Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-17: Kadra na turniej eliminacyjny ME
Trener reprezentacji Polski do lat 17 Robert Wójcik powołał 18 zawodników na eliminacyjny turniej mistrzostw Europy, w trakcie którego Polacy zmierzą się z Estonią (26 października), Liechtensteinem (28 października) oraz Gruzją (31 października).Kadra na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy:
Mateusz Ostaszewski (Borussia Dortmund, Niemcy), Hubert Adamczyk (Chelsea, Anglia), Paweł Kaczmarczyk (Jagiellonia Białystok), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Prusaczyk (Jagiellonia Białystok), Jan Andrzejewski (Lech Poznań), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Mateusz Spychała (Lech Poznań), Kacper Wojdak (Lech Poznań), Krystian Bielik (Legia Warszawa), Ernest Dzięcioł (Legia Warszawa), Mateusz Hołownia (Legia Warszawa), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Kamil Wojtkowski (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Żynel (FC Salzburg, Austria), Leon Jankowski (Hoffenheim, Niemcy), Adam Chrzanowski (Znicz Pruszków).
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.