Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
Terminarz 3. ligi, gr. 2 2019/2020
Wielkopolski ZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupy 2 na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia, a zakończy 16-17 listopada.Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ
Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ
Kolejka 1 - 3-4 sierpnia
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
Chemik Police - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Kolejka 2 - 10-11 sierpnia
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno - Pogoń II Szczecin
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Chemik Police
Kolejka 3 - 15 sierpnia
Chemik Police - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Grom Nowy Staw - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 4 - 17-18 sierpnia
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo - Radunia Stężyca
Chemik Police - Sokół Kleczew
Kolejka 5 - 24-25 sierpnia
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca - Chemik Police
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Grom Nowy Staw - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin - KKS 1925 Kalisz
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw
Świt Skolwin (Szczecin) - Nielba Wągrowiec
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
Kolejka 7 - 7-8 września
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Chemik Police
Nielba Wągrowiec - Unia Janikowo
Grom Nowy Staw - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin - Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
Kolejka 8 - 14-15 września
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw
Chemik Police - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 9 - 21-22 września
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Grom Nowy Staw - Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
Kolejka 10 - 28-29 września
Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Kolejka 11 - 5-6 października
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Chemik Police
KKS 1925 Kalisz - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
Kolejka 12 - 12-13 października
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Chemik Police - KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Grom Nowy Staw
Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec
Kolejka 13 - 19-20 października
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
Kolejka 14 - 26-27 października
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Unia Janikowo - Mieszko Gniezno
Chemik Police - Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw
Kolejka 15 - 2-3 listopada
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno - Chemik Police
Górnik Konin - Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 16 - 9-10 listopada
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin
Chemik Police - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin
Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 17 - 16-17 listopada
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw
KKS 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Tom - Środa, 03 lipca 2019, 16:29
O awans pewnie powalcza Kalisz,Baltyk.G,Kotwica i Radunia. Kto wie czy mecz Kotwicy z Bałtykiem w ostatniej kolejce nie bedzie finalem rozgrywek.