Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Aktualności
e.LE: Lech rozbił Apollon
23 września 2020, 18:00 - StrovolosApollon FC 0-5 Lech Poznań
Tiba 42, 90, Ishak 47, Kamiński 58, Sykora 81
Więcej o Lechu Poznań zobacz TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Lech Poznań wygrał 5-0 (1-0) w wyjazdowym meczu 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z cypryjskim Apóllonem i awansował do kolejnej fazy. Teraz Kolejorz zagra 1 października na wyjeździe ze zwycięzcą meczu, w którym belgijski Charleroi zmierzy się u siebie z serbskim Partizanem Belgrad.
Apollon: Dimitris Dimitriou - Giannis Píttas (46 Daniel Larsson), Fanos Kateláris, Valentin Roberge, Attila Szalai, Diego Aguirre - Nicolas Diguiny, Dorde Denić, Esteban Sachetti (66 Sasa Marković), Bagaliy Dabo (14 Giannis Gianniotas) - Charlison Benschop.
Lech: Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Lubomir Satka, Dorde Crnomarković, Tymoteusz Puchacz - Jakub Kamiński (76 Michał Skóraś), Jakub Moder (73 Karlo Muhar), Pedro Tiba, Dani Ramirez, Jan Sykora - Mikael Ishak (67 Nika Kaczarawa).
żółte kartki: Benschop, Sachetti - Satka
sędziował: Mattias Gestranius (Finlandia)
Mecz bez udziału publiczności.
Mecz Charleroi - Partizan zostanie rozegrany jutro o godz. 19:00.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.