Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

4 Liga mazowiecka (południe)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Błonianka Błonie3913-13-0-02-0-01-0-0
2Pilica Białobrzegi398-33-0-00-0-03-0-0
3Radomiak II Radom397-33-0-01-0-02-0-0
4MKS Piaseczno347-51-1-10-1-11-0-0
5Mazur Karczew346-51-1-10-1-01-0-1
6Proch Pionki345-51-1-10-1-11-0-0
7Wilga Garwolin348-91-1-10-0-11-1-0
8Oskar Przysucha344-51-1-11-1-00-0-1
9Victoria Sulejówek337-71-0-21-0-20-0-0
10Znicz II Pruszków233-41-0-10-0-11-0-0
11KS Raszyn232-61-0-11-0-10-0-0
12KS Warka323-50-2-10-1-10-1-0
13Unia Warszawa110-00-1-00-0-00-1-0
14Mszczonowianka M.312-50-1-20-0-10-1-1
15Józefovia Józefów311-60-1-20-0-20-1-0
16Żyrardowianka Żyrardów304-110-0-30-0-00-0-3
PT/23/08 19:00
KS R.
2-1
Mszczonowianka M.
SO/24/08 11:00
Znicz I.
1-4
Mazur K.
SO/24/08 12:00
Oskar P.
0-0
Unia W.
SO/24/08 13:00
MKS P.
1-2
Radomiak I.
SO/24/08 13:00
KS W.
1-3
Pilica B.
SO/24/08 15:00
Błonianka B.
5-0
Żyrardowianka Ż.
SO/24/08 17:00
Proch P.
1-1
Józefovia J.
SO/24/08 17:00
Victoria S.
3-4
Wilga G.
- -
Unia W.
-
Żyrardowianka Ż.
- -
Mszczonowianka M.
-
Oskar P.
- -
Mazur K.
-
KS R.
- -
Pilica B.
-
Znicz I.
- -
Wilga G.
-
KS W.
- -
Józefovia J.
-
Victoria S.
- -
MKS P.
-
Proch P.
SO/31/08 00:00
Radomiak I.
-
Błonianka B.
1 kolejka
ŚR/14/08 17:30

Józefovia Józefów

0-2

Radomiak II Radom

ŚR/14/08 17:30

MKS Piaseczno

3-3

Wilga Garwolin

ŚR/14/08 17:30

Proch Pionki

1-3

Pilica Białobrzegi

ŚR/14/08 17:30

KS Raszyn

0-5

Błonianka Błonie

ŚR/14/08 17:30

Oskar Przysucha

3-2

Żyrardowianka Żyrardów

ŚR/14/08 19:00

Victoria Sulejówek

3-1

Mazur Karczew

CZ/15/08 14:00

KS Warka

1-1

Mszczonowianka M.

ŚR/11/09 20:30

Znicz II Pruszków

-

Unia Warszawa

2 kolejka
SO/17/08 12:00

Józefovia Józefów

0-3

MKS Piaseczno

SO/17/08 15:00

Błonianka Błonie

3-1

Oskar Przysucha

SO/17/08 16:00

Mazur Karczew

1-1

KS Warka

SO/17/08 17:00

Mszczonowianka M.

0-2

Znicz II Pruszków

SO/17/08 17:00

Wilga Garwolin

1-3

Proch Pionki

SO/17/08 19:00

Victoria Sulejówek

1-2

Pilica Białobrzegi

ND/18/08 11:00

Radomiak II Radom

3-2

Żyrardowianka Żyrardów

ŚR/18/09 20:00

Unia Warszawa

-

KS Raszyn

3 kolejka
PT/23/08 19:00

KS Raszyn

2-1

Mszczonowianka M.

SO/24/08 11:00

Znicz II Pruszków

1-4

Mazur Karczew

SO/24/08 12:00

Oskar Przysucha

0-0

Unia Warszawa

SO/24/08 13:00

MKS Piaseczno

1-2

Radomiak II Radom

SO/24/08 13:00

KS Warka

1-3

Pilica Białobrzegi

SO/24/08 15:00

Błonianka Błonie

5-0

Żyrardowianka Żyrardów

SO/24/08 17:00

Proch Pionki

1-1

Józefovia Józefów

SO/24/08 17:00

Victoria Sulejówek

3-4

Wilga Garwolin

4 kolejka
- -

Unia Warszawa

-

Żyrardowianka Żyrardów

- -

Mszczonowianka M.

-

Oskar Przysucha

- -

Mazur Karczew

-

KS Raszyn

- -

Pilica Białobrzegi

-

Znicz II Pruszków

- -

Wilga Garwolin

-

KS Warka

- -

Józefovia Józefów

-

Victoria Sulejówek

- -

MKS Piaseczno

-

Proch Pionki

SO/31/08 00:00

Radomiak II Radom

-

Błonianka Błonie

5 kolejka
- -

Victoria Sulejówek

-

MKS Piaseczno

- -

KS Warka

-

Józefovia Józefów

- -

Znicz II Pruszków

-

Wilga Garwolin

- -

KS Raszyn

-

Pilica Białobrzegi

- -

Oskar Przysucha

-

Mazur Karczew

- -

Żyrardowianka Żyrardów

-

Mszczonowianka M.

- -

Błonianka Błonie

-

Unia Warszawa

SO/07/09 00:00

Proch Pionki

-

Radomiak II Radom

6 kolejka
- -

Mszczonowianka M.

-

Błonianka Błonie

- -

Mazur Karczew

-

Żyrardowianka Żyrardów

- -

Pilica Białobrzegi

-

Oskar Przysucha

- -

Wilga Garwolin

-

KS Raszyn

- -

Józefovia Józefów

-

Znicz II Pruszków

- -

MKS Piaseczno

-

KS Warka

- -

Proch Pionki

-

Victoria Sulejówek

SO/14/09 00:00

Radomiak II Radom

-

Unia Warszawa

Piłka na żywo

PT/23/08 20:30
Jagiellonia B.
3-2
Wisła K.
SO/24/08 15:00
Cracovia
3-1
Arka G.
SO/24/08 17:30
Lechia G.
1-1
Śląsk W.
SO/24/08 20:00
Raków C.
2-3
Lech P.
ND/25/08 15:00
Górnik Z.
3-0
Korona K.
ND/25/08 17:30
ŁKS Ł.
2-3
Legia W.
ND/25/08 17:30
Zagłębie L.
0-3
Piast G.
PN/26/08 18:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
PT/30/08 18:00
Arka G.
-
Górnik Z.
PT/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
SO/31/08 15:00
Wisła P.
-
ŁKS Ł.
SO/31/08 17:30
Piast G.
-
Lechia G.
SO/31/08 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/01/09 15:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/01/09 17:30
Lech P.
-
Cracovia
ND/01/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 Canal+ ŁKS - Legia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
15:30 Polsat S. 1. liga - magazyn (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Wisła P. (na żywo)
18:55 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 TVP Sport GOL Extra (na żywo)