Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 21 kwietnia 2018

Liga Europejska

1/16 Finału
CZ/16/02 21:05

Manchester United

3-0

Saint-Etienne

ŚR/22/02 18:00

Saint-Etienne

0-1

Manchester United

CZ/16/02 17:00

Krasnodar

1-0

Fenerbahce Stambuł

ŚR/22/02 18:00

Fenerbahce Stambuł

1-1

Krasnodar

CZ/16/02 21:05

PAOK Saloniki

0-3

Schalke

ŚR/22/02 18:00

Schalke

1-1

PAOK Saloniki

CZ/16/02 19:00

Olympiakos Pireus

0-0

Osmanlispor

CZ/23/02 17:00

Osmanlispor

0-3

Olympiakos Pireus

CZ/16/02 21:05

Legia Warszawa

0-0

Ajax

CZ/23/02 19:00

Ajax

Viergever 49
1-0

Legia Warszawa

CZ/16/02 21:05

Athletic Bilbao

3-2

APOEL Nikozja

CZ/23/02 19:00

APOEL Nikozja

2-0

Athletic Bilbao

CZ/16/02 21:05

Anderlecht Bruksela

2-0

Zenit Petersburg

CZ/23/02 19:00

Zenit Petersburg

3-1

Anderlecht Bruksela

CZ/16/02 21:05

Villarreal

0-4

Roma

CZ/23/02 19:00

Roma

0-1

Villarreal

CZ/16/02 19:00

Astra Giurgiu

2-2

Genk

CZ/23/02 21:05

Genk

1-0

Astra Giurgiu

CZ/16/02 19:00

Łudogorec Razgrad

1-2

FC Kopenhaga

CZ/23/02 21:05

FC Kopenhaga

0-0

Łudogorec Razgrad

CZ/16/02 19:00

Celta Vigo

0-1

Szachtar Donieck

CZ/23/02 21:05

Szachtar Donieck

0-2
pd.

Celta Vigo

CZ/16/02 19:00

Gent

1-0

Tottenham

CZ/23/02 21:05

Tottenham

2-2

Gent

CZ/16/02 19:00

FK Rostów

4-0

Sparta Praga

CZ/23/02 21:05

Sparta Praga

1-1

FK Rostów

CZ/16/02 19:00

Borussia M'gladbach

0-1

Fiorentina

CZ/23/02 21:05

Fiorentina

2-4

Borussia M'gladbach

CZ/16/02 19:00

AZ Alkmaar

1-4

Lyon

CZ/23/02 21:05

Lyon

7-1

AZ Alkmaar

CZ/16/02 21:05

Hapoel Beer Szewa

1-3

Besiktas Stambuł

CZ/23/02 19:00

Besiktas Stambuł

2-1

Hapoel Beer Szewa

1/8 Finału
CZ/09/03 19:00

APOEL Nikozja

0-1

Anderlecht Bruksela

CZ/16/03 21:05

Anderlecht Bruksela

1-0

APOEL Nikozja

CZ/09/03 19:00

FK Rostów

1-1

Manchester United

CZ/16/03 21:05

Manchester United

1-0

FK Rostów

CZ/09/03 19:00

FC Kopenhaga

2-1

Ajax

CZ/16/03 21:05

Ajax

2-0

FC Kopenhaga

CZ/09/03 21:05

Celta Vigo

2-1

Krasnodar

CZ/16/03 19:00

Krasnodar

0-2

Celta Vigo

CZ/09/03 21:05

Schalke

1-1

Borussia M'gladbach

CZ/16/03 21:05

Borussia M'gladbach

2-2

Schalke

CZ/09/03 21:05

Lyon

4-2

Roma

CZ/16/03 21:05

Roma

2-1

Lyon

CZ/09/03 21:05

Olympiakos Pireus

1-1

Besiktas Stambuł

CZ/16/03 19:00

Besiktas Stambuł

4-1

Olympiakos Pireus

CZ/09/03 21:05

Gent

2-5

Genk

CZ/16/03 19:00

Genk

1-1

Gent

1/4 Finału
CZ/13/04 21:05

Anderlecht Bruksela

1-1

Manchester United

CZ/20/04 21:05

Manchester United

2-1
pd.

Anderlecht Bruksela

CZ/13/04 21:05

Celta Vigo

3-2

Genk

CZ/20/04 21:05

Genk

1-1

Celta Vigo

CZ/13/04 21:05

Ajax

2-0

Schalke

CZ/20/04 21:05

Schalke

3-2
pd.

Ajax

CZ/13/04 21:05

Lyon

2-1

Besiktas Stambuł

CZ/20/04 20:05

Besiktas Stambuł

2-1
pd. k. 6-7

Lyon

1/2 Finału
ŚR/03/05 18:45

Ajax

4-1

Lyon

CZ/11/05 21:05

Lyon

3-1

Ajax

CZ/04/05 21:05

Celta Vigo

0-1

Manchester United

PT/11/05 21:05

Manchester United

1-1

Celta Vigo

Finał
ŚR/24/05 20:45

Ajax

0-2

Manchester United

Pogba 18, Mchitarjan 48

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań325850-24
2Legia Warszawa315443-32
3Jagiellonia Białystok315446-38
4Wisła Płock315044-37
5Górnik Zabrze315058-47
6Korona Kielce314845-37
7Zagłębie Lubin324640-34
8Wisła Kraków314543-38
9Cracovia314242-41
10Arka Gdynia314039-34
11Śląsk Wrocław323738-49
12Pogoń Szczecin313436-48
13Lechia Gdańsk313341-52
14Piast Gliwice313029-40
15Termalica Nieciecza 322933-56
16Sandecja Nowy Sącz312527-47
PT/20/04 18:00
Termalica N.
1-2
Śląsk W.
PT/20/04 20:30
Zagłębie L.
0-1
Lech P.
SO/21/04 15:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/21/04 18:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/21/04 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/22/04 15:30
Sandecja N.
-
Arka G.
ND/22/04 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/04 18:00
Lechia G.
-
Cracovia
PT/27/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/27/04 20:30
Legia W.
-
Korona K.
SO/28/04 15:30
Wisła P.
-
Zagłębie L.
SO/28/04 18:00
Pogoń S.
-
Sandecja N.
SO/28/04 20:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/29/04 15:30
Cracovia
-
Termalica N.
ND/29/04 18:00
Jagiellonia B.
-
Wisła K.
PN/30/04 18:00
Śląsk W.
-
Lechia G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 1 Termalica - Śląsk (na żywo)
20:30 Canal+Sport Zagłębie - Lech (na żywo)
20:45 Polsat Sport 1. liga: Stal - Odra (na żywo)
15:30 Canal+Sport Hannover - Bayern (na żywo)
15:30 nSport+ Piast - Pogoń (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Chrobry - Katowice (na żywo)
18:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Korona - Jagiellonia (na żywo)