Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 września 2018

Liga Mistrzów

Grupa A
MPktBrZRP
1 Manchester United 6 15 12-3 5 0 1
2 FC Basel 6 12 11-5 4 0 2
3 CSKA Moskwa 6 9 8-10 3 0 3
4 Benfica Lizbona 6 0 1-14 0 0 6
WT/12/09 20:45

Benfica Lizbona

1-2

CSKA Moskwa

WT/12/09 20:45

Manchester United

3-0

FC Basel

ŚR/27/09 20:45

FC Basel

5-0

Benfica Lizbona

ŚR/27/09 20:45

CSKA Moskwa

1-4

Manchester United

ŚR/18/10 20:45

CSKA Moskwa

0-2

FC Basel

ŚR/18/10 20:45

Benfica Lizbona

0-1

Manchester United

WT/31/10 20:45

FC Basel

1-2

CSKA Moskwa

WT/31/10 20:45

Manchester United

2-0

Benfica Lizbona

ŚR/22/11 18:00

CSKA Moskwa

2-0

Benfica Lizbona

ŚR/22/11 20:45

FC Basel

1-0

Manchester United

WT/05/12 20:45

Benfica Lizbona

0-2

FC Basel

WT/05/12 20:45

Manchester United

2-1

CSKA Moskwa

Grupa B
MPktBrZRP
1 PSG 6 15 25-4 5 0 1
2 Bayern Monachium 6 15 13-6 5 0 1
3 Celtic 6 3 5-18 1 0 5
4 Anderlecht Bruksela 6 3 2-17 1 0 5
WT/12/09 20:45

Bayern Monachium

Lewandowski 12 (k), Alcantara 65, Kimmich 90
3-0

Anderlecht Bruksela

WT/12/09 20:45

Celtic

0-5

PSG

ŚR/27/09 20:45

PSG

3-0

Bayern Monachium

ŚR/27/09 20:45

Anderlecht Bruksela

0-3

Celtic

ŚR/18/10 20:45

Anderlecht Bruksela

0-4

PSG

ŚR/18/10 20:45

Bayern Monachium

3-0

Celtic

WT/31/10 20:45

PSG

5-0

Anderlecht Bruksela

WT/31/10 20:45

Celtic

1-2

Bayern Monachium

ŚR/22/11 20:45

Anderlecht Bruksela

Hanni 63
1-2

Bayern Monachium

Lewandowski 51, Tolisso 77
ŚR/22/11 20:45

PSG

7-1

Celtic

WT/05/12 20:45

Bayern Monachium

Lewandowski 8, Tolisso 37, 69
3-1

PSG

Mbappe 50
WT/05/12 20:45

Celtic

0-1

Anderlecht Bruksela

Grupa C
MPktBrZRP
1 Chelsea 6 11 16-8 3 2 1
2 Roma 6 11 9-6 3 2 1
3 Atletico Madryt 6 7 5-4 1 4 1
4 Karabach Agdam 6 2 2-14 0 2 4
WT/12/09 20:45

Chelsea

6-0

Karabach Agdam

WT/12/09 20:45

Roma

0-0

Atletico Madryt

ŚR/27/09 18:00

Karabach Agdam

1-2

Roma

ŚR/27/09 20:45

Atletico Madryt

1-2

Chelsea

ŚR/18/10 18:00

Karabach Agdam

0-0

Atletico Madryt

ŚR/18/10 20:45

Chelsea

3-3

Roma

WT/31/10 20:45

Atletico Madryt

1-1

Karabach Agdam

WT/31/10 20:45

Roma

3-0

Chelsea

ŚR/22/11 18:00

Karabach Agdam

0-4

Chelsea

ŚR/22/11 20:45

Atletico Madryt

2-0

Roma

WT/05/12 20:45

Chelsea

1-1

Atletico Madryt

WT/05/12 20:45

Roma

1-0

Karabach Agdam

Grupa D
MPktBrZRP
1 Barcelona 6 14 9-1 4 2 0
2 Juventus 6 11 7-5 3 2 1
3 Sporting Lizbona 6 7 8-9 2 1 3
4 Olympiakos Pireus 6 1 4-13 0 1 5
WT/12/09 20:45

Barcelona

3-0

Juventus

WT/12/09 20:45

Olympiakos Pireus

2-3

Sporting Lizbona

ŚR/27/09 20:45

Sporting Lizbona

0-1

Barcelona

ŚR/27/09 20:45

Juventus

2-0

Olympiakos Pireus

ŚR/18/10 20:45

Juventus

2-1

Sporting Lizbona

ŚR/18/10 20:45

Barcelona

3-1

Olympiakos Pireus

WT/31/10 20:45

Sporting Lizbona

1-1

Juventus

WT/31/10 20:45

Olympiakos Pireus

0-0

Barcelona

ŚR/22/11 20:45

Juventus

0-0

Barcelona

ŚR/22/11 20:45

Sporting Lizbona

3-1

Olympiakos Pireus

WT/05/12 20:45

Barcelona

2-0

Sporting Lizbona

WT/05/12 20:45

Olympiakos Pireus

0-2

Juventus

Grupa E
MPktBrZRP
1 Liverpool 6 12 23-6 3 3 0
2 Sevilla 6 9 12-12 2 3 1
3 Spartak Moskwa 6 6 9-13 1 3 2
4 Maribor 6 3 3-16 0 3 3
ŚR/13/09 20:45

Maribor

1-1

Spartak Moskwa

ŚR/13/09 20:45

Liverpool

2-2

Sevilla

WT/26/09 20:45

Sevilla

3-0

Maribor

WT/26/09 20:45

Spartak Moskwa

1-1

Liverpool

WT/17/10 20:45

Spartak Moskwa

5-1

Sevilla

WT/17/10 20:45

Maribor

0-7

Liverpool

ŚR/01/11 20:45

Sevilla

2-1

Spartak Moskwa

ŚR/01/11 20:45

Liverpool

3-0

Maribor

WT/21/11 18:00

Spartak Moskwa

1-1

Maribor

WT/21/11 20:45

Sevilla

3-3

Liverpool

ŚR/06/12 20:45

Maribor

1-1

Sevilla

ŚR/06/12 20:45

Liverpool

7-0

Spartak Moskwa

Grupa F
MPktBrZRP
1 Manchester City 6 15 14-5 5 0 1
2 Szachtar Donieck 6 12 9-9 4 0 2
3 Napoli 6 6 11-11 2 0 4
4 Feyenoord Rotterdam 6 3 5-14 1 0 5
ŚR/13/09 20:45

Feyenoord Rotterdam

0-4

Manchester City

ŚR/13/09 20:45

Szachtar Donieck

Taison 15, Ferreyra 58
2-1

Napoli

Milik 72 (k)
WT/26/09 20:45

Napoli

3-1

Feyenoord Rotterdam

WT/26/09 20:45

Manchester City

2-0

Szachtar Donieck

WT/17/10 20:45

Manchester City

2-1

Napoli

WT/17/10 20:45

Feyenoord Rotterdam

1-2

Szachtar Donieck

ŚR/01/11 20:45

Napoli

2-4

Manchester City

ŚR/01/11 20:45

Szachtar Donieck

3-1

Feyenoord Rotterdam

WT/21/11 20:45

Manchester City

1-0

Feyenoord Rotterdam

WT/21/11 20:45

Napoli

Insigne 56, Zieliński 81, Mertens 83
3-0

Szachtar Donieck

ŚR/06/12 20:45

Feyenoord Rotterdam

Jorgensen 33, St. Juste 90
2-1

Napoli

Zieliński 2
ŚR/06/12 20:45

Szachtar Donieck

2-1

Manchester City

Grupa G
MPktBrZRP
1 Besiktas Stambuł 6 14 11-5 4 2 0
2 FC Porto 6 10 15-10 3 1 2
3 Lipsk 6 7 10-11 2 1 3
4 Monako 6 2 6-16 0 2 4
ŚR/13/09 20:45

Lipsk

1-1

Monako

ŚR/13/09 20:45

FC Porto

1-3

Besiktas Stambuł

WT/26/09 20:45

Besiktas Stambuł

2-0

Lipsk

WT/26/09 20:45

Monako

0-3

FC Porto

WT/17/10 20:45

Monako

1-2

Besiktas Stambuł

WT/17/10 20:45

Lipsk

3-2

FC Porto

ŚR/01/11 20:45

Besiktas Stambuł

1-1

Monako

ŚR/01/11 20:45

FC Porto

3-1

Lipsk

WT/21/11 18:00

Besiktas Stambuł

1-1

FC Porto

WT/21/11 20:45

Monako

1-4

Lipsk

ŚR/06/12 20:45

Lipsk

1-2

Besiktas Stambuł

ŚR/06/12 20:45

FC Porto

Aboubakar 9, 33, Brahimi 45, Telles 65, Soares 88
5-2

Monako

Glik 61 (k), Falcao 78
Grupa H
MPktBrZRP
1 Tottenham 6 16 15-4 5 1 0
2 Real Madryt 6 13 17-7 4 1 1
3 Borussia Dortmund 6 2 7-13 0 2 4
4 APOEL Nikozja 6 2 2-17 0 2 4
ŚR/13/09 20:45

Real Madryt

3-0

APOEL Nikozja

ŚR/13/09 20:45

Tottenham

3-1

Borussia Dortmund

WT/26/09 20:45

APOEL Nikozja

0-3

Tottenham

WT/26/09 20:45

Borussia Dortmund

1-3

Real Madryt

WT/17/10 20:45

APOEL Nikozja

1-1

Borussia Dortmund

WT/17/10 20:45

Real Madryt

1-1

Tottenham

ŚR/01/11 20:45

Borussia Dortmund

1-1

APOEL Nikozja

ŚR/01/11 20:45

Tottenham

3-1

Real Madryt

WT/21/11 20:45

APOEL Nikozja

0-6

Real Madryt

WT/21/11 20:45

Borussia Dortmund

1-2

Tottenham

ŚR/06/12 20:45

Real Madryt

3-2

Borussia Dortmund

ŚR/06/12 20:45

Tottenham

3-0

APOEL Nikozja

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81717-7
2Lechia Gdańsk81713-8
3Jagiellonia Białystok81613-7
4Piast Gliwice81613-9
5Zagłębie Lubin81513-9
6Legia Warszawa81410-10
7Lech Poznań81313-10
8Korona Kielce81210-10
9Miedź Legnica81111-12
10Górnik Zabrze888-11
11Wisła Płock8712-13
12Arka Gdynia877-9
13Zagłębie Sosnowiec8612-16
14Śląsk Wrocław868-13
15Pogoń Szczecin845-12
16Cracovia834-13
PT/21/09 18:00
Pogoń S.
-
Wisła K.
PT/21/09 20:30
Arka G.
-
Lech P.
SO/22/09 15:30
Cracovia
-
Wisła P.
SO/22/09 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/22/09 20:30
Miedź L.
-
Legia W.
ND/23/09 15:30
Śląsk W.
-
Piast G.
ND/23/09 18:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
PN/24/09 18:00
Korona K.
-
Zagłębie S.
PT/28/09 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/28/09 20:30
Legia W.
-
Arka G.
SO/29/09 15:30
Piast G.
-
Górnik Z.
SO/29/09 18:00
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
SO/29/09 20:30
Wisła K.
-
Korona K.
ND/30/09 15:30
Zagłębie S.
-
Cracovia
ND/30/09 18:00
Lech P.
-
Miedź L.
PN/01/10 18:00
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Pogoń - Wisła K. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Arka - Lech (na żywo)
12:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Raków (na żywo)
15:30 nSport+ Cracovia - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Zagłębie (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Legia (na żywo)