Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 25 kwietnia 2024

Ekstraklasa

Sobota, 13 sierpnia 2022, 09:45

Piłkarze Widzewa po meczu z Legią

Po wczorajszym meczu 5. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Legia Warszawa (1-2) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedzieli:

Wyniki i tabela Ekstraklasy TUTAJ

Więcej o Legii Warszawa  TUTAJ

Serafin Szota: - Bardzo się cieszę, że zadebiutowałem, niestety w takich okolicznościach, które nas nie zadowalają. Pokazaliśmy za mało, żeby wygrać z Legią. Na pewno przeanalizujemy ten mecz, ale mogliśmy zaprezentować się dużo lepiej. To nie Legia zagrała dobry mecz, tylko my jej pozwoliliśmy na to, żeby wygrała. Trener rzucił wszystko na jedną kartę, chciał wygrać. Moim zadaniem było wyjść na boisko i dać z siebie maksa, podwyższyć linię, przy stałych fragmentach mocniej zaatakować piłkę. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale będzie tylko lepiej.

Patryk Lipski: - To była bramka na pocieszenie. Inaczej sobie wyobrażałem pierwszego gola w Widzewie, która da nam chociaż jeden punkt. Tutaj ona została strzelona została za późno. Dzisiaj nie ma to wielkiego znaczenia, bo kończymy z zerową liczbą punktów. Mam nadzieję, że będę zdobywał więcej bramek, które będą cieszyć. Widać, że Legia jest bardziej poukładana niż w zeszłym sezonie, nie dopuścili nas do zbyt wielu sytuacji. Trochę za łatwo nam strzelili gole, bo nie zaprezentowali się w ofensywie jakoś szczególnie. Nie mnie jednak oceniać Legię. Zabrakło nam więcej koncentracji w obronie, za łatwo straciliśmy te gole.

Mateusz Żyro: - Jest w nas duża złość na ten wynik. Początek pierwszej połowy był niezły w naszym wykonaniu, ale potem siedliśmy, Legia zdobyła dwie bramki i ustawiła ten mecz. Na drugą część wyszliśmy odmienieni, stworzyliśmy sobie kilka okazji. Szkoda nieuznanej bramki Patryka, bo trybuny by nas poniosły i moglibyśmy powalczyć o korzystny rezultat. Nie możemy mieć takich momentów, jak w pierwszej połowie, gdy przez trzydzieści pięć minut oddajemy przeciwnikowi dominację i nie ma nas wtedy w spotkaniu, tracimy dwie bramki w prosty sposób.

Źródło: własne/widzewtomy.net