Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-20: Kadra na mecze ze Szwajcarią i Niemcami
Trener reprezentacji Polski U-20 Maciej Stolarczyk powołał kadrę na mecze Turnieju Czterech Narodów ze Szwajcarią i Niemcami. Spotkania odbędą się 10 listopada o 17:00 w Polkowicach i 14 listopada o 18:00 w Zwickau.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Kadra na mecze ze Szwajcarią i Niemcami:
Karol Angielski (Olimpia Grudziądz), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Bochniewicz (Granada CF, Hiszpania), Sebastian Chruściel (Atromitos Athinon, Grecja), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Robert Janicki (TSG Hoffenheim, Niemcy), Rafał Makowski (Pogoń Siedlce), Konrad Michalak, Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Michael Olczyk, Oktawian Skrzecz (FC Schalke 04, Niemcy), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Damian Rasak (Miedź Legnica), Marcin Staniszewski (Puszcza Niepołomice), Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk), Karol Świderski, Damian Węglarz (Jagiellonia Białystok), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Oskar Zawada (VfL Wolfsburg, Niemcy).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.