Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 28 marca 2024

Aktualności

Poniedziałek, 21 maja 2018, 11:48

Piłkarze Widzewa o meczu z GKS-em

Po 3. ligowym meczu Widzew Łódź - GKS Wikielec (3-0) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

Wyniki i tabelę 3. ligi gr. 1 zobacz TUTAJ

Więcej o Widzewie Łódź zobaczcie TUTAJ

Marek Zuziak: To kolejne cenne zwycięstwo. Cieszę się z kolejnej asysty i mam nadzieję, że będzie ich więcej. Starałem się schodzić do środka, by tam szukać gry. Tam często jest po prostu więcej miejsca, niż na skrzydłach. Teraz musimy jak najlepiej przygotować się do dwóch meczów, jakie czekają nas w przyszłym tygodniu. Liczę, że zrobimy w nich sześć punktów.

Maciej Kazimierowicz: Nie dopuszczaliśmy myśli, że GKS jest ostatni w tabeli, żeby nie zlekceważyć przeciwnika. Na rywali z dołu tabeli trzeba się motywować jeszcze mocniej i przyniosło to efekt w postaci zwycięstwa 3:0. Mieliśmy okazje w drugiej połowie, ale piłka nie chciała wpaść. Przed nami kolejne ważne mecze, które będą decydować o awansie, więc trzeba do tego podejść z głową. Choć to też nie jest tak, że nie chcieliśmy strzelić kolejnych goli.

Maciej Humerski: Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że miałem mało pracy. A przedpole? Nie spodziewałem się, że przy ostatnim zespole będzie tyle roboty, ale to głównie przy stałych fragmentach gry. Robimy swoje, szkoda tylko, że nie udało się nic strzelić w drugiej połowie. Przed nami ważne mecze, ale mamy szeroką i wyrównaną kadrę i jestem pewien, że będziemy gotowi. Fajnie, jakby do soboty wszystko się ułożyło po naszej myśli.

Damian Kostkowski: Cieszę się z gola, ale szkoda też tej poprzeczki. Mieliśmy sytuacje, po których powinniśmy byli strzelić czwartą i piątą bramkę. Myślę, że mimo tego mecz mógł się kibicom podobać. Od jutra szykujemy się do kolejnego spotkania, w którym też będziemy musieli zdobyć trzy punkty. Nie może nam się przydarzyć już żadna wpadka.

Mateusz Michalski: Cieszy wygrana, cieszą trzy punkty i fakt, że stworzyliśmy sobie znowu bardzo dużo sytuacji i strzeliliśmy więcej, jak jednego gola. Dzięki temu wynikowi do przerwy mogliśmy w drugiej połowie zagrać dużo spokojniej. Inaczej trzeba byłoby powiedzieć sobie w szatni kilka ostrych słów. Przed nami ciężki tydzień. Nie możemy nim niczego sobie zaprzepaścić.

Marcel Pięczek: Całe życie związany jestem z Łodzią i dla mnie to wielkie przeżycie móc zadebiutować w Sercu Łodzi. Nie wiem, z czego to wynika. Trenerzy widocznie coś we mnie zauważyli. Ale zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze dużo pracy. Muszę zawsze dawać z siebie 100%. To, czy dostanę jeszcze szansę, zależy od trenera.

Źródło: własne/widzewtomy