Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
Reprezentacja
U-17: Powołania na zgrupowanie w Hiszpanii
Selekcjoner reprezentacji Polski U-17 Marcin Włodarski ogłosił kadrę na zgrupowanie w Hiszpanii. W jego ramach zawodnicy rozegra trzy mecze towarzyskie: z Norwegią (5 lutego, 13:00, La Nucia), Belgią (7 lutego, 17:00, La Nucia) oraz Szwecją (9 lutego, 13:00, La Nucia).Więcej o reprezentacji Polski TUTAJ
Wyniki i tabelę PKO Ekstraklasy TUTAJ
Lista powołanych zawodników:
Nico Adamczyk (Borussia Dprtmund, Niemcy), Karol Borys (Śląsk Wrocław), Jan Faberski (Ajax, Holandia), Michał Gurgul (Lech Poznań), Axel Holewiński (Pogoń Szczecin), Mike Huras (VfB Stuttgart, Niemcy), Szymon Kądziołka (Stal Rzeszów), Krzysztof Kolanko (Górnik Zabrze), Jakub Krzyżanowski (Wisła Kraków), Filip Kucharczyk (Cracovia), Jan Łabędzki (ŁKS Łódź), Mateusz Mędrala (Lech Poznań), Daniel Mikołajewski (Parma, Włochy), Patryk Olejnik (Lech Poznań), Igor Orlikowski (Zagłębie Lubin), Miłosz Piekutowski (Jagiellonia Białystok), Filip Rejczyk (Legia Warszawa), Mateusz Skoczylas (Zagłębie Lubin), Dominik Szala (Górnik Zabrze), Oskar Tomczyk (Lech Poznań), Filip Wolski (Lech Poznań).
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.