Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 21 września 2018

Puchar Polski

1/16 Finału
WT/08/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Czyżycki 88
1-4
pd.

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 4, Śpiączka 95 (k), 118, 120
WT/08/08 17:00

Ruch Zdzieszowice

Zapotoczny 11, Sotor 21
2-1

Górnik Łęczna

Suchanek 44
WT/08/08 18:00

Wisła Puławy

Hirsz 90
1-4

Legia Warszawa

Mączyński 9, Sedlewski 11 (s), Nagy 64, Sadiku 90
WT/08/08 19:00

Stal Mielec

0-2

Piast Gliwice

Bukata 9, Dziczek 76 (k)
WT/08/08 19:00

Ruch Chorzów

Arak 11
1-3

Chrobry Głogów

Machaj 32, 62, Trytko 86
WT/08/08 19:00

Świt Nowy Dwór M.

Pomorski 20
1-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rakowski 12, Sabala 43, Tomczyk 73
WT/08/08 20:45

Wisła Kraków

Gonzalez 56 (k), 86 (k)
2-1

Wisła Płock

Łukowski 49
ŚR/09/08 19:00

Sokół Ostróda

Mlonek 20
1-3

Górnik Zabrze

R. Wolsztyński 67, 90, Kądzior 85
ŚR/09/08 19:00

Miedź Legnica

Garguła 45 (k)
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Trochim 86, 90
ŚR/09/08 19:00

GKS Bełchatów

0-3

Chojniczanka Chojnice

Boczek 55, Mikołajczak 62, Podgórski 72
ŚR/09/08 19:00

Bytovia Bytów

Kamiński 61
1-0

Lechia Gdańsk

ŚR/09/08 19:30

GKS Tychy

Tanżyna 81
1-1
pd. k. 1-4

Cracovia

Deja 52
ŚR/09/08 20:00

Pogoń Szczecin

Kort 37, 77, Frączczak 45 (k)
3-0

Lech Poznań

ŚR/09/08 20:00

Zagłębie Lubin

Kubicki 34, Janoszka 63
2-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 90
CZ/10/08 19:00

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 120
1-2
pd.

Korona Kielce

Soriano 105, Możdżeń 111
CZ/10/08 20:00

Arka Gdynia

Zbozień 63, Siemaszko 66, 110, Kakoko 102
4-2
pd.

Śląsk Wrocław

Pawelec 42, Piech 43
1/8 Finału
WT/19/09 17:45

Bytovia Bytów

0-0
pd. k. 5-4

Pogoń Szczecin

WT/19/09 20:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sobczak 20
1-2
pd.

Arka Gdynia

Piesio 14, Zarandia 110
ŚR/20/09 17:45

Górnik Zabrze

Matuszek 65, Angulo 75, 99
3-2
pd.

Sandecja Nowy Sącz

Kolew 85, Grendel 90 (s)
ŚR/20/09 20:45

Korona Kielce

Diaw 92
1-0

Wisła Kraków

CZ/21/09 15:30

Ruch Zdzieszowice

0-4

Legia Warszawa

Broź 18 (k), Sadiku 64, Szymański 75, Dąbrowski 82
CZ/21/09 20:45

Cracovia

0-3

Zagłębie Lubin

Świerczok 5 (k), Pawłowski 25, Kopacz 35
WT/26/09 18:00

Chrobry Głogów

M. Machaj 42, Kaczmarek 67
2-1

Piast Gliwice

Jankowski 26
ŚR/27/09 15:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 60, Zawistowski 85
2-1

Termalica Nieciecza

Szeliga 68
1/4 Finału
WT/24/10 20:30

Chojniczanka Chojnice

Kieruzel 72
1-3

Górnik Zabrze

Angulo 26 (k), 32, Kądzior 63
WT/28/11 18:00

Górnik Zabrze

Kurzawa 62, Ł. Wolsztyński 71, Żurkowski 84
3-0

Chojniczanka Chojnice

ŚR/25/10 20:30

Bytovia Bytów

Szewczyk 45
1-3

Legia Warszawa

Sadiku 2, 87, Pasquato 29
WT/28/11 20:45

Legia Warszawa

Hildeberto 47, 62, Szymański 49, 71
4-2

Bytovia Bytów

Surdykowski 26, Kamiński 90
ŚR/25/10 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Arka Gdynia

Jurado 16, Danielak 90 (s)
ŚR/29/11 18:00

Arka Gdynia

Jazvić 22
1-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 69
CZ/26/10 20:30

Zagłębie Lubin

0-1

Korona Kielce

Górski 45
ŚR/29/11 20:45

Korona Kielce

Janoszka 8 (s), Burdenski 82
2-0

Zagłębie Lubin

1/2 Finału
ŚR/04/04 18:00

Korona Kielce

Kaczarawa 14, 69
2-1

Arka Gdynia

Zarandia 80
WT/17/04 20:30

Arka Gdynia

Vinicius 85
1-0

Korona Kielce

WT/03/04 18:00

Górnik Zabrze

Kurzawa 75
1-1

Legia Warszawa

Vesović 61
ŚR/18/04 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 74, Niezgoda 90
2-1

Górnik Zabrze

Hlousek 56 (s)
Finał
ŚR/02/05 16:00

Arka Gdynia

Sołdecki 90
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 12, Cafu 29

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Wisła Kraków81717-7
2Lechia Gdańsk81713-8
3Jagiellonia Białystok81613-7
4Piast Gliwice81613-9
5Zagłębie Lubin81513-9
6Legia Warszawa81410-10
7Lech Poznań81313-10
8Korona Kielce81210-10
9Miedź Legnica81111-12
10Górnik Zabrze888-11
11Wisła Płock8712-13
12Arka Gdynia877-9
13Zagłębie Sosnowiec8612-16
14Śląsk Wrocław868-13
15Pogoń Szczecin845-12
16Cracovia834-13
PT/21/09 18:00
Pogoń S.
-
Wisła K.
PT/21/09 20:30
Arka G.
-
Lech P.
SO/22/09 15:30
Cracovia
-
Wisła P.
SO/22/09 18:00
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/22/09 20:30
Miedź L.
-
Legia W.
ND/23/09 15:30
Śląsk W.
-
Piast G.
ND/23/09 18:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
PN/24/09 18:00
Korona K.
-
Zagłębie S.
PT/28/09 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/28/09 20:30
Legia W.
-
Arka G.
SO/29/09 15:30
Piast G.
-
Górnik Z.
SO/29/09 18:00
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
SO/29/09 20:30
Wisła K.
-
Korona K.
ND/30/09 15:30
Zagłębie S.
-
Cracovia
ND/30/09 18:00
Lech P.
-
Miedź L.
PN/01/10 18:00
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 2 Pogoń - Wisła K. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Arka - Lech (na żywo)
12:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Raków (na żywo)
15:30 nSport+ Cracovia - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Lechia - Zagłębie (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Legia (na żywo)