Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
1 Liga
Dzisiejsze mecze 1. i 2. ligi - obsada sędziowska
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia zaległych meczów 9. kolejki Fortuna 1. ligi oraz 9. kolejki 2. ligi, które zostaną rozegrane 19 września.Więcej o ŁKS-ie Łódź zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę 1. ligi zobaczcie TUTAJ
Fortuna 1. liga
19 września (środa):
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Termalica Nieciecza - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
GKS Katowice - Odra Opole, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Stal Mielec - Wigry Suwałki, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Podbeskidzie B-B - ŁKS Łódź, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn, godz. 19:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
2. liga
19 września (środa):
Błękitni Stargard - Elana Toruń, godz. 17:00, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.