Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 19 stycznia 2017

4 Liga wielkopolska (południe)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Ostrovia Ostrów Wlkp.153040-169-3-34-1-25-2-1
2Centra Ostrów Wlkp.143032-138-6-05-2-03-4-0
3Obra Kościan152825-188-4-35-0-03-4-3
4Victoria Września152629-167-5-35-2-02-3-3
5Polonia Leszno152638-268-2-54-2-14-0-4
6Rawia Rawicz152638-298-2-55-1-23-1-3
7Victoria Ostrzeszów152635-267-5-35-3-12-2-2
8Pogoń Nowe Skalmierzyce152422-136-6-33-4-13-2-2
9SKP Słupca152127-236-3-63-3-33-0-3
10Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 151926-275-4-63-1-32-3-3
11LKS Ślesin151619-204-4-73-1-31-3-4
12Polonia Kępno151411-293-5-72-3-31-2-4
13Kania Gostyń15910-303-0-122-0-51-0-7
14Wicher Dobra15811-402-2-111-1-51-1-6
15PKS Racot15610-471-3-111-3-50-0-6
ND/13/11 13:30
Biały O.
3-0
Wicher D.
ND/13/11 13:30
Victoria O.
3-0
Pogoń N.
ND/13/11 13:30
Polonia L.
5-0
PKS R.
ND/13/11 13:30
Polonia K.
1-1
LKS Ś.
ND/13/11 13:30
Victoria W.
2-0
SKP S.
ND/13/11 14:00
Ostrovia O.
4-0
Rawia R.
SO/19/11 13:00
Obra K.
2-0
Kania G.
- -
Victoria W.
-
Biały O.
- -
SKP S.
-
Polonia K.
- -
LKS Ś.
-
Ostrovia O.
- -
Rawia R.
-
Obra K.
- -
Kania G.
-
Polonia L.
- -
Centra O.
-
Victoria O.
- -
Pogoń N.
-
Wicher D.
1 kolejka
PT/05/08 18:00

SKP Słupca

1-5

Victoria Września

SO/06/08 17:00

Wicher Dobra

1-2

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/06/08 17:00

Kania Gostyń

0-2

Obra Kościan

SO/06/08 17:00

LKS Ślesin

0-0

Polonia Kępno

ND/07/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

4-1

Victoria Ostrzeszów

ND/07/08 17:00

Rawia Rawicz

3-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ŚR/24/08 18:00

PKS Racot

0-1

Polonia Leszno

2 kolejka
SO/13/08 11:00

Polonia Kępno

1-0

SKP Słupca

SO/13/08 16:00

Obra Kościan

1-0

Rawia Rawicz

SO/13/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

0-0

Centra Ostrów Wlkp.

SO/13/08 17:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

LKS Ślesin

SO/13/08 17:00

Polonia Leszno

4-0

Kania Gostyń

SO/13/08 17:00

Wicher Dobra

1-4

Pogoń Nowe Skalmierzyce

ND/14/08 11:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-3

Victoria Września

3 kolejka
SO/20/08 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

6-1

Wicher Dobra

SO/20/08 17:00

Rawia Rawicz

2-1

Polonia Leszno

SO/20/08 17:00

LKS Ślesin

4-1

Obra Kościan

SO/20/08 17:00

SKP Słupca

1-4

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/20/08 17:00

Victoria Września

6-0

Polonia Kępno

SO/20/08 18:00

PKS Racot

1-1

Victoria Ostrzeszów

ND/21/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

4 kolejka
SO/27/08 11:00

SKP Słupca

2-2

Obra Kościan

SO/27/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

0-1

Kania Gostyń

SO/27/08 17:00

Wicher Dobra

2-1

PKS Racot

SO/27/08 17:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/27/08 18:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-0

Victoria Września

ND/28/08 15:00

Polonia Leszno

5-2

LKS Ślesin

ND/28/08 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

2-0

Polonia Kępno

5 kolejka
CZ/01/09 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

PT/02/09 17:30

PKS Racot

0-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/03/09 14:00

Rawia Rawicz

3-5

Victoria Ostrzeszów

SO/03/09 14:00

Polonia Kępno

0-4

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/03/09 17:00

SKP Słupca

0-1

Polonia Leszno

SO/03/09 17:00

Victoria Września

4-2

Obra Kościan

ND/04/09 15:00

Kania Gostyń

2-0

Wicher Dobra

6 kolejka
CZ/01/09 16:00

Polonia Leszno

0-0

Victoria Września

SO/10/09 16:00

Obra Kościan

2-1

Polonia Kępno

SO/10/09 16:00

Victoria Ostrzeszów

3-1

LKS Ślesin

SO/10/09 16:00

Wicher Dobra

1-2

Rawia Rawicz

SO/10/09 17:00

Centra Ostrów Wlkp.

5-0

PKS Racot

ND/11/09 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/11/09 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-0

Kania Gostyń

7 kolejka
SO/17/09 15:00

LKS Ślesin

0-1

Wicher Dobra

SO/17/09 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

2-2

Obra Kościan

SO/17/09 16:00

Kania Gostyń

0-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/17/09 16:30

Rawia Rawicz

1-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/17/09 17:00

PKS Racot

0-5

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/17/09 17:00

SKP Słupca

5-1

Victoria Ostrzeszów

SO/19/11 12:00

Polonia Kępno

2-4

Polonia Leszno

8 kolejka
SO/24/09 16:00

Polonia Leszno

2-4

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/24/09 16:00

Victoria Ostrzeszów

4-2

Victoria Września

SO/24/09 16:00

Wicher Dobra

0-1

SKP Słupca

SO/24/09 16:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-3

Rawia Rawicz

SO/24/09 16:00

PKS Racot

5-2

Kania Gostyń

ND/25/09 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

1-1

Obra Kościan

ND/25/09 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

LKS Ślesin

9 kolejka
SO/01/10 11:00

Polonia Kępno

1-1

Victoria Ostrzeszów

SO/01/10 13:00

Obra Kościan

3-1

Polonia Leszno

SO/01/10 15:00

Kania Gostyń

2-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/01/10 16:00

Rawia Rawicz

5-0

PKS Racot

SO/01/10 16:00

LKS Ślesin

1-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/01/10 16:00

SKP Słupca

0-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/01/10 16:00

Victoria Września

1-1

Wicher Dobra

10 kolejka
SO/08/10 13:00

Wicher Dobra

1-1

Polonia Kępno

SO/08/10 15:00

Centra Ostrów Wlkp.

2-1

SKP Słupca

SO/08/10 15:00

Kania Gostyń

2-3

Rawia Rawicz

SO/08/10 16:00

Victoria Ostrzeszów

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/08/10 16:00

PKS Racot

1-1

LKS Ślesin

ND/09/10 15:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

3-1

Polonia Leszno

ND/09/10 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

Victoria Września

11 kolejka
SO/15/10 14:00

Rawia Rawicz

5-3

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/15/10 15:00

LKS Ślesin

2-0

Kania Gostyń

SO/15/10 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

5-0

Wicher Dobra

SO/15/10 15:30

Polonia Kępno

0-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/15/10 16:00

SKP Słupca

9-1

PKS Racot

SO/15/10 16:00

Victoria Września

1-1

Centra Ostrów Wlkp.

SO/15/10 16:00

Victoria Ostrzeszów

2-2

Obra Kościan

12 kolejka
SO/22/10 13:00

Rawia Rawicz

2-0

LKS Ślesin

SO/22/10 15:00

Victoria Ostrzeszów

6-1

Polonia Leszno

SO/22/10 15:00

Centra Ostrów Wlkp.

3-1

Polonia Kępno

SO/22/10 15:00

Kania Gostyń

1-2

SKP Słupca

SO/22/10 15:30

PKS Racot

0-0

Victoria Września

ND/23/10 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-0

Ostrovia Ostrów Wlkp.

ND/23/10 15:00

Wicher Dobra

0-1

Obra Kościan

13 kolejka
SO/29/10 14:00

LKS Ślesin

4-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/29/10 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-2

Centra Ostrów Wlkp.

SO/29/10 14:00

Obra Kościan

2-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/29/10 14:00

Polonia Leszno

8-1

Wicher Dobra

SO/29/10 15:00

SKP Słupca

2-1

Rawia Rawicz

SO/29/10 15:00

Victoria Września

1-0

Kania Gostyń

SO/29/10 15:00

Polonia Kępno

2-1

PKS Racot

14 kolejka
SO/05/11 13:00

Centra Ostrów Wlkp.

1-0

Obra Kościan

SO/05/11 14:00

PKS Racot

0-5

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/05/11 14:00

Kania Gostyń

0-1

Polonia Kępno

SO/05/11 14:00

Rawia Rawicz

4-2

Victoria Września

SO/05/11 14:00

LKS Ślesin

0-1

SKP Słupca

ND/06/11 13:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-1

Polonia Leszno

ND/06/11 14:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

3-4

Victoria Ostrzeszów

15 kolejka
PT/11/11 11:00

Victoria Września

1-0

LKS Ślesin

PT/11/11 11:00

Polonia Kępno

0-4

Rawia Rawicz

PT/11/11 11:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3-0

Kania Gostyń

PT/11/11 11:00

PKS Racot

0-2

Obra Kościan

PT/11/11 11:00

Polonia Leszno

3-3

Centra Ostrów Wlkp.

PT/11/11 11:00

Victoria Ostrzeszów

3-1

Wicher Dobra

SO/19/11 12:00

SKP Słupca

2-2

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

16 kolejka
ND/13/11 13:30

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

3-0
(wo)

Wicher Dobra

ND/13/11 13:30

Victoria Ostrzeszów

3-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

ND/13/11 13:30

Polonia Leszno

5-0

PKS Racot

ND/13/11 13:30

Polonia Kępno

1-1

LKS Ślesin

ND/13/11 13:30

Victoria Września

2-0

SKP Słupca

ND/13/11 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-0

Rawia Rawicz

SO/19/11 13:00

Obra Kościan

2-0

Kania Gostyń

17 kolejka
- -

Victoria Września

-

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

- -

SKP Słupca

-

Polonia Kępno

- -

LKS Ślesin

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Rawia Rawicz

-

Obra Kościan

- -

Kania Gostyń

-

Polonia Leszno

- -

Centra Ostrów Wlkp.

-

Victoria Ostrzeszów

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Wicher Dobra

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok203936-20
2Lechia Gdańsk203931-24
3Legia Warszawa203543-22
4Termalica Nieciecza 203324-26
5Lech Poznań203229-19
6Zagłębie Lubin203128-22
7Pogoń Szczecin202631-27
8Arka Gdynia202624-27
9Korona Kielce202627-38
10Wisła Kraków202530-35
11Wisła Płock202425-27
12Śląsk Wrocław202220-29
13Piast Gliwice202221-33
14Cracovia202129-27
15Górnik Łęczna201821-34
16Ruch Chorzów201628-37
PT/16/12 18:00
Termalica N.
2-0
Pogoń S.
PT/16/12 20:30
Ruch C.
1-0
Wisła K.
SO/17/12 15:30
Korona K.
2-0
Lechia G.
SO/17/12 18:00
Jagiellonia B.
1-2
Wisła P.
SO/17/12 20:30
Cracovia
1-1
Lech P.
ND/18/12 15:30
Śląsk W.
0-2
Arka G.
ND/18/12 18:00
Legia W.
5-0
Górnik Ł.
PN/19/12 18:00
Zagłębie L.
2-1
Piast G.
PT/10/02 18:00
Ruch C.
-
Cracovia
PT/10/02 20:30
Lech P.
-
Termalica N.
SO/11/02 15:30
Górnik Ł.
-
Zagłębie L.
SO/11/02 18:00
Wisła K.
-
Korona K.
SO/11/02 20:30
Arka G.
-
Legia W.
ND/12/02 15:30
Wisła P.
-
Śląsk W.
ND/12/02 18:00
Lechia G.
-
Jagiellonia B.
PN/13/02 18:00
Pogoń S.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:00 nSport+ Śląsk - Lechia (powt.)
15:30 Canal+Sp.2 Lotto Ekstraklasa
17:30 nSport+ Legia - Piast (powt.)
20:30 Eurosport 2 Freiburg - Bayern (na żywo)