Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-16: Powołania na zgrupowanie w Zielonce
Trener reprezentacji Polski do lat 16 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie selekcyjne. Odbędzie się ono w dniach 13-17 sierpnia w Zielonce.Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Kadra na zgrupowanie U-16:
Miłosz Strzeboński (AP 21 Kraków), Gracjan Grot (Escola Varsovia Warszawa), Dominik Kulon (Karpaty Krosno), Jakub Barański (Lech Poznań), Filip Borowski (Lech Poznań), Jerzy Tomal (Lech Poznań), Filip Wilak (Lech Poznań), Stefan Chmielewski (Lechia Gdańsk), Jakub Kowynia (Legia Warszawa), Marcel Myszka (Legia Warszawa), Maciej Wróbel (Odra Opole), Łukasz Gajda (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kisiel (Polonia Warszawa), Dawid Błasik (Raków Częstochowa), Jan Aleksander Miller (Stabaek IF, Norwegia), Olivier Sukiennicki (Stoke City FC, Anglia), Kamil Sobczak (UKS SMS Łódź), Jan Zareda (UKS SMS Łódź), Paweł Koncewicz-Żyłka (Unia Tarnów), Jakub Świątek (Wigry Suwałki), Rafał Dzidek (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Krysik (Zagłębie Lubin), Bartosz Żyła (Zagłębie Lubin).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.