Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-20: Kadra na zgrupowanie w Uniejowie
Trener reprezentacji Polski do lat 20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie selekcyjne, które potrwa od 30 maja do 1 czerwca w Uniejowie.Więcej o reprezentacji Polski TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Lista powołanych zawodników:
Jakub Ojrzyński (Caernarfon Town, Walia), Kacper Kasperowicz (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Cybulski (Derby County, Anglia), Patryk Walicki (Gent, Belgia), Bartosz Neugebauer (GKS Jastrzębie), Daniel Hoyo-Kowalski (Hutnik Kraków), Pascal Poloński (Hamburger SV, Niemcy), Maksymilian Pingot (Lech Poznań), Tomasz Neugebauer (Lechia Gdańsk), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Kelechukwu Ibe-Torti (ŁKS Łódź), Jan Kuźma (ŁKS Łódź), Antoni Klimek (Odra Opole), Bartosz Talar (Lyon, Francja), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oskar Krzyżak (Raków Częstochowa), Simon Szczepanik (Vallecano, Hiszpania), Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Michael Wyparło (Stal Mielec), Jakub Kisiel (Stomil Olsztyn), Adrian Bukowski (Śląsk Wrocław), Daniel Szelągowski (Warta Poznań), Radosław Cielemęcki (Wisła Płock), Filip Borowski (Zagłębie Sosnowiec).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.