Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.ME U-19: Polska 2-1 Irlandia Północna
Prowadzona przez Dariusza Dźwigałę reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1999) wygrała 2-1 (0-0) w Gliwicach z Irlandią Północną w swoim pierwszym meczu rozgrywanego w ramach grupy 2 turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy. Kolejne spotkanie Polacy rozegrają 7 października o godz. 16:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie przeciwko Białorusi.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
4 października 2017, 16:00 - Gliwice
Polska 2-1 Irlandia Północna
Łyszczarz 74, Stasiak 83 - Amos 63
Polska: 1. Radosław Majecki - 16. Serafin Szota, 23. Sebastian Walukiewicz, 5. Oskar Repka, 3. Tymoteusz Puchacz - 7. Marco Drawz, 8. Jakub Moder (71, 14. Aron Stasiak), 13. Radosław Kanach, 21. Mateusz Praszelik (63, 19. Adrian Łyszczarz), 11. Mikołaj Kwietniewski - 9. Dominik Steczyk (81, 17. Kacper Chodyna).
Irlandia Północna: 1. Conor Larkin - 2. Cormac Lawlor, 5. Eoin Toal, 4. Ross Larkin (73, 14. Christopher Crane), 8. Daniel Ballard (60, 16. Caolan Boyd-Munce), 3. Kyle McDowell (28, 15. Thomas McComb) - 10. Christopher Gallagher, 7. Robert Burns, 11. Reece McGinley, 6. Daniel Amos - 18. Harry Limb.
sędziował: Ville Nevalainen (Finlandia)
W drugim dzisiejszym meczu Niemcy wygrały z Białorusią 5-1. Do 2. rundy eliminacyjnej awansują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.