Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 23 września 2017

4 Liga wielkopolska (północ)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Mieszko Gniezno82433-78-0-03-0-05-0-0
2Warta Międzychód91926-136-1-24-0-12-1-1
3Tarnovia Tarnowo P.81920-96-1-14-1-12-0-0
4Unia Swarzędz91511-165-0-42-0-03-0-4
5Grom Plewiska91420-123-5-10-3-13-2-0
6Lubuszanin Trzcianka91417-104-2-33-1-11-1-2
7Iskra Szydłowo91426-204-2-33-0-21-2-1
8Wełna Skoki91319-184-1-43-0-31-1-1
9Nielba Wągrowiec91318-204-1-42-1-32-0-1
10Orły Pniewy81215-123-3-23-2-00-1-2
11Kotwica Kórnik81114-153-2-31-1-22-1-1
12Huragan Pobiedziska9811-252-2-51-1-31-1-2
13Sparta Oborniki957-191-2-60-0-01-2-6
14GLKS Wysoka957-201-2-61-1-20-1-4
15GKS Dopiewo8410-191-1-60-1-31-0-3
16Pogoń Łobżenica845-241-1-60-1-41-0-2
SO/23/09 15:00
Iskra S.
2-0
Unia S.
SO/23/09 16:00
Mieszko G.
-
Orły P.
SO/23/09 16:00
Tarnovia T.
3-2
Huragan P.
SO/23/09 16:00
Nielba W.
0-5
Warta M.
SO/23/09 16:00
Wełna S.
3-1
Sparta O.
SO/23/09 16:00
Lubuszanin T.
3-1
GLKS W.
SO/23/09 16:00
Kotwica K.
3-4
Grom P.
ND/24/09 15:00
Pogoń Ł.
-
GKS D.
- -
Grom P.
-
Iskra S.
- -
GLKS W.
-
Kotwica K.
- -
Wełna S.
-
Lubuszanin T.
- -
Warta M.
-
Sparta O.
- -
Huragan P.
-
Nielba W.
- -
Orły P.
-
Tarnovia T.
- -
Pogoń Ł.
-
Mieszko G.
SO/30/09 00:00
GKS D.
-
Unia S.
1 kolejka
SO/05/08 11:00

Orły Pniewy

3-0

Unia Swarzędz

SO/05/08 15:00

Nielba Wągrowiec

2-0

Sparta Oborniki

SO/05/08 16:00

Kotwica Kórnik

0-3

Mieszko Gniezno

SO/05/08 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

4-0

Lubuszanin Trzcianka

SO/05/08 17:00

Wełna Skoki

2-1

GKS Dopiewo

ND/06/08 15:00

Huragan Pobiedziska

1-8

Grom Plewiska

ND/06/08 16:00

Pogoń Łobżenica

1-2

Iskra Szydłowo

ND/06/08 17:00

Warta Międzychód

4-0

GLKS Wysoka

2 kolejka
SO/12/08 15:00

Iskra Szydłowo

3-5

Mieszko Gniezno

SO/12/08 17:00

GKS Dopiewo

0-4

Sparta Oborniki

SO/12/08 17:00

Lubuszanin Trzcianka

4-0

Nielba Wągrowiec

SO/12/08 17:00

Pogoń Łobżenica

1-4

Unia Swarzędz

SO/12/08 17:00

GLKS Wysoka

0-0

Huragan Pobiedziska

SO/12/08 17:00

Wełna Skoki

0-3

Warta Międzychód

ŚR/23/08 17:30

Grom Plewiska

1-1

Orły Pniewy

ŚR/27/09 16:30

Kotwica Kórnik

-

Tarnovia Tarnowo P.

3 kolejka
WT/15/08 15:00

Huragan Pobiedziska

1-1

Wełna Skoki

WT/15/08 15:00

Nielba Wągrowiec

2-2

Kotwica Kórnik

WT/15/08 16:00

Orły Pniewy

2-2

GLKS Wysoka

WT/15/08 16:00

Pogoń Łobżenica

0-0

Grom Plewiska

WT/15/08 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

4-2

Iskra Szydłowo

WT/15/08 17:00

Warta Międzychód

2-0

GKS Dopiewo

WT/15/08 17:00

Mieszko Gniezno

3-0

Unia Swarzędz

WT/15/08 17:00

Lubuszanin Trzcianka

0-0

Sparta Oborniki

4 kolejka
SO/19/08 13:00

Tarnovia Tarnowo P.

0-1

Unia Swarzędz

SO/19/08 15:00

Iskra Szydłowo

2-5

Nielba Wągrowiec

SO/19/08 16:00

Kotwica Kórnik

3-1

Sparta Oborniki

SO/19/08 16:00

Grom Plewiska

2-3

Mieszko Gniezno

SO/19/08 17:00

GKS Dopiewo

0-4

Lubuszanin Trzcianka

SO/19/08 17:00

Warta Międzychód

3-1

Huragan Pobiedziska

ND/20/08 16:00

GLKS Wysoka

0-1

Pogoń Łobżenica

ŚR/30/08 18:00

Wełna Skoki

4-1

Orły Pniewy

5 kolejka
SO/26/08 15:00

Iskra Szydłowo

7-0

Sparta Oborniki

SO/26/08 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

1-1

Grom Plewiska

SO/26/08 16:00

Nielba Wągrowiec

1-2

Unia Swarzędz

SO/26/08 17:00

Mieszko Gniezno

5-0

GLKS Wysoka

SO/26/08 17:00

Lubuszanin Trzcianka

1-2

Kotwica Kórnik

ND/27/08 15:00

Huragan Pobiedziska

1-6

GKS Dopiewo

ND/27/08 16:00

Orły Pniewy

2-2

Warta Międzychód

ND/27/08 17:00

Pogoń Łobżenica

1-7

Wełna Skoki

6 kolejka
SO/02/09 14:00

Unia Swarzędz

2-0

Sparta Oborniki

SO/02/09 15:00

Iskra Szydłowo

3-0

Lubuszanin Trzcianka

SO/02/09 15:00

Nielba Wągrowiec

2-3

Grom Plewiska

SO/02/09 16:00

GKS Dopiewo

0-1

Kotwica Kórnik

SO/02/09 16:00

Wełna Skoki

1-4

Mieszko Gniezno

SO/02/09 16:00

Warta Międzychód

6-0

Pogoń Łobżenica

ND/03/09 15:00

GLKS Wysoka

2-3

Tarnovia Tarnowo P.

ND/03/09 15:00

Huragan Pobiedziska

2-1

Orły Pniewy

7 kolejka
CZ/07/09 17:00

Nielba Wągrowiec

2-1

GLKS Wysoka

SO/09/09 16:00

Orły Pniewy

2-0

GKS Dopiewo

SO/09/09 16:00

Lubuszanin Trzcianka

5-0

Unia Swarzędz

SO/09/09 17:00

Mieszko Gniezno

7-0

Warta Międzychód

SO/09/09 17:00

Grom Plewiska

1-1

Sparta Oborniki

ND/10/09 12:00

Kotwica Kórnik

2-2

Iskra Szydłowo

ND/10/09 17:00

Pogoń Łobżenica

0-2

Huragan Pobiedziska

ŚR/13/09 17:00

Tarnovia Tarnowo P.

2-0

Wełna Skoki

8 kolejka
SO/16/09 14:00

Unia Swarzędz

2-1

Kotwica Kórnik

SO/16/09 16:00

GKS Dopiewo

3-3

Iskra Szydłowo

SO/16/09 16:00

Wełna Skoki

1-4

Nielba Wągrowiec

SO/16/09 16:00

Warta Międzychód

1-3

Tarnovia Tarnowo P.

SO/16/09 16:00

Orły Pniewy

3-1

Pogoń Łobżenica

SO/16/09 17:00

Grom Plewiska

0-0

Lubuszanin Trzcianka

ND/17/09 15:00

GLKS Wysoka

1-0

Sparta Oborniki

ND/17/09 15:00

Huragan Pobiedziska

1-3

Mieszko Gniezno

9 kolejka
SO/23/09 15:00

Iskra Szydłowo

2-0

Unia Swarzędz

SO/23/09 16:00

Mieszko Gniezno

-
Odwołany

Orły Pniewy

SO/23/09 16:00

Tarnovia Tarnowo P.

3-2

Huragan Pobiedziska

SO/23/09 16:00

Nielba Wągrowiec

0-5

Warta Międzychód

SO/23/09 16:00

Wełna Skoki

3-1

Sparta Oborniki

SO/23/09 16:00

Lubuszanin Trzcianka

3-1

GLKS Wysoka

SO/23/09 16:00

Kotwica Kórnik

3-4

Grom Plewiska

ND/24/09 15:00

Pogoń Łobżenica

-

GKS Dopiewo

10 kolejka
- -

Grom Plewiska

-

Iskra Szydłowo

- -

GLKS Wysoka

-

Kotwica Kórnik

- -

Wełna Skoki

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Warta Międzychód

-

Sparta Oborniki

- -

Huragan Pobiedziska

-

Nielba Wągrowiec

- -

Orły Pniewy

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Pogoń Łobżenica

-

Mieszko Gniezno

SO/30/09 00:00

GKS Dopiewo

-

Unia Swarzędz

11 kolejka
- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Pogoń Łobżenica

- -

Nielba Wągrowiec

-

Orły Pniewy

- -

Sparta Oborniki

-

Huragan Pobiedziska

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Warta Międzychód

- -

Kotwica Kórnik

-

Wełna Skoki

- -

Iskra Szydłowo

-

GLKS Wysoka

- -

Unia Swarzędz

-

Grom Plewiska

SO/07/10 00:00

Mieszko Gniezno

-

GKS Dopiewo

12 kolejka
- -

GLKS Wysoka

-

Unia Swarzędz

- -

Wełna Skoki

-

Iskra Szydłowo

- -

Warta Międzychód

-

Kotwica Kórnik

- -

Huragan Pobiedziska

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Orły Pniewy

-

Sparta Oborniki

- -

Pogoń Łobżenica

-

Nielba Wągrowiec

- -

Mieszko Gniezno

-

Tarnovia Tarnowo P.

SO/14/10 00:00

GKS Dopiewo

-

Grom Plewiska

13 kolejka
- -

Nielba Wągrowiec

-

Mieszko Gniezno

- -

Sparta Oborniki

-

Pogoń Łobżenica

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Orły Pniewy

- -

Kotwica Kórnik

-

Huragan Pobiedziska

- -

Iskra Szydłowo

-

Warta Międzychód

- -

Unia Swarzędz

-

Wełna Skoki

- -

Grom Plewiska

-

GLKS Wysoka

SO/21/10 00:00

Tarnovia Tarnowo P.

-

GKS Dopiewo

14 kolejka
- -

Wełna Skoki

-

Grom Plewiska

- -

Warta Międzychód

-

Unia Swarzędz

- -

Huragan Pobiedziska

-

Iskra Szydłowo

- -

Orły Pniewy

-

Kotwica Kórnik

- -

Pogoń Łobżenica

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Mieszko Gniezno

-

Sparta Oborniki

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Nielba Wągrowiec

SO/28/10 00:00

GKS Dopiewo

-

GLKS Wysoka

15 kolejka
- -

Sparta Oborniki

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Mieszko Gniezno

- -

Kotwica Kórnik

-

Pogoń Łobżenica

- -

Iskra Szydłowo

-

Orły Pniewy

- -

Unia Swarzędz

-

Huragan Pobiedziska

- -

Grom Plewiska

-

Warta Międzychód

- -

GLKS Wysoka

-

Wełna Skoki

SO/04/11 00:00

Nielba Wągrowiec

-

GKS Dopiewo

16 kolejka
- -

GKS Dopiewo

-

Wełna Skoki

- -

GLKS Wysoka

-

Warta Międzychód

- -

Grom Plewiska

-

Huragan Pobiedziska

- -

Unia Swarzędz

-

Orły Pniewy

- -

Iskra Szydłowo

-

Pogoń Łobżenica

- -

Lubuszanin Trzcianka

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Sparta Oborniki

-

Nielba Wągrowiec

SO/11/11 00:00

Mieszko Gniezno

-

Kotwica Kórnik

17 kolejka
- -

Sparta Oborniki

-

GKS Dopiewo

- -

Nielba Wągrowiec

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

Tarnovia Tarnowo P.

-

Kotwica Kórnik

- -

Mieszko Gniezno

-

Iskra Szydłowo

- -

Orły Pniewy

-

Grom Plewiska

- -

Huragan Pobiedziska

-

GLKS Wysoka

- -

Warta Międzychód

-

Wełna Skoki

SO/18/11 00:00

Unia Swarzędz

-

Pogoń Łobżenica

18 kolejka
- -

Sparta Oborniki

-

Lubuszanin Trzcianka

- -

GKS Dopiewo

-

Warta Międzychód

- -

Wełna Skoki

-

Huragan Pobiedziska

- -

GLKS Wysoka

-

Orły Pniewy

- -

Grom Plewiska

-

Pogoń Łobżenica

- -

Unia Swarzędz

-

Mieszko Gniezno

- -

Iskra Szydłowo

-

Tarnovia Tarnowo P.

- -

Kotwica Kórnik

-

Nielba Wągrowiec

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze101922-14
2Lech Poznań101815-6
3Zagłębie Lubin91614-7
4Legia Warszawa91612-9
5Śląsk Wrocław101614-12
6Wisła Kraków101613-14
7Jagiellonia Białystok91513-12
8Sandecja Nowy Sącz9149-8
9Korona Kielce101412-12
10Arka Gdynia10149-10
11Wisła Płock9118-12
12Lechia Gdańsk101014-15
13Pogoń Szczecin1089-14
14Termalica Nieciecza 1088-13
15Piast Gliwice1089-17
16Cracovia9610-16
PT/22/09 18:00
Piast G.
0-1
Arka G.
PT/22/09 20:30
Śląsk W.
2-0
Lech P.
SO/23/09 15:30
Termalica N.
2-1
Lechia G.
SO/23/09 18:00
Pogoń S.
1-2
Górnik Z.
SO/23/09 20:30
Korona K.
2-1
Wisła K.
ND/24/09 15:30
Zagłębie L.
-
Sandecja N.
ND/24/09 18:00
Jagiellonia B.
-
Legia W.
PN/25/09 18:00
Cracovia
-
Wisła P.
PT/29/09 18:00
Sandecja N.
-
Śląsk W.
PT/29/09 20:30
Arka G.
-
Cracovia
SO/30/09 15:30
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/30/09 18:00
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/30/09 20:30
Wisła K.
-
Jagiellonia B.
ND/01/10 15:30
Górnik Z.
-
Piast G.
ND/01/10 15:30
Wisła P.
-
Termalica N.
ND/01/10 18:00
Lech P.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:45 Polsat Sport 1. liga: Odra - Stal (na żywo)
15:30 Canal+Sport Termalica - Lechia (na żywo)
18:00 Canal+Sport Pogoń - Górnik (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Wisła K. (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie - Sandecja (na żywo)
18:00 Canal+ Jagiellonia - Legia (na żywo)