Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 kwietnia 2017

Puchar Polski

1/16 Finału
WT/09/08 17:00

Puszcza Niepołomice

Łączek 105
1-1
pd. k. 3-2

Korona Kielce

Marković 100
WT/09/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Jamróz 63, 81, Łatkowski 78 (k)
3-2

Raków Częstochowa

Zaradny 42, Oziębała 50
WT/09/08 17:00

Olimpia Zambrów

0-1

Arka Gdynia

Vinicius 90 (k)
WT/09/08 17:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 21, Dudek 69 (k), Matić 87
3-4
pd.

Wisła Kraków

Mójta 42, Drzazga 75, Nowak 77 (s), Popović 110 (k)
WT/09/08 18:00

Miedź Legnica

Forsell 10 (k), 80
2-3

Górnik Łęczna

Ubiparip 4, Poźniak 46, Śpiączka 66
WT/09/08 19:00

Podbeskidzie

0-2

Lech Poznań

Kędziora 44, N. Nielsen 63, 86
WT/09/08 19:47

Wigry Suwałki

Kuku 45, Zapolnik 70
2-1

Termalica Nieciecza

Nowak 72
WT/09/08 20:30

Cracovia

0-1

Jagiellonia Białystok

Świderski 46
ŚR/10/08 17:00

KKS Kalisz

0-4

Pogoń Szczecin

Zwoliński 14, 51, Delew 24, Jaroch 89
ŚR/10/08 17:00

GKS Jastrzębie Zdrój

Pacholski 10, Caniboł 35
2-1

Radomiak Radom

Cupriak 1
ŚR/10/08 17:30

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 83 (k)
1-2
pd.

Śląsk Wrocław

Mervo 31, Alvarinho 109
ŚR/10/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Jakóbowski 35, Kosakiewicz 81
2-0

Stal Mielec

ŚR/10/08 19:00

Bytovia Bytów

Bąk 86
1-0

Zagłębie Lubin

ŚR/10/08 20:30

Górnik Zabrze

Kopacz 54, 105, Kurzawa 61
3-2
pd.

Legia Warszawa

Hamalainen 37, Nikolić 39
CZ/11/08 19:45

Stomil Olsztyn

0-0
pd. k. 6-7

Ruch Chorzów

ŚR/24/08 18:00

Piast Gliwice

0-0
pd. k. 3-5

Lechia Gdańsk

1/8 Finału
WT/20/09 14:45

GKS Jastrzębie Zdrój

Szymura 61
1-1
pd. k. 7-6

Górnik Łęczna

Pruchnik 90 (k)
WT/20/09 20:30

Górnik Zabrze

0-2

Wigry Suwałki

Zapolnik 24, Adamek 89
ŚR/21/09 14:45

Puszcza Niepołomice

Domański 86 (k)
1-1
pd. k. 4-2

Lechia Gdańsk

F. Paixao 66
ŚR/21/09 20:45

Ruch Chorzów

0-3

Lech Poznań

Robak 14, Majewski 30, Pawłowski 53
CZ/22/09 17:30

KSZO Ostrowiec Św.

Stachurski 75
1-2

Arka Gdynia

Abbott 30, Socha 41
CZ/22/09 20:30

Bytovia Bytów

Opałacz 11, Wróbel 33 (k), Klichowicz 67
3-0

Śląsk Wrocław

WT/27/09 17:45

Chojniczanka Chojnice

Mikita 5
1-2

Wisła Kraków

Boguski 3, Mączyński 76
ŚR/28/09 17:45

Pogoń Szczecin

Frączczak 21 (k), Drygas 67, Gyurcso 86, Nunes 89
4-1

Jagiellonia Białystok

Cernych 36
1/4 Finału
ŚR/26/10 14:00

Puszcza Niepołomice

Orłowski 84
1-2

Pogoń Szczecin

Nunes 21, Frączczak 56
WT/29/11 17:30

Pogoń Szczecin

Drygas 10, Frączczak 54
2-0

Puszcza Niepołomice

WT/25/10 17:30

Bytovia Bytów

Surdykowski 29, Bąk 82
2-1

Arka Gdynia

Abbott 85
WT/29/11 20:30

Arka Gdynia

Hofbauer 76
1-0

Bytovia Bytów

WT/25/10 14:00

GKS Jastrzębie Zdrój

Caniboł 45 (k)
1-2

Wigry Suwałki

Zapolnik 12, Adamek 76
ŚR/30/11 17:30

Wigry Suwałki

Wroński 34
1-1

GKS Jastrzębie Zdrój

Tront 46
WT/25/10 20:45

Lech Poznań

Kownacki 78
1-1

Wisła Kraków

Brożek 48
ŚR/30/11 20:30

Wisła Kraków

Brlek 51, Małecki 66
2-4

Lech Poznań

Robak 21 (k), Makuszewski 28, Jevtić 39, Majewski 82
1/2 Finału
WT/28/02 18:00

Wigry Suwałki

0-3

Arka Gdynia

Szwoch 37 (k), Siemaszko 68, Formella 90
WT/04/04 18:00

Arka Gdynia

Szwoch 50 (k), Hofbauer 64
2-4

Wigry Suwałki

Kądzior 21, 79, Zapolnik 45 (k), Santana 52
ŚR/01/03 20:00

Lech Poznań

Pawłowski 32, Kownacki 53, L. Nielsen 66
3-0

Pogoń Szczecin

ŚR/05/04 20:45

Pogoń Szczecin

0-1

Lech Poznań

Robak 41
Finał
WT/02/05 16:00

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok303056-31
2Legia Warszawa302958-30
3Lech Poznań302850-22
4Lechia Gdańsk302746-37
5Wisła Kraków302245-46
6Pogoń Szczecin302147-40
7Termalica Nieciecza 302131-38
8Korona Kielce302039-55
9Zagłębie Lubin302037-36
10Wisła Płock302042-44
11Śląsk Wrocław301734-45
12Cracovia301638-43
13Arka Gdynia301637-50
14Ruch Chorzów301537-46
15Górnik Łęczna301536-52
16Piast Gliwice301531-49
SO/22/04 18:00
Zagłębie L.
1-1
Śląsk W.
SO/22/04 18:00
Lech P.
3-0
Ruch C.
SO/22/04 18:00
Górnik Ł.
3-1
Wisła K.
SO/22/04 18:00
Korona K.
0-1
Termalica N.
SO/22/04 18:00
Piast G.
0-1
Jagiellonia B.
SO/22/04 18:00
Arka G.
1-1
Wisła P.
SO/22/04 18:00
Cracovia
1-2
Legia W.
SO/22/04 18:00
Pogoń S.
3-1
Lechia G.
PT/28/04 18:00
Arka G.
-
Piast G.
PT/28/04 20:30
Lech P.
-
Korona K.
SO/29/04 15:30
Wisła P.
-
Ruch C.
SO/29/04 18:00
Śląsk W.
-
Górnik Ł.
SO/29/04 20:30
Lechia G.
-
Termalica N.
ND/30/04 15:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
ND/30/04 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/01/05 18:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:10 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:45 TVP 1 Bayern - Borussia D. (na żywo)