Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 września 2018

Liga Europejska

1/16 Finału
WT/13/02 18:00

Crvena Zvezda Belgrad

0-0

CSKA Moskwa

ŚR/21/02 18:00

CSKA Moskwa

1-0

Crvena Zvezda Belgrad

CZ/15/02 19:00

Spartak Moskwa

1-3

Athletic Bilbao

CZ/22/02 21:05

Athletic Bilbao

1-2

Spartak Moskwa

CZ/15/02 21:05

AEK Ateny

1-1

Dynamo Kijów

CZ/22/02 19:00

Dynamo Kijów

0-0

AEK Ateny

CZ/15/02 21:05

FC Kopenhaga

1-4

Atletico Madryt

CZ/22/02 19:00

Atletico Madryt

1-0

FC Kopenhaga

CZ/15/02 21:05

Celtic

1-0

Zenit Petersburg

CZ/22/02 19:00

Zenit Petersburg

3-0

Celtic

CZ/15/02 21:05

Napoli

1-3

Lipsk

CZ/22/02 19:00

Lipsk

0-2

Napoli

Zieliński 32, Insigne 86
CZ/15/02 21:05

Lyon

3-1

Villarreal

CZ/22/02 19:00

Villarreal

0-1

Lyon

CZ/15/02 19:00

Real Sociedad

2-2

Salzburg

CZ/22/02 21:05

Salzburg

2-1

Real Sociedad

CZ/15/02 21:05

Partizan Belgrad

1-1

Viktoria Pilzno

CZ/22/02 19:00

Viktoria Pilzno

2-0

Partizan Belgrad

CZ/15/02 21:05

Steaua Bukareszt

1-0

Lazio

CZ/22/02 19:00

Lazio

5-1

Steaua Bukareszt

CZ/15/02 19:00

Łudogorec Razgrad

0-3

Milan

CZ/22/02 21:05

Milan

1-0

Łudogorec Razgrad

CZ/15/02 17:00

FK Astana

1-3

Sporting Lizbona

CZ/22/02 19:00

Sporting Lizbona

3-3

FK Astana

CZ/15/02 19:00

Ostersunds

0-3

Arsenal

CZ/22/02 21:05

Arsenal

1-2

Ostersunds

CZ/15/02 19:00

Marsylia

3-0

Braga

CZ/22/02 21:05

Braga

1-0

Marsylia

CZ/15/02 19:00

Borussia Dortmund

3-2

Atalanta

CZ/22/02 21:05

Atalanta

1-1

Borussia Dortmund

CZ/15/02 19:00

Nice

2-3

Lokomotiw Moskwa

CZ/22/02 17:00

Lokomotiw Moskwa

1-0

Nice

1/8 Finału
CZ/08/03 21:05

Lazio

2-2

Dynamo Kijów

CZ/15/03 19:00

Dynamo Kijów

0-2

Lazio

CZ/08/03 21:05

Lipsk

2-1

Zenit Petersburg

CZ/15/03 19:00

Zenit Petersburg

1-1

Lipsk

CZ/08/03 00:00

Atletico Madryt

3-0

Lokomotiw Moskwa

CZ/15/03 17:00

Lokomotiw Moskwa

Rybus 20
1-5

Atletico Madryt

Correa 16, Niguez 47, Torres 65 (k), 70, Griezmann 85
CZ/08/03 19:00

CSKA Moskwa

0-1

Lyon

CZ/15/03 21:05

Lyon

2-3

CSKA Moskwa

CZ/08/03 21:05

Marsylia

3-1

Athletic Bilbao

CZ/15/03 19:00

Athletic Bilbao

1-2

Marsylia

CZ/08/03 21:05

Sporting Lizbona

2-0

Viktoria Pilzno

CZ/15/03 19:00

Viktoria Pilzno

2-1
pd.

Sporting Lizbona

CZ/08/03 19:00

Borussia Dortmund

1-2

Salzburg

CZ/15/03 21:05

Salzburg

0-0

Borussia Dortmund

CZ/08/03 19:00

Milan

0-2

Arsenal

CZ/15/03 21:05

Arsenal

3-1

Milan

1/4 Finału
CZ/05/04 21:05

Lipsk

1-0

Marsylia

CZ/12/04 21:05

Marsylia

5-2

Lipsk

CZ/05/04 21:05

Arsenal

4-1

CSKA Moskwa

CZ/12/04 21:05

CSKA Moskwa

2-2

Arsenal

CZ/05/04 21:05

Atletico Madryt

2-0

Sporting Lizbona

CZ/12/04 21:05

Sporting Lizbona

1-0

Atletico Madryt

CZ/05/04 21:05

Lazio

4-2

Salzburg

CZ/12/04 21:05

Salzburg

4-1

Lazio

1/2 Finału
CZ/26/04 21:05

Marsylia

Thauvin 15, N'Jie 63
2-0

Salzburg

CZ/03/05 21:05

Salzburg

Haidara 53, Sarr 65 (s)
2-1
pd.

Marsylia

Rolando 116
CZ/26/04 21:05

Arsenal

Lacazette 61
1-1

Atletico Madryt

Griezmann 82
CZ/03/05 21:05

Atletico Madryt

Costa 45
1-0

Arsenal

Finał
ŚR/16/05 20:45

Marsylia

0-3

Atletico Madryt

Griezmann 21, 49, Gabi 89

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81717-7
2Lechia Gdańsk81713-8
3Jagiellonia Białystok81613-7
4Piast Gliwice81613-9
5Zagłębie Lubin81513-9
6Legia Warszawa81410-10
7Lech Poznań81313-10
8Korona Kielce81210-10
9Miedź Legnica81111-12
10Górnik Zabrze888-11
11Wisła Płock8712-13
12Arka Gdynia877-9
13Zagłębie Sosnowiec8612-16
14Śląsk Wrocław868-13
15Pogoń Szczecin845-12
16Cracovia834-13
PT/21/09 18:00
Pogoń S.
-
Wisła K.
PT/21/09 20:30
Arka G.
-
Lech P.
SO/22/09 15:30
Cracovia
-
Wisła P.
SO/22/09 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/22/09 20:30
Miedź L.
-
Legia W.
ND/23/09 15:30
Śląsk W.
-
Piast G.
ND/23/09 18:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
PN/24/09 18:00
Korona K.
-
Zagłębie S.
PT/28/09 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/28/09 20:30
Legia W.
-
Arka G.
SO/29/09 15:30
Piast G.
-
Górnik Z.
SO/29/09 18:00
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
SO/29/09 20:30
Wisła K.
-
Korona K.
ND/30/09 15:30
Zagłębie S.
-
Cracovia
ND/30/09 18:00
Lech P.
-
Miedź L.
PN/01/10 18:00
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Pogoń - Wisła K. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Arka - Lech (na żywo)
12:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Raków (na żywo)
15:30 nSport+ Cracovia - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Zagłębie (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Legia (na żywo)