Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-20: Powołania na mecze z Portugalią i Ukrainą
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20 (rocznik 1999) Jacek Magiera ogłosił kadrę na mecz Elite League U-21 przeciwko Portugalii (15 listopada, 18:00, Faro) oraz towarzyskie spotkanie z Ukrainą (19 listopada, 19:00, Bielsko-Biała).Więcej o reprezentacji Polski zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę polskiej Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Kadra reprezentacji Polski U-20:
Jakub Bednarczyk (Bayer Leverkusen, Niemcy), Adrian Stanilewicz (Bayer Leverkusen, Niemcy), Marcel Zylla (Bayern Monachium, Niemcy), Sebastian Strózik (Cracovia), Marcin Bułka (Chelsea FC, Anglia), Adrian Łyszczarz (GKS Katowice), Tymoteusz Puchacz (GKS Katowice), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Radosław Majecki (Legia Warszawa), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Karol Niemczycki (NAC Breda, Holandia), Dominik Steczyk (FC Nurnberg, Niemcy), Serafin Szota (Odra Opole), Jakub Moder (Odra Opole), Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin), Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice), Radosław Kanach (Sandecja Nowy Sącz), David Kopacz (VfB Stuttgart, Niemcy), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.