Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 24 kwietnia 2024

Ekstraklasa

Wtorek, 05 listopada 2013, 08:32

Stokowiec: Sędzia wypaczył wynik meczu

Piotr Stokowiec nie krył rozczarowania postawą sędziego w meczu Piast - Jagiellonia (2-1). Zdaniem szkoleniowca Jagi arbiter Daniel Stefański wypaczył wynik spotkania.

Przypomnijmy, że w 64. minucie, przy stanie 1-0 dla Jagiellonii, Ugochukwu Ukah zagrał piłkę ręką przed własnym polem karnym, ale prowadzący zawody Daniel Stefański dopatrzył się zagrania w szesnastce i podyktował "jedenastkę" dla Piasta. Jak pokazały powtórki był to duży błąd arbitra. Rzut karny na bramkę zamienił Ruben Jurado, a cztery minuty później Csaba Horvath strzelił zwycięskiego gola dla Piasta.

- Trzeba szczerze przyznać, że nie był to udany mecz. Mimo to mieliśmy go w swoich rękach. Niestety nie możemy popełniać takich indywidualnych błędów - powiedział po meczu Stokowiec.

- Osoby temat to sędziowanie. Uważam, że arbiter wypaczył wynik spotkania, mimo naszej słabej gry. Teraz przed nami przerwa na kadrę, później będzie czas na podsumowanie, dziś nie jest na to dobry moment. Mogliśmy wskoczyć do pierwszej szóstki, ale wszystko kończy się, jak się kończy - oświadczył szkoleniowiec Jagiellonii.