Piłka za granicą
Aktualności
1/16 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 8-10 sierpnia.Wyniki i terminarz Pucharu Polski zobacz TUTAJ
8 sierpnia (wtorek):
Siarka Tarnobrzeg - Termalica Nieciecza, godz. 17:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Wisła Puławy - Legia Warszawa, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Świt Nowy Dwór Maz. - Podbeskidzie B-B, godz. 19:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 19:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów, godz. 19:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Wisła Kraków - Wisła Płock, godz. 20:45, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
9 sierpnia (środa):
Sokół Ostróda - Górnik Zabrze, godz. 19:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz, godz. 19:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice, godz. 19:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk, godz. 19:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
GKS Tychy - Cracovia, godz. 19:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 20:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 20:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
10 sierpnia (czwartek):
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, godz. 20:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.