Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
1 Liga
Sparingowy remis Stomilu Olsztyn
17 lipca 2019, 17:00 - Środa WielkopolskaPolonia Środa Wielkopolska 2-2 Stomil Olsztyn
Kujawa 13, zawodnik testowany 27 - Siemaszko 42, Cetnarski 85
Więcej o klubach 1. ligi zobacz TUTAJ
Więcej o Stomilu Olsztyn zobacz TUTAJ
W meczu sparingowym Stomil Olsztyn zremisował z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska 2-2 (1-2).
Polonia Środa Wielkopolska: Przemysław Frąckowiak (46 Mateusz Janczar) - Oskar Kozłowski (60 Damian Słabikowski), Piotr Skrobosiński (65 zawodnik testowany), Adam Borucki (75 Kacper Gołębiewski), Luis Henriquez (60 zawodnik testowany), Jędrzej Kujawa (80 zawodnik testowany), Szymon Zgarda (46 Piotr Wujec), zawodnik testowany (46 Kacper Nowak), Jakub Wilk (70 Krzysztof Kaźmierczak), zawodnik testowany (46 Michał Górzyński), Łukasz Żegleń (60 zawodnik testowany).
Stomil Olsztyn: (I połowa) Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Ołeh Tarasenko, Jakub Mosakowski, Lukas Kubań - Artur Siemaszko, Wojciech Hajda, Wiktor Biedrzycki, Grzegorz Lech, Mateusz Gancarczyk - Szymon Sobczak. (II połowa) Michał Leszczyński - zawodnik testowany, Jakub Tecław, Wojciech Dziemidowicz, Aleksander Kowalski, zawodnik testowany (66 Koki Hinokio), Paweł Głowacki, Bartłomiej Niedziela, Mateusz Cetnarski, Waldemar Gancarczyk, zawodnik testowany.
sędziował: Szymon Lizak (Poznań)
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.