Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-16: Kadra na konsultację selekcyjną
Selekcjoner reprezentacji Polski U-16 (rocznik 2003) Marcin Dorna ogłosił kadrę na konsultację selekcyjną, która odbędzie się w dniach 4-8 marca w Grodzisku Wielkopolskim.Więcej o reprezentacji Polski zobaczcie TUTAJ
Wyniki i tabelę polskiej Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Kadra na konsultację:
Bartłomiej Kafel (Cracovia), Wiktor Żurawski (Escola Varsovia Warszawa), Kosma Zawada (Górnik Zabrze), Oskar Osipiuk (Jagiellonia Białystok), Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań), Patryk Gogół (Lech Poznań), Igor Ławrynowicz (Lech Poznań), Jerzy Tomal (Lech Poznań), Jakub Kwiatkowski (Legia Warszawa), Kacper Imiołek (Legia Warszawa), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Olaf Korczakowski (Pogoń Szczecin), Jakub Kisiel (Polonia Warszawa), Kacper Trelowski (Raków Częstochowa), Bartosz Baranowicz (Rozwój Katowice), Paweł Koncewicz-Żyłka (Unia Tarnów), Patryk Warczak (Wisła Kraków), Fabian Mrozek (FC Wrocław Academy Wrocław), Adrian Bukowski (Zagłębie Lubin), Nico Haiduk (VfL Bochum, Niemcy), Maciej Herod (MSV Duisburg, Niemcy), Jakub Stadnicki (Hammarby IF, Szwecja), Dominik Wasilewski (Borussia Dortmund, Niemcy).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.