Piłka za granicą
Kalendarium
- 27 K. Al-Ani
- 27 M. Brzosko
- 26 O. Bykow
- 36 P. Charzewski
- 25 A. Drobot
- 21 M. Golba
- 22 A. Januszko
- 41 W. Kaczmarek
- 26 D. Kalinowski
- 24 P. Kręcki
- 30 D. Lagator
- 21 K. Lipka
- 17 D. Matyśkiewicz
- 33 P. Misak
- 33 B. Olejniczak
- 40 P. Otuszewski
- 36 K. Oziemczuk
- 40 M. Pawłowicz
- 23 W. Pleśnierowicz
- 25 M. Poręba
- 32 M. Rundić
- 22 Ł. Seweryn
- 25 B. Slisz
- 40 M. Vinicius
- 37 K. Wacławczyk
- 22 D. Wasiak
- 30 M. Wilk
- 27 M. Wolski
- 30 K. Wróblewski
1 Liga
Terminarz 1. ligi i Pucharu Polski 2023/24
Ustalony został ramowy terminarz Fortuna 1. ligi i Fortuna Pucharu Polski na sezon 2023/24.Wyniki i tabela 1. ligi TUTAJ
Wyniki i tabela 2. ligi TUTAJ
Sezon Fortuna 1. ligi rozpocznie się 22-23 lipca, a ostatnia kolejka zostanie rozegrana 25-26 maja. Półfinałowe spotkania barażowe zostały zaplanowane na 30 maja, a finał odbędzie się 2 czerwca. Ponadto rozgrywki 1. ligi nie będą odbywać się w czasie przerw reprezentacyjnych.
Fortuna 1. liga:
2023
1. kolejka - 22-23 lipca
2. kolejka - 29-30 lipca
3. kolejka - 5-6 sierpnia
4. kolejka - 12-13 sierpnia
5. kolejka - 19-20 sierpnia
6. kolejka - 26-27 sierpnia
7. kolejka - 2-3 września
8. kolejka - 16-17 września
9. kolejka - 23-24 września
10. kolejka - 30 września - 1 października
11. kolejka - 7-8 października
12. kolejka - 21-22 października
13. kolejka - 28-29 października
14. kolejka - 4-5 listopada
15. kolejka - 11-12 listopada
16. kolejka - 25-26 listopada
17. kolejka - 2-3 grudnia
18. kolejka - 9-10 grudnia
19. kolejka - 16-17 grudnia
2024
20. kolejka - 17-18 lutego
21. kolejka - 24-25 lutego
22. kolejka - 2-3 marca
23. kolejka - 9-10 marca
24. kolejka - 16-17 marca
25. kolejka - 30 marca
26. kolejka - 6-7 kwietnia
27. kolejka - 13-14 kwietnia
28. kolejka - 20-21 kwietnia
29. kolejka - 24 kwietnia
30. kolejka - 27-28 kwietnia
31. kolejka - 4-5 maja
32. kolejka - 11-12 maja
33. kolejka - 18-19 maja
34. kolejka - 25-26 maja
baraże o Ekstraklasę - 30 maja i 2 czerwca
Fortuna Puchar Polski
Runda wstępna - 9 sierpnia
I runda - 27 września
1/16 finału - 1 listopada (termin rezerwowy - 8 listopada)
1/8 finału - 6 grudnia
1/4 finału - 28 lutego
1/2 finału - 3 kwietnia
finał - 2 maja
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Jagiellonia Białystok | 25 | 48 | 56-34 |
2 | Śląsk Wrocław | 25 | 46 | 34-21 |
3 | Raków Częstochowa | 25 | 44 | 47-27 |
4 | Lech Poznań | 25 | 44 | 38-30 |
5 | Pogoń Szczecin | 25 | 41 | 46-30 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 41 | 38-30 |
7 | Górnik Zabrze | 25 | 39 | 33-28 |
8 | Stal Mielec | 25 | 36 | 33-33 |
9 | Zagłębie Lubin | 25 | 34 | 28-36 |
10 | Widzew Łódź | 25 | 32 | 32-35 |
11 | Radomiak Radom | 25 | 31 | 29-38 |
12 | Cracovia | 25 | 28 | 32-33 |
13 | Piast Gliwice | 25 | 28 | 24-29 |
14 | Warta Poznań | 25 | 27 | 23-30 |
15 | Korona Kielce | 25 | 24 | 28-34 |
16 | Puszcza Niepołomice | 25 | 24 | 31-44 |
17 | Ruch Chorzów | 25 | 18 | 28-41 |
18 | ŁKS Łódź | 25 | 17 | 21-48 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.