Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
e.ME: Kadra Łotwy na mecz z Polską
Selekcjoner Slavisa Stojanović ogłosił kadrę Łotwy na mecze eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Macedonii Północnej (21 marca, godz. 20:45, Skopje) oraz Polsce (24 marca, godz. 20:45, Warszawa). W reprezentacji znaleźli się Valerijs Sabala (Podbeskidzie), Vladislavs Gutkovskis (Termalica), Pavels Steinbors (Arka) i Igors Tarasovs (Śląsk).
Więcej o reprezentacji Polski zobacz TUTAJ
Wyniki i tabelę polskiej Ekstraklasy TUTAJ
Powołani:
Bramkarze: Andris Vanins (FC Zurich, Szwajcaria), Pavels Steinbors (Arka Gdynia, Polska), Kaspars Ikstens (RFS Ryga).
Obrońcy: Vitalijs Maksimenko (NK Olimpija, Słowenia), Vladislavs Gabovs (Riga FC), Kaspars Dubra (Irtysz Pawłodar, Kazachstan), Vitalijs Jagodinskis (RFS Ryga), Antons Kurakins (Riga FC), Antonijs Cernomordijs (Riga FC), Marcis Oss (Neuchatel Xamax FC, Szwajcaria), Vadims Żulevs (FK Liepaja), Igors Tarasovs (Śląsk Wrocław, Polska), Kristers Tobers (FK Liepaja).
Pomocnicy: Andrejs Ciganiks (SC Cambuur-Leeuwarden, Holandia), Janis Ikaunieks (FK Liepaja), Vjaceslavs Isajevs (RFS Ryga), Jevgenijs Kazacoks (FK Ventspils), Olegs Laizans (Riga FC), Ritvars Rugins (Riga FC), Roberts Savalnieks (RFS Ryga), Cristian Damian Torres (FK Liepaja), Aleksejs Visnakovs (Riga FC), Arturs Zjuzins (RFS Ryga).
Napastnicy: Vladislavs Gutkovskis (Termalica Nieciecza, Polska), Artūrs Karasausks (Riga FC), Deniss Rakels (Pafos FC, Cypr), Valerijs Sabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Roberts Uldrikis (FC Sion, Szwajcaria).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.