Piłka za granicą
Ekstraklasa
Szczegółowy terminarz fazy finałowej Ekstraklasy
Ekstraklasa SA ogłosiła szczegółowy terminarz grupy mistrzowskiej i grupy spadkowej Ekstraklasy. Rozgrywki fazy finałowej rozpoczną się 13 kwietnia, a zakończą 20 maja.Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
31. kolejka:
13 kwietnia (piątek):
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Lech Poznań - Korona Kielce, godz. 20:30
14 kwietnia (sobota):
Cracovia - Piast Gliwice, godz. 15:30
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, godz. 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, godz. 20:30
15 kwietnia (niedziela):
Pogoń Szczecin - Termalica Nieciecza, godz. 15:30
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
16 kwietnia (poniedziałek):
Wisła Płock - Wisła Kraków, godz. 18:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
32. kolejka:
20 kwietnia (piątek):
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Lech Poznań, godz. 20:30
21 kwietnia (sobota):
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, godz. 15:30
Górnik Zabrze - Wisła Płock, godz. 18:00
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30
22 kwietnia (niedziela):
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia, godz. 15:30
Wisła Kraków - Legia Warszawa, godz. 18:00
23 kwietnia (poniedziałek):
Lechia Gdańsk - Cracovia, godz. 18:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
33. kolejka:
27 kwietnia (piątek):
Wisła Płock - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Legia Warszawa - Korona Kielce, godz. 20:30
28 kwietnia (sobota):
Arka Gdynia - Piast Gliwice, godz. 15:30
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
Lech Poznań - Górnik Zabrze, godz. 20:30
29 kwietnia (niedziela):
Cracovia - Termalica Nieciecza, godz. 15:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, godz. 18:00
30 kwietnia (poniedziałek):
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
34. kolejka:
4 maja (piątek):
Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Termalica Nieciecza, godz. 20:30
5 maja (sobota):
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice, godz. 15:30
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, godz. 18:00
Wisła Płock - Lech Poznań, godz. 20:30
6 maja (niedziela):
Korona Kielce - Wisła Kraków, godz. 15:30
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, godz. 15:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, godz. 18:00
----------------------------------------------------------------------------------------------
35. kolejka:
8 maja (wtorek):
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
Arka Gdynia - Cracovia, godz. 20:30
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
9 maja (środa):
Legia Warszawa - Wisła Płock, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Korona Kielce, godz. 18:00
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 20:30
--------------------------------------------------------------------------------------------
36. kolejka:
12 maja (sobota):
Termalica Nieciecza - Arka Gdynia, godz. 15:30
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 15:30
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia, godz. 15:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 15:30
13 maja (niedziela):
Wisła Kraków - Lech Poznań, godz. 18:00
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00
Wisła Płock - Korona Kielce, godz. 18:00
Mecz Sandecja - Cracovia zostanie rozegrany na stadionie w Mielcu. Pozostałe spotkania w roli gospodarza Sandecja rozegra na stadionie w Niecieczy.
--------------------------------------------------------------------------------------------
37. kolejka:
19 maja (sobota):
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Piast Gliwice - Termalica Nieciecza, godz. 18:00
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
20 maja (niedziela):
Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, godz. 18:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 29 | 55 | 66-39 |
2 | Śląsk Wrocław | 29 | 51 | 38-26 |
3 | Lech Poznań | 29 | 51 | 43-34 |
4 | Górnik Zabrze | 29 | 48 | 39-32 |
5 | Pogoń Szczecin | 29 | 47 | 54-34 |
6 | Legia Warszawa | 29 | 47 | 43-33 |
7 | Raków Częstochowa | 29 | 46 | 50-32 |
8 | Widzew Łódź | 29 | 42 | 39-38 |
9 | Stal Mielec | 29 | 38 | 35-39 |
10 | Piast Gliwice | 29 | 35 | 30-32 |
11 | Zagłębie Lubin | 29 | 35 | 31-43 |
12 | Radomiak Radom | 29 | 35 | 34-47 |
13 | Warta Poznań | 29 | 34 | 31-35 |
14 | Cracovia | 29 | 32 | 38-40 |
15 | Puszcza Niepołomice | 29 | 32 | 35-46 |
16 | Korona Kielce | 29 | 30 | 34-38 |
17 | ŁKS Łódź | 29 | 21 | 28-61 |
18 | Ruch Chorzów | 29 | 20 | 31-50 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.