Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 19 czerwca 2019

4 Liga mazowiecka (południe)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Grodzisk Mazow.3076105-2424-4-215-0-09-4-2
2Błonianka Błonie306697-3521-3-610-3-211-0-4
3Oskar Przysucha306675-2821-3-610-2-311-1-3
4Mszczonowianka M.305766-4117-6-78-4-39-2-4
5Pilica Białobrzegi305477-3717-3-108-1-69-2-4
6MKS Piaseczno305075-6316-2-127-2-69-0-6
7Mazur Karczew304850-5215-3-128-3-47-0-8
8KS Raszyn304755-5215-2-138-0-77-2-6
9Znicz II Pruszków303946-4811-6-137-2-64-4-7
10Wilga Garwolin303749-5611-4-155-2-86-2-7
11Energia Kozienice303646-5410-6-144-3-86-3-6
12Radomiak II Radom303646-6910-6-146-3-64-3-8
13Sparta Jazgarzew303236-609-5-164-2-95-3-7
14LKS Promna302328-696-5-194-2-92-3-10
15Orzeł Unin301936-915-4-214-1-101-3-11
16Perła Złotokłos3028-1160-2-280-2-130-0-15
WT/11/06 20:30
Znicz I.
1-9
Błonianka B.
SO/15/06 17:00
Perła Z.
0-6
Mazur K.
SO/15/06 17:00
Sparta J.
0-1
Mszczonowianka M.
SO/15/06 17:00
Oskar P.
3-0
MKS P.
SO/15/06 17:00
KS R.
4-1
LKS P.
SO/15/06 17:00
Pilica B.
3-1
Energia K.
SO/15/06 17:00
Orzeł U.
0-2
Wilga G.
SO/15/06 17:00
Radomiak I.
1-1
Pogoń G.
1 kolejka
SO/11/08 11:00

Pilica Białobrzegi

4-2

Błonianka Błonie

SO/11/08 11:00

Oskar Przysucha

3-0
(wo)

LKS Promna

SO/11/08 11:00

Sparta Jazgarzew

0-6

MKS Piaseczno

SO/11/08 11:00

Mazur Karczew

1-4

Mszczonowianka M.

SO/11/08 12:00

KS Raszyn

0-4

Energia Kozienice

SO/11/08 17:00

Orzeł Unin

0-6

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/12/08 11:00

Radomiak II Radom

5-0

Perła Złotokłos

ND/12/08 12:00

Wilga Garwolin

2-1

Znicz II Pruszków

2 kolejka
ŚR/15/08 11:00

Perła Złotokłos

0-4

Mszczonowianka M.

ŚR/15/08 11:00

LKS Promna

0-4

Sparta Jazgarzew

ŚR/15/08 11:00

Energia Kozienice

0-1

Oskar Przysucha

ŚR/15/08 11:00

Błonianka Błonie

1-1

KS Raszyn

ŚR/15/08 11:00

Radomiak II Radom

4-0

Orzeł Unin

ŚR/15/08 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

3-2

Znicz II Pruszków

ŚR/15/08 17:00

MKS Piaseczno

3-2

Mazur Karczew

ŚR/15/08 17:00

Wilga Garwolin

0-1

Pilica Białobrzegi

3 kolejka
SO/18/08 11:00

Sparta Jazgarzew

1-2

Energia Kozienice

SO/18/08 11:00

Mazur Karczew

2-1

LKS Promna

SO/18/08 11:00

MKS Piaseczno

3-2

Mszczonowianka M.

SO/18/08 12:00

KS Raszyn

2-1

Wilga Garwolin

SO/18/08 17:00

Pilica Białobrzegi

0-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/18/08 17:00

Oskar Przysucha

3-0

Błonianka Błonie

ND/19/08 11:00

Znicz II Pruszków

1-2

Radomiak II Radom

ND/19/08 16:00

Orzeł Unin

6-0

Perła Złotokłos

4 kolejka
SO/25/08 11:00

Błonianka Błonie

1-1

Sparta Jazgarzew

SO/25/08 12:00

Energia Kozienice

1-3

Mazur Karczew

SO/25/08 12:00

Pilica Białobrzegi

7-0

Radomiak II Radom

SO/25/08 12:00

Orzeł Unin

1-0

Znicz II Pruszków

SO/25/08 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

5-1

KS Raszyn

SO/25/08 17:00

Perła Złotokłos

1-2

MKS Piaseczno

SO/25/08 17:00

LKS Promna

1-2

Mszczonowianka M.

SO/25/08 17:00

Wilga Garwolin

0-2

Oskar Przysucha

5 kolejka
SO/01/09 11:00

Pilica Białobrzegi

7-0

Orzeł Unin

SO/01/09 11:00

Sparta Jazgarzew

1-2

Wilga Garwolin

SO/01/09 11:00

Mazur Karczew

0-2

Błonianka Błonie

SO/01/09 11:00

MKS Piaseczno

0-0

LKS Promna

SO/01/09 12:30

KS Raszyn

4-1

Radomiak II Radom

SO/01/09 12:30

Mszczonowianka M.

1-1

Energia Kozienice

SO/01/09 17:00

Oskar Przysucha

1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/02/09 11:00

Znicz II Pruszków

3-0

Perła Złotokłos

6 kolejka
SO/08/09 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

2-0

Sparta Jazgarzew

SO/08/09 16:30

Perła Złotokłos

1-3

LKS Promna

SO/08/09 16:30

Wilga Garwolin

2-1

Mazur Karczew

ND/09/09 11:00

Błonianka Błonie

3-0

Mszczonowianka M.

ND/09/09 11:00

Znicz II Pruszków

0-2

Pilica Białobrzegi

ND/09/09 16:00

Energia Kozienice

1-4

MKS Piaseczno

ND/09/09 16:00

Orzeł Unin

0-1

KS Raszyn

ND/09/09 17:00

Oskar Przysucha

3-3

Radomiak II Radom

7 kolejka
SO/15/09 11:00

Sparta Jazgarzew

1-1

Radomiak II Radom

SO/15/09 11:00

MKS Piaseczno

1-2

Błonianka Błonie

SO/15/09 12:30

Mszczonowianka M.

1-2

Wilga Garwolin

SO/15/09 14:00

LKS Promna

0-1

Energia Kozienice

SO/15/09 15:00

KS Raszyn

1-3

Znicz II Pruszków

SO/15/09 16:00

Pilica Białobrzegi

5-0

Perła Złotokłos

SO/15/09 16:00

Oskar Przysucha

3-1

Orzeł Unin

SO/15/09 16:30

Mazur Karczew

1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

8 kolejka
SO/22/09 11:00

Błonianka Błonie

3-0

LKS Promna

SO/22/09 11:00

Wilga Garwolin

3-6

MKS Piaseczno

SO/22/09 11:00

Znicz II Pruszków

0-1

Oskar Przysucha

SO/22/09 12:00

Orzeł Unin

5-1

Sparta Jazgarzew

SO/22/09 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

3-1

Mszczonowianka M.

SO/22/09 16:00

Perła Złotokłos

0-1

Energia Kozienice

SO/22/09 16:00

Pilica Białobrzegi

5-0

KS Raszyn

ND/23/09 11:00

Radomiak II Radom

4-1

Mazur Karczew

9 kolejka
SO/29/09 11:00

Sparta Jazgarzew

1-0

Znicz II Pruszków

SO/29/09 11:00

LKS Promna

1-1

Wilga Garwolin

SO/29/09 12:00

Mazur Karczew

1-1

Orzeł Unin

SO/29/09 12:00

Energia Kozienice

0-2

Błonianka Błonie

SO/29/09 15:00

KS Raszyn

3-0

Perła Złotokłos

SO/29/09 15:30

Oskar Przysucha

1-5

Pilica Białobrzegi

SO/29/09 16:30

MKS Piaseczno

1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/30/09 12:30

Mszczonowianka M.

3-1

Radomiak II Radom

10 kolejka
SO/06/10 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

7-1

LKS Promna

SO/06/10 12:00

KS Raszyn

0-2

Oskar Przysucha

SO/06/10 15:00

Pilica Białobrzegi

5-0

Sparta Jazgarzew

SO/06/10 15:30

Perła Złotokłos

0-5

Błonianka Błonie

SO/06/10 15:30

Wilga Garwolin

2-4

Energia Kozienice

ND/07/10 11:00

Radomiak II Radom

3-1

MKS Piaseczno

ND/07/10 11:00

Znicz II Pruszków

1-2

Mazur Karczew

ND/07/10 15:00

Orzeł Unin

2-2

Mszczonowianka M.

11 kolejka
SO/13/10 11:00

MKS Piaseczno

6-1

Orzeł Unin

SO/13/10 11:00

LKS Promna

1-0

Radomiak II Radom

SO/13/10 11:00

Błonianka Błonie

3-2

Wilga Garwolin

SO/13/10 12:00

Energia Kozienice

1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/13/10 15:00

Oskar Przysucha

7-0

Perła Złotokłos

SO/13/10 15:00

Sparta Jazgarzew

0-4

KS Raszyn

SO/13/10 15:00

Mazur Karczew

1-1

Pilica Białobrzegi

SO/13/10 15:00

Mszczonowianka M.

1-1

Znicz II Pruszków

12 kolejka
SO/20/10 12:00

Znicz II Pruszków

3-0

MKS Piaseczno

SO/20/10 12:00

Pilica Białobrzegi

1-3

Mszczonowianka M.

SO/20/10 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

1-0

Błonianka Błonie

SO/20/10 15:00

Mazur Karczew

6-1

KS Raszyn

SO/20/10 15:00

Oskar Przysucha

4-0

Sparta Jazgarzew

ND/21/10 11:00

Radomiak II Radom

1-1

Energia Kozienice

ND/21/10 14:00

Orzeł Unin

1-2

LKS Promna

ND/21/10 14:30

Perła Złotokłos

0-3

Wilga Garwolin

13 kolejka
SO/27/10 11:00

MKS Piaseczno

1-2

Pilica Białobrzegi

SO/27/10 11:00

Błonianka Błonie

4-0

Radomiak II Radom

SO/27/10 12:00

Energia Kozienice

3-1

Orzeł Unin

SO/27/10 12:30

Mszczonowianka M.

5-2

KS Raszyn

SO/27/10 13:30

Sparta Jazgarzew

5-0

Perła Złotokłos

SO/27/10 13:30

Mazur Karczew

2-1

Oskar Przysucha

SO/27/10 13:30

Wilga Garwolin

0-7

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/28/10 11:00

LKS Promna

2-0

Znicz II Pruszków

14 kolejka
SO/03/11 11:00

Wilga Garwolin

2-1

Radomiak II Radom

SO/03/11 13:00

Pilica Białobrzegi

1-1

LKS Promna

SO/03/11 13:30

Perła Złotokłos

0-6

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/03/11 13:30

Oskar Przysucha

2-1

Mszczonowianka M.

SO/03/11 13:30

Sparta Jazgarzew

2-0

Mazur Karczew

ND/04/11 12:15

KS Raszyn

2-3

MKS Piaseczno

ND/04/11 13:00

Orzeł Unin

1-6

Błonianka Błonie

ND/04/11 14:30

Znicz II Pruszków

3-0

Energia Kozienice

15 kolejka
SO/10/11 11:00

Mazur Karczew

2-0

Perła Złotokłos

SO/10/11 11:00

MKS Piaseczno

1-0

Oskar Przysucha

SO/10/11 11:00

Energia Kozienice

3-5

Pilica Białobrzegi

SO/10/11 11:00

Błonianka Błonie

2-1

Znicz II Pruszków

SO/10/11 12:30

Mszczonowianka M.

3-0

Sparta Jazgarzew

SO/10/11 13:00

Wilga Garwolin

1-1

Orzeł Unin

SO/10/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

6-0

Radomiak II Radom

PN/12/11 11:00

LKS Promna

0-2

KS Raszyn

16 kolejka
SO/17/11 11:00

Błonianka Błonie

4-0

Pilica Białobrzegi

SO/17/11 11:00

Energia Kozienice

1-1

KS Raszyn

SO/17/11 11:00

MKS Piaseczno

0-2

Sparta Jazgarzew

SO/17/11 12:00

Perła Złotokłos

0-3

Radomiak II Radom

SO/17/11 12:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

3-0
(wo)

Orzeł Unin

SO/17/11 12:30

Mszczonowianka M.

0-1

Mazur Karczew

ND/18/11 11:00

Znicz II Pruszków

1-2

Wilga Garwolin

ND/18/11 11:00

LKS Promna

2-3

Oskar Przysucha

17 kolejka
PT/22/03 19:00

KS Raszyn

0-2

Błonianka Błonie

SO/23/03 11:00

Sparta Jazgarzew

1-1

LKS Promna

SO/23/03 13:00

Mszczonowianka M.

2-0

Perła Złotokłos

SO/23/03 13:00

Oskar Przysucha

1-1

Energia Kozienice

SO/23/03 15:00

Orzeł Unin

5-1

Radomiak II Radom

SO/23/03 16:00

Mazur Karczew

1-0

MKS Piaseczno

SO/23/03 16:00

Pilica Białobrzegi

1-0

Wilga Garwolin

ND/24/03 11:00

Znicz II Pruszków

1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

18 kolejka
SO/30/03 11:00

Błonianka Błonie

0-2

Oskar Przysucha

SO/30/03 13:00

Mszczonowianka M.

4-0

MKS Piaseczno

SO/30/03 15:00

Energia Kozienice

1-2

Sparta Jazgarzew

SO/30/03 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

2-0

Pilica Białobrzegi

SO/30/03 15:30

LKS Promna

1-3

Mazur Karczew

SO/30/03 16:00

Perła Złotokłos

1-3

Orzeł Unin

SO/30/03 16:00

Wilga Garwolin

1-3

KS Raszyn

ND/31/03 13:00

Radomiak II Radom

0-2

Znicz II Pruszków

19 kolejka
SO/06/04 11:00

MKS Piaseczno

4-1

Perła Złotokłos

SO/06/04 11:00

Sparta Jazgarzew

1-3

Błonianka Błonie

SO/06/04 11:00

Oskar Przysucha

3-1

Wilga Garwolin

SO/06/04 13:00

Mszczonowianka M.

2-0

LKS Promna

SO/06/04 16:00

Mazur Karczew

1-0

Energia Kozienice

SO/06/04 16:30

KS Raszyn

1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/07/04 11:00

Znicz II Pruszków

3-0

Orzeł Unin

ND/07/04 17:00

Radomiak II Radom

0-2

Pilica Białobrzegi

20 kolejka
SO/13/04 11:00

Błonianka Błonie

4-2

Mazur Karczew

SO/13/04 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

4-2

Oskar Przysucha

SO/13/04 16:00

Wilga Garwolin

1-1

Sparta Jazgarzew

SO/13/04 16:00

Energia Kozienice

4-5

Mszczonowianka M.

SO/13/04 16:30

Perła Złotokłos

2-2

Znicz II Pruszków

SO/13/04 16:30

LKS Promna

0-2

MKS Piaseczno

ND/14/04 14:00

Radomiak II Radom

2-1

KS Raszyn

ND/14/04 15:00

Orzeł Unin

0-2

Pilica Białobrzegi

21 kolejka
CZ/18/04 19:10

KS Raszyn

5-1

Orzeł Unin

PT/19/04 17:00

LKS Promna

4-0

Perła Złotokłos

PT/19/04 17:00

MKS Piaseczno

4-0

Energia Kozienice

PT/19/04 17:00

Mazur Karczew

2-1

Wilga Garwolin

PT/19/04 17:00

Sparta Jazgarzew

1-6

Pogoń Grodzisk Mazow.

PT/19/04 17:00

Pilica Białobrzegi

1-2

Znicz II Pruszków

PT/19/04 17:30

Mszczonowianka M.

3-1

Błonianka Błonie

SO/20/04 16:30

Radomiak II Radom

1-1

Oskar Przysucha

22 kolejka
SO/27/04 11:00

Orzeł Unin

0-5

Oskar Przysucha

SO/27/04 11:00

Radomiak II Radom

1-3

Sparta Jazgarzew

SO/27/04 11:00

Błonianka Błonie

2-3

MKS Piaseczno

SO/27/04 12:00

Energia Kozienice

3-0

LKS Promna

SO/27/04 13:30

Wilga Garwolin

0-3

Mszczonowianka M.

SO/27/04 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

4-0

Mazur Karczew

SO/27/04 17:00

Perła Złotokłos

0-0

Pilica Białobrzegi

ND/28/04 17:00

Znicz II Pruszków

1-0

KS Raszyn

23 kolejka
ŚR/01/05 11:00

LKS Promna

0-4

Błonianka Błonie

ŚR/01/05 11:00

Sparta Jazgarzew

2-0

Orzeł Unin

ŚR/01/05 17:00

Mazur Karczew

0-0

Radomiak II Radom

PT/03/05 13:00

Mszczonowianka M.

2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/04/05 11:00

Oskar Przysucha

3-0

Znicz II Pruszków

SO/04/05 12:00

Energia Kozienice

1-0

Perła Złotokłos

SO/04/05 14:00

MKS Piaseczno

3-2

Wilga Garwolin

SO/04/05 17:30

KS Raszyn

2-0

Pilica Białobrzegi

24 kolejka
PT/10/05 15:30

Znicz II Pruszków

1-1

Sparta Jazgarzew

SO/11/05 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

6-1

MKS Piaseczno

SO/11/05 17:00

Pilica Białobrzegi

0-1

Oskar Przysucha

SO/11/05 17:00

Wilga Garwolin

4-0

LKS Promna

SO/11/05 17:00

Błonianka Błonie

4-2

Energia Kozienice

SO/11/05 17:30

Perła Złotokłos

0-3

KS Raszyn

ND/12/05 16:00

Orzeł Unin

1-2

Mazur Karczew

ND/12/05 17:00

Radomiak II Radom

0-2

Mszczonowianka M.

25 kolejka
ŚR/15/05 17:00

Mazur Karczew

1-2

Znicz II Pruszków

ŚR/15/05 17:00

Sparta Jazgarzew

2-3

Pilica Białobrzegi

ŚR/15/05 17:30

Błonianka Błonie

8-0

Perła Złotokłos

ŚR/15/05 17:30

Energia Kozienice

1-1

Wilga Garwolin

ŚR/15/05 17:30

LKS Promna

3-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

ŚR/15/05 17:30

MKS Piaseczno

2-4

Radomiak II Radom

ŚR/15/05 17:30

Mszczonowianka M.

1-1

Orzeł Unin

ŚR/15/05 18:00

Oskar Przysucha

0-1

KS Raszyn

26 kolejka
SO/18/05 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

2-0

Energia Kozienice

SO/18/05 17:00

Pilica Białobrzegi

1-2

Mazur Karczew

SO/18/05 18:00

KS Raszyn

1-0

Sparta Jazgarzew

SO/18/05 18:00

Wilga Garwolin

1-2

Błonianka Błonie

ND/19/05 11:00

Znicz II Pruszków

3-3

Mszczonowianka M.

ND/19/05 17:00

Perła Złotokłos

0-4

Oskar Przysucha

ND/19/05 17:00

Orzeł Unin

2-7

MKS Piaseczno

ND/19/05 17:00

Radomiak II Radom

2-1

LKS Promna

27 kolejka
SO/25/05 11:00

MKS Piaseczno

3-3

Znicz II Pruszków

SO/25/05 11:00

Sparta Jazgarzew

1-3

Oskar Przysucha

SO/25/05 16:00

Energia Kozienice

2-3

Radomiak II Radom

SO/25/05 17:00

Błonianka Błonie

2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/25/05 17:00

LKS Promna

2-1

Orzeł Unin

SO/25/05 18:00

KS Raszyn

6-1

Mazur Karczew

SO/25/05 18:00

Wilga Garwolin

4-1

Perła Złotokłos

ND/26/05 15:00

Mszczonowianka M.

2-1

Pilica Białobrzegi

28 kolejka
PT/31/05 17:30

Pilica Białobrzegi

5-6

MKS Piaseczno

PT/31/05 18:30

KS Raszyn

0-2

Mszczonowianka M.

SO/01/06 11:00

Oskar Przysucha

5-1

Mazur Karczew

SO/01/06 15:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

3-1

Wilga Garwolin

ND/02/06 11:00

Radomiak II Radom

2-7

Błonianka Błonie

ND/02/06 13:30

Znicz II Pruszków

2-0

LKS Promna

ND/02/06 17:00

Perła Złotokłos

1-2

Sparta Jazgarzew

ND/02/06 17:00

Orzeł Unin

0-3

Energia Kozienice

29 kolejka
PT/07/06 18:00

Radomiak II Radom

0-5

Wilga Garwolin

SO/08/06 13:00

Mszczonowianka M.

1-5

Oskar Przysucha

SO/08/06 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

10-0

Perła Złotokłos

SO/08/06 17:00

Błonianka Błonie

9-1

Orzeł Unin

SO/08/06 17:00

Energia Kozienice

3-3

Znicz II Pruszków

SO/08/06 17:00

LKS Promna

0-7

Pilica Białobrzegi

SO/08/06 17:00

MKS Piaseczno

2-3

KS Raszyn

SO/08/06 17:00

Mazur Karczew

2-0

Sparta Jazgarzew

30 kolejka
WT/11/06 20:30

Znicz II Pruszków

1-9

Błonianka Błonie

SO/15/06 17:00

Perła Złotokłos

0-6

Mazur Karczew

SO/15/06 17:00

Sparta Jazgarzew

0-1

Mszczonowianka M.

SO/15/06 17:00

Oskar Przysucha

3-0

MKS Piaseczno

SO/15/06 17:00

KS Raszyn

4-1

LKS Promna

SO/15/06 17:00

Pilica Białobrzegi

3-1

Energia Kozienice

SO/15/06 17:00

Orzeł Unin

0-2

Wilga Garwolin

SO/15/06 17:00

Radomiak II Radom

1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Piast Gliwice377257-33
2Legia Warszawa376855-38
3Lechia Gdańsk376754-38
4Cracovia375745-43
5Jagiellonia Białystok375755-52
6Zagłębie Lubin375357-48
7Pogoń Szczecin375257-54
8Lech Poznań375249-48
9Wisła Kraków374967-63
10Korona Kielce374742-54
11Górnik Zabrze374648-53
12Śląsk Wrocław374449-45
13Arka Gdynia374249-51
14Wisła Płock374150-58
15Miedź Legnica374040-65
16Zagłębie Sosnowiec372949-80

Piłka w telewizji

18:30 TVP Sport U-21: Rumunia - Chorwacja (na żywo)
21:00 TVP Sport U-21: Anglia - Francja (na żywo)
18:30 TVP Sport U-21: Hiszpania - Belgia (na żywo)
21:00 TVP 1 U-21: Włochy - Polska (na żywo)