Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
3. runda e.LE: Potencjalni rywale Lechii i Legii
W poniedziałek 22 lipca o godz. 14:00 w Nyonie odbędzie się losowanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z udziałem dwóch polskich drużyn - Lechii Gdańsk i Legii Warszawa.Więcej o Legii Warszawa zobacz TUTAJ
Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Przed losowaniem UEFA podzieli jeszcze z przyczyn logistycznych 52 drużyny na cztery grupy dziesięciozespołowe i jedną grupę z 12 drużynami. W każdej z grup znajdzie się taka sama liczba zespołów rozstawionych i nierozstawionych.
Olympiakos Pireus / Viktoria Pilzno 44,000 (przegrany z eLM)
Sparta Praga 35,500
Braga 31,000
Gent / Viitorul Constanța 29,500
Legia Warszawa / Kuopion Palloseura 24,500
Eintracht Frankfurt / FC Flora Tallin 24,000
FCSB Bukareszt / Alaszkert Erewan 23,000
Feyenoord Rotterdam 22,000
Espanyol Barcelona / Stjarnan 20,713
Malmoe / NK Domżale 20,000
Partizan Belgrad / Connah's Quay Nomads FC 18,000
Wolverhampton Wanderers FC / Crusaders FC 17,092
Spartak Moskwa 16,000
Torino / Debreczyn 14,945
AEK Ateny 14,000
FC Midtjylland 14,000
Molde / FK Cukaricki 13,500
HNK Rijeka 13,500
Apollon FC / Shamrock Rovers FC 12,000
Hapoel Beer Szewa / Kajrat Ałmaty 12,000
RC Strasbourg / Maccabi Hajfa 11,699
Zoria Ługańsk / FK Buducnost 11,500
Alkmaar / BK Hacken 10,500
Arsienał Tuła / Neftci Baku 10,109
Vitoria Guimaraes / AS La Jeunesse d'Esch 9,646
Videoton FC / FC Vaduz 9,000
(FK Radnik/Spartak Trnava / Łokomotiw Płowdiw 8,500)
AEK Larnaka / Lewski Sofia 8,000
Austria Wiedeń 8,000
Trabzonspor 8,000
Royal Antwerp 7,980
FK Mariupol 7,780
Broendby Kopenhaga / Lechia Gdańsk 7,500
Yeni Malatyaspor / NK Olimpija 6,920
Utrecht / HSK Zrinjski 6,486
Sturm Graz / Haugesund 6,250
Gabal FK / Dinamo Tbilisi 6,250
FK Jablonec nad Nysą / Pjunik Erewań 5,735
FK Mlada Boleslav / Ordabasy Szymkent 5,735
Atromitos Ateny / DAC Dunajska Streda 5,520
Aris Saloniki / AEL Limassol 5,520
Aberdeen / Czichura Saczchere 5,500
NK Osijek / CSKA Sofia 5,475
Esbjerg / Szachtior Soligorsk 5,405
FC Luzern / Kl Klaksvik 5,380
FC Thun 5,380
Rangers FC / Progres Niedercorn 5,250
FK Ventspils / Gżira United 4,250
IFK Norrkoping / FK Liepaja 4,180
Bnei Yehuda Tel Awiw 3,725
Universitatea Craiova / Honved Budapeszt 3,190
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.