Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-17: Polska wygrała z Rumunią
Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 2000) wygrała wczoraj 2-1 (1-1) z Rumunią w pierwszym meczu towarzyskim. Podopieczni Roberta Wójcika drugie spotkanie z Rumunią rozegrają 30 września o godzinie 15:00.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
28 września 2016, 15:00 - Buftea
Rumunia 1-2 Polska
Sefer 34 - Praszelik 37, Zaucha 77
Rumunia: 1. Ionut Rus (77, 12. Teodor Axinte) - 2. Calin Jurj (53, 14. Alexandru Sabangeanu), 3. Darius Țieranu, 6. Antonio Manolache, 4. Ricardo Farcas - 8. Denis Casian (53, 24. Raul Popa), 10. Radu Chiriac (77, 15. Ovidiu Horsia), 5. Mihael Onisa, 9. Dennis Politic - 11. Cosmin Tucaliuc (53, 21. Alexandru Gologan), 7. Antonio Sefer (67, 18. Roberto Bairam).
Polska: 1. Bartosz Mrozek - 3. Marcin Grabowski (41, 17. Marcel Stefaniak), 4. Szymon Zalewski, 5. Sebastian Walukiewicz, 16. Jakub Kiwior - 18. Patryk Zaucha (78, 7. Bartłomiej Kukułowicz), 6. Marcel Klakus (53, 13. Adrian Benedyczak), 8. Mateusz Praszelik, 10. Łukasz Norkowski, 14. Kacper Tabiś (71, 11. Jakub Brzeżowski) - 9. Kacper Wełniak (53, 15. Błażej Starzycki).
żółte kartki: Wełniak, Praszelik
sędziował: Adrian Illyes (Rumunia)
Grano 2x40 minut.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.