Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 19 kwietnia 2019

Ekstraklasa

Niedziela, 14 kwietnia 2019, 09:24

Terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował szczegółowy terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy.

Więcej o Legii Warszawa zobaczcie TUTAJ

Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ

 

31. kolejka - 20 i 22 kwietnia (sobota i poniedziałek)


Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia, 15:30
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 20 kwietnia, 18:00 (zmiana godziny z 15:30)
Legia Warszawa - Cracovia - 20 kwietnia, 20:30
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań - 20 kwietnia, 18:00

Wisła Kraków - Wisła Płock - 22 kwietnia, 15:30
Korona Kielce - Śląsk Wrocław - 22 kwietnia, 18:00
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec - 22 kwietnia, 15:30
Górnik Zabrze - Arka Gdynia - 22 kwietnia, 18:00

32. kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00

33. kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00

34. kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)

Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00

Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30

35. kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00

Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00

36. kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)

Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30

Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30

37. kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00

Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30

Źródło: własne/Ekstraklasa SA

Komentarze:

    Dodaj komentarz:

    • (do 12 znaków)

    Redakcja PolskaPilka.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są indywidualnymi opiniami czytelników. Jednocześnie PolskaPilka.net zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, sformułowania obraźliwe, treści rasistowskie, reklamę, itp.

    Piłka na żywo

    Lotto Ekstraklasa więcej

    MPktBr
    1Lechia Gdańsk306045-25
    2Legia Warszawa306048-31
    3Piast Gliwice305347-31
    4Cracovia304839-34
    5Zagłębie Lubin304748-38
    6Jagiellonia Białystok304745-41
    7Pogoń Szczecin304344-42
    8Lech Poznań304341-40
    9Wisła Kraków304255-48
    10Korona Kielce304035-44
    11Miedź Legnica303230-52
    12Śląsk Wrocław303135-37
    13Górnik Zabrze303136-49
    14Wisła Płock303040-49
    15Arka Gdynia302939-44
    16Zagłębie Sosnowiec302441-63
    SO/20/04 15:30
    Lechia G.
    -
    Piast G.
    SO/20/04 15:30
    Zagłębie L.
    -
    Pogoń S.
    SO/20/04 18:00
    Jagiellonia B.
    -
    Lech P.
    SO/20/04 20:30
    Legia W.
    -
    Cracovia
    PN/22/04 15:30
    Wisła K.
    -
    Wisła P.
    PN/22/04 15:30
    Miedź L.
    -
    Zagłębie S.
    PN/22/04 18:00
    Korona K.
    -
    Śląsk W.
    PN/22/04 18:00
    Górnik Z.
    -
    Arka G.
    WT/23/04 18:00
    Piast G.
    -
    Zagłębie L.
    WT/23/04 20:30
    Cracovia
    -
    Jagiellonia B.
    ŚR/24/04 18:00
    Pogoń S.
    -
    Lechia G.
    ŚR/24/04 20:30
    Lech P.
    -
    Legia W.
    CZ/25/04 18:00
    Wisła P.
    -
    Korona K.
    CZ/25/04 18:00
    Arka G.
    -
    Miedź L.
    CZ/25/04 20:30
    Zagłębie S.
    -
    Wisła K.
    CZ/25/04 20:30
    Śląsk W.
    -
    Górnik Z.
    1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

    Piłka w telewizji

    20:30 Polsat Sport 1. liga: ŁKS - Sandecja (na żywo)
    12:30 Eleven 1 Parma - Milan (na żywo)
    15:30 Eleven 1 Bayern - Werder (na żywo)
    15:30 TVP 2 Lechia - Piast (na żywo)
    17:30 Polsat Sport 1. liga: Stal - Chojnice (na żywo)
    18:00 nSport+ Zagłębie L. - Pogoń (na żywo)
    18:00 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
    20:30 Canal+Sport Legia - Cracovia (na żywo)