Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
MME U-21: Polska poznała rywali
Dzisiaj w Krakowie odbyło się losowanie grup młodzieżowych mistrzostw Europy, które w przyszłym roku w czerwcu odbędą się w Polsce. Biało-czerwoni, jako gospodarz, znaleźli się w grupie A i będą rywalizować ze Słowacją, Szwecją (obrońca trofeum) oraz Anglią.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Grupa A (Kielce, Lublin) - 16, 19, 22 czerwca
Polska
Słowacja
Szwecja (obrońca trofeum)
Anglia
Kolejka 1
Polska - Słowacja
Szwecja - Anglia
Kolejka 2
Polska - Szwecja
Słowacja - Anglia
Kolejka 3
Anglia - Polska
Słowacja - Szwecja
Grupa B (Gdynia, Bydgoszcz) - 17, 20, 23 czerwca
Portugalia
Serbia
Hiszpania
Macedonia
Kolejka 1
Portugalia - Serbia
Hiszpania - Macedonia
Kolejka 2
Portugalia - Hiszpania
Serbia - Macedonia
Kolejka 3
Macedonia - Portugalia
Serbia - Hiszpania
Grupa C (Tychy, Kraków) - 18, 21, 24 czerwca
Niemcy
Czechy
Dania
Włochy
Kolejka 1
Niemcy - Czechy
Dania - Włochy
Kolejka 2
Niemcy - Dania
Czechy - Włochy
Kolejka 3
Włochy - Niemcy
Czechy - Dania
Do półfinałów awansują zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc.
Półfinały (Tychy, Kraków) - 27 czerwca
1A - 2BC/1C
1B - 2A/1C
Finał (Kraków) - 30 czerwca
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
dario - Czwartek, 01 grudnia 2016, 18:55
Będzie ciężko, ale Milik i spółka dają radę