Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 25 kwietnia 2024

1 Liga

Poniedziałek, 25 października 2021, 09:27

Piłkarze Widzewa po meczu z ŁKS-em

Po 1. ligowym meczu Widzew Łódź - ŁKS Łódź (2-2) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

Wyniki i tabela 1. ligi TUTAJ

Wyniki i tabela 2. ligi TUTAJ

Patryk Mucha: - W tym sezonie za dużo nie grałem w pierwszym składzie. Po kontuzji gdzieś tam łapałem te minuty na boisku, ale pracowałem na treningach i czekałem na swoją szansę. Wiadomo, że derby to wyjątkowe spotkanie, ale byłem na nie gotowy. Cieszę się, że pokazaliśmy charakter i wyszarpaliśmy ten remis. Graliśmy o zwycięstwo i chcieliśmy wygrać u siebie z rywalem z tego samego miasta. Pierwsza połowa nam nie wyszła, bo nie graliśmy tego, co zawsze. Mieliśmy problem z konstruowaniem akcji, ale w drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę i wyglądało to dużo lepiej. Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło. Pół roku temu to oni odrobili stratę dwóch bramek u siebie, a teraz my to zrobiliśmy w derbach. Doping kibiców nas niósł, a bramka na 1-2 do szatni dodała nam skrzydeł. Możemy odrobinę cieszyć się z tego punktu.

Patryk Stępiński: - Już we wcześniejszych meczach pokazaliśmy, że ze stałych fragmentów gry umiemy strzelać gole. Dzisiaj ten mój strzał po rzucie różnym przywrócił nas do życia w meczu i dał nam wiarę w to, że możemy odwrócić losy spotkania. Patrząc na przebieg meczu, to my zdobyliśmy jeden punkt, a ŁKS stracił dwa. Wiosną to ŁKS nas dogonił, teraz to my dogoniliśmy ich. Mogliśmy w końcówce przechylić zwycięstwo na swoją stronę, dlatego będziemy szanować ten remis. Zwłaszcza, że już sobie wypracowaliśmy jakąś przewagę nad resztą rywali. Na pewno pozostał niedosyt, bo pierwszą połowę do momentu strzelenia gola przespaliśmy. Nie byliśmy zespołem z poprzednich spotkań, dlatego musimy sobie dobrze przeanalizować ten mecz.

Tomasz Dejewski: - Cieszę się z tej mojej bramki, bo dała nam punkt i ŁKS nie wygrał u nas. Za to szkoda, że nie wyciągnęliśmy wyniku na 3:2. Bardzo źle zaczęliśmy spotkanie, ale bramka przed przerwą dała nam nadzieję i zremisowaliśmy. W pierwszej połowie popełnialiśmy proste, głupie błędy, które nam się wcześniej nie przydarzały w tym sezonie. Jestem dumny z drużyny, że w takim derbowym meczu wyciągnęliśmy wynik na 2-2. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

Źródło: własne/widzewtomy.net/Widzew Łódź