Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-15: Powołania na konsultację w Gutowie Małym
Trener reprezentacji Polski do lat 15 (rocznik 2003) Marcin Dorna podał listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniowo-selekcyjną, która w dniach 19-23 lutego odbędzie się w Gutowie Małym.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Kadra na konsultację:
Mateusz Cichoń (TSV Monchium, Niemcy), Franciszek Polowiec (Escola Varsovia Warszawa), Jakub Uzar (FA Szczecin), Jakub Orpik (Jagiellonia Białystok), Szymon Płocica (SMS Jarosław), Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań), Filip Borowski (Lech Poznań), Maciej Zagraba (Lechia Gdańsk), Filip Szewczyk (Legia Warszawa), Jakub Bieroński (BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała), Olaf Korczakowski (AP Pogoń Szczecin), Mateusz Łęgowski (AP Pogoń Szczecin), Mateusz Magdziarz (Raków Częstochowa), Kacper Trelowski (Raków Częstochowa), Szymon Chomicz (UKS SMS Łódź), Mateusz Musiałowski (UKS SMS Łódź), Daniel Hoyo-Kowalski (Wisła Kraków), Fabian Mrozek (FC Wrocław Academy Wrocław), Adrian Bukowski (Zagłębie Lubin), Marcel Żurek (Zagłębie Lubin), Bartosz Żyła (Zagłębie Lubin), Jerzy Tomal (MKS Żory).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.