Przasnysz

SO/25/10 14:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

2-2

Skra Drobin

SO/25/10 14:00

Bzura Chodaków

4-0

Błękitni Raciąż

SO/25/10 15:00

Narew Ostrołęka

0-0

Mławianka Mława

16 kolejka
SO/08/11 11:00

MKS Ciechanów

0-4

Wisła II Płock

SO/08/11 11:00

KS Łomianki

6-1

Skra Drobin

SO/08/11 13:00

Błękitni Gąbin

2-3

Mazovia Mińsk Maz.

SO/08/11 13:00

Wkra Żuromin

2-3

Mławianka Mława

SO/08/11 13:00

Ostrovia Ostrów Mazow.

7-1

Nadnarwianka Pułtusk

SO/08/11 13:00

Huragan Wołomin

3-0

MKS Przasnysz

SO/08/11 13:00

Bzura Chodaków

2-1

Korona Szydłowo

SO/08/11 13:00

Błękitni Raciąż

1-1

Olimpia Warszawa

SO/08/11 14:00

Narew Ostrołęka

1-5

Bug Wyszków

17 kolejka
ŚR/29/10 13:00

MKS Przasnysz

1-4

Ostrovia Ostrów Mazow.

ŚR/29/10 13:30

Nadnarwianka Pułtusk

5-2

Wkra Żuromin

ND/02/11 13:00

Korona Szydłowo

0-1

KS Łomianki

SO/15/11 11:00

Olimpia Warszawa

2-0

Bzura Chodaków

SO/15/11 13:00

Skra Drobin

1-5

Huragan Wołomin

SO/15/11 13:00

Mławianka Mława

2-3

Błękitni Gąbin

SO/15/11 13:00

Mazovia Mińsk Maz.

1-0

Narew Ostrołęka

SO/15/11 13:00

Bug Wyszków

5-0

MKS Ciechanów

ND/16/11 11:00

Wisła II Płock

2-0

Błękitni Raciąż

18 kolejka
- -

Wisła II Płock

-

Olimpia Warszawa

- -

Błękitni Raciąż

-

Korona Szydłowo

- -

Bzura Chodaków

-

Skra Drobin

- -

KS Łomianki

-

MKS Przasnysz

- -

Huragan Wołomin

-

Nadnarwianka Pułtusk

- -

Ostrovia Ostrów Mazow.

-

Mławianka Mława

- -

Wkra Żuromin

-

Mazovia Mińsk Maz.

- -

Błękitni Gąbin

-

Bug Wyszków

- -

Narew Ostrołęka

-

MKS Ciechanów

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa163234-17
2Wisła Kraków162831-21
3Śląsk Wrocław162827-19
4Górnik Zabrze162825-18
5Jagiellonia Białystok162728-22
6GKS Bełchatów 162614-15
7Lech Poznań162331-19
8Pogoń Szczecin162321-25
9Piast Gliwice162221-23
10Podbeskidzie 162126-29
11Lechia Gdańsk161821-24
12Cracovia161816-23
13Korona Kielce161816-26
14Górnik Łęczna161717-23
15Ruch Chorzów161417-23
16Zawisza Bydgoszcz16818-39
PT/28/11 18:00
Górnik Ł.
-
Ruch C.
PT/28/11 20:30
Piast G.
-
Wisła K.
SO/29/11 15:30
Jagiellonia B.
-
Zawisza B.
SO/29/11 15:30
Podbeskidzie
-
Lechia G.
SO/29/11 18:00
Korona K.
-
GKS B.
ND/30/11 15:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/30/11 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
PN/01/12 18:00
Legia W.
-
Cracovia
PT/05/12 18:00
Zawisza B.
-
Śląsk W.
PT/05/12 20:30
Górnik Z.
-
Legia W.
SO/06/12 15:30
GKS B.
-
Górnik Ł.
SO/06/12 15:30
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/06/12 18:00
Cracovia
-
Jagiellonia B.
ND/07/12 15:30
Lechia G.
-
Piast G.
ND/07/12 18:00
Wisła K.
-
Lech P.
PN/08/12 18:00
Ruch C.
-
Podbeskidzie
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł. - Ruch (na żywo)
20:30 Canal+Sport Piast - Wisła (na żywo)
15:30 Eurosport 2 Hertha - Bayern (na żywo)
15:30 Canal+Family Podbeskidzie - Lechia (na żywo)
15:30 nSport+ Jagiellonia - Zawisza (na żywo)
18:00 Canal+Sport Korona - Bełchatów
20:05 TVP 1 GOL - T-M Ekstraklasa