Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 21 kwietnia 2018

4 Liga wielkopolska (południe)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Victoria Września225262-1916-4-28-2-18-2-1
2Ostrovia Ostrów Wlkp.224557-2513-6-36-3-27-3-1
3Pogoń Nowe Skalmierzyce224537-1814-3-58-2-16-1-4
4Obra Kościan224439-2113-5-47-2-26-3-2
5Polonia Kępno224142-2413-2-75-2-48-0-3
6Polonia Leszno223634-2610-6-66-3-24-3-4
7Tur Turek223334-268-9-54-4-34-5-2
8LKS Gołuchów223342-3510-3-94-2-56-1-4
9SKP Słupca222721-368-3-116-1-42-2-7
10Victoria Ostrzeszów222638-407-5-103-2-64-3-4
11Odolanovia Odolanów222325-356-5-112-2-74-3-4
12Rawia Rawicz222318-385-8-93-6-22-2-7
13Kania Gostyń221923-405-4-133-1-72-3-6
14Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 221626-473-7-122-2-71-5-5
15Korona Piaski221423-522-8-120-4-72-4-5
16PKS Racot22917-561-6-151-4-60-2-9
SO/14/04 14:00
Kania G.
0-3
Ostrovia O.
SO/14/04 16:00
Victoria O.
1-1
Korona P.
SO/14/04 16:00
Victoria W.
0-1
Polonia K.
SO/14/04 16:00
Obra K.
2-1
Polonia L.
SO/14/04 16:00
Rawia R.
1-0
Pogoń N.
SO/14/04 17:00
LKS G.
4-1
PKS R.
SO/14/04 17:00
Tur T.
1-1
Odolanovia O.
ND/15/04 16:00
Biały O.
0-2
SKP S.
SO/21/04 14:00
Polonia K.
-
Victoria O.
SO/21/04 15:00
Ostrovia O.
-
LKS G.
SO/21/04 16:00
Odolanovia O.
-
Kania G.
SO/21/04 16:00
Pogoń N.
-
Obra K.
SO/21/04 16:00
Korona P.
-
SKP S.
SO/21/04 17:00
Tur T.
-
Biały O.
SO/21/04 17:00
PKS R.
-
Rawia R.
ND/22/04 16:00
Polonia L.
-
Victoria W.
1 kolejka
SO/05/08 15:00

Polonia Leszno

3-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/05/08 16:00

Obra Kościan

1-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/05/08 16:00

Victoria Września

2-0

Rawia Rawicz

SO/05/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

1-2

LKS Gołuchów

SO/05/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

4-1

PKS Racot

SO/05/08 17:00

Korona Piaski

1-1

Tur Turek

ND/06/08 17:00

SKP Słupca

3-0
(wo)

Kania Gostyń

ŚR/23/08 18:00

Polonia Kępno

2-0

Odolanovia Odolanów

2 kolejka
SO/12/08 12:00

Tur Turek

1-2

Polonia Kępno

SO/12/08 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/12/08 16:00

Odolanovia Odolanów

1-3

Polonia Leszno

SO/12/08 16:00

Obra Kościan

1-1

Victoria Września

SO/12/08 17:00

Kania Gostyń

1-4

Korona Piaski

SO/12/08 17:00

LKS Gołuchów

1-0

SKP Słupca

SO/12/08 17:00

Rawia Rawicz

1-1

Victoria Ostrzeszów

ŚR/23/08 18:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-0

PKS Racot

3 kolejka
WT/15/08 11:00

SKP Słupca

1-0

Rawia Rawicz

WT/15/08 16:00

Victoria Września

4-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

WT/15/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

2-0

Obra Kościan

WT/15/08 16:00

Polonia Kępno

3-2

Kania Gostyń

WT/15/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

5-0

Odolanovia Odolanów

WT/15/08 17:00

Korona Piaski

2-2

LKS Gołuchów

ŚR/23/08 18:00

Polonia Leszno

2-0

Tur Turek

ŚR/30/08 18:00

PKS Racot

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4 kolejka
SO/19/08 11:00

Tur Turek

1-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/19/08 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/19/08 16:00

Obra Kościan

0-1

SKP Słupca

SO/19/08 16:00

Victoria Września

1-1

Victoria Ostrzeszów

SO/19/08 17:00

Kania Gostyń

1-1

Polonia Leszno

SO/19/08 17:00

LKS Gołuchów

2-4

Polonia Kępno

SO/19/08 17:00

Rawia Rawicz

0-0

Korona Piaski

SO/19/08 18:00

Odolanovia Odolanów

1-1

PKS Racot

5 kolejka
SO/26/08 13:00

Polonia Kępno

0-0

Rawia Rawicz

SO/26/08 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-0

Kania Gostyń

SO/26/08 16:00

Victoria Ostrzeszów

3-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/26/08 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-2

Odolanovia Odolanów

SO/26/08 17:00

SKP Słupca

1-6

Victoria Września

SO/26/08 17:00

PKS Racot

2-2

Tur Turek

SO/26/08 18:00

Korona Piaski

2-2

Obra Kościan

ND/27/08 14:00

Polonia Leszno

4-2

LKS Gołuchów

6 kolejka
SO/02/09 15:00

Obra Kościan

4-2

Polonia Kępno

SO/02/09 16:00

Kania Gostyń

2-1

PKS Racot

SO/02/09 16:00

Victoria Września

8-1

Korona Piaski

SO/02/09 16:00

Victoria Ostrzeszów

2-1

SKP Słupca

SO/02/09 17:00

Tur Turek

1-4

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/02/09 17:00

LKS Gołuchów

3-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/02/09 17:00

Rawia Rawicz

1-0

Polonia Leszno

ND/03/09 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

1-2

Odolanovia Odolanów

7 kolejka
SO/09/09 16:00

Korona Piaski

2-2

Victoria Ostrzeszów

SO/09/09 16:00

Polonia Kępno

2-2

Victoria Września

SO/09/09 16:00

Polonia Leszno

2-1

Obra Kościan

SO/09/09 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

2-0

Rawia Rawicz

SO/09/09 16:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-1

Kania Gostyń

SO/09/09 16:00

Odolanovia Odolanów

0-3

Tur Turek

SO/09/09 17:00

SKP Słupca

1-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/09/09 17:00

PKS Racot

0-4

LKS Gołuchów

8 kolejka
SO/16/09 11:00

Kania Gostyń

1-3

Odolanovia Odolanów

SO/16/09 11:00

SKP Słupca

2-0

Korona Piaski

SO/16/09 15:00

LKS Gołuchów

2-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/16/09 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

2-4

Tur Turek

SO/16/09 16:00

Victoria Września

3-1

Polonia Leszno

SO/16/09 17:00

Rawia Rawicz

4-2

PKS Racot

ND/17/09 15:00

Victoria Ostrzeszów

1-4

Polonia Kępno

ŚR/27/09 16:30

Obra Kościan

3-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

9 kolejka
SO/23/09 13:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-0

Victoria Września

SO/23/09 13:00

Tur Turek

3-0

Kania Gostyń

SO/23/09 16:00

Korona Piaski

1-2

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/23/09 16:00

Polonia Leszno

2-1

Victoria Ostrzeszów

SO/23/09 16:30

PKS Racot

2-3

Obra Kościan

ŚR/04/10 16:30

Ostrovia Ostrów Wlkp.

6-1

Rawia Rawicz

ŚR/04/10 16:30

Odolanovia Odolanów

5-0

LKS Gołuchów

SO/25/11 13:00

Polonia Kępno

3-0

SKP Słupca

10 kolejka
SO/30/09 11:00

SKP Słupca

0-2

Polonia Leszno

SO/30/09 14:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

3-2

Kania Gostyń

SO/30/09 15:00

Korona Piaski

1-3

Polonia Kępno

SO/30/09 16:00

LKS Gołuchów

1-2

Tur Turek

SO/30/09 16:00

Rawia Rawicz

1-1

Odolanovia Odolanów

SO/30/09 16:00

Victoria Września

3-0
(wo)

PKS Racot

SO/30/09 16:00

Victoria Ostrzeszów

1-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

ND/01/10 14:00

Obra Kościan

1-1

Ostrovia Ostrów Wlkp.

11 kolejka
SO/07/10 11:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-2

Victoria Września

SO/07/10 15:00

Polonia Leszno

3-0

Korona Piaski

SO/07/10 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

2-0

SKP Słupca

SO/07/10 15:00

Tur Turek

3-0

Rawia Rawicz

SO/07/10 15:00

Kania Gostyń

0-1

LKS Gołuchów

SO/07/10 16:00

Polonia Kępno

2-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/07/10 16:00

PKS Racot

0-1

Victoria Ostrzeszów

SO/07/10 16:00

Odolanovia Odolanów

1-3

Obra Kościan

12 kolejka
SO/14/10 15:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

2-3

LKS Gołuchów

SO/14/10 15:00

Obra Kościan

3-1

Tur Turek

SO/14/10 15:00

Korona Piaski

0-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/14/10 15:30

Rawia Rawicz

1-1

Kania Gostyń

SO/14/10 16:00

Victoria Września

2-0

Odolanovia Odolanów

SO/14/10 16:00

SKP Słupca

2-1

PKS Racot

SO/14/10 16:00

Polonia Kępno

0-1

Polonia Leszno

ND/15/10 15:00

Victoria Ostrzeszów

1-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

13 kolejka
SO/21/10 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

4-0

SKP Słupca

SO/21/10 15:00

Polonia Leszno

2-2

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/21/10 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

3-1

Polonia Kępno

SO/21/10 15:00

Odolanovia Odolanów

2-0

Victoria Ostrzeszów

SO/21/10 15:00

Tur Turek

0-2

Victoria Września

SO/21/10 15:00

Kania Gostyń

0-1

Obra Kościan

SO/21/10 15:00

LKS Gołuchów

6-0

Rawia Rawicz

SO/21/10 15:30

PKS Racot

3-1

Korona Piaski

14 kolejka
SO/28/10 14:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

6-2

Rawia Rawicz

SO/28/10 14:00

Obra Kościan

1-2

LKS Gołuchów

SO/28/10 14:00

Victoria Ostrzeszów

2-2

Tur Turek

SO/28/10 14:00

Korona Piaski

2-4

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/28/10 14:00

Polonia Leszno

0-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/28/10 15:00

Victoria Września

4-1

Kania Gostyń

SO/28/10 15:00

SKP Słupca

3-1

Odolanovia Odolanów

SO/28/10 15:00

Polonia Kępno

6-0

PKS Racot

15 kolejka
SO/04/11 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-1

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/04/11 14:00

PKS Racot

0-3

Polonia Leszno

SO/04/11 14:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

1-0

Polonia Kępno

SO/04/11 14:00

Odolanovia Odolanów

1-2

Korona Piaski

SO/04/11 14:00

Tur Turek

1-1

SKP Słupca

SO/04/11 14:00

Kania Gostyń

2-1

Victoria Ostrzeszów

SO/04/11 14:00

LKS Gołuchów

2-3

Victoria Września

SO/04/11 14:00

Rawia Rawicz

0-0

Obra Kościan

16 kolejka
SO/11/11 11:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

3-3

Polonia Leszno

SO/11/11 13:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-1

Obra Kościan

SO/11/11 13:00

Rawia Rawicz

1-4

Victoria Września

SO/11/11 13:00

PKS Racot

0-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/11/11 14:00

LKS Gołuchów

2-3

Victoria Ostrzeszów

SO/11/11 14:00

Odolanovia Odolanów

1-3

Polonia Kępno

ND/12/11 13:00

Kania Gostyń

3-1

SKP Słupca

ND/12/11 14:00

Tur Turek

1-1

Korona Piaski

17 kolejka
SO/18/11 13:00

PKS Racot

2-2

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/18/11 13:00

Polonia Leszno

0-2

Odolanovia Odolanów

SO/18/11 13:00

Polonia Kępno

1-2

Tur Turek

SO/18/11 13:00

Korona Piaski

1-3

Kania Gostyń

SO/18/11 13:30

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-2

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/18/11 13:30

SKP Słupca

2-1

LKS Gołuchów

SO/18/11 13:30

Victoria Ostrzeszów

1-3

Rawia Rawicz

SO/18/11 13:30

Victoria Września

1-1

Obra Kościan

18 kolejka
SO/17/03 18:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

6-0

PKS Racot

ŚR/18/04 17:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-3

Victoria Września

ŚR/18/04 17:00

Obra Kościan

4-1

Victoria Ostrzeszów

ŚR/18/04 17:00

LKS Gołuchów

0-0

Korona Piaski

ŚR/18/04 17:00

Kania Gostyń

1-2

Polonia Kępno

ŚR/18/04 17:00

Tur Turek

1-0

Polonia Leszno

ŚR/18/04 17:00

Odolanovia Odolanów

0-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

ŚR/18/04 18:00

Rawia Rawicz

0-0

SKP Słupca

19 kolejka
SO/24/03 14:00

Korona Piaski

1-2

Rawia Rawicz

SO/24/03 15:00

PKS Racot

0-0

Odolanovia Odolanów

SO/24/03 15:00

SKP Słupca

0-3

Obra Kościan

SO/24/03 15:00

Victoria Ostrzeszów

3-5

Victoria Września

SO/24/03 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-0

Tur Turek

SO/24/03 16:00

Polonia Kępno

0-1

LKS Gołuchów

ND/25/03 18:30

Ostrovia Ostrów Wlkp.

5-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

ŚR/11/04 17:00

Polonia Leszno

0-0

Kania Gostyń

20 kolejka
SO/31/03 12:00

Rawia Rawicz

0-1

Polonia Kępno

SO/31/03 13:00

Kania Gostyń

0-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/31/03 14:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

1-5

Victoria Ostrzeszów

SO/31/03 14:00

Tur Turek

4-0

PKS Racot

SO/31/03 15:00

Obra Kościan

3-0

Korona Piaski

SO/31/03 15:00

LKS Gołuchów

1-1

Polonia Leszno

SO/31/03 16:00

Victoria Września

1-0

SKP Słupca

ŚR/11/04 18:00

Odolanovia Odolanów

1-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

21 kolejka
SO/07/04 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

0-0

Tur Turek

SO/07/04 15:00

Korona Piaski

0-5

Victoria Września

SO/07/04 16:00

Odolanovia Odolanów

0-0

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/07/04 16:00

PKS Racot

0-2

Kania Gostyń

SO/07/04 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

1-0

LKS Gołuchów

SO/07/04 16:00

Polonia Leszno

0-0

Rawia Rawicz

SO/07/04 16:00

Polonia Kępno

0-1

Obra Kościan

SO/07/04 16:00

SKP Słupca

0-4

Victoria Ostrzeszów

22 kolejka
SO/14/04 14:00

Kania Gostyń

0-3

Ostrovia Ostrów Wlkp.

SO/14/04 16:00

Victoria Ostrzeszów

1-1

Korona Piaski

SO/14/04 16:00

Victoria Września

0-1

Polonia Kępno

SO/14/04 16:00

Obra Kościan

2-1

Polonia Leszno

SO/14/04 16:00

Rawia Rawicz

1-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/14/04 17:00

LKS Gołuchów

4-1

PKS Racot

SO/14/04 17:00

Tur Turek

1-1

Odolanovia Odolanów

ND/15/04 16:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

0-2

SKP Słupca

23 kolejka
SO/21/04 14:00

Polonia Kępno

-

Victoria Ostrzeszów

SO/21/04 15:00

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

LKS Gołuchów

SO/21/04 16:00

Odolanovia Odolanów

-

Kania Gostyń

SO/21/04 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Obra Kościan

SO/21/04 16:00

Korona Piaski

-

SKP Słupca

SO/21/04 17:00

Tur Turek

-

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

SO/21/04 17:00

PKS Racot

-

Rawia Rawicz

ND/22/04 16:00

Polonia Leszno

-

Victoria Września

24 kolejka
- -

SKP Słupca

-

Polonia Kępno

- -

Victoria Ostrzeszów

-

Polonia Leszno

- -

Victoria Września

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Obra Kościan

-

PKS Racot

- -

Rawia Rawicz

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

LKS Gołuchów

-

Odolanovia Odolanów

- -

Kania Gostyń

-

Tur Turek

SO/28/04 00:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

-

Korona Piaski

25 kolejka
- -

Tur Turek

-

LKS Gołuchów

- -

Odolanovia Odolanów

-

Rawia Rawicz

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Obra Kościan

- -

PKS Racot

-

Victoria Września

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Victoria Ostrzeszów

- -

Polonia Leszno

-

SKP Słupca

- -

Polonia Kępno

-

Korona Piaski

WT/01/05 00:00

Kania Gostyń

-

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

26 kolejka
- -

Korona Piaski

-

Polonia Leszno

- -

SKP Słupca

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Victoria Ostrzeszów

-

PKS Racot

- -

Victoria Września

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Obra Kościan

-

Odolanovia Odolanów

- -

Rawia Rawicz

-

Tur Turek

- -

LKS Gołuchów

-

Kania Gostyń

SO/05/05 00:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

-

Polonia Kępno

27 kolejka
- -

Kania Gostyń

-

Rawia Rawicz

- -

Tur Turek

-

Obra Kościan

- -

Odolanovia Odolanów

-

Victoria Września

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Victoria Ostrzeszów

- -

PKS Racot

-

SKP Słupca

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Korona Piaski

- -

Polonia Leszno

-

Polonia Kępno

SO/12/05 00:00

LKS Gołuchów

-

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

28 kolejka
- -

Polonia Kępno

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Korona Piaski

-

PKS Racot

- -

SKP Słupca

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Victoria Ostrzeszów

-

Odolanovia Odolanów

- -

Victoria Września

-

Tur Turek

- -

Obra Kościan

-

Kania Gostyń

- -

Rawia Rawicz

-

LKS Gołuchów

SO/19/05 00:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

-

Polonia Leszno

29 kolejka
- -

LKS Gołuchów

-

Obra Kościan

- -

Kania Gostyń

-

Victoria Września

- -

Tur Turek

-

Victoria Ostrzeszów

- -

Odolanovia Odolanów

-

SKP Słupca

- -

Ostrovia Ostrów Wlkp.

-

Korona Piaski

- -

PKS Racot

-

Polonia Kępno

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Polonia Leszno

SO/26/05 00:00

Rawia Rawicz

-

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

30 kolejka
- -

Polonia Leszno

-

PKS Racot

- -

Polonia Kępno

-

Ostrovia Ostrów Wlkp.

- -

Korona Piaski

-

Odolanovia Odolanów

- -

SKP Słupca

-

Tur Turek

- -

Victoria Ostrzeszów

-

Kania Gostyń

- -

Victoria Września

-

LKS Gołuchów

- -

Obra Kościan

-

Rawia Rawicz

SO/02/06 00:00

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań325850-24
2Legia Warszawa315443-32
3Jagiellonia Białystok315446-38
4Wisła Płock315044-37
5Górnik Zabrze315058-47
6Korona Kielce314845-37
7Zagłębie Lubin324640-34
8Wisła Kraków314543-38
9Cracovia314242-41
10Arka Gdynia314039-34
11Śląsk Wrocław323738-49
12Pogoń Szczecin313436-48
13Lechia Gdańsk313341-52
14Piast Gliwice313029-40
15Termalica Nieciecza 322933-56
16Sandecja Nowy Sącz312527-47
PT/20/04 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/20/04 20:30
Zagłębie L.
0-1
Lech P.
SO/21/04 15:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/21/04 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/21/04 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/22/04 15:30
Sandecja N.
-
Arka G.
ND/22/04 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/04 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
PT/27/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/27/04 20:30
Legia W.
-
Korona K.
SO/28/04 15:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
SO/28/04 18:00
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/28/04 20:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/29/04 15:30
Cracovia
-
Termalica N.
ND/29/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
PN/30/04 18:00
Śląsk W.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Sport Hannover - Bayern (na żywo)
15:30 nSport+ Piast - Pogoń (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Chrobry - Katowice (na żywo)
18:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Jagiellonia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Sandecja - Arka (na żywo)
18:00 Canal+ Wisła K. - Legia (na żywo)