Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-18: Kadra na turniej Slovakia Cup
Trener Rafał Janas powołał 20 zawodników na mecze reprezentacji Polski do lat 18 w turnieju Slovakia Cup. Rozgrywki odbędą się w dniach 18-25 kwietnia, Polacy zmierzą się Chinami, Słowacją oraz Kanadą.Lista powołanych zawodników:
Sebastian Chruściel (Atromitos Athinon, Grecja), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Mateusz Lis (Lech Poznań), Kamil Szubertowski (Lech Poznań), Tomasz Nawotka (Legia Warszawa), Bartosz Skowron (Legia Warszawa), Michał Trąbka (Legia Warszawa), Piotr Kwaśniewski (Piast Gliwice), Filip Kendzia (Piast Żmigród), Paweł Marczuk (Pogoń Szczecin), Krystian Peda (Pogoń Szczecin), Michał Walski (Pogoń Szczecin), Szymon Kuźma (Sandecja Nowy Sącz), Michał Żebrakowski (Stal Rzeszów), Łukasz Wiech (Śląsk Wrocław), Adam Makuchowski (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Adrian Purzycki (Wigan Athletic, Anglia), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Eryk Sobków (Zagłębie Lubin), Karol Żmijewski (Zagłębie Lubin).
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.